Tyxo.bg counter Онлайн заиравка с мацка - съвети
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:23:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Онлайн заиравка с мацка - съвети  (Прочетена 853 пъти)
Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Ноември 07, 2017, 18:18:10 »

Здравейте !
  Накратко с мацката се запознахме в автобуса като се връщах от фитнес . Пресякохме погледи и задържахме и аз просто отидох казах нещо от сорта "Само да се гледаме, без да се познаваме не е интересно .. приятно ми е .. Бондакс" (тя беше с някво момче и момиче) . Другите нещо спекоха та реших да се запозная и с тях и то докато разменим 2 лафа с мацката трябваше да слизам на спирката и й взех Фейсбук (по-скоро тя самата си го даде май , не помня). По чата преди това , което ще ви покажа и казах да се видим (като го заявих точно, кратко и ясно с мястото и часа), но явно не калибрирах добре и тя не каза НЕ , но не го взе и под внимание . След това следва това, което ще ви покажа и не съм и писал след този чат от 2 дена  , тъй като не ми харесва как вървят нещата. Тя очаква явно само аз да инвестирам , а не ми се занимава с такива момичета . Пиша темата с цел да ми дадете съвети да си подобря онлайн играта. И двамата с нея сме на по 19 години.
http://prikachi.com/images.php?images/321/9216321X.png
http://prikachi.com/images.php?images/343/9216343B.png
http://prikachi.com/images.php?images/344/9216344G.png
http://prikachi.com/images.php?images/345/9216345E.png
http://prikachi.com/images.php?images/346/9216346m.png
http://prikachi.com/images.php?images/347/9216347g.png
http://prikachi.com/images.php?images/353/9216353W.png
http://prikachi.com/images.php?images/355/9216355x.png

Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2017, 18:58:09 »

Нормално си отговаря момичето, ама ти нищо съществено не казваш. Само празни приказки ръсиш, дето хем говорите, хем нищо не си казвате, реално.
Пък и с тези "уе"-та дето ги вкарваш през ред.....аз ако бях на нейно място бих се отказал на второто-третото.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2017, 19:32:22 »

От чат трудно се уговаря среща. Там им е силата и се правят на интересни. Аз бих й писал отново, пак някакви такива неща, и бих й казал да си напише номера за да й звънна и да си поговорим. Звъня, говори малко и тогава я каня на среща. Тогава вече не може да се направи на луда и да не отговори. Ако каже не й пожелаваш щастлив живот и си търсиш друга мацка.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 645

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2017, 19:42:52 »

Ми пич. Ти виждаш, че не инвестира. Опитите да я квалифицираш, не се получават. Опитва се да си играе с тебе. Субкомуникацията и е, че си убива времето, и те използва да я забавляваш, без намерение, да инвестира и с разбирането, че не се изисква нищо от нея.
Играе те от отказаната оферта. Вероятно още там е трябвало да я игнорнеш. А не да чакаш милостинята и да си освести поведението. Виждаш как ти го връща за търпеливостта.
Отделно, че си игнорнал нейния игнор. Сякаш се страхуваш да натиснеш нещата. Това също оказва влияние на отношението и.
Не знам защо постна този чат, а не предходния довел до тук. Предполагам, че е по-значим.

Вероятно си пуснал бързо офертата, преди да провокираш в нея желание. И да я накараш да инвестира малко.

В последвалия чат (понеже само него си показал), основните грешки за мен са:
Предполагам тайминга понеже не се вижда. А и така усещам от чата, че не си и пускал тежки игнори. И да бавиш чата.

И другата е - че се стремиш да поддържаш високата енергия (забележи - основно ти), също и вайба. Вместо да я жегнеш наистина, в отговор на запусналото и отношение.
Правиш опити да се квалифицира. Ама базикчийски и слаби. Че ядяла кучета, че шегите и били брутални, че била брутална. Тея мпгат и за комплименти да минат. Особенно след като тя го играе "не ме ебе". Направи я да я заебе.
Пусни и по-остър базик. На моменти го давай по-резервирано. В последствие можеш да я негнеш и сериозно. Не на майтап. Че е разглезена и пидобни (в последствие). След като имаш привличане и инвестиции. И контрол в чата.
Това се отвоюва с по брутални квалификации, тайм контрол и игнори.
При тебе липсват, а тя си ги търси.

След снимката дето ти прати, можеше да и кажеш "знаех си, че си виетнамка още в автобуса. Бюста те издаде" - ето това е опит за квалификация. А не "оле, ти ядеш кученца"

Или да я питаш "що си толкова ниска, да бе са те тормозили като малка" - ако е ниска

Или "мале, знаех си, че си като всички момичета във фб. Подбрала си най-направените си снимки"

После сменяш темата. Ако те разпитва игнорваш въпросите и. Пържиш я като цяло. И паралелно с това си играеш с тайминга. Не и отговаряш ден два. Като го правиш, го правиш през 15-20 мин. Като видиш че те следва и се старае системно, отговаряш по-редовно. И удряш оферта за среща.

Влез и пак след ден два и пробвай да оправиш нещата като се придържаш повече към горното.
Ако следва разиграй я. Ако вече те е квалифицирала като балък, няма да се огъне. Ама поне да се скарате и отсвирите. Блок "изчезвай" и следващата.

И Рекошет е прав за "уе", послушай го. Много е логаво и лъха на слабо. Все едно се стремиш с него да разчупиш леда и да разведриш, да задържиш енергията насилствено висока.

Тук във форума не си го използвал. Значи там го вкарваш паразитно с подобна цел.

Успехи с мацето
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2017, 20:19:54 »

Ми пич. Ти виждаш, че не инвестира. Опитите да я квалифицираш, не се получават. Опитва се да си играе с тебе. Субкомуникацията и е, че си убива времето, и те използва да я забавляваш, без намерение, да инвестира и с разбирането, че не се изисква нищо от нея.
Че той да не би да субкомуникира нещо различно? Лежерни бъзици, все едно си убива времето. Тя как да разбере, че той иска да я ебе? Сега ще кажеш "ама то се подразбира". Няма такива. При жените няма "ама то се подразбира", освен ако не става въпрос, някой да ги подразбира тях, и тогава ги е яд, като не ги подразбират. Трябва да е точно и ясно, а тя вече да тик-ва Да/Не.

А, че опитите му да я квалифицира не се получавали. Ти кво очакваш? Да й каже "готви ми", и тя веднага да скочи "ауууу, даааа, веднага любими! Цял живот теб чакам!" . Пък ако вземе, че го направи, смятай на какво дередже е. Да не говорим, че буквално всеки тръгва с тези тъпотии за готвенето, като един вид опит за "тест". Вече е до болка изтъркано, особено пък ако вкара и думата "мусака" някъде там. По-интересно щеше да е, да я пита дали прави хубави свирки....поне има шанс да не го е чувала 100000 пъти същата седмица.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2017, 22:02:56 »

Че той да не би да субкомуникира нещо различно? Лежерни бъзици, все едно си убива времето. Тя как да разбере, че той иска да я ебе? Сега ще кажеш "ама то се подразбира". Няма такива. При жените няма "ама то се подразбира", освен ако не става въпрос, някой да ги подразбира тях, и тогава ги е яд, като не ги подразбират. Трябва да е точно и ясно, а тя вече да тик-ва Да/Не.

А, че опитите му да я квалифицира не се получавали. Ти кво очакваш? Да й каже "готви ми", и тя веднага да скочи "ауууу, даааа, веднага любими! Цял живот теб чакам!" . Пък ако вземе, че го направи, смятай на какво дередже е. Да не говорим, че буквално всеки тръгва с тези тъпотии за готвенето, като един вид опит за "тест". Вече е до болка изтъркано, особено пък ако вкара и думата "мусака" някъде там. По-интересно щеше да е, да я пита дали прави хубави свирки....поне има шанс да не го е чувала 100000 пъти същата седмица.

и казах да се видим (като го заявих точно, кратко и ясно с мястото и часа), но явно не калибрирах добре и тя не каза НЕ , но не го взе и под внимание
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2017, 22:17:16 »

Е много ясно, че ще каже "не". Отново - то пък оставаше и веднага да скокне.
Аз затова съм често скептичен към репорти, където нещата са "казах й здрасти и тя припадна, после й правих пикъп вуду магии с невероятната ми игра и затова стигнах до клоуз". Тя ако толкова бързо се навие, играта ти после е, общо взето, просто да не се издъниш. За мен "игра" е, когато мацката не ти пада в краката от раз. Всичко останало е - изкарал си късмет, попаднал си на някаква склонна да се наебе лесно, или те е харесала там по някакъв си нейн, специфичен критерий.
Както се вижда от този (и не само от този) чат, и да я квалифицира, и да й говори имоушънъл тъпотии, като не ще, не ще.

Аз от моят опит, съм имал само 2 мацки, дето веднага са ми са се навивали да излизаме, след 2 лафа разменени. Едната си ме беше харесала директно и не беше по игричките, пък другата беше някаква курва, дето е готова да пусне на почти всеки, дето си поиска в правилния момент (и аз го бях нацелил) и не е тотално грозен/смотан.
Активен

Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2017, 00:01:35 »

Благодаря за включванията . "Уе" ми е някаква паразитна дума и не се замислям като го пиша , но ще се погрижа да го отстраня. Енергията ми стандартно мога да я определя висока и то не само в чата. Някакси съм си просто енергичен , но май се получава , така че това на моменти ми играе лоша шега. В чата няма нищо съществено , защото самият аз не исках да има (може би разбирането ми за някой неща е не вярно). Предвид исках на срещата вече да си споделяме по-съществени неща , не в чата.
Btw, за чата бавех го, но точно този част където ви показах и двамата отговаряхме сравнително бързо и не съм се замислял да бавя. Иначе тя доста често бавеше чата и аз и отговарях през 10-15минути.  Бруталните квалификации са ми напълно липсващи, съгласен съм доста се лигавя в този чат, сега разбирам .
С мацката мисля , че си набих достатъчно автоголове и важното е със следващите да има подобрения. Ако ми доскучае някой от следващите дни може така да пиша нещо и да се възползвам от съветите ви.
Поздрави !
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3415

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2017, 01:03:33 »

беше някаква курва, дето е готова да пусне на почти всеки, дето си поиска в правилния момент и не е тотално грозен/смотан.
Че как ти е пуснала тогава?

А към ОП: как имате нерви с тия 19-годишни... то вярно, че като студент нямаш много други наложителни занимания за да осмислиш деня си, та защо да не изгубиш часове да си пишеш с някаква мацка. Проблема е, че не вървите напред - няма развитие.
Тя вече те е виждала, няма какво да се чуди ставаш ли, не ставаш ли, излиза ли ѝ се с теб, не ѝ ли се излиза - като питаш още веднъж и ако пак откаже, адиос. Ама ти не питаш, а протакаш - явно с надеждата да обърнеш нещата чрез някакви тъпи майтапчета. Така не вярвам да стане нещо.
Разбирам ако я отваряш онлайн и не се познавате - тогава ОК, полафи малко, да види че си нормално момче, не сериен убиец, изчакай няколко дни, побъзикайте се... ама тая вече те е виждала наживо, ебаси! Няма причина да чатите дни наред. Единствено - уговаряй се за среща. Ако не иска, значи или не те харесва, или се ебе с някой друг и ти пише колкото да те държи в резерва ако с оня не потръгне.
Остави я и ти в резерва и не ѝ пиши... ако тя ре-инициализира контакта, кани пак на живо - кажи, че не си по чатовете, а по общуването с истински хора. Тука вече ти ще си в по-силната позиция, понеже тя инициира.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2017, 02:03:54 »

И аз не знам. Ама тъкмо като я изпращах ми с допика, та се намъкнах у тях като невестулка. Поседяхме, на нея й се доспа, а аз само я издебнах, плюнчих и ръгах. Smiley

Тя вече те е виждала, няма какво да се чуди ставаш ли, не ставаш ли, излиза ли ѝ се с теб, не ѝ ли се излиза - като питаш още веднъж и ако пак откаже, адиос. Ама ти не питаш, а протакаш - явно с надеждата да обърнеш нещата чрез някакви тъпи майтапчета.
Е колко да го е виждала? Колкото за 2-3 лафа в автобуса ли? Аз съм забелязал, че по принцип, момичета дето участват така, както тази участва в разговора, държат поне някакво интелектуално ниво (поне тези с които аз съм общувал. Не я знам тази, може да е просто някаква леко по-ненеадекватна атеншън сийкърка). Затова викам, малко рапорт ще му вдигне шансовете стабилно.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2017, 02:28:04 »

И аз не знам. Ама тъкмо като я изпращах ми с допика, та се намъкнах у тях като невестулка. Поседяхме, на нея й се доспа, а аз само я издебнах, плюнчих и ръгах. Smiley

Тя вече те е виждала, няма какво да се чуди ставаш ли, не ставаш ли, излиза ли ѝ се с теб, не ѝ ли се излиза - като питаш още веднъж и ако пак откаже, адиос. Ама ти не питаш, а протакаш - явно с надеждата да обърнеш нещата чрез някакви тъпи майтапчета.
Е колко да го е виждала? Колкото за 2-3 лафа в автобуса ли? Аз съм забелязал, че по принцип, момичета дето участват така, както тази участва в разговора, държат поне някакво интелектуално ниво (поне тези с които аз съм общувал. Не я знам тази, може да е просто някаква леко по-ненеадекватна атеншън сийкърка). Затова викам, малко рапорт ще му вдигне шансовете стабилно.
Мне. Рапорта ще го издъни съвсем. Това имах предвид в нещата дето писах.
Както Стоун спомена, се опитва да го държи в страни, ама под ръка  Smiley
За това вариантите му са или да я отебе, и ако някой ден го тя го потърси да пробва пак от нулата - като цяло няма файда.
Или да я рискува. И да я играе по-брутално. Повече провокации. И когато пуска оферти, да настоява за отговор. А ако игнорира да му се правят на луди (както е направил), да им го вади през носа, 5 минути по-късно. Да не знаят от къде им е дошло.
Мацето ако искаше да излиза с него, нямаше да се прави на луда за офертата.
Мацето ако иска да го отсвири, и нямаше абсолютно никакъв интерес и намерение да се занимава с него, нямаше да си разменя фб-ка с него. Щеше да се държи абсолютно дръпнато и да се стреми само да избяга от ситуацията.
Тя иска да и свалят звезди, и да я обгрижват с внимание. Автора иска да я изкара на среща и да я пречатка, без да му се прави излишно на ненормална, да го следва и да се държи на ниво, като към човек когото харесва.
Това е игра.
Кой ще си наложи интереса.
Тоя дето знае как.
Или никой.
Автора не трябва да мисли за нейните глупости, а да си гледа неговите неща. За да му се получат, трябва и двамата да приемат, че нейните са на заден план.
Нито има да губи нещо, нито да печели кой знае кво.
Е? Кво му пречи да я ебава, провокира, и да я постави на място.
Или ще я наебе или няма. Ама ако и кима на среща, и се съобразява с това да я забавлява в забатачения и кучешко-забавен свят, със сигурност няма да ебе и ще си остане там.

Да. Поведението и е напълно нормално. За към мъж който няма да я ебе. Съгласен съм с теб, Рекошет.
Точно такова поведение, аз не допускам спрямо мене. Или ме възприемат като мъж който ще им къса гащите, или просто не успяват да ме възприемат.
 Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2017, 03:07:16 »

Мацето ако искаше да излиза с него, нямаше да се прави на луда за офертата.
Мацето ако иска да го отсвири, и нямаше абсолютно никакъв интерес и намерение да се занимава с него, нямаше да си разменя фб-ка с него. Щеше да се държи абсолютно дръпнато и да се стреми само да избяга от ситуацията.

Тя иска да и свалят звезди, и да я обгрижват с внимание. Автора иска да я изкара на среща и да я пречатка, без да му се прави излишно на ненормална, да го следва и да се държи на ниво, като към човек когото харесва.
Автора не трябва да мисли за нейните глупости, а да си гледа неговите неща. За да му се получат, трябва и двамата да приемат, че нейните са на заден план.
Това е игра.
Ами именно затова е нужен рапорт. Значи хем иска, хем нещо не й достига (жокер - рапорта). Имам чувството, че последно време, думата "рапорт" е станала някаква мръсна дума, дето изобщо не фигурира в "играта"....което само подсилва убежденията ми за фанатизъм. Няма вече opener-attraction-rapport-seduction, има само domination-domination-domination, и ако не върже "бе то резачките не са важни" (да бе, не е щото ти си смотан и неадекватен, просто те не били важни), пък ако върже "баси пича дето съм, баси играта дето вкарвам" - лол? ю 4 рийл?

Как пък разбра какво искат да й свалят...е затова казвам, че сте фанатици. Вече всяка, дето не ще да се ебе на момента, като й поискат била претенциозна и искала да й свалят звезди........
Ква "игра" е това? За мен това, което описа е - дали нещата ще станат в полза на тариката на дребно, или в полза на курвата за внимание.
Това ли е търсеното поведение от момиче/жена - да следва безусловно някакъв дето й е обелил 2 лафа? Баси пичката...че тя утре ще тръгне след някой друг дето й се прави на отворен. Пък после нека пак слушаме за "топ мацки".

Да го повторя за 100000000 път..... - ФА-НА-ТИ-ЗЪМ. БУКВАЛНО същото е проповядвала всяка сектантска/фашистка/диктатурска/марксистка идеология, съществувала някога  - "за да може и пролетариата и буржоазията да са добре, интересите на пролетариата трябва да останат на заден план" - Karl Marx. ФЪК ОФФ. Утре ще ти дойдат феминистките със същата логика "за да може и мъжете, и жените да са добре, интересите на мъжете трябва да останат на заден план, понеже, нали те са имали повече власт в историчен план". А да те видим тогава дали ще си съгласен. Всъщност, вече знаем. Няма да си, щот са пички........яката логика - "Ние можем, те, не."
Активен

Bondax
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2017, 07:09:20 »

Здравейте пак ! Виждам , че се задълбочи тука разговора и се чувствах длъжен да ви покажа чата в началото. Поне искам да стане ясно , че не съм почнал с идеята да се правя на клоун тип Наков , а исках директна среща след това с автобуса . В началото получих лъч светлина в тунела , но след това нищо .
http://prikachi.com/images.php?images/789/9216789X.png
http://prikachi.com/images.php?images/790/9216790u.png
http://prikachi.com/images.php?images/791/9216791T.png
http://prikachi.com/images.php?images/792/9216792V.png

Това е самото начало .
Поздрави !
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2017, 17:01:32 »

Може би не си уцелил момента, била е в дискотека.

Иначе не виждам да не те е отразила, по-скоро навита ми се вижда? На следващия ден писа ли й да се видите или предположи, че няма да се съгласи и реши изобщо да не пробваш?
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1434

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2017, 17:07:22 »

@rekojeht
пак не си си пил лекарствата и буйстваш.
Естветвено, че всеки трябва да си гледа неговите си неща, а по-силният фрейм се налага. В конкретния случая - нищо не се случва. Така става, когато оставиш жените да избират и да се налагат. Загубени часове в чат и едно голямо нищо.

От доста време смятам, че традиционният рапорт (като равномерна и без-ескалационна комуникция) е булшит (не пиша за рапорт на високо-енергична-спайкова комуникация). Абсолютно бета поведение. Нито е интересно, нито е забавно, нито има някакво предизвикателство - тотален комфорт. Друго си е с мацката да се ебавате, закачате, да се борите, да има опити за доминация от нейна страна (шитки), които да бъдат разбивани, да си се ескалирате сексуално (и от двете страни)... Изобщо да има спайкове и емо+кино-ролър-коустър. Пука ми на гъза да я опознавам, че мрази да готви, обича да излиза с приятелки всеки петък в шугър, и че е манячка на латино денс. Нито ми трябва да ми готви, нито да ми купонясва, нито да ми танцува... философства или решава задачи по математика. Като за начало ме интересува само дали е забавно-интересна-сексуална-мацка и дали е достатъчно интелигентна да се включва на ниво в емо играта - толкова. А ако има и добри основни характеристики (писал съм ги 100 пъти) може и да се позадържи с мен за по-дълго.

По темата btw е изчерпал каквото е имало да се напише полезно. (реп)
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: