Tyxo.bg counter Спах с момиче, сега какво
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:01:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Спах с момиче, сега какво  (Прочетена 1523 пъти)
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2017, 00:36:20 »

Аз съм останал с впечатлението, че не можеш да си по-добър от всеки. За едно нещо си алфа, а за друго-бета. Не може винаги да става на твоето. Можеш да опиташ, но дали шефът ти ще ти позволи да му алфееш?  Grin Има и доста интересни комбинации от алфа и бета. Такива чието поведение обхваща и двата типа. Може да не сте съгласни с мен, но това си е ваше право. Smiley
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2017, 00:55:12 »

Здрасти, важно е още сега при първите ти пъти секс/връзки да си изградиш правилен мироглед и отношение към жените. Защото ако изградиш погрешни разбирания и ги затвърдиш после ще ти е много трудно да се промениш. На въпросът "сега какво ?" ще ти е трудно да си отговориш точно и ясно, поне не и веднага. Изисква се време и усилия, за да станеш достатъчно уверен и силен и да можеш да водиш отношенията и връзката/ите в желаната от теб посока. Ето малко анализ:

Уж всичко беше наред, но по-следващата вечер ще ходим на парти по случай Хелуйн, и там тя ми казва, че е приела нова работа в друг град и, че ще остава само още 4 месеца, като излеждаше супер изнервена, питах я защо и чак след доста време тя ми отговори, че не съм бил достатъчно убедителен, когато сме го говорили и да - тя ме беше попитала още първата вечер
Тук е ключов момент дали тя те е завела на това парти или ти си я завел нея. Въпреки, че съм почти сигурен, че тя те е водила. Защо е ключов момент ? Защото за трети пореден път тя води, а ти я следваш. Още от самото начало тя те води - казваш, че тя те е "закачила", след това те е поканила у вас и ти си приел -> тя води, ти следваш. Дотук добре. Не е нищо особено да й пуснеш 2 пъти гювеч и да се съобразиш с нея. Но трябва да е наясно, че и ти имаш позиции и изисквания. Научи се да изискваш от нея и също така да отказваш нейни покани/искания. Ти инициирай срещите/секса/излизанията, а нея оставяй от време на време, колкото да има някакъв избор и да не се чувства съвсем пренебрегната.

Казала ти е, че "не си бил достатъчно убедителен". Което е абсолютно ненамясто. Ти не си й длъжен с нищо. Тя те е подходила, тя те е канила после у вас. Не се чувствай длъжен да й даваш нещо, още по-малко, когато тя ти се е сложила. В случая вместо да се чудиш как да й угодиш би било много по-добре просто да й кажеш малко да намали темпото и да не си създава предварително очаквания преди "ти да решиш". Важно е ти да решаваш. Да имаш избор. Да определяш.

Същата вечер, говорихме, но не ми даде да спя с нея като ми каза, че отвътре е разранена, защото ми бил много голям. И сега почва филмът, тя се прибираше до България за 2 дена и си писахме през това време, вчера отидох да я взема от летището и се прибрахме у тях , но пак не ми даде да спя с нея, този път с предтекст, че е изморена
Тук се изисква калибрация. Ако наистина ти се е струвала уморена е можело да проявиш разбиране. Но ако е било просто лигавщина(както най-вероятно е било) си бил в пълното право просто да й пожелаеш лека вечер и да си тръгнеш. Ти отиваш да я вземеш от летището - губиш си от времето, пестиш й от парите и тя принцесата накрая те оставя с пръст в ръка и с х.. в ръка  Smiley

по едно време ме пита дали не съм направил някоя глупост
Тук е било перфектният момент да й наложиш твоя фрейм и да я избъзикаш нещо или да й кажеш, че няма да ти държи сметка/е прекалено рано да ти иска обяснения. Вместо това ти пак търсиш начин тя да е доволната.

После говорих с двама приятели и двамата казаха, че ме била тествала, не знам какво да мисля, целият ми ден беше пълен шит, бяхме се и разбрали да излизаме, отмених излизането, и се видях с едни приятели, тя ми пишеше през цялото време и по едно време ми каза: "айде лека нощ с приятелката ти"
Да, това е много често срещан женски номер. И аз мисля, че те е тествала.

(другото е, че не ми и вярва, че тя ми е първата, защото според нея нямало как да имам тая смелост да я викна в нас
Изобщо не е трябвало да й даваш обяснения коя ти е и каква ти е. Не съм изпадал в такава ситуация, но доколкото познавам женската психика някоя като чуе "ти си ми първата", първото нещо, което ще й се завърти в главата е "еее, значи съм много специална, този ще ми угажда много и ще хлътне здраво сладура"

след това съобщение веднага и звъннах, почнахме да говорим и тн. и настоявах да отида у тях, защото и било и лошо и мислех да и занеса някакви лекарства от нас, ама тва е, че беше вече почти 12 вечерта, а тя трябва да става утре(вече днес) за работа в 7 и тръгнах към тях, но се върнах по средата на пътя, като през цялото време говорихме по телефона, и вообще не знаех какво да правя: като и казвах, ще дойда ми отговяряше, че правя нещата по-зле, като и казвах, че се прибирам, ми отговаряше да отивам да спя при моята приятелка, както и да е накрая след 20 мин напред, назад и казах, че се прибирам и че утре ще се реванширам за всичко, ама не знам как е излеждало.
Ти се грижиш за нея и се опитваш да й помогнеш, а тя те прави на маймуна.. И за какво по-точно ще се реваншираш ? За лайняното й държание ли ? Ако някой трябва да се реваншира това е тя.

Осъзнавам, че ме разиграваше супер много, ама наистина нямам рефлексът как да реагирам, не съм бил във връзка и не знам какво да правя, и какво се очаква от мен. И така благодаря за отделеното време и за евентуално няквакви съвети.
Да, разиграва те. Защото го позволяваш и не й даваш достатъчен отпор, не слагаш позиции на масата. Като за начало спри да се съобразяваш изцяло с нея. Ти определяй местата на срещите, ти я търси, казвай й да не те търси, че ти ще я търсиш(веднага ще се запита ,защо ?'). Като не иска да ти пуска и те е разкарала само - ставаш и си тръгваш. Казваш й, че си очаквал малко по-зряло държание от 27 годишна жена. Като започне да ти прави тестове и ти казва "ходи си при онази приятелката" го обръщаш на ташак - "еее, не.. днес си ти на ред, утре е тя.. хайде някой път може да ви запозная да се знаете поне, че един мъж делите" - със смях и на ташак. Ако много запали веднага се дърпаш и казваш, че я ебаваш да не се пали толкова. И така.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1597

Профил WWW
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2017, 12:12:48 »

Alpha fucks, beta bucks, се казва накратко.
Е, жените си мечтаят за алфа фъкс и алфа бъкс, ама само заблудените вярват, че наистина ще получат и двете от един мъж. Като под "алфа бъкс" имаме предвид не само кинтите като кеш, а като цяло комитмънт, вярност, доживотна моногамна обич и подкрепа, абе като по Дисни филмите. Но няма такова нещо - само от бета може да се получи такова нещо, а алфата винаги ще дебне и нещо друго да ебне, а почне ли жената много му опява или като одъртее и погрознее, я зарязва. Може и да си я остави в къщи от уважение, ако има с нея деца и внуци, ама задължително ще върти няколко по-млади и хубави и няма да се свърта в къщи.
Та жена да вярва, че ще намери алфа фъкс и алфа бъкс е илюзия, то е като мъж да вярва, че ще намери Единствената, ще му е вярна, ще му прави свирки цял живот и ще го обича каквото и да става, и т.н.
Затова обикновено се задоволяват с алфа фъкс, бета бъкс.

Тва е твоята реалност. Ако си щастлив от живота си няма значение дали си алфа или не според некво фиксирано определение.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1440

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #18 -: Ноември 03, 2017, 17:02:41 »

Сори, не е по темата, но не мога се сдържа...

обясниха ли ти, че и жените, по същата логика, са по на оферта, да имат деца от различни мъже всеки път, а не само и единствено от един и същ? Или тази част ти я спестиха.

Рекошет, пишеш абсолютни глупости (както почти винаги) и си личи, че грам нямаш опит с женската природа.
За жената основен инстинкт е оцеляване на потомството! Тя инвестира много в детето, не са само деветте месеца, през това време губи (най-често) тяло, красота, блясък (все неща, които я правят по-неконкуретна на женския пазар)... След 9те месеца следват години, докато от 'вързопчето' стане селф-съфишънт човек. Чисто хормонално жената и много по-силно се привързва към децата си. За нея няма особена файда да има деца от различни мъже - дори е много опасно! В миналото, ако завоевател я плени - убива/поробва децата й (от предишния мъж), преди да й прави нови. Дори в наши дни семейства, с нови (доведени) бащи или майки - рядко са щастливи и рядко гледат 'чуждото' дете, като свое (инстинкти).

За жената смяната на мъжа, с който прави секс е ог огромен риск! Не случайно избират толкова внимателно с кого да си легнат. След като си легнат с някого - следва (най-често) нещо още по-интересно! Започва самопрограмиране към този мъж, че е най-високоранговият, готиният и т.н. Не случайно, когато се запознаваш с някоя кифла и тя изтърси "имам си гадже... и е най-готиният и страхотният мъж" (дори справка от форума - Здрач)... после често се случва да ги засичаме с гаджето (без справката Здрач) и се оказва некъв абсолютен льольо, или мишок... Обаче нейните хормони трябва да я пристрастят към него, за да си седи при него, за доброто на детето (дори и без да имат дете, достатъчно е, че се чукат)... Ако прескача от мъж на мъж - рискът да загуби предишното потомство е ОГРОМЕН! Неслучайно повечето жени, дори и да изневеряват, не се разделят с мъжа, от когото имат деца (дори и да не си лягат вече с него, дори и да не му се кефят изобщо).

При мъжете нещата са коренно различни. Мъжете са завоеватели - в колкото повече жени си хвърлят семето, толкова по-добре за тях. Както е писал Команданте - мъжът мисли/действа количествено, а жената качествено. (да си чувал/чел за жени, които да обогатяват генофонда, като ходят по-света, за да забременяват от различни мъже?!? (нямам спомени някоя английска /примерно/ кралица да е забременявала всяка година от различен мъж - просто щото има власт, кефи я, и може да си го позволи), а завоеватели, които са си пръскали семето след всяка победа с различни жени - бол)

--

п.с. Напоследък нямам много време да модерирам форума, виждам че доста сте насрали. Ще помоля да спрете - офтопици, тъпотии, кратки безмислици. Преди да поустнете, замислете се - пускате ли нещо полезно (за другите) и ако не - не го поуствайте.
Активен

I'm a very special kind of monster
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 03, 2017, 22:25:10 »

След като си легнат с някого - следва (най-често) нещо още по-интересно! Започва самопрограмиране към този мъж, че е най-високоранговият, готиният и т.н. Не случайно, когато се запознаваш с някоя кифла и тя изтърси "имам си гадже... и е най-готиният и страхотният мъж"
Така е наистина, ама само първите няколко години. Най-често трае до около 3 години този период. Питай някой женен приятел колко време е трябвало на жена му да се превърне от влюбена миличка нежничка дето му прави свирки без дори да си поиска, в мърмореща и отегчена и командваща и съдеща подобно на мацката на съфорумника: "да не си правил глупости докато ме нямаше? айде днес няма да правим секс, че съм изморена."
Рядко е повече от 3 години. Някои учени смятат, че това е напълно естествено - точно както е естествен първоначалният период на пристрастяване и чест секс (за да се вдигне шанса да забременее), така след като поотрасне и проходи детето и го поеме племето, жената ѝ омръзва стария мъж за да може да си хване нов. През повечето време на еволюцията не са живели по двойки, а на племена - децата са ги отглеждали общо. Също така бабата (майката на жената) и тя помага - това е причината да има менопауза. Повечето други животни нямат менопауза - женските раждат всяка година докато умрат. Защо при хората има? Според някои учени е точно за да може бабата да спре да ражда и да отглежда внуците... та да може майка им да има време да си хване друг.
А защо да си хваща друг? Ами рисково е от генетична гледна точка да си сложиш всички яйца в една кошница. Ако се случи мъж с калпави гени - може би болест, може би мутация, или просто някаква несъвместимост, или пък да е кьопав нищо че изглежда уж алфа - цялото ѝ потомство ще излезе такова. А ако има няколко деца от различни мъже, диферсифицира риска.
Моногамията се е появила чааааак когато хората са уседнали и са открили земеделието - понеже всеки е оградил по едно парче земя и си го е заплюл за негово, е искал да го остави на синовете си. Начинът да си гарантира, че са негови е бил да запложда жена си само лично той. Преди това всичко като е било общо на племето (ловните полета и т.н.) е нямало какво да оставиш на сина си и не ти е дремело толкова от теб ли е или от комшията.

Всичко това, разбира се, са само теории - никой не е видял лично как е било, писмени паметници няма оттгава, само отделни артефакти, по които е трудно да се реконструира живота тогава и как е протекла еволюцията. Звучи логично, но вярно ли е - гявол знае.

Активен
heemann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #20 -: Декември 06, 2017, 04:14:23 »

Добре, добър вечер отново съфорумници, реших вместо да пускам нова тема просто да продължа с тази, защото така или иначе е продължение на историята, става въпрос за същото момиче, вече сме месец и половина заедно, и да имахте право за всичко, времето минава по-бързо когато си с момиче и да - вкарах много драма в живота си, но така или иначе изборът е мой и осъзнавам, че сам съм си го причинил.

Въпреки това обаче мога да кажа, че наистина научавам доста нови неща, което ме радва, но тва е , че имам чуството, че само аз израствам по някакъв начин, тя по-скоро само ме търпи. Пиша отново разбира се, защото пак се нуждая от съвет, като за последните месец и половина ми идваше на няколко пъти да питам въпросите си във форума, все се спирах и опитвах сам да намеря някакъв отговор, но така и нищо не се променя, съдя нещата от гледна точка на пикъпа, там в момента, в който разбрах как стават работите, почнаха да се полуват нещата, сега във връзка дори след толкова време пак едно и също(не чакам от само себе си да се оправи, имам контретни въпроси).

Значи, да почнем от начало, мога да кажа, че може би съм влюбен, тоест наистина ми е много приятно със самото момиче, и въпреки, че в началото тя като ме питаше дали съм бил влювен в нея, мълчах (което тя приемаше за не, а аз по-скоро го виждах като да(самото мълчание), просто ме беше страх призная, че съм влюбен) вече казвам да, тя нищо не казва(нали е какичка, прави се на много разбираща). Което ме води до нещото, с което най не мога да се оправя, значи за всяко едно нещо аз нищо не съм разбирал (бил съм и малчото), постоянно ми разправя колко съм я бил ядосвал и така нататъка, и аз вече месец и половина не мога да го промена, ще дам пример от днес нали аз съм студент, а тя работи и трябва да става рано, и сме заедно в тях, тя мина да вземе душ, влезнах и аз и излизам и се почва: "защо се забави толкова, утре трябва да ставам рано, тва онова, няма да правим секс, лягам си", след малко почнах да я целувам тя не отвръща, ще дам накратко, че след като написах всичко, чак на мен ми стана неудобно, та не правихме секс защото не беше възбудена и почна да я боли при опита да го вкарам и аз реших да спирам.

Тва е обаче, че подобна ситуация се разиграва вече супер много пъти и все нещо не е доволна, после ми казва ти даже и не можеш да ме изчукаш, за какво съм и бил(уж на базик), и аз се чудя как да и обесня, че ако не се беше ядосала за тва, че съм бил 2 минути повече в банята примерно, и не губихме време за това, че нали трябвало да спи, а просто си бяхме почнали, всичко щеше да е топ. Та така предполагам аз нещо не правя както трябва още преди да се стигне до този момент и затова бих искал да попитам някой има ли преложения къде бъркам(аз си мисля, че примерно като не искаше да ме целуне трябваше просто да и кажа "ще ме целуваш ли или да си ходя", ама все още не мога да си държа фрейма в такава ситуация примерно), може би другаде нещо не правя както трябва.

Другото е, че не знам как да реагирам като ми казва, че само я ядосвам, принципно се смея един такъв, все едно не ми пука(и то не ми), но тя почна един вид да ме ебава за тва как се смея (принципно е няква забавна и и се кефя, ама ако може да се смеем на нещо друго заедно, не на мен), а сега и мисля, че казах голяма глупост, след като тръгвах към нас тя ми звънна по телефона и пак стана въпрос за тва, че съм я ядосвал и аз и отговорих, че не ми пука, стига да правим готин секс и тя няква се умълча, помислих си, че го е разбрало все едно само за тва я използвам, а то не е така, главно заради парите съм с нея  Grin Grin (тва е базик, да не вземе някой да го приеме насериозно) както и да е, айде ще лягам, че става късно, а утре е нов ден, благодаря отново за евнтуалното отзоваване, значи много за мен.
Активен
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #21 -: Декември 06, 2017, 11:40:58 »

Значи въпреки всички добри съвети, които получи си "с нея" и си "влюбен"? Браво, моето момче! Браво! Надявам се да има някой желаещ да помогне след като вече си поругал всичките им съвети веднъж.  Smiley
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 06, 2017, 13:33:25 »

Според мен си на правия път да изпуснеш мацката.

Тя се опитва нещо да ти се качва и ти с удоволствие и даваш.

Значи ако има няква сериозна критика към теб - примерно не е кефи да си слагаш мръсните чорапи в центъра на стаята - тва трябва да те помоли и да ти заяви, че не я кефи (без игрички) и ти съответно да прецениш дали да съобразиш.

Ама тия дето ти пуска са некви такива да се направи на по-опитна от теб, да ти се качи и като й дадеш още няколко пъти - да те зареже.

Като ти каже нещо, че си се забавил, че си направил или не, и като видиш, че реално се заяжда/тества те - или реагирай много остро или реагирай адски непукистки. А не да й се обясняваш и извиняваш.

Примерно : забавил си се в банята - да, бях се размечтал как ще ми направиш свирка... сори, няма да се бавя вече.  Wink (и тва с бъзиклийски непукистки тон)
или остро : имах работа, какъв е проблема?

Тва че ти казва, че не я чукаш добре - еми хвани я и я изчукай по грубо.

Като цяло тя се опитва да се държи като твоя майка - много лош път за вашата връзка... Трябва да накажеш това поведение и да я наградиш чак когато си го промени.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #23 -: Декември 06, 2017, 17:03:10 »

Другото е, че не знам как да реагирам като ми казва, че само я ядосвам
Ами казваш й "не знам кво да ти кажа човек. Чувал съм че има психо терапевти, ако имаш нещо нужда да си споделиш ядовете".
Ама то трябва да ти е от характера. Не става тук да ти подаваме реплики по 1000 пъти на ден, за всяка ситуация.

Примерно, не знам кой е гледал снощи брадъра. Коцето се сдърпа с Джино. И много ме накефи как дипломатично подходи, хем си държа на своето, хем му каза един вид да си оправи отношението, ама го направи не нападателно, не обидено, ами една такава смесица с комплименти, истини, поемане на вина (въпреки че не беше виновен за нищо), приказки за общата група, кауза и т.н.
Нищо, че точно преди моменти го беше нареждал пред онази, че Джино бил злобно лапе, комплексарче и тем подобни. Нареди го, ама не пред него. Когато Джино дойде, Коцето подходи по много по-различен и ефективен начин, не защото е неискрен, или защото е лицемер, а просто защото осъзнава, че ако му скочи с рогата, не би довело до нищо продуктивно. Абе гледайте го там в нова плей, беше последните 10 мин от епизода. Струва си.
Защото тва с агресивното пазене на фрейм единствено кара отсрещният да влезе в дефанзивна позиция, и от там нататък всеки си бръщолеви своето, и никой никого не слуша. Комуникацията рухва и се теглят майни, трупат се негативни емоции, и в крайна сметка никой не печели нищо.

Гледайте и другия пример. Където рускинята нареди Джино, за това, че не бил чел нито една книга и се гордеел с това. Джино какво направи? Сви се и почна и той да обижда. Коцето след това, реално му каза абсолютно същото нещо, но по различен начин, вика му "Абе няма такива, тва не е за мен, всичко е за мен. Много ме е яд, че в живота съм пропуснал и аз да направя много неща", Джино: "Еми да, ама аз вече съм на 36 години, за кога да се занимавам", Коцето: "Аз мисля, че не е късно за нас, че можем да се хванем и да се подобрим, да направим каквото можем, и да станем още по-добри". И Джино седеше и го слушаше. Защото по начина, по който Коцето му ги представи нещата, те вече са в един отбор и са просто пичове, дето искат да се подобрят и да си помогнат и един на друг, и всеки сам на себе си. А каква беше алтернативата? Коцето да му влезе с "абе виж се къв си калъф, само перчема си гледаш, виж аз колко повече от теб знам, много си тъп", резултат - свиване, вадене на бодли.

Все повече се убеждавам, че си струва да се опиташ да подходиш с разбиране към другия, ако трябва даже да вкараш някой незаслужен комплимент, или пък привидно да поемеш част от вината, дори и да не си виновен, пък през това време да си му кажеш и каквото имаш да му казваш. Някои тук може да кажат, че тва не е пазене на фрейм, ама не съм съгласен. Ти пак си държиш на своето, просто ползваш похвати за да накараш другия, все пак, не само да чуе какво му казваш, но и да те разбере и да те слуша с интерес. А това не става като му скочиш и почнеш да му сипваш обвинения какъв лайнар бил. Ми той и да е лайнар, и да си го знае, пак ще се свие като таралеж, ще наежи бодлите, и няма да свали гарда. От там нататък го губиш.
Щот, пичове, няма никакво значение колко сте прави, и какво имате да казвате, ако насреща ви няма кой да го чуе.
И под "подхождане с разбиране" нямам предвид да седнеш да си му психиатър и "ауу ама така ли, ами да, ще се замисля, ти какво мислиш и т.н.", не. Защото направиш ли го погрешно, има шанс да му се вържеш, или дето се вика, да му влезеш във неговия фрейм. Идеята е да го предразположиш да свали гарда и да те допусне до себе си. Това случи ли се, шансът да седи и да се вслуша в твоята позиция нараства стабилно.

Абсолютно същото важи и за мъжете и за жените. Този подход се ползва и в бизнес преговорите, и при мотивация на работници, абе реално е приложим навсякъде, и е един от най-ефективните методи за манипулация и налагане на волята. То затова и малко хора го умеят. Ако беше лесно, всеки щеше да го прави.
Проблемът е, че всичкото това е висш пилотаж в соц. динамиката и психологията, и няма как ти да успееш да го приложиш още утре. Изгражда се с години, затова и не се виждат много млади хора, които да го умеят.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #24 -: Декември 06, 2017, 17:57:48 »

Здравей heeman! Виж сега какво е моето мнение. Ти си на 21 и тя ти е първата и е на 27 години. Тя се е съгласила да спи с теб, въпреки че си девствен и тя е какичка. Казваш, че много я боли по време на секс и това се случва няколко пъти. Объркана е и се държи странно. Според мен, колкото и налудничево да звучи, може да е девствена и да е неопитна и да не знае как да реагира. Според мен не знае как да се държи с теб и очаква ти да определиш какви да са ви взаимоотношенията, защото тя не знае какво решение да вземе.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #25 -: Декември 06, 2017, 18:00:13 »

Много интересно мислене Кейтаран, браво - подобрил си се напоследък. Виж как самия ти си пример за тва дето Коцето е говорел - едно време беше остър и подигравателен с хората и те само те обиждаха, а сега вече като казваш нещата по-мило си доста по-успешен в съветите.
Активен

camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #26 -: Декември 06, 2017, 19:12:47 »

о, колко ли сладка двойка сте. Ти влюбен и загубен, тя отегчена, кисела и страхлива да те отсвири. Пич, има един лаф - добре че са шегите да си кажем истината. Тези нейните шеги хич не са шеги и хич не са случайни. Не ти се кефи, не си мъж в нейните очи, сигурно е много кисела щото не знае ако те резне дали ще се намери друг да й търпи простотията. Имаш шанс да се върнеш на правия път но няма да го направиш, просто защото отново само ще пуснеш темата и ще си направиш каквото си си решил вече. Има и добра новина - млад си и след като тая те зареже имаш много време за извличане на поука от тая неуспешна връзка. Иначе е забавно как малкиячовек се опитва да оправдае държанието й. Дали и тя се вижда в нея или просто е някаква криворазбрана.. солидарност.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #27 -: Декември 06, 2017, 23:49:22 »

Аз вече ти написах съвет - мнение №2 в темата. Нищо не се е променило, все още си е актуален, затова няма да го повтарям.
Като допълнение ще ти кажа това - от тебе зависи да наложиш фрейм че когато се виждате, ще правите секс. В момента оставяш на нея да налага своя фрейм - че ще се виждате за да се гушкате, или за да се карате, или за каквото там друго правите, но не за да се чукате.
Когато се видите следващия път ако не ще да се чука, просто пожелай лека нощ и кажи "ще се видим друг път като си в по-добро настроение". Възможно е да чуеш един куп обиди и обвинения от типа "всички мъже сте еднакви, само едно искате, секса ли е най-важното, аз да не съм ти проститутка на повикване" и т.н. на всичко това просто се усмихни и игнорирай, или викай "много ясно" или друг стандартен отговор на шитове.
Не вярвам обаче да го направиш - за да го направиш трябва да имаш увереност, че до 1-2 седмици ще хванеш и ще наебеш нова мацка само ако си поискаш. А ти си на вълна "нищо не бях наебал от 6 месеца, сега ето тази ми пусна, трябва да се съобразявам с нея и да гледам да не ме зареже, че сигурно пак 6 месеца нищо няма да ебна".
С този фрейм - толкова.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #28 -: Декември 07, 2017, 00:35:37 »

Не искам да я оправдая, просто се опитвам да намеря причина за поведението и.
Поведението й е пасивно - агресивно какво толкова да го анализираме.  А, в съчетание с коментарите по темата от автора смятам, че девойката има много сериозни проблеми. Самият факт, че се занимава с 6-7 години по-малък (че той си е дете още) говори за нещо. Тези промени в настроенията и агресивно държание също са кофти сигнали. Не че авторът ще го осъзнае или направи, но най-хубавото за него би било просто да зареже тая психопатка. Отново казвам тези шеги не са просто шеги. Девойката изобщо не го приема за мъж на място, а това че той й се обяснява за неща, за които тя иска (с кой къде и кога бил, колко време се къпе и т. н.)  прави нещата още по-зле.
Авторе.. това че си се къпал с 2 минути повече не променя нищо. И да беше излезнал с 5 минути по-рано щеше да си намери нещо за което да се скара с теб. Приеми го.. не те иска. Иска някой, но това не си ти. Иначе си виновен, че й позволяваш да се държи така с теб. Ти ще се променяш? Ядосвал си я? Къпеш се бавно? Ти усещаш ли колко е абсурдно всичко това?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #29 -: Декември 07, 2017, 03:03:15 »

Не искам да я оправдая, просто се опитвам да намеря причина за поведението и.
Причината е само една и тя е ясна. Нарича се - пича сухота.
И е породена от безхарактерното поведение на автора. Нищо не се е променило от началото на темата. Единственото което ме изненадва е дългия период, който са изкарали на това хоро. Явно мацката няма много ухажори и опции. Явно няма много социален живот, иначе отдавна да го беше сменила, дори за дискотечна забежка в опикани кенефи.
Липсва му опит. Другия му проблем е, че е хлътнал здраво поради липсата си на опит и други опции и наивността си, и квото и да му пишем, трудно ще промени поведението си, пък камоли да я отебе. Казано простичко - авторе, преебан си.
Добрата новина е, че войната ражда мъже. Очевидно имаш нужда да те правят на баламур за да станеш човек. Ама да знаеш, че малко боли.

Напълно съм съгласен със Стоун и Камуфлаж. Изчерпали са темата, те и другите включили се. Няма какво да ги повтарям. Няма и смисъл, щото автора нищо няма да прочете. Ще се учи по стария метод.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: