Tyxo.bg counter Спах с момиче, сега какво
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:42:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Спах с момиче, сега какво  (Прочетена 1498 пъти)
heemann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Ноември 02, 2017, 02:45:39 »

Здравейте, драги съфорумници, писал съм няколко пъти във форума и няма да лъжа, благодарение на вас макар и месеци по-късно осъзнавах, че дадените съвети са каквото ми е липсвало. Сега предполагам ситуацията няма е по-различна, пак ще дадете съвети, пак ще премисля, пак ще ми помогнете, надявам се само по-бързо да интернализирам казаното.

С две думи от каква позиция идвам, оправих атракшън фазата, и спах с момиче преди 10 дена (5тото ми пулване, първите 4 без успех) и така на 21 загубих дествеността си, мислех, че нещата ще стават по-лесни, ама пак съм в непознати води.

Ситуацията е следната с даденото момиче се запознахме на едно парти преди 10 дена, тя ме закачи, малко по-късно отидох при нея да танцуваме, награбихме се набързо, излязохме извън клуба, запознахме се официално, предложих да си тръгваме, тя каза, че е с приятелка, тръгнахме да я търсим, а се оказа, че си е тръгнала(приятелката), хванах я за ръка, взех си нещата от гардероба, тя взе нейните и към нас, там веднага се втурнахме към леглото, беше малко филм, че 4 пъти досега бях стигал до ситуацията и все не ставаше, тоя път го направих, ура, браво на мен.

Ще опитам да дам малко повече подробности за ситуацията тъй като наистина нямам идея какво следва, НАИСТИНА. Значи още първата вечер правихме секс 2 пъти и тя свърши на втория, проблемът е, че тя е дребничка и я болеше по време на секс, на сутринта направих закуска и я изпратих да си хване метрото. После тя каза, че съм се държал много мило и ме покани на вечеря у тях. Отидох там, хапнахме, поопознахме се, и спахме отново, след това си легнахме и на сутринта тя на работа, аз на университет. Оказа се, че е на 27 и има вече завършено висше и работи като финансист. Уж всичко беше наред, но по-следващата вечер ще ходим на парти по случай Хелуйн, и там тя ми казва, че е приела нова работа в друг град и, че ще остава само още 4 месеца, като излеждаше супер изнервена, питах я защо и чак след доста време тя ми отговори, че не съм бил достатъчно убедителен, когато сме го говорили и да - тя ме беше попитала още първата вечер, ама какво е очаквала да и кажа, "зарежи си възможностите за кариера и остани с мен, познаваме се само от 2 дена", принципно не ми беше проблем, обаче наистина не исках да си го слагам на мен да тежи после един вид и затова нищо не бях казал, другото беше, че ми разправяше, че всичките и приятелки са вече с деца и аз само си мислех "сега тая ако ревне и на мен, че иска бебе, объркахме работата". Та единия ми въпрос е за тази ситуация, трябваше ли да и разправям, че искам да остане при положение, че не съм го обмислил дали вообще искам.

Същата вечер, говорихме, но не ми даде да спя с нея като ми каза, че отвътре е разранена, защото ми бил много голям. И сега почва филмът, тя се прибираше до България за 2 дена и си писахме през това време, вчера отидох да я взема от летището и се прибрахме у тях , но пак не ми даде да спя с нея, този път с предтекст, че е изморена, но разговорът беше пак готин, но по едно време ме пита дали не съм направил някоя глупост, е повярвайте идиотщината не ме е напуснала, не поради това, което казах, ами поради това, че тя докато беше в България, имаше друго парти, на което пулнах друго момиче, което вече бях пулвал веднъж, честно нямах идея защо го направих, с нея  легнахме, и честно почна да ми бие сърцето, защото не исках да изневерявам един вид на първото момиче, така и не я наебах, просто останах да спя при нея, и сега се връщаме към първата - на въпроса дали не съм направил някоя глупост - гордо казах "Не!", после продължихме да говорим и тя ми каза, че тя си била тръгнала с някво момче, аз не го осмислих, но после като легнахме да спим, ми влезе в главата и ми счупи филма, и така се стига до вчера сутрин, тя ме събуди, че закъсняваше за работа, оправих се набързо и тръгнахме и по пътя я питах, дали наистина е спала с някой друг докато беше в България или не, и тя взе да овърта нещо, уж не била и тн. , ама аз малко си реагирах, настоявах да даде отговор, така и нищо еднозначно не излезна.

После говорих с двама приятели и двамата казаха, че ме била тествала, не знам какво да мисля, целият ми ден беше пълен шит, бяхме се и разбрали да излизаме, отмених излизането, и се видях с едни приятели, тя ми пишеше през цялото време и по едно време ми каза: "айде лека нощ с приятелката ти" (другото е, че не ми и вярва, че тя ми е първата, защото според нея нямало как да имам тая смелост да я викна в нас, няма си и идея от кога чаках този момент, но не го казах) и след това съобщение веднага и звъннах, почнахме да говорим и тн. и настоявах да отида у тях, защото и било и лошо и мислех да и занеса някакви лекарства от нас, ама тва е, че беше вече почти 12 вечерта, а тя трябва да става утре(вече днес) за работа в 7 и тръгнах към тях, но се върнах по средата на пътя, като през цялото време говорихме по телефона, и вообще не знаех какво да правя: като и казвах, ще дойда ми отговяряше, че правя нещата по-зле, като и казвах, че се прибирам, ми отговаряше да отивам да спя при моята приятелка, както и да е накрая след 20 мин напред, назад и казах, че се прибирам и че утре ще се реванширам за всичко, ама не знам как е излеждало.

Осъзнавам, че ме разиграваше супер много, ама наистина нямам рефлексът как да реагирам, не съм бил във връзка и не знам какво да правя, и какво се очаква от мен. И така благодаря за отделеното време и за евентуално няквакви съвети.

Поздрави,
heemann

The game is the game
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3444

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2017, 06:59:35 »

по едно време ме пита дали не съм направил някоя глупост
Направил си голяма глупост, разбира се.
Легнал си до момиче, спал си, и не си го наебал. И защо - за да останеш "верен" на някаква, дето от вчера я познаваш и дето вече е взела да не ти пуска, тоест да ти пуска когато тя реши, та да те тренира да си послушно момче.
А сега за тази мацка: моментално трябва да си смениш отношението. Почнеш ли да ходиш по партита и да посрещаш по летища, ставаш бойфренд. И за какво - за да не ти пуска, под различен предлог: кога била уморена, кога щото си бил направил някоя глупост... запази си го това за като се ожениш, няма нужда от сега да си го причиняваш на младини.
Не знам дали могат да се оправят нещата вече с тази, имам предвид да ги поставиш в правилната рамка, а именно че само се чукате. Ако искаш да е така, трябва да се виждате по 1, макс 2 пъти на седмица, и да забравиш за всякакви романтични глупости, посрещанета, изпращанета, обяснения за чувства и т.н. камо ли пък бебета. Ако правиш тези неща, не можеш да се сърдиш на момичето, че поставя в роля на моногамен бойфренд, с всичките очаквания, които няма да изпълниш и всичката драма, която ще последва от това.
Тъй като известно време си ѝ позволил да те набута в тази роля - даже сам си се набутал, ама то човек като е млад и зелен така е то - сега не знам можеш ли вече да оправиш нещата. По-добре зарежи тая и дръпни някоя нова, но постави нещата в правилен фрейм от началото. Трябват топки, разбира се, за да зарежеш питомното и да тръгнеш да гониш дивото. Ако ги имаш действай; ако не - радвай се на всичката драма, която си вкарал в живота си.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 890

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2017, 08:24:29 »

Уж всичко беше наред, но по-следващата вечер ще ходим на парти по случай Хелуйн, и там тя ми казва, че е приела нова работа в друг град и, че ще остава само още 4 месеца, като излеждаше супер изнервена, питах я защо и чак след доста време тя ми отговори, че не съм бил достатъчно убедителен, когато сме го говорили и да - тя ме беше попитала още първата вечер, ама какво е очаквала да и кажа, "зарежи си възможностите за кариера и остани с мен, познаваме се само от 2 дена", принципно не ми беше проблем, обаче наистина не исках да си го слагам на мен да тежи после един вид и затова нищо не бях казал, другото беше, че ми разправяше, че всичките и приятелки са вече с деца и аз само си мислех "сега тая ако ревне и на мен, че иска бебе, объркахме работата". Та единия ми въпрос е за тази ситуация, трябваше ли да и разправям, че искам да остане при положение, че не съм го обмислил дали вообще искам.

Ето един по-сериозен шит тест от нейна страна, който не издържаш. Много мъже след като свалят момиче, възприемат секса като една огромна валидация и после се обсебват към момичето. Забележи как вече си логичен, в обяснителен режим и се защитаваш. Според теб това поведение на високорангов мъж ли е? Оттам нещата тръгват рязко надолу.

Нека сега помислим върху ситуацията. Ти си свалил и си правил секс с какичка 6 години по-голяма от теб. Какво можеш да правиш с нея? Да имаш сериозна връзка? Трябва да си луд на фона на възможностите, които би могъл да имаш на тази възраст. Та ти сам каза, че не искаш още деца. Следователно това евентуално би могло да ти бъде момиче само за секс. Един-два пъти седмично. През това време трябва да сваляш други жени и да се усъвършенстваш. Не трябва да искаш от нея да ти е вярна, нито пък да обещаваш вярност. Самият факт, че си го направил, субкомуникира, че си супер нискорангов и много мързелив. За теб всъщност е добре тя да има някой друг и да му кръшва от време на време с теб. Така няма да те тормози с желания за обвързване.

Другото важно нещо е, че вече трябва да се учиш на лидерство с момичетата. Забележи как постепенно те е превърнала в кученце, което и ходи след гъза. Къде е твоята воля, твоите желания? Защо ходиш да я посрещаш на летището? Научи се да бъдеш предизвикателство за момичетата, така че не ти, а те да гонят теб.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
beautiful touch
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2017, 09:15:03 »

Напълно съм съгласна с мнението на stone. Минавай към следващата. Иначе те очква мноого безсмислена драма.
ilian_790112, не мисля, че това момиче прави това, за което говориш съзнателно. Няма тестове, няма валидации, има само една неадекватна обсесия, и една жена, която се чувства адски непълноценна, защото няма деца и стабилен партньор. И търси да получи такава пълноценност от мъжете и един ден от детето си, което за съжаление, е с много лоши последици за самото дете. Аз, ако бях на мястото на heemann, щях да я изпратя на психолог и щях да й пожелая успех в живота.
И, момчета, много ви моля - не забравяйте, че играта се играе от двама. В един момент гони единият, в следващия - другия.   

Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2017, 10:14:49 »

Прочетох темата и направо отговарям на заглавието.

Сега какво? Сега спиш със следващата. Това е. И така още по много.

И аз след първия си път (на 20) се чудих какво следва. Но по принцип, а не с конкретното момиче. Спах скоро с още една и реших, че ми трябва връзка, и съзнателно започнах такава с третата (или четвъртата), с която спах (кефеше ме, няма да лъжа). Няма да казвам, че е грешка (не разсъждавам така за миналото), но ще кажа от опит, че е загуба на време. Бях неопитен (като теб) и по едно време изгубих лидерството, абе като цяло само първата година беше добре - придобиваш опит във връзка, но все пак момичето така прави нещата, че един ден се будиш и се питаш кога са минали 3 години и защо е трябвало да се стига до тук.

Та изобщо си го изкарай от главата това за връзката, фреймът ти трябва да изключва моногамна връзка на този етап, поне докато не натрупаш стабилен опит и не развиеш всичките си мъжки качества до едно ниво, което да ти позволи ти да контролираш живота си и отношенията с жените. Избий си и това за изневярата от главата. На момиче, с което си спал веднъж и едва се познавате, няма как да изневериш, защото не сте във връзка, а просто си правите кефа.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 890

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2017, 11:34:01 »

Напълно съм съгласна с мнението на stone. Минавай към следващата. Иначе те очква мноого безсмислена драма.
ilian_790112, не мисля, че това момиче прави това, за което говориш съзнателно. Няма тестове, няма валидации, има само една неадекватна обсесия, и една жена, която се чувства адски непълноценна, защото няма деца и стабилен партньор. И търси да получи такава пълноценност от мъжете и един ден от детето си, което за съжаление, е с много лоши последици за самото дете. Аз, ако бях на мястото на heemann, щях да я изпратя на психолог и щях да й пожелая успех в живота.

Разбира се, че има тестове. Тестовете жената ги прави несъзнателно за придобиване на контрол. Валидацията е от негова страна, след като е получил секс, иска все повече валидация и именно затова се обсебва.

И, момчета, много ви моля - не забравяйте, че играта се играе от двама. В един момент гони единият, в следващия - другия.   

А това вече наистина е тотално погрешно. Прочети наистина какви са ценностите на този форум, все пак и ти дойде тук да търсиш съвет. Мъжката доминация трябва да бъде безкомпромисна, а чрез шит тестовете, жената се стреми да си възвърне контрола и да прокара своята. В случая нейното лидерство се е наложило и съответно неговата доминация е отслабнала. Тя знае, че той търси секс за валидация и го държи с това. В ситуацията може да се забележи, че той вече пренебрегва здравия разум именно заради стремежа към още валидация.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2017, 11:42:43 »

Напълно съм съгласен с Илиян :

първо - че ти е първа
второ - по-голяма
трето - работи, ти учиш
четвърто - след х месеца заминава
пето - дори и да имате връзка, не виждам много шансове за тази връзка

Според мен трябва да приемеш това като една добра възможност да се обиграеш и да правиш готин секс. Ти постави рамките и ако тя излиза от тях, търси друга мацка.
Недей, доколкото е възможно да хлътваш по нея, търси и други мацки.

Поне в този случай е така. След година-две-три-пет-десет ще намериш друга мацка. след като си минал през няколко на брой и с нея вече ще градиш сериозна връзка. Сега го дай по-небрежно.

А специално тая мацка - малко да стиснеш в преследването и нийдинес и ще ти бие шута от раз. Според мен - тя търси някой да я чука, щом така са се развили нещата.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
beautiful touch
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2017, 17:09:53 »

Цитат
А това вече наистина е тотално погрешно. Прочети наистина какви са ценностите на този форум, все пак и ти дойде тук да търсиш съвет. Мъжката доминация трябва да бъде безкомпромисна, а чрез шит тестовете, жената се стреми да си възвърне контрола и да прокара своята. В случая нейното лидерство се е наложило и съответно неговата доминация е отслабнала. Тя знае, че той търси секс за валидация и го държи с това. В ситуацията може да се забележи, че той вече пренебрегва здравия разум именно заради стремежа към още валидация.
И като съм дошла за съвет, значи ли, че трябва да съм съгласна с всичко? Форумът е страхотен - това вече го споменах. Но не мисля, че изобщо има някаква ситуация. Разбира се, че има мъжка доминация и едновременно с това и женска доминация, но те са в различни сфери от общуването. На това му се казва допълване, но то се получава само, когато наистина има ситуация. На момчето му е за първи за път. Нормално е да се чуди какво следва? И без да се налга да търсим под вола теле - простият отговор е: следващата.

И защо смяташ, че тестовете жената ги прави несъзнателно? И защо смяташ, че тества него?
Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2017, 21:35:23 »

Тества го, защото биологията на мъжете и жените е различна. Жените инвестират 9 месеца в плода, а мъжкият нищо. Той може да има на практика безброй деца, а тя само няколко, съответно не може да допусне в себе си спермата на някой некачествен. В повечето случаи в природата мъжките наблягат на количеството, а женските на качеството. Затова няма как мъжете да бъдат истински моногамни, просто не им е закодирано.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2017, 21:52:05 »

Затова няма как мъжете да бъдат истински моногамни, просто не им е закодирано.
А като ти го обясняваха това, обясниха ли ти, че и жените, по същата логика, са по на оферта, да имат деца от различни мъже всеки път, а не само и единствено от един и същ? Или тази част ти я спестиха.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
commandante40
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2017, 22:10:43 »

Ми на мен не ми го обясняват, а чета книги - Мат Ридли - Червената царица, препоръчвам ти я. Само не разбрах защо така го изцепи, а просто не допълни коментара Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2017, 22:52:20 »

Защото тук редовно се говорят само едностранно тези неща, и удобно се пропуска останалото. Я кажи, в книгата, пише ли и това, дето казах?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
commandante40
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2017, 23:14:22 »

Все още не съм я прочел цялата, ако срещна нещо подобно, обещавам да драскам хах Ето един цитат, който си заслужава и е свързан с твоята идея: "Аналогично, дълбоко в съзнанието на съвременната жена действа калкулатор от времето на ловците събирачи. Стреми се да се сдобиеш със съпруг, който ще осигури храна и грижа за децата ти; стреми се да намериш любовник, който може да предаде на децата ти първокласни гени. Само ако тя е голяма късметлийка, това ще е един и същ мъж." И наистина сякаш тази двойна стратегия важи до ден днешен - използване на т.нар. "бети" заради техните ресурси и истинско сексулано привличане към "алфите".
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3444

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2017, 23:47:14 »

Alpha fucks, beta bucks, се казва накратко.
Е, жените си мечтаят за алфа фъкс и алфа бъкс, ама само заблудените вярват, че наистина ще получат и двете от един мъж. Като под "алфа бъкс" имаме предвид не само кинтите като кеш, а като цяло комитмънт, вярност, доживотна моногамна обич и подкрепа, абе като по Дисни филмите. Но няма такова нещо - само от бета може да се получи такова нещо, а алфата винаги ще дебне и нещо друго да ебне, а почне ли жената много му опява или като одъртее и погрознее, я зарязва. Може и да си я остави в къщи от уважение, ако има с нея деца и внуци, ама задължително ще върти няколко по-млади и хубави и няма да се свърта в къщи.
Та жена да вярва, че ще намери алфа фъкс и алфа бъкс е илюзия, то е като мъж да вярва, че ще намери Единствената, ще му е вярна, ще му прави свирки цял живот и ще го обича каквото и да става, и т.н.
Затова обикновено се задоволяват с алфа фъкс, бета бъкс.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2017, 00:34:25 »

И наистина сякаш тази двойна стратегия важи до ден днешен - използване на т.нар. "бети" заради техните ресурси и истинско сексулано привличане към "алфите".
И ква е разликата от мъжете, които някога са били силно привлечени от сегашните си жени, пък сега се оглеждат да ебат чуждо, докато си седят със сегашното, понеже им върти добре дома или по каквато там причина? Ако се замислиш малко, ще видиш, че разлика между половете, почти няма. Всеки гледа на работата лекото и на хляба мекото. Всеки иска хем тъй, хем иначе. Е, зависи и какво казва обществото. Сеш се? Примерно в древна Гърция, нямало лошо да обясняваш колко момчета си ебал днеска, а сега? Я се замисли, дали след 1000 години няма да ни гледат и нас като някакви първобитни, понеже сме казвали "ама то жената тъй, пък мъжът иначе". За пореден път - нещата не са толкова черно-бели, като "алфа фъкс, бета бъкс". Да, има много такива отношения. Има и други, по-малко, процентово, които пък живеят по по-различен начин. Има и мъже, дето ти би нарекъл "бета", ако ги видиш, пък те всъщност, да живеят с две мацки и да са си щастливи. Така че всичко опира до това, какъв живот ти искаш, и до това, да намериш съмишленици. А не до крилати фрази. Тези фрази са измислени от простолюдието, ЗА простолюдието....просто защото са прости, и дори и на някакво базисно ниво, осъзнават, че повече не могат.

и ще го обича каквото и да става
Че то намери ми човек, дето ще седи "каквото и да става". Всеки дето има тези претенции, булшитва. Всеки, здраво мислещ, осъзнава, че времето му на този свят не е вечно, и гледа да се възползва максимално. Е...намират се тук таме будали, ама.....

Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: