Tyxo.bg counter Фък клоуз
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 09:21:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фък клоуз  (Прочетена 1056 пъти)
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 198

Профил
« -: Октомври 11, 2017, 13:28:54 »

Здравейте,всичко започна преди 2 седмици в дискотеката тогава се запознах с мацката.
Всичко беше супер само дето сетове нямаше поразходих се малко из дискотеката и какво да видя,една 5тичка с 2 афецета, не го мислих много направо влезнах.
Запознахме се не си спомням какво говорихме, но се оказа с 2 години по голяма при което и казах докато не видя лична карта не вярвам.
Полафихме малко бъзиках я а тези двамата дори и не си помислиха да амогват,тръгнах да я дърпам да танцуваме като магаре на лед се дърпа , върнах крачка назад пак не става разменихме фб и я зарязах.
след 2 дни и писах в фб чата не вървеше много добре и след 10 15 минути спрях да и пиша.
Преди 5 ,6 дена ми пише (ооо зелена светлина) пописахме си разбрахме се за среща и ето малка част от чата, най-съществената.

Аз: dai si nomera
utre
da se razberem

тя: ee shte se razberem tyka
ne stava
аз: ili budi seriozna ili ne me znaimavai

тя: em nqq te zanimavam togas
аз: qvno
аз: misleh che moje da se razberem kato golemi hora

тя: em katо cqlo moje da se razberem vse pak sme golemi
аз: taka e no nqmam net na tela

тя: ma shtom go iskash shte ti go dam
088.....
tova e moq tel
Излезнахме на следващия ден на среща, разходка бъзици и не след дълго на една пейка вече се бяхме награбили, към края на срещата минахме повече на рапорт.
Следващата среща беше вчера пак излезнахме,обаче този път яко кино имахме около 40 минути възбудих я яко при което и казах, довечера ще ти дойда на гости с шеговит тон.
Тя: Ела
Аз; О държа да ми разкажеш приказка за лека нощ
Тя; у баба има книжка с приказки да мина да я взема
Аз; Да без нея няма никакъв смисъл да идвам ха ха
Тръгнах си аз да се оправям и по пътя си мисля как си изпуснах тренировката за крака.
Изкъпах се оправих се и и звъннах да излезе, че съм пред тях (за късмет майка и беше на работа още 2 часа).
Качихме се горе малко лаф и се награбихме яко, заваляха шитовете, нали не си от тези момчета които дебнат да ебнат само, аз; не аз съм от тези които се наслаждават на хубавите неща в живота и продължавам в същия дух.
спускам ръка кум пусито дърпа се , след малко оф нещо ми е много странно замълчах си продължавам.
По едно време толкова и светеха очите, че беше забравила за всякакъв вид съпротива и нещата се получиха.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 669

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2017, 15:47:05 »

Поздравления за успешната игра. Не си се мотал. И си инвестрирал точно колкото трябва за да протече успешно сета.
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2017, 21:08:31 »

ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!
Цитат
аз: misleh che moje da se razberem kato golemi hora
точно това ти е играта  на моменти сериозен на моменти забавен баланс 50/50 Wink

Поздрави:IWIN

ПС:Карай джантите да пръскааааат ! Cheesy
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 726

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2017, 13:22:34 »

Поздрави и от мен за добрата игра. Влизането няма смисъл да го коментирам - ти редовно си влизаш мощно даже и на смесени сетове Smiley Искам да обърна внимание на самата игра - този път не толкова ефектна , колкото предишния репорт, но много по-ефективна.

Често точно това е важното за да завършиш успешно нещата - да отстояваш фрейма си, да водиш ескалацията и да уцелиш правилните моменти. И това се получава без бляскави реплики и сложна игра. Всъщност много е важно, когато нещата са прости да не ги усложняваш изишно и просто да действаш безкомпромисно , както си направил. Когато водещо е желанието да стигнеш до край, а не да се доказваш като играч се случват само хубави неща. Реп от мен.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: