Tyxo.bg counter Моят Пикъп видео материал.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 19, 2018, 12:21:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят Пикъп видео материал.  (Прочетена 734 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

My curse, is my drive

Профил
« -: Декември 14, 2017, 22:20:15 »

Днес реших най-накрая да пикапя с мойте китайски шпионски цайси !

Пуснахме се с един фриенд по улиците и въпреки че съм поизгубил трейнинг си направихме фън.
Сбих по добрите моменти от 3 часа в 14минутно видео. Взех 3 номера без да си давам зор, но за съжалене не са в видеото (батерията не е голяма и нямаше как да пускам камерата на абсолютно всеки сет). Като цяло целта ми беше да си правим весело и да поразчупя този мои приятел за клиро в бъдеще.

Пуснете мнения за видеото, мисля да правя и други но по добри, като цяло за първи път записвам с тия цайки а и скоро не бях излизал да пикапя.

За съжаление не живея в България така че дано разбирате английски.

https://www.youtube.com/watch?v=5cNX8VshpKM

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #1 -: Декември 15, 2017, 16:37:52 »

Харесва ми идеята трябва повече хора да правят такива клипчета Smiley защо не го пусна в раздела за репорти + пишеш малко текстов репорт за тези дето са зле с английския, че тук където си го пуснал едва ли много хора гледат какво се поства. Иначе какви са очилата като пиксели/марка/пари
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Декември 16, 2017, 12:08:51 »

Харесва ми идеята трябва повече хора да правят такива клипчета Smiley защо не го пусна в раздела за репорти + пишеш малко текстов репорт за тези дето са зле с английския, че тук където си го пуснал едва ли много хора гледат какво се поства. Иначе какви са очилата като пиксели/марка/пари

Благодаря ти.

Няма клоуз във видеото а само апроучове и фън моменти. Ако запиша нъмбер клоуз ще го преведа и пусна тука, че не става за 15 минути иска баят време обработване и писане на субтитри.
 Очилата са смешни от ebay, 1080p, за 10 евро си заслужават, но да ти кажа щеше ми се да дам примерно 50 евро за по качествени "spy glasses" но няма. Слагаш им една microSD карта и записват околко час - час и нещо на добра светлина, че на леко по тъмно нищо не се вижда.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 16, 2017, 17:14:11 »

Като гледам стабилизацията на тази е шит, но те камерите на телефоните вече са на доста добро ниво така че с врмето и тези ще се развият, и като гледам са идеялни за пикап, може да се види самата реакция на мацката по лицето и
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 433

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 16, 2017, 19:08:37 »

Хубаво е станало!
На някой места не се разбира какво се говори. Ако разделиш аудиото с един външен микрофон няма ли да се чува по нормално.

Музиката на фон също пречи да се разбере какво им мовориш.
Също за 15 мин не се случва много неща но като цяло е  хубаво и забавно видеото.
Хареса ми как спря мацката в колата!
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 18, 2017, 22:09:00 »

Хубаво е станало!
На някой места не се разбира какво се говори. Ако разделиш аудиото с един външен микрофон няма ли да се чува по нормално.

Музиката на фон също пречи да се разбере какво им мовориш.
Също за 15 мин не се случва много неща но като цяло е  хубаво и забавно видеото.
Хареса ми как спря мацката в колата!

Поне знаем че като някой от нас прави такъв клип не е нагласено Cheesy а не като рсд където ги хванаха че плащат на модели. Дано повече хора се навият да правят такива, ще бъде и доста по лесно да се коментира. Като напише човек рапорт, един ще разбере нещата по един начин друг по друг, докато има ли видео/аудио си е по-добре.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: