Tyxo.bg counter Вип Брадър 2017
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:12:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вип Брадър 2017  (Прочетена 821 пъти)
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« -: Октомври 17, 2017, 13:41:54 »

Айде бе, никой ли не гледа? Фрейм до фрейм са (или по-скоро всеки луд с номера си?). Никой ли няма да коментира? Примерно как онази рева вчера, че не я наричали с псевдонима й, ами с цялото й име. Държа си фрейма момичето...
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 432

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2017, 14:41:30 »

Мегз  си държи фрейма.  Не искаше да се преоблича за да не развали имиджа на брандът.

Батко това предаване показва най низшата форма на биологично съществуване. Добре че яко преиграват иначе бих си помислил че всички  хора са шибани кретепи.

Тъпо ми е че зрителите остават с впечатление че това което виждат е автентични реакции. Те може да са автентични но са гротескно хиперболизирани и са сложили онази гала да ми казва ... направо ми кипва докато я гледам !

Най грозното е че показват изродени взаимоотношения и ги налагат като нормални чрез тъпите коментари при гала. Особено онзи с бръснатата глава дето водеше една игра по нова. Тоя кога и да пребиеш ше му е късно.
Зеленчуци!

Мегз е  пич.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 628

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2017, 14:51:59 »

Досега съм гледал 4-5 епизода, скучни са ми нещо. По-добре беше като вкарваха обикновени хора, тогава мотивацията за наградата е по-голяма, отделно, че не пазят имидж. Тези са вътре заради хонорар и да пазят име - не могат да се сравнят с изцепките и шоуто, което правеха Пацо от Гълъбово, Найден, Радо Прашката и разни други образи, с които се забавлявам и до ден днешен в ютуб.

Иначе по темата -  някакви кой знае колко силни фреймове не съм видял. На почти никой не му издържаха нервите и рухнаха психически всичките. Това да влизаш в конфликти от его и после да ревеш като разпран и да се извиняваш, както и да си сменяш нон-стоп мнението и позициите не е силен фрейм. Сашка Васева засега най-много си съхранява нервите, този Цуни също беше уравновесен, така че за тях бих казал, че налагат фрейм горе-долу. Иначе някакъв изявен лидер няма.

https://www.youtube.com/watch?v=3xkxMhTUC24

https://www.youtube.com/watch?v=IviKZdc-dQY

Ето малко истински Биг Брадър, само за ценители  Embarrassed
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2017, 16:26:43 »

Мегз е  пич.
Тази има сериозни психологически проблеми, болни амбиции, а сигурно и поне няколко вида комплекси (не от онези, дето за всеки могат да се кажат "ох, ти си комплексар", ами от психоложки дефинираните).

Тоя от първия клип на just-a е превъплъщение на български redneck Grin . А прическата....business in the front, party in the back, пръска. Личи си, че родителите му са роднини само по погледа.

Цунито (който и да е той, не го бях чувал преди това) го показаха как лъже, че бил с онази високата и се ската. Мега гнусната утрепка. Така и не разбрах с кво точно е известен.

Абе по-предната година, поне имаше някой друг приятен - Гъмов, Ернестина, Преслава (която наистина е разбрана. Това лято даже ме покани на сцената при нея, понеже видя, че се блъсках в тълпата)....даже джорджаното....тая година имам чувството, че са ги събрали само най-големите психари и утрепки.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2017, 20:38:31 »

Това го казваш само за да затвърдиш мнението което се наложи  от коментарите в студиото нали? Сигурен съм че нямаш инфо от първа ръка.

Опитват се да го изкарат, чрез коментарите на гала и ко, че тя е болната за да могат зриттелите по лесно да преглътнат фактите които мегз казва и да симпатизират на антиобразът  и така с един куршум два заека- първо печелят зрителите на момента и второ объркват зрителите и йм набиват на тях психодисбаланс за да могат да пробутат следващите лайна по лесно.  Ако не греша нейният образ/герой в играта е либертариан.

Психоложки дефинираните имаш предвид компулсивното ли?
Има го да, затова дейността й е печеливша. Зарадш вниманието което е отклонила от депресията към дейността. Всеки който има психо разстройство може да го впрегне и да изкара максимума както тя е направила. Вместо да се депресира в ъгъла.
Нали се сещаш че за да има психопроблем като малка яко са я ебавали заради челюстта и фъфленето много ясно че ще има дисбаланс на психиката. Обяче това което ти рекожет криеш е че тя е проактивирала ситуацията.
Научила е как да се излекува и е стартирала дейността с дрехите.  
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Ванко
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2017, 22:42:19 »

А какво мислите за играта на Дани Петканов с Мегз?
https://www.vbox7.com/play:8a17e1c9ea
https://www.vbox7.com/play:f177e05418
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2017, 23:45:26 »

импровайзд скрипт а.к.а. импров скриинплей. 
Каква игра? Събуди се.
Активен

Цитат
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2017, 00:31:11 »

Погледнах за малко,само защото ми беше интересно какви са слабостите на  Петканов и до колко ще ги покаже когато е  под един  покрив с бившата.Като  цяло го дава свеж,но получи ли валидация,че да усети надежда с  любимата  веднага омеква.В началото беше  поне забавен  шут,сега
 вече  стана Nice guy,винаги подкрепящ и  послушен.Гледа като кученце което е бито цял месец,смирено и нежно,дори когато му се карат.За капак  винаги пуска мазна фалшива усмивка когато  е  напечено.Те му  казаха няколко пъти,че  е много добро  момче и  той го прие присърце този образ.Жаден да се  впише.Изпитва  страх да не развали имиджа си,а уж му е скандален,което му  дава свобода  да е  себе си.Александра е лисичка,обиграна мацка.Мег може да си  скъса дипломата по  психология.Имам чувството че само са и  разбъркали  главата с неща  които не разбира.Уж  силен свят ,мощен фрейм,а  да  не и кажат името  както иска,или да я жегнат  и  рухва..Стреми се да се прави на странна и различна,уж,че това е нейният свят,но реално  иска   да изпъкне с  това,което  също е его.При  дебеличкия нещата са много зле,но поне  е гениален  готвач,което му   придава  стойност,за сметка на  Огромното  его,избухлив характер и чувствителната му иначе натурка.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2017, 00:43:13 »

Това го казваш само за да затвърдиш мнението което се наложи  от коментарите в студиото нали? Сигурен съм че нямаш инфо от първа ръка.

Психоложки дефинираните имаш предвид компулсивното ли?
Има го да, затова дейността й е печеливша. Зарадш вниманието което е отклонила от депресията към дейността. Всеки който има психо разстройство може да го впрегне и да изкара максимума както тя е направила. Вместо да се депресира в ъгъла.
Нали се сещаш че за да има психопроблем като малка яко са я ебавали заради челюстта и фъфленето много ясно че ще има дисбаланс на психиката. Обяче това което ти рекожет криеш е че тя е проактивирала ситуацията.
Ъ...не знам коментарите в студиото, не съм ги слушал. Аз основно "гледам" брадъра с гръб към телевизора, докато съм пред компа. Нямам инфо от първа ръка. Гледам предаването и анализирам, аз съм си първата ръка.

Не само него.
Съгласен съм. Професионалните й успехи, според мен, са директно повлияни от психологическите й отклонения.
Активен

Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2017, 01:20:46 »

Мегз  си държи фрейма.  Не искаше да се преоблича за да не развали имиджа на брандът.

Хах,не искаше да  се преоблича ,защото си е взела дрешки за всеки ден които да рекламира,като  малко дете което иска нещо,без да мисли до колко в случая  това е умното решение,и какви ще  се последствията.Това я  праща  сред потенциалните изгонени,вкарва я под напрежение,а тя  реално  не е достатъчно  силна да се справи с  това или не влиза във филма,не е сред номинираните=повече  дни да си показва дрешките пред камери.Прави това  което иска,но по умен  начин.Нека си има  основата,но да мисли според обстоятелствата и средата.Тя може да изрази мнението си,за да стане ясно,че  не пасе трева и  няма да се оплете в  мрежите им и  опитите им да и  въздействат.Нека показва качествата си за да видят хората какъв  човек  е,но  трябва да взема в предвид,че е там  за да се опитат да  я манипулират чрез слабостите и.Те  знаят за името и за рекламата която  цели в шоуто и  са  наясно,че тя  ще се хване затова,а  това ще доведе до настройване на всички към нея и психо-атаки от всеки.Тогава  се вижда,че фрейма и  далеч не е  железен.Има комплекси с  външноста  и името си,а в основата на силния фрейм е това да се приемаш и да се харесваш!
Възможно е да е имала психично разтройство като малка,но  не го е преодоляла,а е сложила слой над него,който се пропуква за да видим фалша.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2017, 02:05:13 »

Аз фокусирам върху концепцията на продуцентите и тя е импровизирана пиеса във формата риалити.  Подават се точно определени ситуации които трябва да се разиграят или те номинират и те гонят. Това е нон дисклау агриимент. 50 бона брат. К'во каза? Няма нагласено брат. Той обиди майка ми ше го пребия. Няма да нося тая грозотия, аз сам съм си дизайнер. Много нЪ сериозно сте се взели тука 'сички.

Активен

Цитат
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 20, 2017, 20:32:10 »

Абе Данка, не знам дали е нагласено, може и да е. Това, което ме интересува повече е, че РЕАЛНО има такива хора. Примерно тази Миглена, не прави нищо, което да не върви ръка за ръка с характера (и психологическите проблеми), които показва.
Готвачът се държи...като 90%+ от готвачите на високо ниво.
Онази силиконовата, с провлаченият глас, и тя кво прави? Клюкари. Мислиш ли, че това има нужда от скрипт за да го прави? Тя си го прави и в ежедневието.
Онези пък двамата, Роналдо и онзи другия, те какво правят? Седят и се опитват да се правят на мъже, като подлизурват на жените + лъжат с коя, как и кога са били. Шокинг?

Вземаш мега повърхностни хора, които не са свикнали да се съобразяват с нищо и никого, слагаш ги на едно място и....не е нужно да им даваш сценарий, това ми е мисълта.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: