Tyxo.bg counter Май момичето ми ме лъже
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2017, 19:18:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Посредствените умове обикновено осъждат всичко, което стои над техния хоризонт.“ - Франсоа Дук

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец октомври 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Май момичето ми ме лъже  (Прочетена 1014 пъти)
Калата
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Октомври 08, 2017, 18:55:46 »

Здравейте, няма да увъртам та директно на въпроса...
Преди месец някъде се запознах с една мацка на концерт, всичко точно - пихме, пяхме и накрая се натискахме на поляните в Борисова. Няколко дена по-късно и писах да излезем на по бира, но тя каза "на работа съм" викам си ок, майната ти, просто забивка.
Мина някво време и бях почнал да забравям за случката, когато тя ми писа от нищото - да я взема и да излезем. Съгласих се къде на ташак, къде с някви задни мисли. Излязохме, кефихме се и накрая я целунах. Не се дръпна. Няколко дена по-късно излязохме пак - същата работа и накрая се разбрахме да сме заедно. Излизахме почти всеки ден вечерите. Вчера трябваше да ходя у тях да се видим, сядам аз на компа да тегля филм и хоп, чата с бившия и отворен. Имаше някви сърца от предния ден, глупости като цяло. Говорих с нея за това и тя твърди, че няма никакви чувства към човека с който е била цяла година. Стана ни тъпо и на двамата. Сутринта като станах, помоли ме да и пусна няква песен и същата работа - чата с бившия. "Ще намалим сърцата и аз ще се оправям с него" пак я разпитах и осъзнах, че и нямам доверие. Колкото и да ми се иска да съм с мацката, колкото и да и се кефя и да знам, че ако е във връзка ще е сериозна, но тя просто не иска да прекъсне контакта с бившия. Това ме гложди от вчера. Дайте ми съвет какво да правя. Искам да съм с нея, но просто имам чувството че ме лъже по най-долния възможен начин.
Какво бихте направили в тази ситуация на мое място?
За пояснение - най-"сериозната" ми връзка е от миналата година - 2 месеца някъде. Бившият и е ограничавал контактите и само до няколко човека, поне по нейни думи. Като им разгледах последните няколко съобщения - той знае, че тя е с мен, тъпо му е за тва че съм и направил проблем, но все пак...
Моля дайте съвет! Благодаря предварително!
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2017, 21:23:08 »

Здравей! На твое място не бих се притеснявал, след като нещата вървят и се виждате почти всеки ден.Жените като цяло когато се привържат и/или влюбят в един, са по-склонни да следват само него. При нас мъжете е по-различно - нямаме толкова скрупули да въртим/чукаме по 2-3 наведнъж. Като цяло ревността е абсолютно безсмислено нещо, но имай предвид че аз съм изключителен непукист и абсолютно неревнив, така че моите възгледи може да не са ок за теб.  Просто съветът ми е да отделяш по-малко важност на тези случки и да се наслаждаваш на времето, което прекарвате заедно. Ако се оставиш на съмнението да те води, никога няма да си намираш място и ще се хващаш за всеки детайл, което в един момент ще те побърка и момичето ще те зареже.
Поздрави  Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3381

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2017, 05:34:05 »

Ти луд ли си, бе Кала? Един месец, и вече "се разбрахме да сме заедно"? Ти нищо не трябва да се разбираш, ти трябва да я оставяш тя да се чуди заедно ли сте и да те гони за да ти нахлузи хомота, а не клекнал сам да си подаваш врата напред, че да ѝ е по-удобно.
Не знам казваш ли цялата истина, но ако ти си бил този, който пита и почва "ама мило, ама ние сега заедно ли сме?" тогава нищо чудно точно ти да си я натикал в ръцете на бившия. Какво значи това "разбрахме се" - винаги единия е инициаторът, а другият се оставя да бъде убеден. Ти кой от двамата си в случая?
Активен
Калата
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2017, 06:36:33 »

То не е точно разбиране, а по-скоро беше нещо от сорта на "ако си ми гадже и направиш еди си кво късаме", казах и на ташак "ама аз кво съм ти, тъпо парче съм и ми трябва табела?"
Разговора продължи по следния начин:
М -нали не искаше сериозна връзка?
К - искам, стига да е със сериозна мацка
М - еми значи сме заедно
Та в общи линии според мен не съм направил нищо, което да я тика към бившия и. Тя и преди да тръгне с мен си е поддържала контакта с бившия, които я е зарязал. За това и питам дали да се притеснявам или не.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2017, 13:03:27 »

Здравей! На твое място не бих се притеснявал, след като нещата вървят и се виждате почти всеки ден.Жените като цяло когато се привържат и/или влюбят в един, са по-склонни да следват само него. При нас мъжете е по-различно - нямаме толкова скрупули да въртим/чукаме по 2-3 наведнъж.

Хубаво..а откъде знаеш, че се е влюбила в Калата? Smiley Виж, стоун в друга тема беше цитирал много добра мисъл (май беше на Фройд). Идейно беше - когато една жена е женена/сериозна връзка почти винаги съпругът е заместител на "голямата й любов", а не любовта й. Ако перефразираме в случая откъде знаеш, че Калата не е просто заместник или отбиване на номера докато се разберат и се върне пак при бившия? Да не говорим, че това доверие към "привързаните" жени е крайно неосновано Smiley
Кала - много сериозно нещо. На колко години си? А,тя? Едно е да си на 17 или 18 друго на 30, нали? Smiley Преди месец сте се запознали, после докато сте флиртували туй онуй - надали сте "заедно" повече от 2-3 седмици. Моят съвет продължи да излизаш и с други жени и трупай житейски опит. Не казвам да късаш с момичето, а просто да излизаш и с други жени и остави нещата да си се развият с нея естествено. При положение, че най-дългата ти връзка е била 2 месеца, вероятно не си особено реален в оценката си и към тази мадама. Прави си кефа, чукай я здраво и нещата ще се развият естествено. Ако вкараш драма още след 2 седмици "връзка" ще я отблъснеш.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 629

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2017, 13:08:27 »

Преориентирай се към други мацки. Връзката ти не е сериозна.
Ако направиш еди си кво, си зарязан. Ако тя те избръмчи с бившия, може дори да гледаш.
Дървена схема.
Щях да ти предложа да я накараш да прекрати контакта си с него и да го блокира. Ама малко си изтървал момента, и не си го почувствал от вътре като правилна реакция. После е след дъжд качулка.
Аре стига глупости, тя си поддържа контак с бившия, пращат си сърчица, а ти стоиш отстрани и гледаш с равнодушен поглед. Все едно си компаньонка, а тя още не ти е платила комисионната. Баси идилията.
Мога да те посъветвам два варианта.
Или я зарежи. Или си продължи с играта все едно връзка нямаш. А тази си я чукай веднъж седмично. Без да се обясняваш за връзки и квото и да е. Чукаш я и си ходиш. А през останалото време си гледай само играта, и се постарай да се заиграеш с нови 2-3 и да потръгне
Активен
Калата
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2017, 13:49:12 »

Аз съм на 18, тя на 17. С мацката се знаем от 2 години, но нещата се задълбочиха наскоро (преди месец).  Днес се видяхме и тя каза че съжалява, че е казвала неща на него, които трябвало да казва на мен.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 879

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2017, 14:20:38 »

Аз съм на 18, тя на 17. С мацката се знаем от 2 години, но нещата се задълбочиха наскоро (преди месец).  Днес се видяхме и тя каза че съжалява, че е казвала неща на него, които трябвало да казва на мен.

Манипулират те и те водят за носа като кученце. Още от самото начало усетих, че си още тинейджър.
Защо един тинейджър мисли за сериозна връзка? Деца ли ще правиш? Сега ти е момента да се развиеш като социален мъж, да събереш опит с различни момичета, да изследваш, да рискуваш, да се научиш да определяш ти правилата... Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Спри да занимаваш мислите си с дребнави неща. Живей си живота. Момичето също е само на 17 години и предстои да бъде с още доста мъже. Ти какво мислиш, че на тази възраст тя знае какво иска и е готова за сериозна връзка ли?
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
heuspo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2017, 22:51:59 »

Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Мисля, че човека не е дошъл във форума да му сваляме самочувствието.
Отново БРАВО на @btw за ценните съвети!
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2017, 06:37:42 »

Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Мисля, че човека не е дошъл във форума да му сваляме самочувствието.
Отново БРАВО на @btw за ценните съвети!

Че за какво да му свалям самочувствието? Напротив, точно в това го насърчавам - да има повече самочувствие и да не се страхува. В момента той е логичен, обяснява се ... все слаби елементи.
Активен

heuspo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2017, 15:35:49 »

По-добре с примери да му показваме къде греши отколкото да го демотивираме.
Активен
WolfStriker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

За да промениш света, първо промени себе си.

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2017, 18:50:36 »

Все пак ако не можеш да приемеш критика, то не си за тук. Хората са груби. Или се адаптираш или гърмиш.
Активен

Вярвайте в себе си и ще стигнете необятни висоти.
heuspo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2017, 09:25:31 »

Критиките са ясни, всеки може да критикува. Повечето хора идват тук с конкретен проблем и очакват някакъв съвет защото очевидно не могат да се справят сами. Така, че реплики от рода "Абе ти си изключително смотан и нищо не става от тебе" ми звучат твърде неуместно. Още повече, че човека наистина може да  да повярва, че нищо не става от него и така вместо да го мотивираш да се справи с проблема ти го закопаваш.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2017, 12:42:39 »

Критиките са ясни, всеки може да критикува. Повечето хора идват тук с конкретен проблем и очакват някакъв съвет защото очевидно не могат да се справят сами. Така, че реплики от рода "Абе ти си изключително смотан и нищо не става от тебе" ми звучат твърде неуместно. Още повече, че човека наистина може да  да повярва, че нищо не става от него и така вместо да го мотивираш да се справи с проблема ти го закопаваш.

Това е твоя интерпретация. Я прегледай пак мнението ми и ще видиш точно конкретния съвет, който давам.

Защо един тинейджър мисли за сериозна връзка? Деца ли ще правиш? Сега ти е момента да се развиеш като социален мъж, да събереш опит с различни момичета, да изследваш, да рискуваш, да се научиш да определяш ти правилата... Нямаш представа колко тесногръдо и страхливо звучиш в момента.
Спри да занимаваш мислите си с дребнави неща. Живей си живота. Момичето също е само на 17 години и предстои да бъде с още доста мъже. Ти какво мислиш, че на тази възраст тя знае какво иска и е готова за сериозна връзка ли?

Манипулират те и те водят за носа като кученце. Още от самото начало усетих, че си още тинейджър.

А това е за разбуждане и стимулиране, за да се вземе в ръце, защото точно сега е момента да порасне. Не може да пускаш АФЦ теми и да не получиш критика. Ако се нуждае от дундуркане, значи наистина не е за този форум.
Активен

heuspo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2017, 20:39:58 »

Той човека си го е казал.
Моля дайте съвет! Благодаря предварително!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: