Tyxo.bg counter Как да постъпя с момиче, по което съм луд
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:44:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да постъпя с момиче, по което съм луд  (Прочетена 252 пъти)
stefan123
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 08, 2017, 05:42:37 »

Здравейте, пичове! Аз съм първа година студент в Англия и също работя почасово. Та има едно момиче в пъба, в който работя и работи на бара. Много я харесах и от седмици се чудя как да привлека вниманието и. Засичали сме се на работа и сме си говорили няколко пъти обикновени неща между колеги, като тя не показва особен интерес към мен. Та мисля, че взех грешното решение да и подаря подарък преди няколко дни - реших да и купя нещо дребно, но избрано внимателно (беше сладък пухел за чанта). Подарих и го с думите: "Коледа наближава и много искам да ти взема подарък". Тя го взе и каза: "О, благодаря ти много, много!", след което продължи надолу. По-късно.разбрах че е показала подаръка на един от колегите ми и се е похвалила. Засякохме се няколко пъти след това, като се държах естествено, все едно че сме просто колеги. Та въпроса ми е, каква.да е следващата ми стъпка и как да я накарам да не ме вижда като поредния мил скучен досадник, от който иска да се оттърве? Как да се опитам да я накарам да ме види като мъж, така че за изпитва влечение към мен? Иначе за себе си, имал съм няколко гаджета, докато бях в България, но не смятам, че имам голям опит с жените, нито че съм алфа мъж. И все пак, моля ви за съвет дали да продължавам с това момиче или постъпката ми да и подаря нещо е била грешна и да опитвам с други момичета? Не знам колко от вас имат опит с англичанките, но ще оценя всеки съвет, защото определено сте по-опитни от мен. Само да отбележа, че всички в пъба знаят, че съм и подарил нещо и че я харесвам, разбира се, не съм се раздрънкал аз, а тя. На никого не съм казал, че я харесвам.
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #1 -: Декември 08, 2017, 08:29:50 »

Защо инвестираш в мацка , с която сте си говорили 2 пъти и то нищо конкретно.И преди да и направиш подаръка си и бил ясен, сега съвсем. Губи се  напрежението. Кани я на среща и каквото стане, поне малко открити намерения. Е виж, днес студентски празник идеална оферта.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: