Tyxo.bg counter Прецаквация/ fool's mate
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 23, 2018, 00:03:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Прецаквация/ fool's mate  (Прочетена 2051 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1503

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #15 -: Декември 10, 2017, 21:09:20 »

Историята завърши, както предусещах- отсвири си ме постепенно. Много мощен търн офф е явно да възбудиш и да не ебеш - затрива и мега силното Привличане.

дамз... даже съм го писал при 'аксиомите в пикапа', в скрития раздел. Особено, когато играеш за супер-бърз-секс (моят стил/игра) се случва често.
Активен

I'm a very special kind of monster
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #16 -: Декември 11, 2017, 02:41:30 »

Btw е казал всичко основно.Това да си cool със всичко непредвидено е в основата да реагираш адекватно без да губиш много привличане от негативната емоция,за която спомена Илиян.
Просто  ''Днес няма да правим секс'' без да концентрирваш повече над това.Ако е готина си струва да  я свършиш с език, пръсти или най-добре преливаща комбинация от двете.Това е най-стабилният  вариант за да не се убие енертгията.
Другото важно е рапорт.Атмосферата е интимна и предразполага към това.Колкото по-добре се свържеш с нея,толкова по-големи шансове да стигнеш до Клоуз с нея в бъдеще.Загубиш ли привличане,без рапорт,почти невъзможно е да обърнеш нещата.
 При теб голям проблем е,че си давал вид на доминантен  пич който не му пука,а реално издъхва този фрейм като си проявил реактивност.Тя усеща,че е маска и това срутва всичко.Привличането после он лайн нямаш шанс да го върнеш,а като го нямаш,тя няма мотивация да те опознава.Има някакви шансове ако по някакъв начин я спипал на живо или по телефон,но стигне ли се до тук,най-често нямаш изградено това ниво вътрешна игра,че да върнеш привличането.Трябва практика още братле!Усеща се,че теоретично знаеш някои неща,но не можеш правилно да ги прилагаш.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #17 -: Декември 12, 2017, 00:56:48 »

Доминацията ми над нея преди и до срещата, а и по време на срещата беше огромна - просто не трябваше да правя среща у нас, в момент, когато нямам възможност да правя секс. Тя беше като обсебена от мен - пишеше ми как ме желае, какво си представя с мен. Да си призная, не ми се занимаваше със срещи навън по кафетата при такова положение - чиста загуба на време и енергия. Просто трябваше да забавя още седмица на онлайн закачки и атракшън, докато се оправя здравословно и си я клоузна. А тя си беше елементарен ф-клоуз за отиграване - директен и от първия път. По време на срещата, изобщо не се стремях към рапорт, гаврех я постоянно, а тя ме слушаше като кученце. Дори с докосванията си играех изцяло с нея - абсолютно като кученце на което му подаваш играчка, отдръпвах се точно на границата, но по някое време тя не издържа и ми се нахвърли доста сериозно и нахъсано - а тогава аз вече рязко и сериозно се отдръпнах и си я изпратих. В този момент тя някъде спече, и явно изгуби привличане. Оттам насетне беше необратим процес, и още на следващия ден се почнаха словоизлиянията. Първо от нейна страна - и да, и аз се включих за да променя вече необратимо случващия се процес, и може би дозабърках кашата, но не смятам, че това е повлияло на вече направения ѝ несъзнателен избор след случилите се обстоятелства.
Подробността беше, че рапорт липсваше в цялата ситуация. По чата тя правеше бегли напъни за рапорт, а аз грам не си давах зор - чупех го към бъзици и си правех кефа. Не ми е била важна за нещо, но пак повтарям, кофти е чувството да ти се изплъзне нещо sexy изпод пръстите, когато така си го държал в ръцете си. Около 7ца е да речем, с доста мръснишко излъчване. И може би не ми се беше случвало скоро такова нещо като "тежко кино без клоуз", за да разбера че развръзката често е такава, макар че на теория го знам.

P.S. Не се сетих да ѝ тегля една шпакла, както каза колегата по-горе, можеше да повлияе благоприятно на ситуацията и да ѝ държи влага до следващия път  Smiley
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #18 -: Декември 13, 2017, 00:16:29 »

Здравей  ex7remeee70,
ако те интересува мога да ти представя и женската гледна точка по темата.

Разбира се, заповядай. Ще ми е много интересно като опит и с учебна цел. Аз затова и разисквам случая. Тя вербално изрази първончално : "това не съм аз, така да ходя при непознати мъже и да очаквам нещо", "нещо се обърка", "заричам се да не правя секс дълго време" и т,н.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #19 -: Декември 14, 2017, 13:07:01 »

Тя не е такава и бла бла - баш такава си е, знае си го и затова сега маже, мисли че се е изложила, че чак и обет за безсексие ще дава... семпло момиче.
Ние жените знаем, че мъжете може да ни простите много неща, ако сексът върви добре, защото самият факт, че една жена спи с вас ви кара да се чувствате важни и един вид избрани.
Когато с една жена стигнете почти до секс и ти не продължиш, това може да породи няколко реакции в нея:
1) ако има добро самочувствие и е хубавка ще си помисли, че нещо не ти е в ред на теб - я си импотентен, я си болен от полово предавана болест. И в двата случая после ще те отбягва.
2) ако не е толкова красива или няма добро самочувствие ще се усеща унижена, маловажна, грозна, отхвърлена и пак ще те отбягва. Може малко да се закача с теб след това, но то ще е само колкото да си докаже, че проблемът не е в нея и ти си сбъркания и до секс трудно ще стигнете.
Жените приемат отказа по-тежко от мъжете.
Сега за другото - тя ти е говорела колко те желае - дори когато говорим само за желание, жените по-скоро визираме сексуален мерак, който се простира по-далеч от еднократно еб*не (тук цензурирате ли за такъв език?).
По-скоро когато изпитваш голямо желание към един мъж искаш да си сбъднеш сексуалните фантазии с него (а защо не и неговите покрай твоите).
Ако се беше представил добре в леглото можехте доста да експериментирате заедно.
Това си е златна възможност за добиване на опит, а и дори да имаш опита - пак си е златна възможност за удоволствие.
Ако не се къпеш буквално в женска плът и едва ли не всеки ден да си с различна - не прецаквайте такива хубави възможности с еднократно е*ане, ами по-скоро играйте за "секс приятелство" или както там го наричате тук.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: