Tyxo.bg counter Наталия Кобилкина vs stone
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 19:27:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Наталия Кобилкина vs stone  (Прочетена 1114 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 571

Профил
« -: Февруари 20, 2017, 21:35:20 »

https://www.vbox7.com/play:b08c611420 , начи Кобилкина казва да се качиш да "нахраниш котката" без да налиташ, за да не се изплаши мацката и да изградиш доверие по този начин.stone пък казва да се качиш да "й покажеш рибката" и при първия удобен случай да си го извадиш и да й го подадеш в ръката.Кой крив и кой прав ?  Grin Дискусията е отворена  laugh
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2017, 23:13:05 »

https://www.vbox7.com/play:b08c611420 , начи Кобилкина казва да се качиш да "нахраниш котката" без да налиташ, за да не се изплаши мацката и да изградиш доверие по този начин.stone пък казва да се качиш да "й покажеш рибката" и при първия удобен случай да си го извадиш и да й го подадеш в ръката.Кой крив и кой прав ?  Grin Дискусията е отворена  laugh

Не знам да го взимам ли този клип на сериозно или не.  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 548

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2017, 00:59:58 »

Това по принцип си е много стар похват от пикап теорията, и това го има в сайта. Чел съм го преди години със сигурност. Докторицата не е открила топлата вода. Беше нещо от рода да минете с мацето през вас, преди срещата, по предтекст, че си си забравил портфейла например.
Идеята на тая маневра е да я прекараш през вас, преди срещата, но без да я нападаш. За да подпомогне рапорта и да свали гарда мацето, специално към баунса в къщи. И след срещата да не се опъва, като теле пред заколение.
Колко е добро - добро е. Стига да го използваш за правилните места и ситуации. И стига да ти се занимава с подобни гимнастики.
Сега както си го поставил - дали да атакуваш мацката при първа възможност или не. В една ситуация ще е правилно в друга грешно. Зависи от емоционалната връзка. И настройката към мацката.
Представи си стандартна забивка от найт гейм - ако го приложиш това и на другия ден я потърсиш, знаеш, че си преебан вече. Резултата е флейк или не 2, а 10 стъпки назад.
Представи си, че мацето те е поканило в къщи, но ти обяснява "ама да знаеш, нищо няма да правим" или там стандартните глупости. Ти знаеш с какъв мерак те кани, единствено трябва да имаш добра игра и фрейм. Ако приложиш същата тактика, и се опитваш да и покажеш колко си "над нещата", единствено си и влезнал във фрейма - "Водиш ме у вас, но нищо не правим". Окей си със всичко, окей си да те водят. В същото време мацето иска да си мъж и да си вземеш, а тя да си го получи. Ти обаче не си достатъчно дързък и рисков. И отново не си калибрирал ситуацията. Тя знае за кво те кани, само ти не знаеш. И изпускаш момента. Особенно ако демонстрираш ескалация, и покажеш желанието си. Ако ти я отсвириш е съвсем друго. Но в общи линии, навиеш ли се да отидете в тях, значи си ескалирал и би следвало да държиш фрейм. Иначе или си предпазлив и плах или си неориентиран льольо. И двете ти къртят ранга. А причините мацето да иска да си го получи, може да са много. Усещат се с практиката, но никога няма да ти го каже в прав текст.
Имал съм ситуация като горната, казвам го от опит.

И ето и трети пример. Запознал си се с момиче. Да кажем забил си я от улицата, сета е продължил 15-20 мин и си взел телефон. Чувате се и тя се навива да излезете. Нямаш почти никакъв рапорт и емоционална връзка, свалката е в своя старт. В нея си създал просто интерес, и за това се е навила. Мацето естествено се държи сравнително резервирано. Не се познавате. Взимаш я, и и изкачаш с този лаф. Тя гледа малко ушашавена, не знае какво да очаква, но и не върви да ти откаже, не се познавате добре. Трае си. Качваш я във вас. Взимаш квото взимаш. Показваш и апартамента или нещо интересно там. Нещо лично (малко рапорт). Тя хем свиква с обстановката. Хем създаваш емоция със самата дързост и неочкваност да я завлачиш във вас. Хем основното - да свали гарда към баунса "в къщи". Хем накрая я изнасяш по твоя инициатива (показваш, че не си нийди, и че в теб е контрола в отношенията). Все малки неща, но много. А и основното е, това да свали гарда.
След това срещата. Сменяш няколко места. Създаваш емоционална връзка, малко рапорт, напрежение и всичко необходимо за добра игра. И баунсваш към вкъщи. Ако в мацето си натрупал необходимите емоции и няма логически спънки (примерно да трябва да си ходи), би трябвало да се навие.
Може да го отиграеш на втора среща. Не е задължително на първа. Просто така структорирах примера. В общи линии го прилагаш, когато мислиш да клоузиш след срещата.

Сега се сещам за един случай в който го направих неволно, но тогава не клоузих мацката - нямал съм такъв план, а след това трябваше да я прибера поради логически причини.
Но сега като върна лентата, се сещам, че ескалациите ми бяха много по-леки, и ме следваше. Не знам дали се е дължало на това. Няма как да знам, дали и колко е повлияло.

Та в общи линии, всичко опира до това как дадено действие се описва в определена ситуация.

Понякога когато съм бавил ескалациите е създавало напрежение. Друг път е идвало слабо и е убивало тръпката. Важното е как се вписва от наложения от теб фрейм. Всичко е до ситуация. Колкото по-добре ги четеш, с толкова по-точни и бързи действия ще реагираш.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2017, 01:24:53 »

Представи си, че мацето те е поканило в къщи, но ти обяснява "ама да знаеш, нищо няма да правим" или там стандартните глупости. Ти знаеш с какъв мерак те кани, единствено трябва да имаш добра игра и фрейм. Ако приложиш същата тактика, и се опитваш да и покажеш колко си "над нещата", единствено си и влезнал във фрейма - "Водиш ме у вас, но нищо не правим". Окей си със всичко, окей си да те водят. В същото време мацето иска да си мъж и да си вземеш, а тя да си го получи.
Много зависи от мацката. Аз точно така, понеже ми прави голям кеф, да ползвам женски номера върху жени, съм ебал неведнъж. Там обаче играта е, да си държиш "фрейма" на "нищо няма да правим" до последно. Ако попаднеш на подходяща мацка, само ще я нахъсаш още повече.
Даже е имало случаи, отивам у тях, лягам на леглото, уж гърбът ми да почине, че ме заболял, тя нещо ляга при мен, и както си седим, заигравам се с гърдите й, и тя "ама нали нищо нямаше да правим?", аз: "е нищо не правим де, аз само си играя". И така докато не издържи повече.
Ама не ме слушайте, за такива неща трябва висш пилотаж, няма да ви свърши работа.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 107

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2017, 01:31:55 »

Xaaxaxaxa, до момента "само да те погледна" всичко беше топ, но последвалото превъртя тъпомера. Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3332

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2017, 06:27:58 »

Клипове нямам много време да гледам, но само да отбележа - никога не съм казвал при първия удобен случай да го вадиш.
Важното е да изиграеш ситуацията така, че да останете насаме. Дали ще я качиш у вас или ти ще се качиш у тях - според логистиката, както е по-удобно. И моят стил не е да казвам като Слейъра "отиваме да правим секс", а някакъв уж невинен предлог - дали ще е за тоалетната, дали да ти налее чаша вода, да ти даде зарядно за 15 минути че ти е паднала батерията, или миналата година се сещам пък бяхме по командировки и на една ѝ викам я да се кача до твойта стая да видя какви канали имаш на телевизора, че при мене нещо не хваща хубаво.

Като останете насаме, зависи вече дали сте се натискали или целували преди това - ако да, направо се нахвърляш на дивана и каквото стане. Ако още не сте, гледаш има ли нещо за пиене, приказвате си малко, почваш кино, целувки, натискане, хващаш я за путката през дънките, няма да ви уча сега. И чак тогава го вадиш.

Ваденето не трябва да е прибързано да се уплаши - важно е да уцелиш момента.
Но още по-важно е да не забравиш въобще да го извадиш и да чакаш тя да се сети сама - защото тогава ще си тръгнеш без да ебеш.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 548

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2017, 14:46:59 »

Xaaxaxaxa, до момента "само да те погледна" всичко беше топ, но последвалото превъртя тъпомера. Smiley
Да. Това забравих да коментирам, а исках да му обърна внимание.
За мен е супер слабо. И не мисля, че ще е ефективрн подход.
Звучи все едно и се молиш (а и то си е така). И субкомуникира, че си чекиджия който не е виждал гола жена, та много му се ще. И е доволен само и на тов. А дори не допуска като вариант да му се отвори парашута.
Да не говорим, че е хленчене и убеждаване на логическо ниво.
И да не говорим, че е в абсолютно безсмислен разрез със златната стратегия на stone - съблечи се преди мацката, и избягвай да дрънкаш като цяло, и най-вече глупости.
Така, че аз твърдо гласувам за stone. Дори ще му стана застъпник. Кобилкина - вън от властта, stone президент
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 571

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2017, 16:20:04 »

Grin Да, това с гледането е върха на тъпотията.Заедно с "ама само да те пипна".Нийди отвсякъде, даже си го представям колко нелепо се вписва в реална ситуация и как директно ставаш балък в очите на мацката с такова поведение.Темата я пуснах повече за забавление, иначе съм напълно съгласен, че всичко е до калибриране в зависимост от ситуацията, реп за btw.Според това, доколкото си "опипал почвата", доколко напрежение си създал и я привличаш може да прецениш дали да стреляш направо или просто да я заведеш да види котето, както г-жа Кобилкина съветва.Аз лично едва ли бих се занимавал с подобно мероприятие - да водя някоя предварително само на "оглед", за да й създам мъничко комфорт.Това си е разход на време най-малкото.Ако играта ти е добра във всички други аспекти, това би трябвало да ти е последният проблем.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2017, 15:52:17 »

Според мен това със "само да те погледна" е някаква женска фантазия. Дали е нейна, или някой й я е разказал/някъде я е прочела е отделен въпрос, но и няма никакво значение. На мен ми направи впечатление как лека-полека се вживява, което кулминира със "туф-туф-туф". Вероятно се възбужда, докато я разказва. Cheesy
Допускам, че това може и да мине при някои жени, или по-скоро момичета. Съгласен съм обаче с вас, че по-скоро изглежда смешно и нийди.
Това с трите срещи не ми звучи лошо, макар, че не би било лесно за осъществяване. Аз не бих се оправдавал с котка или ютията - просто бих "забравил" да си взема нещо. Все пак не е техника за всеки път, но би могло да се използва в подходящ момент.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: