Tyxo.bg counter Чат с непозната.- Съвети
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 02:03:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат с непозната.- Съвети  (Прочетена 204 пъти)
Misteriozen4
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Ноември 05, 2017, 15:03:05 »

Здравейте, пичове, сайта е много полезен и се радвам, че го има.
Попаднах случайно на него, след търсене в Гугъл, за "Чат с непозната".
Та на въпроса. Искам да ми дадете нещо като опорни точки, към които да се придържам при чат с непозната. В каква посока да се движи разговора?
На 23 години съм, досега не съм имал отношения с непозната( да не говорим да забия някоя непозната онлайн), винаги съм бил с момичета, който познавам, защото ми е по-лесно да действам.  Не казвам, че не съм ги зарибявал по ФБ. Но преди да пиша на някоя, се е случило нещо преди това(да речем , че съм я закачал като сме се видели) и във Фейсбука само довършвам започнатото. Така от нищото не мога, някак не ми е естествено. Защо искам да пиша на непозната? Защото в момента съм в малък град и така да го кажем, няма момичета вече, всичко избяга по големите градове. Догодина и аз ще поема по този път. Тези, които са да кажем 12 клас, с нищо не ме привличат, няма какво да си кажа с тях,винаги съм търсил по-голяма или макс 1год. по-малка от мен. Има една кака, ама тя се пише вървежна и би ми било трудно за да й скоча в  гащите. Милфките, и с тях съм пробвал, ама малък град нИмое са скрийш, щях да си изпатя.(иначе каката си е кака) И те отпадат като вариант. Набелязал съм си две жертви, ама ... какво да им пиша??? Едната (от съседен град е) я добавих преди месец, даже съм я "проучил",случайно дочух разни неща от едни момичета.
Лесно ще й напиша нещо, ама как да я заинтригувам? Нормално е ако ти пише, някой непознат да се дърпаш. Дори и номера й намерих, малко подмолно но все пак. Момичето е готино да кажем 7.5( аз съм си претенция).  Имам и друг проблем, не съм активен във ФБ, не харесвам снимки и не качвам, спектатор съм.  За тези, които ме познават не е било проблем, но сега вече ще е. Бих изслушал предложения за ключови точки в чата. Не искам да ми кажете , какво да пиша, нещо, което ще ми е от полза.
Активен
Misteriozen4
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2017, 15:09:05 »

Мацката мисля, че работи в бар, от снимките го разбрах това. По-малка е 1 година и според това, което виждам е  че е сингъл. Сега ще разгледам профила какво е харесала и някоя група, ако е член.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2017, 15:18:37 »

Единственият съвет, който ти трябва преди да действаш е - ДЕЙСТВАЙ. Пиши й, бъзикай я и я офертирай за среща по някое време. Това е най-грубо казано.

След като действаш - ела тук, сподели резултати и ще обсъждаме по-конкретно.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Dream
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2017, 16:21:36 »

Резултата е в количеството не в качеството или поне в чатовете,  ако пишеш на 1 тя може просто да ти сийне и да приключиш анализите  и проучванията ти по бързата процедура   Grin Grin ако все пак отговори може стила ти да не хареса и пак да приключиш набързо Grin Grin и все пак  не прави чат тип интервю  най-лузърски е . Аз играя cocky and funny ако силатата ти е в майтапите давай така. И не започвай чата с това как си и намерил телефона  и си я следял. Имам и теория, че едно просто "hey" върви повече  пред някакви обяснения и лафове, и тем подобни. А по време на разговора в по напреднал етап споделяй малко по лични неща за да те почуства по-близък.Създай ваши общи бъзици, би излезнал от скапана ситуация с тях по-лесно.
И изчакай отговори на по-напредналите.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: