Tyxo.bg counter Неуспешен Кис-Клоуз
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:15:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неуспешен Кис-Клоуз  (Прочетена 909 пъти)
Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Октомври 16, 2017, 22:56:54 »

Здравейте !
  От известно време следя форума и реших да споделя един рапорт от преди няколко дена . Малко инфо за мен на 19 години съм студент в първи курс и нов град . Сега вече ще имам реална възможност да практикувам изкуството пик-ъп , че в малкия град е тегаво Cheesy Та към историята .. Запознах се с една от колежките ми от групата в уни-то като още от преди това се бях утвърдил като най-социален от групата ми и това ми помогна да привлека вниманието на момичетата, които си харесах . Та с нея лафа тръгна доста добре като доста се смееше на шегите ми и реших, че е време за нападение . Проблема тук още от сега да го кажа , е че тя е във връзка от доста време с някакво момче , но ми сподели, че не се разбирали и щели уж да късат скоро. До преди срещата мога да кажа, че определено имаше и тя интерес и дори ми беше писала първа в глупавия фейсфък, където не съм споделял лични работи само поддържах интереса с майтапи и доколкото можех сексуализирах чата.  Стигаме до срещата като тя не почва добре като я чаках 15-20мин. тя нещо се замотала ... Та както и да е реших да не я водя на кафета, дискотеки, тъй като я бях преценил, че не си пада по много "социални' места. Та показвах и града като през цялото време търсех киното , шегите ми се получаваха тя наистина се давеше от смях обаче проблемите още от началото почват с това , че не се дърпа на киното, но не ми го и връща . Както и да е в такива ситуации знаем, че не спираме с киното и така продължавам да си я галя по косата , да я прегръщам където мога тя обаче не реагира честно казано празна реакция . След известно време направо и казах да разкаже и тя нещо за себе си (че ми изсъхна устата от говорене Cheesy ) Обаче тя ми вика : "Аз знам само тъжни истории нямам какво да ти казвам " Иначе усещах интереса и обаче беше твърде спекната може би от мен или действията ми . На моменти експиренметирах като мълчах известно време да я видя как ще реагира , но само ме споглеждаше и се чудеше защо не говоря Cheesy Аз реших поне с киното да играя докрай и в една от ситуациите пресякохме погледи и реших да я грабна да я целуна, но тя силно се дръпна и се получи прегръдка Cheesy Както и да е отдръпнах се и продължих с история да разправям , но ми беше казала , че иска да се прибира . Вървим към спирката като докато вървяхме аз пак леко почнах с кино като тя отново не се дърпа абе направо си и харесваше и точно като се разделихме реших да направя втори опит с кис-клоуз , но пак останахме с прегръдка  .. Cheesy В общи линии да не става много дълго това е историята и съм отворен към съвети как да подобря играта си . Падам си директен пич и като цяло като заговарям винаги е директно и със силен eye contact това най ми приляга на характера съм установил до момента. Мацката за момента мисля да се отдръпна, да не я търся , пиша и евентуално ако тя прояви интерес ще почна по-студено и ще гледам да я карам да инвестира тя повече .
Piece !
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2017, 23:49:55 »

Може би е трябвало да седнете на някоя пейка и и тогава да пробваш да я целунеш.

И все пак на по-следващия ден бих я поканил пак на среща и пак бих пробвал.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2017, 09:58:54 »

Виж,ще ти нахвърлям малко неща за размисъл.Поднасяш ни историята свежо и безгрижно,но на няколко места се вижда как цялото ти поведение е насочено към целта-секс.Опитваш се на напаснеш нещата за които си чел като пъзелче което трябва да сглобиш преди това.Трябва да действаш с наличната теория според емоциите които създаваш в разговор.Ти излизаш с план в главата кое как трябва да стане и подценяваш това дали си създал правилните емоции следвайки теоритично нещата.Виждаш,че резултат няма и това те обърква и те прави още по напрегнат отколкото си бил преди срещата.Ти не знаеш как да постъпиш и продължаваш с теорията което те закопава още повече...Първото и основно когато си на първа среща е да създадеш комфорт между вас,или иначе казано,тя да се чувства спокойно с теб и да ти има доверие.Това зависи от поведението ти,а то трябва да е максимално естествено,а за да бъде такова не трябва да си обременен с нищо друго освен да си изкараш приятно.Ти си напрегнат като се опитваш да го скриеш с шегички,но това се предава и на нея.Затова и не откликва на киното.Няма я естествената комуникация в която и двамата сте потопени в разговора.Така нямаш стабилна основа,че да надграждаш с физическа близост
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2017, 11:01:31 »

Здравейте и благодаря за включването . Така ситуацията има развитие след първата среща тя се отдръпна , но на последващия ден започна да ми обръща едно такова специфично внимание . Аз се държах като цяло пасивно и дръпнато . Четвъртък излизахме с групата на кафе и след това на бар, но бяхме само 5-ма като аз и 4 момичета. Тя още от кафето почна да ме провокира и да ми търси вниманието. В диското аз си се кефя денся си обаче усещах как тя уж "случайно се блъскаше в мен " и тогава вече я почнах и си правим киното върви добре пробвам целувка баам пак неуспешно Cheesy Тя нещо ме бъзика " пак не успя" Cheesy Тогава вече я хванах за бузите, погледнах я в очите , задържах контакта и бавно я целунах и тя не се отдръпна , че и език си пусна Cheesy В главата тогава съм ехааа пробихме и така известно време се, натискаме, целуваме , ръцете ми шареха навсякъде по нея докато тя направо се отпусна цялата в ръцете ми след целувката . Определено се чувствах много добре след това . И сега ще ме питате защо не я заведе за истинския клоуз.. Ами пробвах , но кофти ситуация другото момиче остава само и нямаше как да стане, тя се дърпаше твърде много. Идва време да си вървим , че беше станало 4 и за момент си виках нещо да не е заради алкохола така , но като я изпратих след това се целунахме пак като се разделихме и се успокоих за момент Cheesy
Обаче сега след тази вечер тя е много дръпната и мога да ви покажа чат :
Аз : Кво става бе програмист Cheesy
Тя : Спии
Аз : Тея Лиги(за таз игра League of legends става въпрос) идват тежко Cheesy
Тя : Не съм играла , само се прибрах и спах 13-14 часа и пак ми се спи
Аз : Звучи интересно Cheesy Неделя към колко си идваш
Тя : Не знам. Защо
Аз : Ще излезнем за лека разходка Cheesy
Тя : Ба
Аз : е не може само спане движение му е майката
Тя : движа се достатъчно мен не ме мисли (и така няколко реда се прави на интересна и стигаме до тук )
Аз : Добре , а какво ще кажеш да спрем да се правим на интересни да ми дадеш точен отговор
Тя : Не
Аз : ок
Тя : Cheesy
Мисля сега да я игнорирам докато не спре да се прави на интересна и тогава да натисна за нещо повече. Предполагам след всичко това ще ме питате "добре ти какво искаш от нея" за момента секс , тъй като за връзка още не знам другото момче дали е в играта , че тези триъгълници са коварни. Иначе Badrick прави си , че ги обмислям много нещата падам си теоретик харесва ми да философствам , но докато играя гледам повече да действам отколкото да си правя планове и момичето действително и е приятно с мен (правя разлика кога съм приятен за хората и кога безинтересен) .

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 645

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2017, 14:53:26 »

Оставяш тя да води играта. И да си играе с тебе. Ти не и въздействаш. А само тя го прави с теб. Липсва ти играта далеч. Отдръпванията. Както и силните и решителни действия в играта близо. Прекалено търсиш начин да я свалиш. Да се нагодиш. И тн. А на всичкото отгоре, сте колеги, до колкото разбрах. Тоест в социален кръг. Това може да ти позволи толкова повече да рискуваш и да я провокираш, заради постоянния досег в този етап. А ти гониш само рапорта и да се нагодиш за секса. Не се стремиш да я завладееш и да и повлияеш. Това ти препъва играта. А тя с теб го прави успешно.

Цитат
Тя нещо ме бъзика " пак не успя"

В първата среща същата работа. Търсиш кино. Чакаш и си зависим от нейните реакции - те като цяло не отвръщат на киното, особенно в началото - кво ти пука, още по-добре. Ти въздействаш, тя не. Просто го иницирай и прекратявай. Кефи се как я дразниш, как и въздействаш това е.

Цитат
След известно време направо и казах да разкаже и тя нещо за себе си (че ми изсъхна устата от говорене Cheesy ) Обаче тя ми вика : "Аз знам само тъжни истории нямам какво да ти казвам "
Защо и се връзваш на отказа да инвестира. Спираш и ти. Млъкваш още там - знайш ли кво бързо се разприказват.

Цитат
На моменти експиренметирах като мълчах известно време да я видя как ще реагира , но само ме споглеждаше и се чудеше защо не говоря
Кво има да и се чудиш. Очаква само ти да инвестираш. Така гледа на теб - ти сваляш, тя оценява.
Що се пречупи. Мълчи си като не ти се говори. Аз често го правя на срещи и не е проблем.
Най-много да подеме инициативата и ако е тотална кифла, от няма кво друго да измисли, да те пита "що се умълча". Връщаш "не ми се говори" и продължаваш да си релаксваш. Тя ще се разприказва и ще я оставиш да си говори и да инвестира. Ако не, ще си помълчите. Важното е ти да се чувстваш комфортно в ситуацията и да ти е релакс. Така резултата във всички положения ще въздейства на нея. Или ще инвестира, или ще изпитва неловко напрежение. Но си е за нея. Ти не си длъжен във всеки един момент да и осигуряваш комфорта и да се правиш на маймуна за което - дори напротив. Играе срещу тебе. Точно това е основната грешка в играта ти и за това така ти върви свалката.
Защото се опитваш да поддържаш комфорта и нуждите и. А не изискваш нищо от нея. Трябва да не ти пука за комфорта и на този етап - или поне по малко. А да и въздействаш с ескалациите и прекъсванията им които основно ти иницираш. Трябва да очакваш и да я оставяш да инвестира, да се стараее и да се стреми във самите ситуации, вместо да бързаш да ги замазваш. Било и неловко мълчание - кво ти пука, не виждам нищо неловко в мълчанието. Така се отпускам дори. Пробвай. Но първо трябва да погледнеш по друг начин на нея и на себе си. Да я възпиемеш по друг начин, себе си също. И по-малко да ти пука за реакциите и. Защото самите реакции нямат значение. Важното е да има такива. Това означава, че и въздействаш. Без значение дали са положителни или отрицателни. Важното е да не си пасивен и да те възприемат безразлично. Другото е без значение. А страха и напасването те води до там.

А за дискотеката си бил с 4 колежки. А тя си е играла и продължава да си играе с теб. След целувката или преди нея. Що не я провокира да ревнува. Що не се заигра и с другите пред нея. Що не пофлиртува с тях. Дори малко лаф би свършил работа след целувката. Това няма да ти спъне играта, напротив, ще я разпали в този етап. Стига да не си реактивен към реакциите и удобрението и. Иначе ще те закопае. Но така или иначе ще те закопае.
Дано съм ти помогнал и да си осъзнаваш грешките в играта.
Активен
Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2017, 15:18:06 »

Благодаря за включването btw . Аз преди дискотеката си лафих най-вече с другите момичета от групата и усещах как и ставаше нервно на нея (беше ми споменала , че била доста ревнива). Тогава тя търсеше вниманието ми аз я игнорирах или отговарях кратко . Разбрах идеята ти и ще се опитам да си върна контрола или направо next . За следващите дни като съм на уни мисля да си лафя с другите момичета най-вече и нея да я държа в неведение докато не се огъне . Да те попитам само в случай , че почне пак да ми пуска кукички и да ми търси вниманието най-добре ще е предполагам да я дразня и най-вече да я игнорирам ?
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2017, 17:14:47 »

Абе кво се занимаваш с тая овца и тъпите й номера? Удари 2 чекии на фб снимките й, и я пиши ебана.
Какъв е смисълът да седите и да ги мъчите такива? Дори и да ги наебете накрая, ебаси сексът дето ще е. Не че и аз като бях на 19 не съм имал 2-3 подобни ситуации, повече ми се занимаваше тогава. Сега, ако покаже дори и малко незаинтересованост, директно минавам нататък.

Генералната идея е, че трябва паралелно да се занимаваш с толкова момичета, и други свои занимания, че хич да не ти дреме за някоя конкретна, еле пък такава, с която нямате нищо.
Какво толкова й е специалното на тази, че толкова я мислиш? Да не й е хоризонтална вагината? Според мен просто искаш да наебеш нещо, и тя е единствената, която ти е дала малка надежда, че може да ти пусне, и затова си се фокусирал върху нея. Имаш цял университет и общежития, пълни с пички. Не е зле да си го припомниш това.

Няма смисъл от тези временни игнорове, и подобни циркове, защото докато ги правиш съзнателно, ще продължаваш да си зависим от нейните реакции и това ще убие подхода ти. Ето по-добра алтернатива - занимавай се с нея, когато е пред теб и когато ти е кеф, през останалото време изобщо не би трябвало да се сещаш за нея.

Ето, примерно:
Аз : Кво става бе програмист Cheesy
Тя : Спии
Аз : Тея Лиги(за таз игра League of legends става въпрос) идват тежко Cheesy
Тя : Не съм играла , само се прибрах и спах 13-14 часа и пак ми се спи
Когато някоя отговори по такъв неадекватен начин, предвид, че е наясно защо й пишеш, директно seen, и до там. Няма какво да се занимаваш.
Следващия път като сте на живо, насаме, я хващаш между краката, и ако иска, иска, ако не иска, фък офф.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2017, 18:17:03 »

Благодаря за мнението rekojecht. Адски си прав и действително мисля да спра да се занимавам с нея, че като гледам и май с приятеля и са се събрали и като цяло е пълно тук с други, по-хубави момичета   Cheesy
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 645

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2017, 20:04:02 »

Рекошет е прав. Идеята да се занимаваш с другите колежки, не е само в това да я дразниш. Идеята е да имаш избор. Не се знае дали някоя няма да ти допадне повече. Това не означава, че тази трябва да я отпишеш генерално като вариант. Нямаш подписан договор с нея. Просто прави каквото трябва, пък да става квото ще. Действията ти трябва да са най-добри за теб, и да ти осигоряват право на избор и свобода.
Активен
cionflipp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2017, 20:06:49 »

.........но ми беше казала , че иска да се прибира . Вървим към спирката като докато вървяхме аз пак леко почнах с кино като тя отново не се дърпа абе направо си и харесваше и точно като се разделихме реших да направя втори опит с кис-клоуз , но пак останахме с прегръдка  .. Cheesy В общи линии да не става много дълго това е историята и съм отворен към съвети как да подобря играта си . Падам си директен пич .....

С киното се играе докрай като отидеш в тях, след като ти е казала, че иска да се прибира. Пък какво ти пука, че не иска да те целува, секс може да си правите и без да се целувате. На мен ми се е случвало да си завирам езика по дупките на някоя още преди да съм я целувал.  Тя пък момичето, ако е някаква романтична може да си пази целувките за приятеля Cheesy Просто е трябвало да продължиш с физическата ескалация и на момента да измислиш нещо да се намърдаш в тях и там продължаваш до секс. Е т'ва е да си директен пич. Или пък да е хванеш за вратлето, да е придърпаш към теб и да и кажеш, че искаш да е чукаш. На нея така или иначе и ясно за к'во е разказрваш по градинките, голямо момиче е, сигурно е наясно с нещатата.

Там втория път  с дискотеката нещо не разбрах кво се е случило, за кое се е дърпала? После нещо пък си я изпращал. Само двамата ли бяхте? Що не се пробва да я водиш  у вас или у тях ? Това, че не ти отвръща на киното голяма работа. Тя може и в секса да е същото дърво. То някои момичета са така, трябва да правиш секс с тях поне ~10 пъти за да започнат да се раздават малко повече.

Там като ти беше написала, че и се спи, що не и написа "ми ела да спиш в нас". Друя път като ти пуска кукички бъди директен със секс, а не със някакви оферти за разходки кафета мафета и дискотеки. А и ако те отреже ще ти олекне емоционално и ще ти е по-лесно да се занимаваш с други момичета, без да я мислиш и да играеш някакви измислени игрички.

+1 да се занимаваш с други момичета. Дори да ти върже пак се занимавай с други момичета.
Активен
Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2017, 21:59:21 »

Цитат
Там втория път  с дискотеката нещо не разбрах кво се е случило, за кое се е дърпала? После нещо пък си я изпращал. Само двамата ли бяхте? Що не се пробва да я водиш  у вас или у тях ? Това, че не ти отвръща на киното голяма работа. Тя може и в секса да е същото дърво. То някои момичета са така, трябва да правиш секс с тях поне ~10 пъти за да започнат да се раздават малко повече.

В диското се дърпаше като магаре на лед за целувките , но накрая поддаде и тя директно си мина на френска . После обарвания, дърти денсинг нямаше проблеми , но бяхме аз , тя и още едно момиче от групата и пробвах да я дръпна към нас (беше свободно) , но не стана дърпа се, мръщи се и се отказах да продължавам . Опитах няколко пъти . Накрая просто тръгнахме 3мата от диското и тъй като тя живееше по-близо и от там като я изпратихме само се целувахме известно време и след този ден вече почна се държи дръпнато и да си играе . Странно с приятеля и си праща сърца по фейсбук с мен се целува с език интересно е Cheesy Иначе третото момиче и е няква приятелка не я знам толкова мълчеше си просто Cheesy След първата среща по същия начин направи дръпна се за ден и после почна да ми търси вниманието по всякакъв начин . За щастие съм комуникативен и си лафя и разбирам с всички момичета от групата (даже сега съм мернал око на друга) и това усещам как я дразни и гледа ревниво на моменти , може би това ми спечели кис-клоуза . Мисля да си я карам по-същия начин , но както каза рикушета ако продължи да ми търси вниманието,компанията ще натисна за ф-клоуз и квото стане бали го то тука толкова момичета само топки да имаш иначе не можеш им смогнеш Cheesy
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: