Tyxo.bg counter Харесвам момиче, но ми трябват 2-3 месеца да си оправя проблемите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:53:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесвам момиче, но ми трябват 2-3 месеца да си оправя проблемите  (Прочетена 853 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 628

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2017, 20:29:52 »

Основният въпрос е доколко й въздействаш и доколко е хлътнала по теб. При наличието на достатъчно емоции и инвестиции насочени към теб няма никакъв проблем да те изчака 2-3 месеца. Жените могат да чакат и много повече. Има два ключови момента в случая: 1) Тя трябва да знае, че имаш някакви проблеми и ти е нужно време докато ги решиш. Не става да я отебеш без да знае защо и да се появиш от нищото след 3 месеца като граф Монте Кристо.

Дотогава ще са й минали 1000 неща през главата и почти със сигурност ще е изстинала. Тя трябва да знае, че имаш "проблеми на главата", това е. Не е нужно обаче, даже е противопоказно да навлизаш в детайли. Просто заявяваш, че имаш проблеми и ти трябва време. Ако си й въздействал достатъчно, ако вече си създал достатъчно емоции в нея, тя не само че почти със сигурност ще те изчака, но и целият този "филм" ще е нещо ново, загадъчно и интересно за нея.

2) Важно е все пак да поддържаш някакъв контакт с нея и да не губиш напълно връзката. Дори да са 2 телефонни разговора седмично. Трябва да ги има. Може контактът да е нисък като интензитет и продължителност, но трябва да го има. Трябва да й останеш в полезрението, в сферата на общуване. Защото 2-3 месеца не са малко. Не може да очакваш от нея да те чака ако не й напомняш за себе си и не заявиш намерението да възобновиш отношенията между вас с пълна сила след като решиш проблемите си.

И друго. За секса аз не съм много сигурен дали е удачен в случая. С един секс според мен не се развива зависимост, а трябва да е поне няколко пъти. На теб скоро ти предстои и някаква операция, доколкото разбирам - не се знае от стрес, от едно друго на какво ниво ще си с либидото. И другото - ти каза, че искаш нещо по-сериозно. А това е последната фаза в отношенията мъж/жена. Някак не ми се връзва на мен бърза ескалация за секс и след 3 месеца да я търсиш за нещо сериозно, пък макар и да си обяснил ситуацията.

Това е. Не са прецакани нещата безвъзвратно. Даже обратното. Сега е моментът да разбереш дали е готова да инвестира - с разбиране, с инвестиции и да прецениш дали е подходяща за нещо сериозно. А за това, че ще те чака не се притеснявай - жените могат да чакат много, стига да поддържаш искрата малко от малко. Мой приятел играе почти само онлайн и е имал не един и два случая мацки да го чакат по над година дори само за да се видят на живо.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3427

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2017, 01:15:13 »

В следващите 2-3 седмици няма да съм в състояние да правя какъвто и да било секс
Сюнет ли ще ходиш да си правиш, какво толкоз?
Имам един приятел, който казва, че почти всички полово-предавани болести ги бил хващал, и все с хапчета се оправял. Така че пиеш си хапчетата, слагаш кондом, и действаш.
Е, сигурно има наистина състояния, при които сексът е изключен.
Тогава най-добре кажи, че заминаваш в чужбина командировка за няколко седмици.
Преди това ако успееш да я изчукаш, още по-добре. Да си мисли за тебе с добро, докато те чака.
Ако те чака, де.
Активен
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2017, 14:15:36 »

@Johnny, поне от гледна точка на това да свалям момичета - нямам проблем и въпреки това си мисля, че ще изстине. Иначе и аз съм на мнение, че няма смисъл да се виждаме така. Не ми е проблем да почвам от 0-та, точно към това се стремя, но ме е яд, че я изпускам, а рядко си харесвам някоя така.

@Just_a_boy, харесала ме, но ми е трудно да преценя до колко. Иска си шибане. Това поне със сигурност. Иначе, буквално като Монте Кристо мисля да се завърна. Ще й кажа "Няма да те вкарвам във филми, но няма и да те лъжа. Трябва да се покрия за известно време. Точно, заради това и не бързах толкова с тебе и т.н., и т.н.". Ще й дам новия ми номер, който ще дам на малко хора, ще я целуна и ще си тръгна. Без да се извинявам, оправдавам и т.н. Ако ме чака - чака. Ако не - жалко, макар че толкова негативи ще променя в себе си, че най-малко във ФБ, като ме види, може да има някакъв шанс да се подразни и да ми пише.

stone, нямам болест или поне не знам :Д Няма да лъжа, напоследък не ми харесват тези методи.

Отново благодаря на всички. Ще пиша утре или други ден да кажа как е минало. /По-скоро утре/
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 08, 2017, 15:26:19 »

Цялата тая работа е загубена кауза. Какво й предлагаш ти? - след 1 седмица "заедно" (в кавички е защото тя може да не е с теб) ти й казваш - "не мога да правя секс с теб в следващите 2-3 седмици, правя много промени в живота си и няма да имам време за теб, чакай ме след 2-3 месеца". Тя разбира - "имам проблем с пикалото и затова не правим секс, търсят ме разни мутри и лихвари защото дължа много пари и съм в яка дупка и на червено, ама вервай ми имам план да ги върна. Сега ме е страх да излизам,ама след 2-3 месеца сигурно ще ми е излекувана оная работа и ако не съм със счупени крака може да ни е яко. Предлагам ти да влезеш в моя невероятен филм". Мда...прав си. Говорете си, няма какво да се обърка!
За да те чака някое готино момиче трябва да е хлътнало по теб. След една седмица, в която не сте правили секс това няма как да се случи. Можеш да си натегнеш задника, да спестиш голяма част от драмата и да извлечеш някакви позитиви. Не виждам с какво това, че ходиш на курсове и бачкаш извънредно ти пречи да се виждате с нея 2-3 пъти седмично за по час. Никой не те кара да живеете заедно или да седите заедно по 4-5 часа.
Според теб заслужил ли си с нещо да те чака толкова време?  Поне й направи някоя шпакла да има с какво да те помни  Huh?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #19 -: Ноември 08, 2017, 17:29:53 »

Е момчето го каза - трябва да се покрие, нов номер - явно го гони некой мафиот.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 09, 2017, 20:06:58 »

Моментът дойде и мина.

Видяхме се, отидохме в бара, държах се естествено, поръчахме си и й обясних. Бях й споменал още в началото, когато се запознавахме, че имам семейни и лични проблеми и съм се дистанцирал от всичко, докато не ги оправя. Обясних й, че няма да я лъжа, няма да я филмирам, но трябва да се покрия за известно време. Искаше подробности - не й дадох, не се оплаквах. Казах й, че не съм бързал, защото е можело да се стигне до тук. Оставих й новия ми номер, ако някога има нещо важно - да ми звънне тогава. Не й беше много приятно. Искаше да се чуваме или пишем, и пак да се видим. Казах й да не мисли занапред, защото всичко може да стане. Обещания няма смисъл да си даваме. Горе главите и "ако е било писано" - ще стане. Казахме си и няколко други неща извън темата. Не беше чак толкова неудобно колкото си го представях. Платих, изпратих я до колата и й казах да ми пусне съобщение, като се прибере. Целунах я и така. След 20-тина минути ми писа, че се е прибрала. Не я излъгах за нищо и бях искрен на 100%.

Общо взето всичко мина за 20 мин. в бара. Със сигурност мен ще ме боли много повече, но сам си го направих. Ще ми е гадно, ако ме забрави бързо, но в крайна сметка аз избягах, а не тя. Дадохте ми кураж тук. Вдигам горе главата, стягам се /започвам да си оправям бакиите, като част от тях не споменах тук, защото не са напълно мои само/ и се надявам това да ми е за урок в бъдеще, за да не се стига до такива ситуации!
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: