Tyxo.bg counter Немога да си намера линг с който да излизам
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 10, 2018, 14:21:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Немога да си намера линг с който да излизам  (Прочетена 1034 пъти)
tripleq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Ноември 05, 2017, 19:20:22 »

Ситуациата е следната. Аз работа и мога да излизам само вечерно време и през ликендите, но немога да си намеря линг който да иска да излиза с мен редовно. Няколко пъти започвам да излизам с някакви пичове но те все се отказват или не искат да излизат често което ми пречи на мен. Аз от доста време отлагам да започна да се занимавам с пикап и съм доста зле, но просто няма с кой. Приятелити ми са дори по зле от мен и не искат да се занимават. В момента смятам че трябва да излизам много но сам ми е странно. Дали трябва да търся линг или просто да заеба нещата и да гледам да излизам сам пък каквото стане. Какъв би бил вашия подход.
Някой от вас илизали сам и кои са добрите места за поток от момичета(в София). Сега идва зимата и не ми е много ясно къде да ходя за да се запознавам с мацки след 19ч. Като исключим играта какви са вариантите ми да си разширя социалния кръг и да се запозная с нови хора?
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 343

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2017, 20:01:50 »

Ходи по събития (не единствено с цел да се запознаваш, просто разглеждай какво има и преценяй кое реално ти пасва на интересите и те вълнува). Във фейсбук постоянно изскачат, има си и търсачка, с която може да разглеждаш даже за дни или седмици напред. Отидете на караоке с компания, загледай някоя симпатична мадама от публиката, насочи си микрофона към нея, направи някаква закачка... Ако имаш интереси в спорта, това също става. Примерно отиваш на спортна стена, там също се създават контакти... Но подчертавам - НЕ го прави единствено с цел да си увеличиш социалния кръг.

И друго - аз ако съм мъж няма да изляза с теб. Постът ти е абсолютно безличен, не грабва интереса, не казва нищо за теб. По-малко разчитай на това разни хора да се съгласят просто защото имат същата цел и повече се фокусирай върху изказа си, върху силните си страни, върху важните според теб приоритети, върху това изобщо на теб какво ти допада, с какво си склонен да експериментираш, къде си много зле, а би искал да се подобриш, каква обратна връзка можеш да дадеш, какво най-често ти прави впечатление и т.н. Не прехвърляй на досегашните момчета вината, че те са несериозни. Възможно е да е истина, обаче ти така или иначе нищо не може да направиш, следователно е по-добре наред с допускането на възможността наистина да са такива да помислиш и дали просто не те режат, защото не виждат ценност в това ти да им партнираш. ; )

И направи нещо по въпроса с правописа, защото е скандално зле и прави мноого кофти впечатление.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2017, 09:17:28 »

Играй сам. Играта с wing не e толкова лесна колкото изглежда на пръв поглед. И двата трябва да сте добри и да знаете какво правите иначе нищо няма да се получи. Затова започни сам и спирай мацки, които се движат сами. Места: молове, спирки, магазини (хранителни, за козметика), паркове, обществени събития.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
tripleq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2017, 10:18:20 »

Играй сам. Играта с wing не e толкова лесна колкото изглежда на пръв поглед. И двата трябва да сте добри и да знаете какво правите иначе нищо няма да се получи. Затова започни сам и спирай мацки, които се движат сами. Места: молове, спирки, магазини (хранителни, за козметика), паркове, обществени събития.
Играта никога не е лесна, с линг аз намирам бенефит в това че се държите взаимно отговорни и е сравнително по-лесно да отваряш сетове. А да обикалям 1ч за да срещна 2 сами момичета не е доста изгодно. А аз не искам само дейгейм защото нямам много време след работа.
Засега плана е да излизам сам и да отварям по 4-5 сета на ден и петък, събота и неделя да отделям много овреме на това. През седмицата само ще държа инерция и през ликендите ще хъсалвам здраво. А току виш стана добър ще е по-лесно да си намеря линг. Можеби историята е една и съща ако няма какво да се мисли. Най-вероятно Irrational е права, нобовете са нообове и просто трябва да станеш средно добър за да намериш пичове които излизат сериозно. Или на кратко
Искаш да играеш но няма много начинаещи, излизаш сам докато станеш добър и после разбираш, че има пичове които искат да излизат с теб защото вече има стойност.
А за правописа да трЯгична история е (само капитализирах така си бях написал думата от първия път) , но аз съм свикнал вече и не ме бърка (изкарвам си парите с писане).
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2017, 10:54:29 »

Тва с уинг е тъпо - създава ти няква изкуствена комфортна зона, лигавите се, мислиш си, че така си по-смел, по-силен, а реално не си.
Когато си сам си много по-фокусиран, а и има бая сами момичета, не е вярно че все са по двойки.
Не търси начин да влезеш в комфортната зона, а да излезеш от нея.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2017, 22:35:03 »

Начи през деня може и да има сами (лошото им е, че почти никоя не е излязла ей така за да бъде сама, а 99% са на път за някъде и бързат и може да не им е до свалячи).
Но пича каза, че не иска само дневна игра - тоест иска нощна? На нощна сама мацка можеш да намериш много рядко, и само по случайност, докато чака приятелката си примерно.
Не че не може да играеш сам двоен сет, но не е оптимално. Трябва да се правиш на маймун и пред двете. Иска доста енергия. По-добре е да влизаш на по-големи сетове, от които да гледаш да отделиш една мацка.
Но с уинг е най-добре нощно време. Разбира се, уинг дето знае какво да прави, а не само да ти пречи.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2017, 09:57:44 »

Начи през деня може и да има сами (лошото им е, че почти никоя не е излязла ей така за да бъде сама, а 99% са на път за някъде и бързат и може да не им е до свалячи).
Намират се и такива (поне при нас). Студентки, които не се си отишли за уикенда и няма какво да правят събота и неделя освен да излязат на разходка. Някоя мацка, което е решила да покибичи в парка на някоя пейка четейки  книга.
За през седмицата, след работа по спирките има доста мацките които се прибират по сами. В магазини обикновено мацките забавят темпото докато си избират какво да си купят и също е подходящо да ги апроучнеш.
Иначе да, има и такива, които са сами и бързат. Като цяло преценявам ако върви много бързо най-вероятно бърза за някъде. И няма да ѝ е до свалки.
Играта с wing особено за начинаещи не е лесна. Или единия ще затапва другия или пък  ще поеме инициативата мъчейки се да изпъкне а другия ще стои и се гледа тъпо.
Двоен сет също е добър вариант даже на мен ми е по-лесен от единичния защото ако забия с едната мацка и няма какво да кажа веднага се прехвърлям на другата и оставям първата да си почине малко. Така след няколко изречения вече сме на друга тема и мога да се върна пак на първата

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
sandman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2017, 13:13:22 »

От личен опит мога да кажа, че и за дневна и за нощна игра е най-добре да си сам.
Активен

Човек, който си позволява да загуби дори един час от времето си, не е открил колко ценен е живота.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: