Tyxo.bg counter Тук само за мъже ли е? Ъ-ъ-ъ...една жена пита.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:54:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тук само за мъже ли е? Ъ-ъ-ъ...една жена пита.  (Прочетена 788 пъти)
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 05, 2017, 20:13:14 »

Здрасти и добре дошла. Аз съм мацка също. Пиши смело. Тук не са особено гостоприемни към жени и общото мнение за жените никога не е било кой знае колко високо. За което си има причини де. И все пак сега очаквам да се появят поне няколко коментара, които ще обясняват колко не съм права и как гледам повърхностно на просто закачки, които едва ли не целят градивна дискусия. Обаче да, общо-взето положението е "Какво може да търси една мадама тук, трябва да е някаква лудо търсеща внимание, щом сама е дошла... А и жените какво толкова могат да кажат за свалки, ние знаем по-добре какво им влияе". Не знам, на мен ми е прекалено черно-бял свят като форумния, т.е както го виждат с нагласите, очакванията и убедеността си потребителите. Светът би могъл да е това, но е и много повече, всякакви възможности и комбинации... Парадокс е, че когато аз кажа нещо, което не съвпада с установените пик ъп догми, "явлението" обикновено провокира коментари в стил "Ама ти не разбираш! Егати наивността! Нещата не работят така, има скрити механизми, които ти отказваш да видиш, женската природа е тъмна" и блаблабла... Парадокс, защото аз, за да съм в този форум, очевидно се опитвам да се докосна някак и до тази алтернатива на възприятие, докато контриращите ме си седят предимно в своята, отхвърляйки почти всичко друго (или поне на думи). Реално е супер интересно и приятно да оставиш събитията да те изненадват и да пуснеш малко контрола, без това да значи, че си се предал и че се носиш като изгнило листо по течението...

Моята лична истина от доста време насам е, че тук (вече) ужасно рядко има наистина смислено обсъждане на каквото и да е. Или се повтарят стари неща, или ситуациите се опростяват прекалено без да се погледнат от достатъчно страни, или е някакъв пасивно-агресивен мармалад... Но в края на краищата един форум го правят хората, които влизат, така че какъв ще бъде този зависи всяка минута от нас.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2017, 21:15:56 »

Оф, не си права, гледаш много повърхностно на просто закачки.... Smiley
А и жените какво толкова могат да кажат за свалки, ние знаем по-добре какво им влияе".
Ми тъй де. Виж, на мен би ми било интересно, красивото докосване да драсне един репорт, как тя е свалила някоя мацка от-до. 100% ще се различава от свалка мъж-жена, ама пак ще е нещо.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2017, 22:03:02 »

Докосването никога не е претендирало да е красиво. Да кажем, че е силно симпатично и това засега му стига. Виж, ти да смяташ че е красиво, това е друга бира и ако бях срамежлива, сигурно щях да отида в ъгъла да дам воля на срама си.  Tongue

Аз жени не свалям. Те за приятелки рядко ми допадат, какво остава друго... Днес бях в една школа, в която ходя от известно време, и за пореден път направи впечатление как мъже са "душата на компанията", как предимно те правят атмосферата и т.н. Мацки също имат участие, естествено, обаче бих казала, че често избледнява на фона на другото и все едно са повече приемник и по-скоро заемат формата на съда, в който ги налееш. И тук даже не става дума да са някакви супер забавни, идейни, уау или каквото и да е от този сорт. Не твърдя, че е обективно или нещо подобно, само споделям.
Всъщност откак свят светува внушението е, че това е "същността" на пола - да сме по-обрани, по-недейни, по-спокойни, по-търпеливи и пр. Ама даже да приемем, че това прави смисъл и има защо да е така, пак ми е прекалено. Ето примерно актрисите чисто процентно са по-цветни и по-вълнуващи, и то без да изземват мъжки функции и без да изглеждат нелепо и един вид в чужда роля - значи можело...

Тук по мое мнение твърде рядко четем хубави свалки. Според мен се дължи или на сравнително краткото предаване на разговор (не че в свалките разговорът е чааак чак толкова важен!), или на това, че претендиращите за успешност пикапери наистина обръщат бързо динамиката и девойката започва да ги гони и да инвестира, изоставяйки закачката и провокацията. Което пък я прави слаб партньор и твърде предвидима. Или обобщено - колкото е скучно и лоша свалка само мъжът да се занимава, толкова е и лоша свалка жената до там да лапне, че да стане нийди и да носи от 9 кладенеца вода, за да угоди на някого си. Друга причина - просто свикнали сте на определен алгоритъм, имате определено схващане как "трябва" да се случват нещата и не си позволявате кривване, наричайки некривването фрейм. Тоест потенциално хубави свалки пропадат защото нещо макар и дребно не пасва на вашата пикаперска вселена, установила закони кое-как-защо. Не казвам, че т.нар. фрейм е излишен впрочем... Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2017, 22:43:47 »

Ок. Първо да изразя потреса си от израза "прави логика"...... Smiley

А за докосването или аз не те разбрах, или ти мен. Имах предвид новата членка, "beautiful touch"=красиво докосване. Нали каза, че си падала по жени. Затова викам, че ще е интересно да драсне репорт.

по-скоро заемат формата на съда, в който ги налееш.
А още по-често заемат формата на съда, който те осъжда. Grin

За актрисите...не знам. Моите любими са все мъже. Примерно Леденият Стив Остин. Smiley

Тук по мое мнение твърде рядко четем хубави свалки.
Факт. Това е, защото повечето, като ебнат, бързат да се хвалят и да обясняват, че крайният резултат се дължи на "играта" им. А истината е, че просто са изкарали късмет, да попаднат на някоя дето й се ебе.

Друга причина - просто свикнали сте на определен алгоритъм, имате определено схващане как "трябва" да се случват нещата и не си позволявате кривване, наричайки некривването фрейм. Тоест потенциално хубави свалки пропадат защото нещо макар и дребно не пасва на вашата пикаперска вселена, установила закони кое-как-защо. Не казвам, че т.нар. фрейм е излишен впрочем... Smiley
Кои сме тези "ние"?....................
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: