Tyxo.bg counter Немога да си намера линг с който да излизам
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:52:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Немога да си намера линг с който да излизам  (Прочетена 504 пъти)
tripleq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Ноември 05, 2017, 19:20:22 »

Ситуациата е следната. Аз работа и мога да излизам само вечерно време и през ликендите, но немога да си намеря линг който да иска да излиза с мен редовно. Няколко пъти започвам да излизам с някакви пичове но те все се отказват или не искат да излизат често което ми пречи на мен. Аз от доста време отлагам да започна да се занимавам с пикап и съм доста зле, но просто няма с кой. Приятелити ми са дори по зле от мен и не искат да се занимават. В момента смятам че трябва да излизам много но сам ми е странно. Дали трябва да търся линг или просто да заеба нещата и да гледам да излизам сам пък каквото стане. Какъв би бил вашия подход.
Някой от вас илизали сам и кои са добрите места за поток от момичета(в София). Сега идва зимата и не ми е много ясно къде да ходя за да се запознавам с мацки след 19ч. Като исключим играта какви са вариантите ми да си разширя социалния кръг и да се запозная с нови хора?
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2017, 20:01:50 »

Ходи по събития (не единствено с цел да се запознаваш, просто разглеждай какво има и преценяй кое реално ти пасва на интересите и те вълнува). Във фейсбук постоянно изскачат, има си и търсачка, с която може да разглеждаш даже за дни или седмици напред. Отидете на караоке с компания, загледай някоя симпатична мадама от публиката, насочи си микрофона към нея, направи някаква закачка... Ако имаш интереси в спорта, това също става. Примерно отиваш на спортна стена, там също се създават контакти... Но подчертавам - НЕ го прави единствено с цел да си увеличиш социалния кръг.

И друго - аз ако съм мъж няма да изляза с теб. Постът ти е абсолютно безличен, не грабва интереса, не казва нищо за теб. По-малко разчитай на това разни хора да се съгласят просто защото имат същата цел и повече се фокусирай върху изказа си, върху силните си страни, върху важните според теб приоритети, върху това изобщо на теб какво ти допада, с какво си склонен да експериментираш, къде си много зле, а би искал да се подобриш, каква обратна връзка можеш да дадеш, какво най-често ти прави впечатление и т.н. Не прехвърляй на досегашните момчета вината, че те са несериозни. Възможно е да е истина, обаче ти така или иначе нищо не може да направиш, следователно е по-добре наред с допускането на възможността наистина да са такива да помислиш и дали просто не те режат, защото не виждат ценност в това ти да им партнираш. ; )

И направи нещо по въпроса с правописа, защото е скандално зле и прави мноого кофти впечатление.
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2017, 09:17:28 »

Играй сам. Играта с wing не e толкова лесна колкото изглежда на пръв поглед. И двата трябва да сте добри и да знаете какво правите иначе нищо няма да се получи. Затова започни сам и спирай мацки, които се движат сами. Места: молове, спирки, магазини (хранителни, за козметика), паркове, обществени събития.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
tripleq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2017, 10:18:20 »

Играй сам. Играта с wing не e толкова лесна колкото изглежда на пръв поглед. И двата трябва да сте добри и да знаете какво правите иначе нищо няма да се получи. Затова започни сам и спирай мацки, които се движат сами. Места: молове, спирки, магазини (хранителни, за козметика), паркове, обществени събития.
Играта никога не е лесна, с линг аз намирам бенефит в това че се държите взаимно отговорни и е сравнително по-лесно да отваряш сетове. А да обикалям 1ч за да срещна 2 сами момичета не е доста изгодно. А аз не искам само дейгейм защото нямам много време след работа.
Засега плана е да излизам сам и да отварям по 4-5 сета на ден и петък, събота и неделя да отделям много овреме на това. През седмицата само ще държа инерция и през ликендите ще хъсалвам здраво. А току виш стана добър ще е по-лесно да си намеря линг. Можеби историята е една и съща ако няма какво да се мисли. Най-вероятно Irrational е права, нобовете са нообове и просто трябва да станеш средно добър за да намериш пичове които излизат сериозно. Или на кратко
Искаш да играеш но няма много начинаещи, излизаш сам докато станеш добър и после разбираш, че има пичове които искат да излизат с теб защото вече има стойност.
А за правописа да трЯгична история е (само капитализирах така си бях написал думата от първия път) , но аз съм свикнал вече и не ме бърка (изкарвам си парите с писане).
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2017, 10:54:29 »

Тва с уинг е тъпо - създава ти няква изкуствена комфортна зона, лигавите се, мислиш си, че така си по-смел, по-силен, а реално не си.
Когато си сам си много по-фокусиран, а и има бая сами момичета, не е вярно че все са по двойки.
Не търси начин да влезеш в комфортната зона, а да излезеш от нея.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3427

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2017, 22:35:03 »

Начи през деня може и да има сами (лошото им е, че почти никоя не е излязла ей така за да бъде сама, а 99% са на път за някъде и бързат и може да не им е до свалячи).
Но пича каза, че не иска само дневна игра - тоест иска нощна? На нощна сама мацка можеш да намериш много рядко, и само по случайност, докато чака приятелката си примерно.
Не че не може да играеш сам двоен сет, но не е оптимално. Трябва да се правиш на маймун и пред двете. Иска доста енергия. По-добре е да влизаш на по-големи сетове, от които да гледаш да отделиш една мацка.
Но с уинг е най-добре нощно време. Разбира се, уинг дето знае какво да прави, а не само да ти пречи.
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2017, 09:57:44 »

Начи през деня може и да има сами (лошото им е, че почти никоя не е излязла ей така за да бъде сама, а 99% са на път за някъде и бързат и може да не им е до свалячи).
Намират се и такива (поне при нас). Студентки, които не се си отишли за уикенда и няма какво да правят събота и неделя освен да излязат на разходка. Някоя мацка, което е решила да покибичи в парка на някоя пейка четейки  книга.
За през седмицата, след работа по спирките има доста мацките които се прибират по сами. В магазини обикновено мацките забавят темпото докато си избират какво да си купят и също е подходящо да ги апроучнеш.
Иначе да, има и такива, които са сами и бързат. Като цяло преценявам ако върви много бързо най-вероятно бърза за някъде. И няма да ѝ е до свалки.
Играта с wing особено за начинаещи не е лесна. Или единия ще затапва другия или пък  ще поеме инициативата мъчейки се да изпъкне а другия ще стои и се гледа тъпо.
Двоен сет също е добър вариант даже на мен ми е по-лесен от единичния защото ако забия с едната мацка и няма какво да кажа веднага се прехвърлям на другата и оставям първата да си почине малко. Така след няколко изречения вече сме на друга тема и мога да се върна пак на първата

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
sandman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2017, 13:13:22 »

От личен опит мога да кажа, че и за дневна и за нощна игра е най-добре да си сам.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: