Tyxo.bg counter Уъркшоп - 14. 10. 2017г.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:19:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уъркшоп - 14. 10. 2017г.  (Прочетена 274 пъти)
georgi_ls
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Октомври 16, 2017, 01:22:54 »

"Дръж си фрейма и не бъди зависим от нейната реакция!"
С това изречение мога да обобощя най-абстракнтно квинтесенцията на уъркшопа, проведен на 14 октомври.

Събота. В уречения час се срещам с Илиян. След като изчакваме още едно момче, отиваме в кафе, където не след дълго идва и Slayer. Там поработихме теоретично върху следните аспекти: език на тялото, интонация, основни поведенчески грешки при общуване с жени. И не след дълго сме на "манежа" - улицата. Тъй като това е първият ми уъркшоп, адреналинът при първите сетове се покачва. Но със всеки изминал, нещата започват да си идват на мястото. В един момент, дори, изобщо не ми пукаше, дали ще ме отрежат или не. След всеки сет Илиян и Slayer правят корекция на поведението ми. Как да подождам, къде да заставам, как да си казвам оупънърите. И като стана дума за Илиян и Slayer - цял ден неизчерпаема енергия, само градивна критика, надъхване, мотивация. Нямах клоузове, но по-важното е, че осмислих много неща, които трябва да променя в поведението си.

Искрено препоръчвам, на всички четящи форума, това обучението. То променя начина на мислене. И ако някой се двоуми, дали да се запише, бих казал: Тотално различни са "дълбоките води" на улицата, от "безопасния басейн" - четенето на теми и теория.
Още ми държи влага... Smiley

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: