Tyxo.bg counter На улицата сам или с приятел
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:11:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: На улицата сам или с приятел  (Прочетена 738 пъти)
vazduhar
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Октомври 19, 2017, 14:43:09 »

Сам на улицата като заговаряш жена или жени може на много да изглеждаш откачен и въобще да не се стигне до разговор. Изключение прави ако заговориш някоя от твоя стил, примерно рокаджийка, фитнес фенка, негърка като теб ако си негър... И т.н. Трябва с приятел да заговаряш две приятелки, нали? .... Докато пишех от телефона това ме се спря мома от моята порода може би с думите ...,,о, привет,, и си отмина след като й казах здрасти. Проблемът е че не се сетих от къде я познавам и не я догоних да разбера... Въобще имам проблем с пикъпа, а той е едно от най-забавните неща в живота.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2017, 15:21:25 »

Изключение прави ако заговориш някоя от твоя стил, примерно рокаджийка, фитнес фенка, негърка като теб ако си негър... И т.н.

Ако си гей, трябва да заговориш гей, нали? А ако си страхлив и социално програмиран, какво трябва да заговориш, та да те одобрят другите? Smiley

Щом така се нагаждаш към мнението на околните, то и подходът ти ще бъде жалка гледка и то каквото и момиче да заговориш. На улицата се заговаря каквото момиче си харесаш и не трябва да те притеснява как изглеждаш. Ако имаш и капчица съмнение в себе си, лошо. Хубаво е, че гледаш на пикапа като нещо забавно, но докато твърдиш, че имаш проблем, ти ще излъчваш тази вътрешна неувереност постоянно.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2017, 21:49:35 »

Сам на улицата като заговаряш жена или жени може на много да изглеждаш откачен
Нищо подобно, жените се кефят на това да ги спираш и заговаряш.
.... и въобще да не се стигне до разговор.
Е понякога и това се случва. Ама какво от това, важното е да си в играта
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
vazduhar
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2017, 13:34:21 »

Жени са ми казвали че някой като ги заговори на улицата и е сам ...го мислят за откачен. Като си с приятел сте просто нагли... Подчертавам на уллицата, в бар е друго
Активен
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

За да промениш света, първо промени себе си.

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2017, 14:09:26 »

Можеш да ми вярваш, че това са някакви единични случаи. Повечето, които заговарям са добронамерени и енергични, е в зависимост от енергията, която аз съм подал. Може и тъжен разговор да започнем в началото. Зависи от обстоятелствата. Веднъж докато бях на погребение, със сълзи на очите заговорих едно момиче, което стоеше наблизо... Малко шит ми беше, че го правя там, но дядо ми винаги се е гордеел с простотията ми, тъй че...  Sad  После се срещнахме, направи ми една свирка... и повече не я видях.
Активен

Вярвайте в себе си и ще стигнете необятни висоти.
sandman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2017, 16:22:28 »

Жени са ми казвали че някой като ги заговори на улицата и е сам ...го мислят за откачен. Като си с приятел сте просто нагли... Подчертавам на уллицата, в бар е друго

Не ги слушай жените те не разбират собствената си психология. Свържи се с Илиян той ще ти покаже как се прави най добре.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3415

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2017, 21:58:26 »

Нормално, това е т.нар. социално програмиране. Питай около себе си, или просто слушай докато жените си говорят как са се запознали с мъжа си/гаджето си. Аз често съм се заслушвал - над 50% са се запознали на работа или в университета; може би 40% са ги запознали общи приятели; и към 10% са се запознали по интернет или в заведение случайно.
Нито една жена не съм чувал да каже, че мъжа ѝ/гаджето ѝ я е дръпнал от улицата. Та те като чуват това нещо от всичките си приятелки, автоматично се програмират, че перспективният мъж за тях е някой от офиса или от университета, или приятел на приятелка. И като ги сваля някой от улицата веднага им светва лампичка, че това е странно. Да, може да се кефят и да им е забавно - и както много играчи тук са забелязали, често ще спрат да си лафят или да им правиш веселото, може и телефон даже да ти дадат, и дотам - после флейк.
Нужно е голямо умение, за да преодолееш тази особеност на възприятието им.
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2017, 23:26:31 »

Ако не Илиян има много добри книги, все нещо ще научиш.
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2017, 00:57:14 »

Та те като чуват това нещо от всичките си приятелки, автоматично се програмират, че перспективният мъж за тях е някой от офиса или от университета, или приятел на приятелка.
А как са се самопрограмирали първите жени, преди да е имало офиси, че да се получат тези проценти, впоследствие?

Нито една жена не съм чувал да каже, че мъжа ѝ/гаджето ѝ я е дръпнал от улицата.
ха...Ми то като се замислиш, не си чувал и за някой уличен пикапьор да се е оженил, така че.....
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
vazduhar
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2017, 17:38:29 »

Можеш да ми вярваш, че това са някакви единични случаи. Повечето, които заговарям са добронамерени и енергични, е в зависимост от енергията, която аз съм подал. Може и тъжен разговор да започнем в началото. Зависи от обстоятелствата. Веднъж докато бях на погребение, със сълзи на очите заговорих едно момиче, което стоеше наблизо... Малко шит ми беше, че го правя там, но дядо ми винаги се е гордеел с простотията ми, тъй че...  Sad  После се срещнахме, направи ми една свирка... и повече не я видях.

ти си велик човек, не се бъзикам, евала! Зверски забавна история.
Активен
vazduhar
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2017, 17:49:35 »

Нормално, това е т.нар. социално програмиране. Питай около себе си, или просто слушай докато жените си говорят как са се запознали с мъжа си/гаджето си. Аз често съм се заслушвал - над 50% са се запознали на работа или в университета; може би 40% са ги запознали общи приятели; и към 10% са се запознали по интернет или в заведение случайно.
Нито една жена не съм чувал да каже, че мъжа ѝ/гаджето ѝ я е дръпнал от улицата. Та те като чуват това нещо от всичките си приятелки, автоматично се програмират, че перспективният мъж за тях е някой от офиса или от университета, или приятел на приятелка. И като ги сваля някой от улицата веднага им светва лампичка, че това е странно. Да, може да се кефят и да им е забавно - и както много играчи тук са забелязали, често ще спрат да си лафят или да им правиш веселото, може и телефон даже да ти дадат, и дотам - после флейк.
Нужно е голямо умение, за да преодолееш тази особеност на възприятието им.

Процентът на интернет връзките е по-голям, много по-голям. Почти всичките ми жен са били от интернет. Но е много бавно от там. На живо има много от бар или от курс, танци, йога, а последно време от фитнеса. Но ако иска човек любовници по негов вкус наистина, трябва наулицата, на спирката и т.н.

Преди малко група тийнове , по-точно един от тях нещо подхвърли на непозната секси тийнка на витошка. Девойката щеще да му скочи на бой, като мъж на мъж пред сбиване му се ,,отваряше,, и си тръгна. Тя не беше сама, нито той. Тъй е по-вероятно да се стигне до общуване.

Просто като е сам човек на улицата да заговори някоя е много трудно. Имал съм два успеха тносителни на улицата само, може би повече , но не помня, но е било с хора, посещаващи същите музикални заведения като мен, демек по-мой жени. Иначе огромния брой ме отминават. Само се сещам една голяма красавица от друга порода, която засичах няколко пъти в центъра и няколко пъти се разхождахме в посоката, която върви.

Но нямам никакъв опит с приятел в пикъпа, никой мой познат не иска да прави пикъпи с непознати, съгласни са само в барове нощни.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2017, 19:26:40 »

Премини едно обучение и ще ти стане по-лесно. Там ще ти кажат какви са ти грешките. Това е изхода, а не да си търсиш приятел да пикапите заедно.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3415

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2017, 21:46:42 »

А как са се самопрограмирали първите жени, преди да е имало офиси, че да се получат тези проценти, впоследствие?
Преди да е имало офиси и университети, баща ѝ и майка ѝ са я програмирали по следния начин: или вземаш Гошо, когото ние сме ти избрали, или... Всъщност, няма или-или, вземаш Гошо.

Процентът на интернет връзките е по-голям, много по-голям. Почти всичките ми жен са били от интернет. Но е много бавно от там. На живо има много от бар или от курс, танци, йога, а последно време от фитнеса. Но ако иска човек любовници по негов вкус наистина, трябва наулицата, на спирката и т.н.
Аз ти говоря за сериозни - когато седнат мацките да се разпитват коя къде се е запознала с нейния - такива проценти съм забелязал. Става въпрос за съпруг или сериозен приятел. А коя с кого се е изпраскала от Тиндъра - всички знаем, че за мацките то е в графата "това не се брои".
Активен
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

За да промениш света, първо промени себе си.

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2017, 00:36:41 »

Преди да е имало офиси и университети, баща ѝ и майка ѝ са я програмирали по следния начин: или вземаш Гошо, когото ние сме ти избрали, или... Всъщност, няма или-или, вземаш Гошо.

Аз ти говоря за сериозни - когато седнат мацките да се разпитват коя къде се е запознала с нейния - такива проценти съм забелязал. Става въпрос за съпруг или сериозен приятел. А коя с кого се е изпраскала от Тиндъра - всички знаем, че за мацките то е в графата "това не се брои".

Stone, ами онези, които лъжат, че са се запознали с тях така, за да не изглеждат странни? Бившата ми лъжеше всичките и приятели и техните, че съм от нейното училище.  Embarrassed

ти си велик човек, не се бъзикам, евала! Зверски забавна история.

Чак велик човек не съм. Просто играя.  Smiley Или си играч, или си наигран.
Активен

Вярвайте в себе си и ще стигнете необятни висоти.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: