Tyxo.bg counter Как действам аз /гадняра/
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:50:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как действам аз /гадняра/  (Прочетена 322 пъти)
Misteriozen4
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Ноември 06, 2017, 17:32:35 »

Добър ден, момчета!
Мислих много как да озаглавя темата, така и не го измислих. Искам да споделя аз как горе-долу действам с мадамите.
Много е важно да си прецениш възможностите-е имал съм и фейлове, ама няма как. М****у стара, винаги скачам в дълбокото. Ама все пак си имам правила. Мацката трябва да е по-хубавата от мен, нейният задник да е по-готин от моят, ......ами така де, искам да има материал за пипане. Също така да не ми пише и говори на шльокавица, да си е на ниво. Като излезем заедно другите трябва да ми завиждат.  Grin
1. Набелязвам момичето.- Тук трябва да кажа, че всички момичета с, които съм бил, съм имал контакт с тях. Сиреч не някой, която й знам само името. Може би, това не се брои за успех от ранга на забиване на непозната.
2. Започвам да я закачам/зарибявам.- Може би най-бавния процес. Но за мен е много приятен, да гледам как рибката захапва кукичката. Първо започвам да й подмятам разни неща  за външният й вид. Като в точка 2 си поставям за цел да "им вляза в главата-да ги накарам да мислят за мен". Сещам се за много примери: 1. момичето се е облякло секси, гледам я така, че да ме забележи, та дори и неудобно да й стане. Е не трябва да се прекалява. 2.Сега трябва да  го кажа. Тук вече много неща може да се кажат/хубаво е да си запознат с женската козметика поне малко/. Аз например харесвам обеците. Отиваш например и казваш:" Тези обеци ти стоят много добре", като същевременно може да я докосваш по ухото/ това вече на непозната не идва много да го направиш/. За външният вид:" Добре, защо си се облякла така....караш ме да губя концентрация!?" и т.н. 3. Размяна на погледи. 4. Вече започваш да надграждаш. Предприемам по-директни действия, търся близост, прегръдка, докосване и др. ***Тук трябва да обърна внимание, че Господ ми е дал дар слово. Ръся ги едни, даже и аз си се чудя как ги измислям. Тоест ги разсмивам.
Вече съм пуснал мухата, време е да се дистанцирам за известно време и просто си чакам. Дори може да се каже, че я избягвам, закачам се леко с други момиче пред нея и наблюдавам как реагира.Трябва да усети липсата ми. След като вече не съм я закачал няколко дни,/освен ако тя не ме потърси/ е време да напомня за себе си. И отново се появявам, този път директно отивам при нея и казвам:" Какво става, нещо ми се губиш?" Хубаво е пак да има физически контакт. Може да пусна пак някой комплимент. Прегръщам я , демонстрирам нежност. Този път не бягам. През това време и тя помага да се случват нещата/освен ако не е някоя шматка, от която бих избягал/. Трябва да й стане приятно с мен, забравих да кажа, че наблюдавам някой друг да не ми посегне на плячката. Ако това се случи плана ми пропада и променям стратегията. Тъй..... вече е видяла добрата и нежната ми страни. ***Тук някъде трябва и да я натисна малко, няма само да се гледаме***.Сега трябва да действам и по-твърдо, та дори грубо, все пак не съм някакъв пут***ц, да й ближа задника и да я възхвалявам. *** Тоя процес не мога да го опиша, но аз си го владея, някак си успявам да ги дразня и ядосвам. След което ми казват: "Ти си гадняр", "Чудовище такова", "Мразя те"- на което отговарям "Не съм те карал да ме обичаш". Сега пак ще стана малко добричък. Ще й пиша,отварям с нещо "Гаднярче, защо се ядоса така?". Гледам да завъртя разговора към сексуална тематика, даже искам и снимки. Карам я да излезем. *** Нещата са относителни, може да се развият в обратен ред, по-бързо да ескалират.***
След този чат вече сме скъсили дистанцията. На срещата е ясно вече, то нещата се случват от само себе си.
***След такива разговори/чатове за секс, 4-ти момичета са ми казвали, как са ме сънували как ги чукам. Аааааа, точка 2 е вече изпълнена.***
Пример:Ставам една сутрин и гледам едни бонбони на масата вкъщи и се сещам, че пичето-мацката /много я обичам тази дума, даже така си ги наричам понякога/ ми е казвала, че ги обича ТОЧНО тези. Взимам една кутийка и й ги давам някак, след което веднага изчезвам, без да се обяснявам... и чакам да реагира.Ето тези моменти ги карат да се разтопят от кеф. След това вече според моите желания спрямо нея действам: за секс ли я искам, за връзка ли...
Общо взето е това, като цяло гледам да го играя гадняр/вече не го играя, инстинктивно го правя/. Момичетата обичат лошите момчета трябва да се признае. Обичат и да им се говорят хубави и мръсни неща. Гледам да се отличавам от другите.
Пример1: Момиче, което си бях набелязал, един момък й вика: "Оооо, ти си без сутиен, какви са тия винтилеи /нещо от такова беше/, след което й казвам на ухо: " Тоя тъпанар ми съсипа приятната гледка, аз нямам нищо против да те гледам така."
Пример2: Около "моето" момиче има натрапник, стоя отстрани и наблюдавам, за грешка на въпросния натрапник и при възможност го затапвам. В повечето от случаите, момичетата идват при мен.
Просто не съм от наглите и нахалните мъже /което не винаги е добре/, щото зрелите ябълки прасетата ги ядат.
Обичам да мисля нестандартно.
Пример: Пичето има рожден ден, да й купя плюшено мечок за подарък или да я чакам на излизане от работа с голям букет рози, подарявайки й го пред колежките и след това друг подарък и секс маратон???
Много ясно, че ще избера второто я, нали трябва да се изкефи.

П.П Не забравям да се грижа за себе си. Външния вид е от голямо значение. Трябва да инвестирам в мен!!!
Активен
Misteriozen4
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2017, 17:59:08 »

Пропуснах да кажа, че в процеса на зарибяване не се откривам много пред момичето... Този прякор /никнейма/ не съм го измислил аз все пак. Просто защото обичам да съм потаен, когато се занимавам с обвързано момиче нямам да разнасям наляво и надясно. И последно за вметна нещо за чуждите мацки- пичове не се хвалете как се изчукали чуждата мацка, нека тя да ви похвали. Много е яко усещането, когато си опънал секси мацка на която и се точат много хора и никой не знае как си я лашкал, а аз седя и ги слушам: " Тая ако ми падне ще я изкъртя" и т.н.
Айде, лека.... и полека!!!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3427

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2017, 22:45:50 »

Гледам да завъртя разговора към сексуална тематика, даже искам и снимки.
Да не обърка нещо бре - първо я прегръщаш, пък сетне искаш снимки?
Ти май по-далеч от чат не си стигал, а другото са измишльотини...
Не вярвам с комплименти "много хубаво ти стоят тези обеци" и с чакане с букети рози пред работа да си наебал нещо.
Или ако си наебал, то е било въпреки тази "игра", а не заради нея. Може би си симпатяга и се ебат с тебе от чисто физическо привличане... в такъв случай ще е добре да мълчиш повече та да не разваляш работата - така предполагам ще ебеш повече.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2017, 23:48:57 »

Гледам да завъртя разговора към сексуална тематика, даже искам и снимки.
Да не обърка нещо бре - първо я прегръщаш, пък сетне искаш снимки?
Ти май по-далеч от чат не си стигал, а другото са измишльотини...
Не вярвам с комплименти "много хубаво ти стоят тези обеци" и с чакане с букети рози пред работа да си наебал нещо.
Или ако си наебал, то е било въпреки тази "игра", а не заради нея. Може би си симпатяга и се ебат с тебе от чисто физическо привличане... в такъв случай ще е добре да мълчиш повече та да не разваляш работата - така предполагам ще ебеш повече.
Доколкото разбрах процеса на свалянето при него е дълъг, отмена дни или седмици. Ту на живо ги сваля, ту им пише във феса и чак тогава ги кани на среща.

На мен ми се струва не особено ефективен този подход и бавен.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: