Tyxo.bg counter Неуспешен опит за тройка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 09:23:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неуспешен опит за тройка  (Прочетена 677 пъти)
ExcessiveLogic
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Октомври 12, 2017, 23:28:11 »

Момчета, поздрави от Холандия!

Преди 5-6 години прекарах бая време в този и други подобни форуми, четейки книги на пик-ъп тематика. Скоро обаче получих нужното самочувствие и реших да направя света малко по-добро място..поне за мацките Smiley. Шегата настрана, бях захлюпен до двайстата си годишнина, оттгава промяната ми е към по-добро и се стремя да направя света по-приятно място.

Шегата настрана, не знам дали аз съм човекът, който може да научи/разкаже много неща (мисля, че нещото, което ми донесе най-голям успех бе киното/докосванията и воденете на мацката), но реших да напиша един репорт за неуспешен фък клоуз.

Без да давам прекалено много информация, преди 2 години завърших магустратура и оттогава работя в Западна Европа. Покрай университета се запознах (по Фейсбук) с една рускиня, казва се Анна. Рускините са ми слабост, особено ако се казват Анна... Embarrassed

Историята накратко, тя е нормално момиче (негримирана и давам 6,5/10, снимков материал - при запитване  Smiley ) и на втората среща направих фък клоуз. Дотук добре. След това нещата се замотаха, отидох на почивка, после тя отказа да се видим и накрая тя се прибра в Русия, защото не успя да завърши специалността си. Обаче поддържахме връзка периодично и веднъж разговора стана дума за секс и къде на шега, къде не, се уговорихме да се видим при първа възможност (ясно за какво...).

Миналта седмица се върна за заършването на своите колеги (ебати смелостта, мен би ме било срам..), като интересното бе, че бе взела друга руска приятелка с нея и ме покани да се видим.

Оха, викам си, тройка досега не съм правил... Сега се шегувам, защото знаех, че шансове за тройка едва ли имам а и тя намекна, че няма как да остави приятелката си, за да прави секс с мен, но се навих да се видим с тях (ясно е, че не ми липсваше, но все пак нямах против да излезем, ако успея да правя секс - супер). Имах невероятен късмет и без уговаряне от моя страна успяхме да се видим преди същинския купон. Напраихме си малко разходка из живописните части на града (приятелката и се оказа супер приятен събеседник и също се казва Анна Grin) и отидохме в бар да пием шотове. Лафът върви, мацките пият, защо да не стане прекрасното на квадрат...

Хапнахме дюнери набързо и после отидохме в самия клуб. Алкохолът продължи, музиката още не беше силна затова лафът вървеше. По едно време усетих, че двете момичета бяха стабилно пийнали. Докосвах ги по определени части на тялото, целувах ги по врата уж случайно.. Абе, не си бях загубил времето. И тук стана гадният момент. Всичко до момента се развива на маса, на която стоим прави и леко денсим. Изведнъж Анна (тази, с която бях спал преди време) взе другата Анна под ръчичка и отидоха да денсят някъде, без да ме попитат дали не искам да отида с тях (поне доколкото помня). Викам си, ок, нп. Разцъках малко телефона и се огледах за познати. Момичетата обаче ги нямаше още и след 15тина минути се изнервих. Драснах и на Анна някакво шеговито съпбщение, че търся две пияни момичета, дали може да ни запознае, прочете го и не ми отговори.

Може би пропуснах да кажа, че аз също бях пил. Не бях много пиян, но бях бил повече от двете взети заедно и не мислех абсолютно трезво. Много се ядосах, че ме изоставиха като куче и реших да се прибирам. Даже си спомних, че един мой приятел ми се беше похвалил че е спал с Анна след мен, явно не съм се старал достатъчно. Ядосах се бая, защото курва, с която съм спал, ме изостави на място, на която тя ме беше поканила. Дали съм прав - вие преценете.

Вбесих се адски много (дали заради алкохола, дали заради това, че си денсиха без мен, а не стояха до моята особа да си лафим и реших да си тръгвам. Точно на излизане от дискотеката видях тази, с която бях спал (тоалетните са близо до изхода, така че вероятно оттам е изпълзяла). Нещо ми се извини, но не я чух и ме попита защо не танцувам. Ядоса ме и я игнорирах напълно. Тук е моментът да кажа, че нощната ми игра определено е най-слабото ми място. Мразя да играя в дискотеки, защото не мога да танцувам, което ми е малко комплекс хаха. В тоя момент другата Анна мина покрай мен залитайки, дали беше пияна или наистина не ме видя, но направо отиде при другата Анна и двете продължиха да си денсят.

С това свърши нощта ми и си взех такси да се прибирам (умишлено пропускам частта как си търсех якето 30 минути, но така става на студентска вечер без гардеробиер).

На сутринта бях на работа, в особено кисело настроение.  Grin

Честно казано, абсолютно всичките ми успехи досега са били чрез срещи само с мацката, без излишни хора. Никога не съм можел да играя заедно с други - било то приятелки на таргета или пичове, които да ме амогват. Подобни провали преди години бяха далеч по-свойстени за мен, но чоек никога не е късно да стане за резил хаха.

Сетих се, че докато седяхме на първия бар, Анна, с което бях спал, пускаше бая шит тестове. Помня този:

Анна: Момичето, което познаваш, ще бъде ли на завършването?
Аз: Кое момиче, други от твоя набор не познавам май?
Анна: Като се запознахме по Фейсбук ми каза, че си ме объркал с друго момиче от специалността ми...

Но пък имаше и добри моменти. Не знам доколко ме е харесала преди, но поне докато бях в дискотеката, тя само се здрависваше с всички свои познати от специалността и си говореше с тях за 30 секунди (не знам доколко са били близки преди), но все пак оставаше на моята маса.

Все пак ми е интересно какво е мнението ви - какво съм направил хубаво (ако има такова), какво не, както и каквато и да е обратна връзка. Ако изпадна отново в подобна ситуация, да знам как да действам професионално  Smiley

Поздрави,
Внука
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2017, 07:37:16 »

Здравей,
Реално не мога да преценя до колко си имал някакви шансове за тройка, но с последващото си държане в клуба си ги елиминирал напълно - държал си се нийди, показал си се зависим от поведението на двете момичета. Трябвало е да си правиш кефа в клуба, да се запознаеш с някоя друга мацка, това в някаква степен би жегнало твоята Анна - макар че само сте спали, жените понякога имат едно необяснимо чувство на собственост и те ревнуват дори в такава ситуация.
За протокола, тройка не съм правил, един мой приятел е правил 2 пъти, като забелязвам че първо спи с едната, после на кафе й пуска мухата да намери приятелка и накрая успява. Но може и без предварително уговаряне, стига мацките да са по-разкрепостени...
Успех!
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2017, 12:16:17 »

Да кажем, че си имал някакви шансове щом си ги целувал тук-там. Проблема по-скоро е в това, че си ги завел в тоя клуб където има много фактори, които биха им отвлекли вниманието и съответно биха ти развалили играта, като други мъже, желание за танци (както е в твоя случай) и други случайни фактори. Трябвало е да ги изолираш някъде на по-тихо място където след целувките няма какво друго да правят освен да си тръгнат с теб към вас.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: