Tyxo.bg counter Онлайн заиравка с мацка - съвети
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:51:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Онлайн заиравка с мацка - съвети  (Прочетена 919 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2017, 17:40:34 »

От доста време смятам, че традиционният рапорт (като равномерна и без-ескалационна комуникция) е булшит (не пиша за рапорт на високо-енергична-спайкова комуникация). Абсолютно бета поведение. Нито е интересно, нито е забавно, нито има някакво предизвикателство - тотален комфорт. Друго си е с мацката да се ебавате, закачате, да се борите, да има опити за доминация от нейна страна (шитки), които да бъдат разбивани, да си се ескалирате сексуално (и от двете страни)... Изобщо да има спайкове и емо+кино-ролър-коустър. Пука ми на гъза да я опознавам, че мрази да готви, обича да излиза с приятелки всеки петък в шугър, и че е манячка на латино денс. Нито ми трябва да ми готви, нито да ми купонясва, нито да ми танцува... философства или решава задачи по математика. Като за начало ме интересува само дали е забавно-интересна-сексуална-мацка и дали е достатъчно интелигентна да се включва на ниво в емо играта - толкова. А ако има и добри основни характеристики (писал съм ги 100 пъти) може и да се позадържи с мен за по-дълго.

По темата btw е изчерпал каквото е имало да се напише полезно. (реп)

А за други може да не е само това важно...примерно да се поговори некви интересни неща, да се споделя някво време, цели, алабала, приятелство... да да сега ще кажеш, че тва е за тия дето са зле и не ебат. Споко - ебат и то редовно, просто не е само това топ приоритет.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2017, 19:41:28 »

От доста време смятам, че традиционният рапорт (като равномерна и без-ескалационна комуникция) е булшит (не пиша за рапорт на високо-енергична-спайкова комуникация). Абсолютно бета поведение. Нито е интересно, нито е забавно, нито има някакво предизвикателство - тотален комфорт.
Ти май под рапорт визираш редене на въпроси тип "интервю" на теми, от които нито един от двамата участници не се интересува. Съгласен съм - баси тъпото.

Аз говоря за рапорт, където откриваш, че и друг човек е страстен относно нещо, към което и ти самият си страстен и се кефите, че сте срещнали човек, с когото имате общи интереси. Това за мен е рапорт. Естествено, малко трудно, ако на пичът интересите му са "фитнес, бачкане, пикъп", пък на мацката "че мрази да готви, обича да излиза с приятелки всеки петък в шугър". Да, като се срещнат двама такива, по-добре да решават там дали ще се ебат или не, и да се приключва.
 Също така, хич не изключва подмятането на майтапи, провокации и всичките там други термини, които наричаш "емо игра"....разликата е, че за мен това не е игра. Аз съм си емоционален, изразявам емоциите си, мацката също си изразява своите, и си разменяме емоции. Това, че го наричаш игра, говори единствено, че за теб това не е нещо, което идва естествено, а трябва да се насилиш да го правиш, за да стигнеш до определен краен резултат.

А като казвам рапорт, даже нямам предвид толкова тя да говори за нея, а по-скоро пичът да "споделя". При това, не да споделя ала бала, празни, безцелни приказки. Примерно аз, когато съм в рапорт, често използвам момента за ДХВ. Докато на мацката й е комфортно и спокойно, може да разкажа някаква история, която ми качва стойността в нейните очи (естествено нямам предварително подготвен репертоар, просто се сещам за разни минали ситуации, ако имат контекстуална връзка с това, за което става въпрос в момента). Това не пречи 10 секунди по-рано или по-късно да се бъзикаме, амогваме, шитваме и кво ли още не. Всичко е емоционално. И отегчението е емоция. А това да се чувстваш комфортно и близък с друг човек е МНОГО силна емоция. Може би затова не се сещам последния път, когато е имало LMR....май бях на 16 и девствен.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2017, 23:53:14 »

Той rekojeht все намира кусури сигурно irl прилага 5 процента от това което е в форума. Рапорта е много ценно качество, подстойвайки се към човека отсреща с времето се гради доверие но за пикап трябва да има баланс между това колко си директен и това да слушаш тъпи приказки. До сега не съм срещал жена която да не говори за малки и незначителни неща, например вървим си и да каже въй какво цвете, не е ли хубаво? Има ли привличане жената несъзнателно се подстройва дали със стойка и жестове, ако се включи и сексуализация в разговора начина по който реагира е много важен дали иска секс. За чата е много индивидуално, там няма емоция но може да разбереш с това как инвестира в чата дали ти пише често и какво пише изобщо. Повече хумор, сарказъм и намеци все пак не трябва да те смята за скучен. Това са малки неща но доста важни.
+реп за slayer
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3427

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 09, 2017, 22:27:15 »

Имам чувството, че последно време, думата "рапорт" е станала някаква мръсна дума, дето изобщо не фигурира в "играта"....което само подсилва убежденията ми за фанатизъм. Няма вече opener-attraction-rapport-seduction, има само domination-domination-domination, и ако не върже "бе то резачките не са важни"
Аз не съм против рапорта, но мисля, че той се гради на живо. И аз обичам да откривам неща за човека срещу себе си, както и да споделям неща за мен (с мярка), но знаеш - комуникацията е над 50% невербална. По чатове и фейсове това не може да се получи.
Чатовете за мен са единствено логистичен инструмент да си уговориш среща. Нито майтапите се предават добре през чат, нито можеш да подсилиш това, което казваш чрез поглед, жест, кино, и въобще много на сухо е така.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2017, 01:50:09 »

Аз не съм против рапорта, но мисля, че той се гради на живо. И аз обичам да откривам неща за човека срещу себе си, както и да споделям неща за мен (с мярка), но знаеш - комуникацията е над 50% невербална. По чатове и фейсове това не може да се получи.
Абсолютно съм съгласен....на 50%.
Аз лично, рапорта го ползвам като затапка на играта (един вид "подсилване"), и "чупене" на "коки-фъни" общуването, когато вече съм го установил, и виждам, че има привличане. Ползвам го като, един вид, подсигуровка, и за помощ, така, че после да няма LMR (сиреч bonus points).

Все повече, имам чувството, че голяма част от споровете във форума се дължат на разлика в качествата. На основа, принципа - какво предпочиташ пари или акъл? Генерално, всеки, който има едното, ще каже, че иска другото...просто защото вече има първото и не му трябва още от него.

По същата логика - някой, който вече е наясно с играта, и я е усвоил, често ще казва "абе то важни са статуса, парите, външния вид....whatever"...просто защото това са нещата, над които, той лично, има да работи. А не защото те са най-важните в цялата игра. Съответно, някой който ги има, пък му куца фрейма/стейта/играта/хумора/се тая, ще казва, че това са важните качества, защото на него, те му куцат.

И като последно, ще добавя това, което беше изтрито - това каква емоция можеш да предадеш по чата, до огромна степен зависи от умението ти да се изразяваш писмено. Ако е слабо - слаб резултат. Ако е силно - силен резултат. Естествено, има и много други фактори, които влизат в уравнението, като примерно - колко е предварително привлечена мацката към теб, от колко време се познавате, срещате ли се извън чата, как изглеждаш, как тя се чувства, и какви ли още не неизвестни.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: