Tyxo.bg counter Харесвам момиче, но ми трябват 2-3 месеца да си оправя проблемите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 10, 2018, 14:21:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесвам момиче, но ми трябват 2-3 месеца да си оправя проблемите  (Прочетена 2070 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2017, 20:29:52 »

Основният въпрос е доколко й въздействаш и доколко е хлътнала по теб. При наличието на достатъчно емоции и инвестиции насочени към теб няма никакъв проблем да те изчака 2-3 месеца. Жените могат да чакат и много повече. Има два ключови момента в случая: 1) Тя трябва да знае, че имаш някакви проблеми и ти е нужно време докато ги решиш. Не става да я отебеш без да знае защо и да се появиш от нищото след 3 месеца като граф Монте Кристо.

Дотогава ще са й минали 1000 неща през главата и почти със сигурност ще е изстинала. Тя трябва да знае, че имаш "проблеми на главата", това е. Не е нужно обаче, даже е противопоказно да навлизаш в детайли. Просто заявяваш, че имаш проблеми и ти трябва време. Ако си й въздействал достатъчно, ако вече си създал достатъчно емоции в нея, тя не само че почти със сигурност ще те изчака, но и целият този "филм" ще е нещо ново, загадъчно и интересно за нея.

2) Важно е все пак да поддържаш някакъв контакт с нея и да не губиш напълно връзката. Дори да са 2 телефонни разговора седмично. Трябва да ги има. Може контактът да е нисък като интензитет и продължителност, но трябва да го има. Трябва да й останеш в полезрението, в сферата на общуване. Защото 2-3 месеца не са малко. Не може да очакваш от нея да те чака ако не й напомняш за себе си и не заявиш намерението да възобновиш отношенията между вас с пълна сила след като решиш проблемите си.

И друго. За секса аз не съм много сигурен дали е удачен в случая. С един секс според мен не се развива зависимост, а трябва да е поне няколко пъти. На теб скоро ти предстои и някаква операция, доколкото разбирам - не се знае от стрес, от едно друго на какво ниво ще си с либидото. И другото - ти каза, че искаш нещо по-сериозно. А това е последната фаза в отношенията мъж/жена. Някак не ми се връзва на мен бърза ескалация за секс и след 3 месеца да я търсиш за нещо сериозно, пък макар и да си обяснил ситуацията.

Това е. Не са прецакани нещата безвъзвратно. Даже обратното. Сега е моментът да разбереш дали е готова да инвестира - с разбиране, с инвестиции и да прецениш дали е подходяща за нещо сериозно. А за това, че ще те чака не се притеснявай - жените могат да чакат много, стига да поддържаш искрата малко от малко. Мой приятел играе почти само онлайн и е имал не един и два случая мацки да го чакат по над година дори само за да се видят на живо.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2017, 01:15:13 »

В следващите 2-3 седмици няма да съм в състояние да правя какъвто и да било секс
Сюнет ли ще ходиш да си правиш, какво толкоз?
Имам един приятел, който казва, че почти всички полово-предавани болести ги бил хващал, и все с хапчета се оправял. Така че пиеш си хапчетата, слагаш кондом, и действаш.
Е, сигурно има наистина състояния, при които сексът е изключен.
Тогава най-добре кажи, че заминаваш в чужбина командировка за няколко седмици.
Преди това ако успееш да я изчукаш, още по-добре. Да си мисли за тебе с добро, докато те чака.
Ако те чака, де.
Активен
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2017, 14:15:36 »

@Johnny, поне от гледна точка на това да свалям момичета - нямам проблем и въпреки това си мисля, че ще изстине. Иначе и аз съм на мнение, че няма смисъл да се виждаме така. Не ми е проблем да почвам от 0-та, точно към това се стремя, но ме е яд, че я изпускам, а рядко си харесвам някоя така.

@Just_a_boy, харесала ме, но ми е трудно да преценя до колко. Иска си шибане. Това поне със сигурност. Иначе, буквално като Монте Кристо мисля да се завърна. Ще й кажа "Няма да те вкарвам във филми, но няма и да те лъжа. Трябва да се покрия за известно време. Точно, заради това и не бързах толкова с тебе и т.н., и т.н.". Ще й дам новия ми номер, който ще дам на малко хора, ще я целуна и ще си тръгна. Без да се извинявам, оправдавам и т.н. Ако ме чака - чака. Ако не - жалко, макар че толкова негативи ще променя в себе си, че най-малко във ФБ, като ме види, може да има някакъв шанс да се подразни и да ми пише.

stone, нямам болест или поне не знам :Д Няма да лъжа, напоследък не ми харесват тези методи.

Отново благодаря на всички. Ще пиша утре или други ден да кажа как е минало. /По-скоро утре/
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 08, 2017, 15:26:19 »

Цялата тая работа е загубена кауза. Какво й предлагаш ти? - след 1 седмица "заедно" (в кавички е защото тя може да не е с теб) ти й казваш - "не мога да правя секс с теб в следващите 2-3 седмици, правя много промени в живота си и няма да имам време за теб, чакай ме след 2-3 месеца". Тя разбира - "имам проблем с пикалото и затова не правим секс, търсят ме разни мутри и лихвари защото дължа много пари и съм в яка дупка и на червено, ама вервай ми имам план да ги върна. Сега ме е страх да излизам,ама след 2-3 месеца сигурно ще ми е излекувана оная работа и ако не съм със счупени крака може да ни е яко. Предлагам ти да влезеш в моя невероятен филм". Мда...прав си. Говорете си, няма какво да се обърка!
За да те чака някое готино момиче трябва да е хлътнало по теб. След една седмица, в която не сте правили секс това няма как да се случи. Можеш да си натегнеш задника, да спестиш голяма част от драмата и да извлечеш някакви позитиви. Не виждам с какво това, че ходиш на курсове и бачкаш извънредно ти пречи да се виждате с нея 2-3 пъти седмично за по час. Никой не те кара да живеете заедно или да седите заедно по 4-5 часа.
Според теб заслужил ли си с нещо да те чака толкова време?  Поне й направи някоя шпакла да има с какво да те помни  Huh?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #19 -: Ноември 08, 2017, 17:29:53 »

Е момчето го каза - трябва да се покрие, нов номер - явно го гони некой мафиот.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Sunafter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 09, 2017, 20:06:58 »

Моментът дойде и мина.

Видяхме се, отидохме в бара, държах се естествено, поръчахме си и й обясних. Бях й споменал още в началото, когато се запознавахме, че имам семейни и лични проблеми и съм се дистанцирал от всичко, докато не ги оправя. Обясних й, че няма да я лъжа, няма да я филмирам, но трябва да се покрия за известно време. Искаше подробности - не й дадох, не се оплаквах. Казах й, че не съм бързал, защото е можело да се стигне до тук. Оставих й новия ми номер, ако някога има нещо важно - да ми звънне тогава. Не й беше много приятно. Искаше да се чуваме или пишем, и пак да се видим. Казах й да не мисли занапред, защото всичко може да стане. Обещания няма смисъл да си даваме. Горе главите и "ако е било писано" - ще стане. Казахме си и няколко други неща извън темата. Не беше чак толкова неудобно колкото си го представях. Платих, изпратих я до колата и й казах да ми пусне съобщение, като се прибере. Целунах я и така. След 20-тина минути ми писа, че се е прибрала. Не я излъгах за нищо и бях искрен на 100%.

Общо взето всичко мина за 20 мин. в бара. Със сигурност мен ще ме боли много повече, но сам си го направих. Ще ми е гадно, ако ме забрави бързо, но в крайна сметка аз избягах, а не тя. Дадохте ми кураж тук. Вдигам горе главата, стягам се /започвам да си оправям бакиите, като част от тях не споменах тук, защото не са напълно мои само/ и се надявам това да ми е за урок в бъдеще, за да не се стига до такива ситуации!
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: