Tyxo.bg counter Паднах в капан/ Манипулира ли ме?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:14:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Паднах в капан/ Манипулира ли ме?  (Прочетена 1699 пъти)
bace73
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 246

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2017, 08:18:20 »

Ако не ще да си каже (да не губи респект пред нас ако примерно жена му му опява и той позволява това, или да му се смеем че му пуска 2-3 пъти в месеца) питай някой свой женен приятел.
Хааах  Smiley
Истината е следната: жената постоянно мрънка и е недоволна, просто си е такава, но мрънка за дребни и ежедневни неща /"ох, не ми става косата, сега тази пола с какво сако или блуза да я комбинирам, яко се изнервих, писна ми" и т.н./, а не съществени, които са важни за една връзка. Демек нормални битовизми. Относно пускането-напротив. То яко я питаш, всеки ден ще иска да я чукам и не само, че ми пуска, а напоследък в повечето пъти сама поема инициативата. Иначе си пада общо взето по стандартния секс - лизане, свирки, 69-ки, пози мози. Даже аз съм този, на когото му е писнало-тя има повече желание от мен.
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 169

.....

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 19, 2017, 12:40:25 »

Интересна дискусия се разви.
Съгласен съм с вас,че в бъдеще,ако нямате обща цел (деца,както казахте) би било трудно след 3-тата година да се разбирате. Не,че не познавам такива двойки/семейства,но там играта е съвсем друга.
Мъжа си има любовници, жената има също  и просто са заедно, за едното уважение като че ли.
Знам ли и аз.

Още съм пресен,зелен, но когато си размишлявам трезво, се сещам как беше в началото (точно с това момиче). Аз си имах едни виждания, тя беше добра точка в моя сексуален живот, чуках си я, виждахме се,но аз не вземах нещата изобщо на сериозно( и нямаше как).

Интереса и към мен беше ненормален. Помня много добре как ме търсеше всеки ден (буквално) дори по няколко пъти на ден. На мен това ми се стори доста странно(+ факта,че не съм имал сериозна връзка преди и никоя не ме е търсила така редовно). Винаги,когато съм се виждал с жени, е било 1-2 пъти на 2 седмици  с някоя.

И с подобен тип отношение, изкарах 6+ месеца.

Защо се приповтарям. Защото сам си анализирам как съм се държал тогава и какво се случваше и напук на нейните приказки пак гонеше. Не знам дали трябва да задълбавам в детайли,защото общата картинка на нещата е ясна, как изглежда.

В една сходна/подобна тема,с доста по-кратко съдържание, един от съфорумниците е питал относно връщането на интерес,след нийди поведение.

https://www.youtube.com/watch?v=roo5z5tTU6o

Въпреки,че колегата го е постнал в другата тема, ще го копирам и тук. В клипа се обяснява как,ако  момичето иска пространство или ако се държи по коренно различен начин (не ти отговаря на съобщенията както е правела, не изглежда толкова заинтересувана, емоционална в комуникацията си с теб) то трябва да я оставиш за определен период от време. Ако проявява интерес,дори и малък, ще те потърси.
Аз наблюдавам абсолютно същата ситуация с мен. Вижда се,че се държи резервирано с мен, но се чуваме всеки ден. Ще е най-добре да не я търся за определен период (да видя тя  дали ще го направи) и каквото стане.

Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
NeverBack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 20, 2017, 04:29:30 »

Бил съм в твоята ситуация.Спри да се съобразяваш толкова с нея.Спри да и се обясняваш,като се махне какво?Всякакви жени има,да не и е златна?Грешно е да търпиш заплахите и.Издигнал си я на пиедестал и тя го вижда.Спри да анализираш нейното поведение и постоянно да мислиш за нея .Скандалите ще стават все по чести оправия няма.Ти си мъж и не трябва да позволяваш да ти налагат фрейм.Не ти трябва да се съобразяваш с нея , а тя с теб.Това че я следиш ти скапва ранга яко.Дори да прави нещо ти ще я свалиш от кочана ли?Показваш се като мега закъсал.Жените могат да реват от инат когато искат за да получат каквото искат,не се впрягай.Намери си още няколко за да се разсееш и евентуално след много инвестиции от нейна страна си я праскай.
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: