Tyxo.bg counter Харесвам момиче, но ми трябват 2-3 месеца да си оправя проблемите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 02:04:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесвам момиче, но ми трябват 2-3 месеца да си оправя проблемите  (Прочетена 858 пъти)
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Ноември 07, 2017, 13:45:03 »

Здравейте,

От скоро излизам с едно момиче, което много ме харесва, а и аз нея. Не сме спали още заендо. В много тежък период от живота ми съм, в който не искам да намесвам никого, камо ли някого, когато харесвам. Не ми е толкова близка още, че да й кажа какви са проблемите, но до 2-3 месеца ще се справя с тях. Проблемът е, че няма да имам абсолютно никакво време за нея през това време и искам да прекратим взаимоотношения за този период. А знам, че ако това стане, след това няма да е същото. Почти винаги е така.

Довечера ще се видя с нея и не знам какво да направя. Какво да й кажа... Не искам да я нараня, а да ме разбере. По принцип грешката е в мен, че изобщо започнах да излизам с нея, знам. Трябваше да изчакам.

Благодаря за съдействието. /На 23 съм, тя е на 21/.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2017, 14:04:41 »

Решението е лесно. Покани я във вас на по чаша вино. Почни с непринуден разговор, закачки и бъзици. Иницирай физически контакт като докато я бъзикаш (например гъделичкаш я, прегръщаш я като одобряваш какво казва и тн). Постепенно минаваш от бъзици на по-интимен разговор. Когато усетиш че и тя минава на интимна вълна и свали блузката и почни да я прегръщаш. Ако се дръпне не се притеснявай - отдръпни се и ти и след малко пак пробвай.

Когато свикне с прегръдките и целувките и свали гащичките и си го вкарай в нея (сложи презерватив преди това). Чукай я поне 20 минути.

Ако го направиш всички други проблеми ще се разрешат и няма да има нужда да споделяш нищо с нея.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2017, 14:08:04 »

Здравей,
1) За да ти бъдем максимално полезни сподели какъв е този проблем, който те мъчи, че да нямаш никакво време за нея. Иначе така звучи като оправдание да не действаш. В този динамичен живот е много важно човек да подрежда приоритетите си така, че да намира време за всичко, което желае да му се случи. Другото е просто оправдание.
2) Нещо не ми се връзва в цялата история - тя те харесва и по-важното ТИ я харесваш и не можеш да намериш време да я чукаш. Това е супер странно, да не кажа нереално... За какво изобщо се занимаваш с нея? От колко време сте заедно, та не сте спали още?

Дай малко повече детайли. Така е много общо написана темата и адекватен отговор не можеш да получиш. Но ще е голяма грешка да я зарежеш без да си направил нищо. Никой няма да те чака после. Ако тя е готина мацка ще си намери друг да я чука. Та това ми е съвета за тая вечер - действай щом те кефи, не се оправдавай със странични обстоятелства.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2017, 14:09:55 »

Най-добре й кажи истината. Истината винаги е най-доброто и лесно решение. Кажи и какво, как и защо и ще видиш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2017, 14:17:47 »

Най-добре й кажи истината. Истината винаги е най-доброто и лесно решение. Кажи и какво, как и защо и ще видиш.

Това са абсолютни глупости. Една жена не може да реши проблемите ти (може само да ги задълбочи Wink ) и тежко на тоя който търси решение там. Каквито и проблеми да имаш си ги решаваш сам - като мъж.

Жените са за шибане. Ако не искаш да я ебеш я зарязваш и не си губиш времето с нея. Просто е. Никакви споделяния, никакви драми и глупости с нея не ти трябват. Или я ебеш и и двамата си вдигате ендорфина , или я зарязваш и не си губиш времето.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2017, 14:23:07 »

Абсолютно подкрепям BERSERK. Мъжът сам трябва да се справя с проблемите си, които има, без да натоварва околните. Камо ли жените... Това само може да я отблъсне в случая, като види слабост и мрънкане. Айде ако сте в някаква по-сериозна връзка можеш да й споделиш какво ти се случва (и пак тук сам трябва да се справиш), но толкова. 
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2017, 14:26:35 »

Проблемите са няколко... В следващите 2-3 седмици няма да съм в състояние да правя какъвто и да било секс, а не ми се иска тя да знае причините. Никоя цена не обича да се отлага, но това не е единсвеното.  Дължа адски много пари, които ще оправя до края на годината. Търсят ме постоянно. В момент съм, който не бих определил като депресия, а по-скоро сам да оправя нещата си. Оправям зъби в момента, както и карам учебен курс, който искам да завърша до края на годината. Всъщото време работя извънредно. Знам и съм сигурен, че до края на 2017-та ще си наместя всичко, но тогава късно ли ще е?

Много блгодаря за съветите.

Та, как бихте действали вие предвид написаното.

ПП. В краен случай ще кажа истината, пък каквото стане... пф Cheesy

Пп.2 Заедно сме от 1 седмица.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2017, 14:35:53 »

Къде съм казал да ги решава. Казах да е откровен. Не е нужно да се оплаква. Може просто на 2-3 да обясни че има проблеми и примерно ще се оправи с тях до няколко месеца. Тва да я викне у тях е некво решение тип шмугване на Стоун да хвърли една вода. Еми да я викне - той като има проблеми, пак няма да ебе. Може и едни бонбончета да й купиш, като виж спи с тебе.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2017, 14:50:25 »

Да у нас - абсурд.. То, ако я викна и не я наеба вече лошо. Ако  по време на по-дълга връзка бе станало, тогава по-можеше..

Този вариант отпада. Ако беше само за ебането, жива и здрава, ще дойде следващата, колкото и да е неприятно.

Въпросът е: има ли някакъв шанс след това отношенията да се оправят, макар и минимален.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 653

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2017, 16:05:56 »

Да у нас - абсурд.. То, ако я викна и не я наеба вече лошо. Ако  по време на по-дълга връзка бе станало, тогава по-можеше..

Този вариант отпада. Ако беше само за ебането, жива и здрава, ще дойде следващата, колкото и да е неприятно.

Въпросът е: има ли някакъв шанс след това отношенията да се оправят, макар и минимален.
Ти не четеш и не схващаш. Берсерк ти е дал доста добър съвет, ама не отбираш идеята.
Той не ти казва да я наебеш, за да я зачеркнеш от списъка "трябва да прекарам", а ти е отговорил конкретно по въпроса.
За да си подобриш шансовете да си запазите отношенията, най-добрия ти вариант е да я баунснеш за секс. И да ти се получи. А след това поне още няколко пъти.
Така отношенията ви ще стигнат ниво в което трудно ще ги отебете. Ако искаш да задържиш момичето, това е начина.
Иначе и с краба съм съгласен - наполовина.
Няма лошо да и споделиш, че имаш проблеми. Не с цел да ти ги решава, а с цел да подходи с разбиране за времето ти. И да не те упреква. С цел да прави компромиси предвид това. Това си е инвестиция

ОБАЧЕ!
Едва след като сте правили секс. Едва след като отношенията ви са в такова развитие в което е нормално да споделиш и да очакваш разбиране и инвестиции.

В противен случай, си е чиста проба, мрънкане, уплакване, оправдания, и внасяне на излишна драма.

Ако нямаш време и за това, не пречи да пробваш като си подредиш нещата. Но не очаквай да се получи нещо, вероятно ще те е отписала, ще се изненадаш чак от отношението и.
Активен
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2017, 16:47:50 »

Ясно, отново благодаря на всички за отзивчивостта. Проблемът е, че не мога да правя секс в следвашите 2-3 седмици, поради здравословни причини.

Ще бъда откровен с нея, поне с частта без секса. И аз предполагам, че отношението й след това ще бъде студено и от сорта на "Тоя адекватен ли е да ми пише след това, което направи...", но ще рискувам. В никакъв случай няма да съжалявам, извинявам и най-малко оплаквам пред нея. Ще й обясня нещата такива, каквито са. Мисля, че това е най-доброто, което успях да получа от Вашите коментари. Дадохте ми и увереност, която не съм търсил.

Оф-топик: Интересен форум между другото. С удоволствие ще се включвам в бъдещи дискусии Smiley
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 07, 2017, 17:04:04 »

Кажи и, както и написа във форума - Харесвам да се виждаме, но 2-3 месеца няма да можем да излизаме, тъй като ще имам лични ангажименти и ще бъда доста натоварен с работа. Имам и личен проблем, с който искам да се справям сам и не искам да натоварвам никого с това.
Ако държи на теб ще те разбере и ще те изчака.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2017, 17:16:36 »

По-добре да и споделиш, отколкото да спиш с нея, да не и обясниш нищо и да се изпариш за 2-3 месеца.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2017, 17:54:19 »

Почти всяка жена дава някакво време на тоя който я сваля да предприеме действия, които да доведат до логичния завършек - секс. Докосване, после целувки и накрая секс. Има множество примери във форума, при които ако се бавиш прекалено много мацката почва да се гаври с теб и всичко приключва. Затова докато не можеш да правиш секс трябва да не се срещате дори и веднъж и като всичко ти е наред да я поканиш да се видите.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2017, 18:51:13 »

Единственият проблем, който аз виждам, е че ти самият смяташ за проблем, че евентуално ще изгубиш това момиче. Ако си на Ти с жените и нямаш проблеми със свалките, не би трябвало ни най-малко да те притеснява това, че евентуално (то дори не е сигурно) мацата ще изстине.

Останалото е елементарно и няма какво да го мислиш - имаш проблем, който ти пречи да ебеш, но който знаеш, че ще решиш след 3 месеца - съответно не ебеш докато не го решиш. Не би трябвало да мислиш за момичета и свалки докато това не се случи, защото реално приоритет трябва да ти е оправянето на този проблем. В случая вече си започнал с мацката, но това пак няма значение. Аз не бих излизал с нея без секс при наличието на по-важни неща за решаване, дори да й споделя (женска думичка, не ме кефи), ако не търся сериозна връзка. Ако толкова искаш - излизай си с нея и я дръж под напрежения няколко месеца, ако мацката ти се кефи стабилно има шанс да те "чака" и повече време (имал съм такива случаи). Но по-добре да си оправиш проблемите и тогава да мислиш за момичета. Не би трябвало да ти е проблем да изгубиш тази мацка и да започнеш от нулата (без опции).
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: