Tyxo.bg counter Добра заплата с програмиране да се научим >?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 16:00:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Добра заплата с програмиране да се научим >?  (Прочетена 5306 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #45 -: Май 25, 2018, 19:00:03 »

Не съм в сферата на ИТ. Честно индианец съм като цяло с компютрите и телефоните. Но това исках да кажа и аз. Завъртях много локуми. Можеш да научиш нещо базово от нета, но после няма как да не гриндиш, да трупаш опит и да не се наложи да се доразвиваш. Ще трябва задължително. Добра заплата само със знания от нета, без опит и без допълнително обогатяване няма да стане Smiley

Заглавиета на темата е "Добра заплата с програмиране да се научим >?". Няма да е добра в началото. С гринд, експириънс и нови знания след горе долу 5 години - вероятно.

Бтв доколкото знам топ експертите по QA взимат около 7. Няма 10к в ИТ сферата.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 602

Профил
« Отговор #46 -: Май 26, 2018, 11:15:29 »

Че си индианец знаем. И то не само в ИТ сферата.
Силата ти е в постилането на чаршафи.
Заплати от по 10к си има. Но във фирмите, които ги раздават, едно 90% са възпитаници на математическите гимназии.
Разбира се, няма пряка връзка ...
Но косвена очевидно има ...
Тъй че, с клипчета в нета наистина няма как да стане това с 10те к.
То си има хора, дето вярват, че с клипчета ще научат бойни изкуства. Гледат, повтарят като маймуни и махат ръцете.  Grin
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #47 -: Май 28, 2018, 22:36:04 »

Не съм чел постовете преди мен.
Браточка, давам ти съвет от вътре. Ако не си надъхан да изкъртиш рибата, не се захващай. Ще почне да ти влияе на социалния живот. Като цяло програмирането пречи на чукането и обратното. Доста е трудно да намериш златната среда и да суитчваш от логика на емоция за под 1 час.
Ако не си надъхан, най-вероятно няма да минеш и интервюто(не е като да няма голд дигъри при нас).
Аз като интервюирам и слагам купища капани точно за тва нещо.
И ако все пак си твърдо решен, че тва е твоето нещо, стартовата ти заплата е 1500-2000(разбира се говоря за себеуважаващи се компании)
С други думи да спестиш 500-600 лева, за да почнеш да получаваш горе посочените суми е меко казано смешно. Инвестицията я избиваш за 10 дена.
В единия случай при мощна подготовка си готов за 2-3 месеца, в другия 1 година моооооже би ще поназнайваш нещо.
Усещаш ли ми мисълта Smiley

Успех Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: