Tyxo.bg counter Май момичето ми ме лъже
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 09:21:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Май момичето ми ме лъже  (Прочетена 1214 пъти)
Калата
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Октомври 08, 2017, 18:55:46 »

Здравейте, няма да увъртам та директно на въпроса...
Преди месец някъде се запознах с една мацка на концерт, всичко точно - пихме, пяхме и накрая се натискахме на поляните в Борисова. Няколко дена по-късно и писах да излезем на по бира, но тя каза "на работа съм" викам си ок, майната ти, просто забивка.
Мина някво време и бях почнал да забравям за случката, когато тя ми писа от нищото - да я взема и да излезем. Съгласих се къде на ташак, къде с някви задни мисли. Излязохме, кефихме се и накрая я целунах. Не се дръпна. Няколко дена по-късно излязохме пак - същата работа и накрая се разбрахме да сме заедно. Излизахме почти всеки ден вечерите. Вчера трябваше да ходя у тях да се видим, сядам аз на компа да тегля филм и хоп, чата с бившия и отворен. Имаше някви сърца от предния ден, глупости като цяло. Говорих с нея за това и тя твърди, че няма никакви чувства към човека с който е била цяла година. Стана ни тъпо и на двамата. Сутринта като станах, помоли ме да и пусна няква песен и същата работа - чата с бившия. "Ще намалим сърцата и аз ще се оправям с него" пак я разпитах и осъзнах, че и нямам доверие. Колкото и да ми се иска да съм с мацката, колкото и да и се кефя и да знам, че ако е във връзка ще е сериозна, но тя просто не иска да прекъсне контакта с бившия. Това ме гложди от вчера. Дайте ми съвет какво да правя. Искам да съм с нея, но просто имам чувството че ме лъже по най-долния възможен начин.
Какво бихте направили в тази ситуация на мое място?
За пояснение - най-"сериозната" ми връзка е от миналата година - 2 месеца някъде. Бившият и е ограничавал контактите и само до няколко човека, поне по нейни думи. Като им разгледах последните няколко съобщения - той знае, че тя е с мен, тъпо му е за тва че съм и направил проблем, но все пак...
Моля дайте съвет! Благодаря предварително!
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2017, 21:23:08 »

Здравей! На твое място не бих се притеснявал, след като нещата вървят и се виждате почти всеки ден.Жените като цяло когато се привържат и/или влюбят в един, са по-склонни да следват само него. При нас мъжете е по-различно - нямаме толкова скрупули да въртим/чукаме по 2-3 наведнъж. Като цяло ревността е абсолютно безсмислено нещо, но имай предвид че аз съм изключителен непукист и абсолютно неревнив, така че моите възгледи може да не са ок за теб.  Просто съветът ми е да отделяш по-малко важност на тези случки и да се наслаждаваш на времето, което прекарвате заедно. Ако се оставиш на съмнението да те води, никога няма да си намираш място и ще се хващаш за всеки детайл, което в един момент ще те побърка и момичето ще те зареже.
Поздрави  Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2017, 05:34:05 »

Ти луд ли си, бе Кала? Един месец, и вече "се разбрахме да сме заедно"? Ти нищо не трябва да се разбираш, ти трябва да я оставяш тя да се чуди заедно ли сте и да те гони за да ти нахлузи хомота, а не клекнал сам да си подаваш врата напред, че да ѝ е по-удобно.
Не знам казваш ли цялата истина, но ако ти си бил този, който пита и почва "ама мило, ама ние сега заедно ли сме?" тогава нищо чудно точно ти да си я натикал в ръцете на бившия. Какво значи това "разбрахме се" - винаги единия е инициаторът, а другият се оставя да бъде убеден. Ти кой от двамата си в случая?
Активен
Калата
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2017, 06:36:33 »

То не е точно разбиране, а по-скоро беше нещо от сорта на "ако си ми гадже и направиш еди си кво късаме", казах и на ташак "ама аз кво съм ти, тъпо парче съм и ми трябва табела?"
Разговора продължи по следния начин:
М -нали не искаше сериозна връзка?
К - искам, стига да е със сериозна мацка
М - еми значи сме заедно
Та в общи линии според мен не съм направил нищо, което да я тика към бившия и. Тя и преди да тръгне с мен си е поддържала контакта с бившия, които я е зарязал. За това и питам дали да се притеснявам или не.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2017, 13:03:27 »

Здравей! На твое място не бих се притеснявал, след като нещата вървят и се виждате почти всеки ден.Жените като цяло когато се привържат и/или влюбят в един, са по-склонни да следват само него. При нас мъжете е по-различно - нямаме толкова скрупули да въртим/чукаме по 2-3 наведнъж.

Хубаво..а откъде знаеш, че се е влюбила в Калата? Smiley Виж, стоун в друга тема беше цитирал много добра мисъл (май беше на Фройд). Идейно беше - когато една жена е женена/сериозна връзка почти винаги съпругът е заместител на "голямата й любов", а не любовта й. Ако перефразираме в случая откъде знаеш, че Калата не е просто заместник или отбиване на номера докато се разберат и се върне пак при бившия? Да не говорим, че това доверие към "привързаните" жени е крайно неосновано Smiley
Кала - много сериозно нещо. На колко години си? А,тя? Едно е да си на 17 или 18 друго на 30, нали? Smiley Преди месец сте се запознали, после докато сте флиртували туй онуй - надали сте "заедно" повече от 2-3 седмици. Моят съвет продължи да излизаш и с други жени и трупай житейски опит. Не казвам да късаш с момичето, а просто да излизаш и с други жени и остави нещата да си се развият с нея естествено. При положение, че най-дългата ти връзка е била 2 месеца, вероятно не си особено реален в оценката си и към тази мадама. Прави си кефа, чукай я здраво и нещата ще се развият естествено. Ако вкараш драма още след 2 седмици "връзка" ще я отблъснеш.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 669

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2017, 13:08:27 »

Преориентирай се към други мацки. Връзката ти не е сериозна.
Ако направиш еди си кво, си зарязан. Ако тя те избръмчи с бившия, може дори да гледаш.
Дървена схема.
Щях да ти предложа да я накараш да прекрати контакта си с него и да го блокира. Ама малко си изтървал момента, и не си го почувствал от вътре като правилна реакция. После е след дъжд качулка.
Аре стига глупости, тя си поддържа контак с бившия, пращат си сърчица, а ти стоиш отстрани и гледаш с равнодушен поглед. Все едно си компаньонка, а тя още не ти е платила комисионната. Баси идилията.
Мога да те посъветвам два варианта.
Или я зарежи. Или си продължи с играта все едно връзка нямаш. А тази си я чукай веднъж седмично. Без да се обясняваш за връзки и квото и да е. Чукаш я и си ходиш. А през останалото време си гледай само играта, и се постарай да се заиграеш с нови 2-3 и да потръгне
Активен
Калата
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2017, 13:49:12 »

Аз съм на 18, тя на 17. С мацката се знаем от 2 години, но нещата се задълбочиха наскоро (преди месец).  Днес се видяхме и тя каза че съжалява, че е казвала неща на него, които трябвало да казва на мен.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 890

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2017, 14:20:38 »

Аз съм на 18, тя на 17. С мацката се знаем от 2 години, но нещата се задълбочиха наскоро (преди месец).  Днес се видяхме и тя каза че съжалява, че е казвала неща на него, които трябвало да казва на мен.

Манипулират те и те водят за носа като кученце. Още от самото начало усетих, че си още тинейджър.
Защо един тинейджър мисли за сериозна връзка? Деца ли ще правиш? Сега ти е момента да се развиеш като социален мъж, да събереш опит с различни момичета, да изследваш, да рискуваш, да се научиш да определяш ти правилата... Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Спри да занимаваш мислите си с дребнави неща. Живей си живота. Момичето също е само на 17 години и предстои да бъде с още доста мъже. Ти какво мислиш, че на тази възраст тя знае какво иска и е готова за сериозна връзка ли?
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2017, 22:51:59 »

Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Мисля, че човека не е дошъл във форума да му сваляме самочувствието.
Отново БРАВО на @btw за ценните съвети!
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2017, 06:37:42 »

Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Мисля, че човека не е дошъл във форума да му сваляме самочувствието.
Отново БРАВО на @btw за ценните съвети!

Че за какво да му свалям самочувствието? Напротив, точно в това го насърчавам - да има повече самочувствие и да не се страхува. В момента той е логичен, обяснява се ... все слаби елементи.
Активен

heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2017, 15:35:49 »

По-добре с примери да му показваме къде греши отколкото да го демотивираме.
Активен

WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 147

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2017, 18:50:36 »

Все пак ако не можеш да приемеш критика, то не си за тук. Хората са груби. Или се адаптираш или гърмиш.
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2017, 09:25:31 »

Критиките са ясни, всеки може да критикува. Повечето хора идват тук с конкретен проблем и очакват някакъв съвет защото очевидно не могат да се справят сами. Така, че реплики от рода "Абе ти си изключително смотан и нищо не става от тебе" ми звучат твърде неуместно. Още повече, че човека наистина може да  да повярва, че нищо не става от него и така вместо да го мотивираш да се справи с проблема ти го закопаваш.
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2017, 12:42:39 »

Критиките са ясни, всеки може да критикува. Повечето хора идват тук с конкретен проблем и очакват някакъв съвет защото очевидно не могат да се справят сами. Така, че реплики от рода "Абе ти си изключително смотан и нищо не става от тебе" ми звучат твърде неуместно. Още повече, че човека наистина може да  да повярва, че нищо не става от него и така вместо да го мотивираш да се справи с проблема ти го закопаваш.

Това е твоя интерпретация. Я прегледай пак мнението ми и ще видиш точно конкретния съвет, който давам.

Защо един тинейджър мисли за сериозна връзка? Деца ли ще правиш? Сега ти е момента да се развиеш като социален мъж, да събереш опит с различни момичета, да изследваш, да рискуваш, да се научиш да определяш ти правилата... Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Спри да занимаваш мислите си с дребнави неща. Живей си живота. Момичето също е само на 17 години и предстои да бъде с още доста мъже. Ти какво мислиш, че на тази възраст тя знае какво иска и е готова за сериозна връзка ли?

Манипулират те и те водят за носа като кученце. Още от самото начало усетих, че си още тинейджър.

А това е за разбуждане и стимулиране, за да се вземе в ръце, защото точно сега е момента да порасне. Не може да пускаш АФЦ теми и да не получиш критика. Ако се нуждае от дундуркане, значи наистина не е за този форум.
Активен

heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2017, 20:39:58 »

Той човека си го е казал.
Моля дайте съвет! Благодаря предварително!
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: