Tyxo.bg counter Връзките ми се повтарят
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:49:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Връзките ми се повтарят  (Прочетена 2020 пъти)
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2017, 17:18:26 »

инс, не разбирам защо като си достигнал до някакви си свои заключения си мислиш, че светът се върти около тях. Всеки с неговите си истини. Тук хвърчат и се налагат някакви нелепи догми отвсякъде. Кой е по-по-най. Сам знаеш, че си от малцинството в този форум. Правят те дива калинка заради това, че си решил да се обвържеш с украйнската девойка, нали? Ти про или ламер си? За много хора си абсолютен ламер и твоята те е хванала за провайдър. Абсолютна истина няма. Нямало хора по средата.. Напротив - те въртят този свят. Именно хората по средата. Това, че някой си палячо се приема за про значи, ли че за мен не е ламер? Кой дава условието в коя графа да влезеш? Хората, които искат спокоен живот са ламери? Е, по-странно нещо не бях чувал.
Иначе ми направи психо профил добър. Наистина няма да стане с тия мацки и наистина не съм про.  Няма да стане с тях защото са ми досадни. Битовизмът ме изяжда и не искам връзката ми да се основава на удобство и преценяне на опции. Аз съм просто един човек от тълпата, както са 60-70 процента от хората в света.  Ако това ме прави ламер все едно,аз съм си съвсем наред с мястото си в обществото.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2017, 18:42:37 »

Много е трудно човек да намери някой и след това и да се задържи с него дълго време. А колкото по-дълго се задържат, толкова възможността да се разочароват и да си омръзнат се увеличава (това е като колкото повече сетове отваряш, толкова по-вероятно е да ебеш).
Според мен трябва да се фокусираш първо върху себе си - да имаш някакъв живот и да анализираш какви мъже привличаш, защо и как може да го промениш.
Логично колкото по-готини мъже/жени таргетираш, толкова конкуренцията е по-голяма, така че трябва добре да прецениш какви са ти споцобностите и докъде можеш да се развиеш.
Другото нещо е да нямаш големи очаквания, защото обикновено големите очаквания водят до разочарование.
Според мен много е добре да подходиш по начина на Слеър - да гледаш за бейзик черектърс и така да избираш мъжете. Това би довело провала до минимум.

Какъв мъж би бил силен, верен, целеустремен и търсещ сериозна връзка:

това е трудна комбинация... но все пак ако си затвориш очите за някои кусури, може и ти да намериш каквото търсиш.

Трябва да прецениш кое е най-важно за теб - дали мъжът да е супер красив, преуспяващ, нахъсан и съответно такъв мъж вероятно би се заглеждал наляво и надясно или би избрала някой по-меланхоличен, нецелеустремен добряк, който съответно би бил по-нийди, но и би седял повече до теб... трябва съответно и да знаеш, че при вторият мъж сигурно привличането ще умре у теб рано или късно и ти ще се отвратиш от него. А първият тип вероятно ще търси и да барне нещо чуждо. Винаги има и вариации по средата, така че избирай и преценявай.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1743

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2017, 21:26:56 »

Няма нищо по средата. Или си про или си ламер. Ти не отсвирваш мацки, които те сканират дали си про или ламер, ти сам виждаш, че с тая мацка няма да стане и си мислиш, че ако ти пръв прекратиш контакта с "отсвирване" си ебахти пича. Но вътрешно си знаеш, че не си про и с тая мацка няма да стане.
Как да няма? Повечето хора са, кой по-малко, кой повече, някъде по средата. Демек имат някакви успехи, но не е като да са заринати от пички. И в двата края има 2 по-малки групи - тези дето се пласират стабилно над средното ниво, и тези дето пък хептен не могат да се уредят с нищо.

И пак е доста индивидуално. Примерно някой без някаква супер-дупер игра, но пък пробващ се много, ще натрупа повече бройки, от някой, който е със сходна, че може би даже и по-добра игра, но пък не прави по 20 опита на ден.

Пък това колко си "про" (квото и да означава това, в този контекст), повечето време няма никакво значение.

Дали си про или ламер е въпрос на маинд сет, а не на колко изкарваш или други мерила.

Давам ти пример с циганин, които не познавам, но е реален случаи от достоверен източник. Два пъти разведен има по 2 деца (общо 4), плаща им на всичките тези деца и жени, и сега забил някаква млада любовница. Работи на 2+1 места. Изкарва смешни пари за толкова много работни места, а третото му е работно място е стая от кооперация, която чисти и наглежда вечер. Тоя пич кара някакъв дърт Форд, но е про. Едва ли прави повече от 1200-1500 лв, но е с такъв маинд сет.

Има други ламери, които някак си (било чрез семейство или с малко късмет), се добират до едно ниво, което ги влачи. Например случаино решил преди години да програмира, а в момента програмисти се търсят и попада в среда дето лежи по цял ден и вади 1500 лева, въпреки че ако се напъне може и да направи 5к, що пък не и 10к. Но е ламер.

Про не е колко си скилнат, про е амбиция.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 547

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 11, 2017, 21:39:03 »

Ма то някой може да има майндсет, че е следващият Наполеон. Това какво общо има с реалната реалност (извън това, че рискува да го приберат в някакво специализирано заведение).?

Няма как да ми кажеш, че мангото е "про", понеже направил 4 деца от две жени. Даже бих казал, че по техния, цигански стандарт,  дори И В ТОВА отношение си е баш ламер. Бил "про", щото си скъсва дирника от бачкане и сигурно половината му доход отива за издръжки на чаветата, а той едвам слага на масата да яде. Айде, моля ти се!

Амбицията е хубаво нещо, но в един момент трябва да теглиш чертата и да отчетеш крайния резултат.

Изобщо, намирам го за тотално грешно да се наместват хора в само две контрастни категории и всичко, което е по средата да се пренебрегва. Няма значение дали говорим за про-ламер, алфа-бета, интроверт-екстроверт и т.н. Мисля, че все пак имаме маааалко по-комплексно устройство + функционалност от кое да е реле или бутон с ON и ОFF.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2017, 01:30:51 »

Здравейте! На 23 години съм. Както бях казала в началото имала съм две връзки, но преди това съм излизала и с други мъже. Излизала съм с доста мъже и съм имала доста първи срещи. Това, че не сме правили секс или не сме се целували не означава, че не сме били влюбени с някои от тях, колкото и странно да звучи това. Тогава съм била по-малка и те са били по-малки. Другото, което бях казала беше, че мъжете бяха на двете крайности, но накрая започват да си приличат - обсебващи са и по този начин ме контролират. Предното ми гадже беше доминантен и се оправяше сам. Той искаше за всичко и аз да се оправям сама. Да се науча на неща, които не искам да се науча, защото за мен не са толкова важни. Искаше да ме научи, за да му помагам аз. Когато започнах да се справям сама той искаше още и още от мен, а аз се преумарях и ми идваше в повече. Чувствах се изцедена. Като че ли му беше омръзнало да бори сам и постепенно започна да ми прехвърля отговорности и искаше и аз да върша повече неща, дори и от него. Той се промени. Ядосваше се, че не се справям достатъчно добре. Започна да си излиза повече без мен. Аз се ядосвах. Беше ми гадно и не исках вече да правим секс или ако правехме беше насила. Той започна още повече да се ядосва, но пак беше доста обсебващ и ме викаше да излизаме. Предпочитах да не излизам с него, защото много ми се налагаше, а аз се чувствах по-щастлива, когато си правя нещата по старому, без него. Така или иначе на него не му харесваше да ми изпълнява моите желания, защо да се тормозим взаимно. Започнах да му отказвам срещи.  Охладняхме и накрая го зарязах аз, защото усещаше, че вече не го харесвам, както преди. Искаше аз да реша дали ще можем да бъдем заедно.
  Имаше един друг мъж, който ме харесваше и исках да се получат нещата между нас. Него доста момичета го харесваха. Знаех, че едни хора не ме харесват. Споделих му, казах му, че искам да ми помогне. Той ми каза, че не може, защото него всички го харесват и се разбира с всички. Развали ми се представата за него.
  Аз по принцип много избирам. Не става въпрос само и за мъже. Искам от всеки да науча по нещо и не ми харесва някой, който не се развива и не се променя, а стои на едно място. Когато имам повече избор сякаш се обърквам още повече. Както казах, работя върху себе си. Не казвам, че и аз притежавам всички качества, но и аз не искам той да е перфектен. И аз си мисля понякога, че имам твърде високи очаквания и прекалено фантазирам. Ще се опитам следващия път да гледам по-реално на това дали може да се получи между нас и, както каза инс, смятам първо да си помисля сама за себе си какво искам и какво очаквам от връзката. Прочетох и другите коментари. Знам, че трябва да се правят компромиси и от двете страни, но когато вече премине първоначалната тръпка всеки си показва истинския характер. В началото всичко изглежда различно, а ако си влюбен не забелязваш някои неща. Когато настъпи рутината започваме да се дразним за най-малкото. Когато сме много време заедно си омръзваме бързо. Смятам за напред да се опитам по-бавно да се развиват отношенията ми. Благодаря за съветите! Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2017, 02:12:54 »

Останалите тъпотии нямат значение. Но това:
   Когато настъпи рутината започваме да се дразним за най-малкото. Когато сме много време заедно си омръзваме бързо. Смятам за напред да се опитам по-бавно да се развиват отношенията ми.
Ами именно там си проличава кой колко струва. Именно там, когато решите какво става след като вече сте си "омръзнали".
Пълна тъпотия....ако се развивали по-бавно нещата....колко по-бавно? В момента, в който почнете да се виждате РЕДОВНО (бавно/или бързо), ще се види. Пък смятай, колко тъпо би било да ги влачиш нещата 10 години, щото нали, да са възможно най-бавни, и те после да се издънят 2 месеца след като заживеете заедно..... Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 12, 2017, 02:37:26 »

Да, така е, прав си и ти, Рекошет  Smiley И аз съм си го мислила, защото има много двойки, които си излизат дълго време, но се виждат рядко. След дълго време заедно решават да заживеят заедно и се разделят, защото разбират, че всъщност не са един за друг. При други бързо се развива връзката и няма и година - две и се женят. При всички е различно.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1743

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 12, 2017, 11:10:30 »

Ма то някой може да има майндсет, че е следващият Наполеон. Това какво общо има с реалната реалност (извън това, че рискува да го приберат в някакво специализирано заведение).?

Няма как да ми кажеш, че мангото е "про", понеже направил 4 деца от две жени. Даже бих казал, че по техния, цигански стандарт,  дори И В ТОВА отношение си е баш ламер. Бил "про", щото си скъсва дирника от бачкане и сигурно половината му доход отива за издръжки на чаветата, а той едвам слага на масата да яде. Айде, моля ти се!

Амбицията е хубаво нещо, но в един момент трябва да теглиш чертата и да отчетеш крайния резултат.

Изобщо, намирам го за тотално грешно да се наместват хора в само две контрастни категории и всичко, което е по средата да се пренебрегва. Няма значение дали говорим за про-ламер, алфа-бета, интроверт-екстроверт и т.н. Мисля, че все пак имаме маааалко по-комплексно устройство + функционалност от кое да е реле или бутон с ON и ОFF.

Братле, с извинения ти в момента си търсиш оправдания. Пък циганина го критикувай колкото щеш, но колко мъже могат да издържат 3 жени и 4 деца. Хаиде замисли се реално, колко мъже около 30-те се дърпат от деца и сериозни отношения с идеята "ами аз сам не мога да се гледам, пък камо ли жена и дете". Пък тоя успява 3 жени и 4 деца. Такива мъже, макар и цигански произход са за похвала. Не пишлемета като just_a_boy, които правили статус в семеиството, все едно живее в Дотраки племе, и четели книжки, докато цяло лято мързелували.

Както казах това е въпрос на маинд сет. Или го имаш или го нямаш. Не можеш да си по средата. Или си мега дисциплиниран и се развиваш нон стоп и следиш целите си, или не го можеш и си намираш оправдания. Толкова е просто. Не можеш да си посредата. Това е все едно да те питам имаш ли 5 лева и ти да ми кажем, еми по средата съм и имам 2 и 50. Значи нямаш 5 лева.

Здравейте! На 23 години съм. Както бях казала в началото имала съм две връзки, но преди това съм излизала и с други мъже. Излизала съм с доста мъже и съм имала доста първи срещи. Това, че не сме правили секс или не сме се целували не означава, че не сме били влюбени с някои от тях, колкото и странно да звучи това. Тогава съм била по-малка и те са били по-малки. Другото, което бях казала беше, че мъжете бяха на двете крайности, но накрая започват да си приличат - обсебващи са и по този начин ме контролират. Предното ми гадже беше доминантен и се оправяше сам. Той искаше за всичко и аз да се оправям сама. Да се науча на неща, които не искам да се науча, защото за мен не са толкова важни. Искаше да ме научи, за да му помагам аз. Когато започнах да се справям сама той искаше още и още от мен, а аз се преумарях и ми идваше в повече. Чувствах се изцедена. Като че ли му беше омръзнало да бори сам и постепенно започна да ми прехвърля отговорности и искаше и аз да върша повече неща, дори и от него. Той се промени. Ядосваше се, че не се справям достатъчно добре. Започна да си излиза повече без мен. Аз се ядосвах. Беше ми гадно и не исках вече да правим секс или ако правехме беше насила. Той започна още повече да се ядосва, но пак беше доста обсебващ и ме викаше да излизаме. Предпочитах да не излизам с него, защото много ми се налагаше, а аз се чувствах по-щастлива, когато си правя нещата по старому, без него. Така или иначе на него не му харесваше да ми изпълнява моите желания, защо да се тормозим взаимно. Започнах да му отказвам срещи.  Охладняхме и накрая го зарязах аз, защото усещаше, че вече не го харесвам, както преди. Искаше аз да реша дали ще можем да бъдем заедно.
  Имаше един друг мъж, който ме харесваше и исках да се получат нещата между нас. Него доста момичета го харесваха. Знаех, че едни хора не ме харесват. Споделих му, казах му, че искам да ми помогне. Той ми каза, че не може, защото него всички го харесват и се разбира с всички. Развали ми се представата за него.
  Аз по принцип много избирам. Не става въпрос само и за мъже. Искам от всеки да науча по нещо и не ми харесва някой, който не се развива и не се променя, а стои на едно място. Когато имам повече избор сякаш се обърквам още повече. Както казах, работя върху себе си. Не казвам, че и аз притежавам всички качества, но и аз не искам той да е перфектен. И аз си мисля понякога, че имам твърде високи очаквания и прекалено фантазирам. Ще се опитам следващия път да гледам по-реално на това дали може да се получи между нас и, както каза инс, смятам първо да си помисля сама за себе си какво искам и какво очаквам от връзката. Прочетох и другите коментари. Знам, че трябва да се правят компромиси и от двете страни, но когато вече премине първоначалната тръпка всеки си показва истинския характер. В началото всичко изглежда различно, а ако си влюбен не забелязваш някои неща. Когато настъпи рутината започваме да се дразним за най-малкото. Когато сме много време заедно си омръзваме бързо. Смятам за напред да се опитам по-бавно да се развиват отношенията ми. Благодаря за съветите! Smiley

Поправи ме ако греша. Но ти си на 23 години, в разцвета си. Предполагам, че мъжете, с които се срещаш са в контингента 25-28 годишни. Имаш евентуално желание, да си намериш сериозен приятел, да сте заедно в продължение на 2-5 години, да се развивате заедно, и да си изградите семеиство лека по лека. Така предполагам, защото просто една жена на 23 е в разцева на силите си и желае рано или късно да има добър мъж и деца.

Правя ти подсказка какви мъже да търсиш. 25-28 е една добра възраст за всеки мъж да започне началното си развитие на такъв. На 25 той задължително трябва да е завършил образованието си и да работи нещо. За да може лесно на 30 да ландне добра мениджерска професия и да изкарва 1200-1500 в провинцията и 1500 и нагоре в София.

Така основно - образование и да работи 5 и повече дни в седмицата и да има стремеж за кариерно развитие. Колкото по-добро е образованието и работата, толкова по-амбициозен или от по-добро семеиство идва този човек.

На второ място идва спорт и автомобил. Занимава ли се нон стоп със спорт? Значи има дисциплина. Не си изкарва извинения, че сега не можел. Не е задължително да е фитнес, може да ходи да рита мачлета с приятели 1 или 2 пъти в седмицата, но държи на това и не се извинява да не отиде. Автомобилът е признак, че има желание да притежава собственост, което е много хубаво качество. Един мъж да иска да кара по-добър автомобил или да живее в по-добър апартамент е знак на голяма амбизиозност. Но това са по-скоро второстепени качества.

И на последно място семеиство и пристрастеност - пуши ли, пие ли, употребява ли други неща и до колко често. Ако има големи зависимости това е знак на слаб характер или травми. При семеиството е същото. Ако има нормално семеиство значи всичко е ок, но ако има починали или разведени родители можеш да си леко притеснена. Бащата е страхотна фигура в живота на един мъж, по това какъв е бащата можеш да разбереш какъв ще стане и синът. Отношението му към майката е пък пряко символизира отношението му към жените.

Така да речем да ланднеш един такъв топ екземпляр. Идва следния проблем. Ти топ ли си? Топ мъжа ще си търси топ жена. От какво семеиство имаш, имаш ли умения да де грижиш за дом и деца? Имаш ли възможност да си самостоятелна - тоест да изкарваш и ти някакви пари и да не си пряко зависима от мъжа си като стане въпрос за компания? Повечето двоики яко си писват, защото киснат заедно нон стоп и не могат да се забавляват по отделно. Това е особено важно за жените, защото в момент адски много започват да досаждат с нииди поведение. Компанията на жената също така трябва да е здравословна, а не да кара мъжа до нея да трепери дали жена му не се свалка с някакъв льольо.

Спортуваш ли? Имаш ли перфектно тяло? Умееш ли да се подържаш и да си нон стоп красива? Имам един авер, топ мъжага. Отива в някаква уж да вечерят. Моя човек се е барнал с костюм ма не за 200 лева, а за 5 бона, букет и мега класно вино, оная го посреща по анцунг и му вика аз съм си в къщи. Поздравления милинка, току що те наебаха и те оставиха и то мъж, които си заслужава.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 12, 2017, 11:12:15 »

Все пак оставам на мнение, че аз имам нужда повече време да преценя човека до мен. Също така аз бавно се сближавам и бързото развитие ще ме стресне, защото това ще бъде голяма промяна за мен. Както и да е, смятам да приключа темата, защото доста неща казах за мен и ако продължа да пиша най-много да изпадна в още подробности и вече да не съм анонимна. Така или иначе по-добре да мисля за напред, отколкото за старите ми връзки  Smiley
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 12, 2017, 11:27:36 »

Инс, сега чак видях коментара ти  Smiley Да, спортувам си редовно, работя по професията си, изучила съм хубава специалност и си изкарвам добри пари. В някои области съм самостоятелна, в други не. Харесвам външността ми. Не обичам да се обличам предизвикателно и няма да тръгна с някой с костюм, а аз с бална рокля и да искам да ходим на вечеря  Grin Добре се обличам, не си падам много по модата, но си нося дрехи, с които се чувствам добре, удобно и ми стоят красиво. Харесвам мъже, които се обличат с тениска и с разпуснати дънки, например, по неглиже. Не искам някой, който се е контил два часа пред огледалото и дънките му са по-прилепнали от моите  Grin Казваш, че жената трябва да създава семеен уют и да е добра домакиня. В момента се уча на това и имам желание, но не бих казала, че ми е силна страна  Smiley Предпочитам да чета, да излизам, да се запознавам с нови хора, а не да стоя до печката и не съм вманиячена по чистенето. Точно затова не знам дали съм готова за бързо развитие. Не излизам по дискотеки, но и не обичам да съм по цял ден вкъщи. Често си излизам, когато почивам. Това е, друго не се сещам  Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 12, 2017, 12:20:18 »

ins, пак те питам - ти про или ламер си? Лузър или успял? влюбен балък или разумен мъж? Отново ти казвам визирам предстоящата ти женитба с девойчето ( живи и здрави да сте). Аз лично мнение нямам по този въпрос. За мен друг човек не може да погледне нещата от твоите очи, но ти се опитваш да налагаш твоето мнение, което е кардинално грешно. Не давай примери с някакви пропаднали цигани, ами със себе си или хора близки до теб. Ако да издържаш деца те прави про - ами супер. Значи току що направи 70-80 % от населението про. Ами по твоята логика един от най-щастливите хора, които познавам е лузър. Ама истински щастлив човек. Мой колега във фирмата, който живее с родителите и брат си на близо 40 години. Има достатъчно акъл и опции да работи за няколко бона, но избра да остане на сегашната си длъжност, на която взима под 1000 лв. Защо? Защото има времето и свободата да пътува, а него това го прави щастлив. Обикаля света, затънал в кредити, но се кефи на макс. Хайде сега по твоята логика да се срещне с авторката на темата и да му проведе това интервю. Дали един от двамата ще успее да впечатли другия? Надали. Въпрос на приоритети. По същата логика и аз не харесвам меркантилни жени. Скучни са ми. Няма с какво да запалят искра в мен.  Амбициите? Да, съгласен съм - те разделят хората, но както каза и канкун има разлика между това да си идиот без реален поглед за възможностите си и реалист, който знае къде са границите му. Всичко друго е фейсбук мемета и реклами на платени симпозиуми и самоучители. Светът е пълен с провалили се "големи надежди", които са били на върха на способностите си, но са продължили и паднали на дъното. За тях рядко се чува защото на никой не му пука. Не можеш да делиш хората на 2 вида и да неглижираш цялата група по средата.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 628

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 12, 2017, 12:27:02 »

Не пишлемета като just_a_boy, които правили статус в семеиството, все едно живее в Дотраки племе, и четели книжки, докато цяло лято мързелували.
Айде само малко си мери думите, дебел. Не си си у вас, на обществено място си, тцтцтц Wink
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
commandante40
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 12, 2017, 13:25:31 »

Е, не, не ми издържат нервите да не се включа хах Кои са тези сектори в България, в които ще се скъсаш от бачкане, няма да се мазниш на шефа и да имаш връзки с вуйчо владика и ще стигаш 5к заплата?? Изключваме ИТ секторът. Имам приятел, който остана в родния ни град, изключително умно момче, инженер, работи за 600лв. и то се къса наистина. Пазарът е определящ фактор в повечето случаи. За този пък пич на 40, който живее с техните и е потънал в кредити заради екскурзии?! Еми смешна работа, нямам какво друго да кажа, всеки път ще ходиш да ебеш жена си в тях ли или на хотел? хах Поне една самостоятелна квартира да си наеме. Досега отдавна трябваше да има поне един апартамент. А за мангала без коментар, какво ще даде пък той на тези деца? Образование в хубав университет, жилище на всичките 4-5 парчета? Хайде бе...
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 12, 2017, 14:33:12 »

Аз много искам да го видя реалния ins, не виртуалния колко се е усъвършенствал и какъв "про е". Моето виждане за нещата са различни, и то е различно от тук написаното. Щастието и стремежът за съвършенство и т.н., за всеки е различно нещо, на всеки сърцето и разбиранията му са различни. Най- много мразя някой като поставя рамки за щастие, успялост на даден човек и т.н.,  както каза canouflage, за всеки това е различна величина. Един е щастлив като пътува, друг като прави по 5- 10 к на месец и кара с класа, трети се смята за успял от това, какво семейство има. И тук идва инса и  казва кой е про, и кой не. И пак camouflage, според кой е лузър този човек, когото познаваш? Според изкуствените идеали и порядки , които са наложени в западащото ни културно, интелектуално и духовно общество или според твойте? Преди време, и аз делях хората като инса на прота и лузъри, но с времето разбрах, че това е грешно. Хората не могат да бъдат делени на два вида, колорита е изключително голям. Всеки е минал през различни перипети в живота си, за да бъде това, което е. Смятам, че щях да бъда доста тесногръд, ако делях хората на "прота и непрота". Повечето, за които инса ги смята за "прота", съм ги виждал толко слаби, че съм си казвал как може този човек, толкова да е мекушав, и обратното хора, които според критерия на инса са "лузърчета", съм ги виждал да устояват на неща, които малко биха могли. Разбрал съм, че във всеки може се открие по нещо специално и интересно, и ми харесва да го откривам, а не да гледам повърхностно на хората.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2017, 16:00:51 »

Уау...и аз веднъж да съм съгласен от-до с ройал, само чаках да видя дали ще се пръкне някой да го каже, пък то кой излезе...

Това, което ще напиша, мисля, че ще е полезно и за авторката, защото има връзка с качеството на комуникация, а според мен, това е АДСКИ важна част за добрите отношения, с когото и да е.

Това, което наблюдавам е, че позицията на абсолютно всички писали по темата е тотално реакционна (и не защото реагират на някого тук, а защото се поддават на моментното си състояние) и in the moment. Под "in the moment" визирам, че вижданията, които така свирепо защитават в момента, се дължат на моментното им състояние, което пък е породено от ежедневието и нещата, които им се случват, в периода, в който се намират в момента. Абсолютно вярвам, че всеки един от вас НАИСТИНА си вярва....в момента. Ама така като гледам....преди 1-2-3 години сте ги писали друго яче, така че ако следваме тенденцията, след още 1-2-3 години, най-вероятно ще говорите друго.
И аз съм го правил доста пъти. Като се чета от преди 2-3 години, направо не мога да се позная, но мога да посоча защо съм писал/вярвал нещата, които съм изразявал тогава.
На същия принцип са и доста хора, които пишат репорти - имат един успех и вече се изживяват, все едно са открили истината, на базата на един, единичен случай....просто защото е последното, което ги е жегнало.

Това е едното, което е хубаво човек да има предвид, докато чете.

Другото е, че 99.99% от споровете са предизвикани от това, че единият, или и двамата участници, не могат да преодолеят егото си + не се изразяват достатъчно ясно, както и това, че не искат да чуят какво казва другият. Всеки иска да дойде, да си изрецитира догмата, в която вярва, КЪМ ТОЗИ МОМЕНТ, и да гледа колко други ще се съгласят с него, за да може после да си лъска егото, на това колко е велик и как е прав за всичко. От там и всеки си мисли, че той е най-прав и гледа да наложи своето (моментно) мислене, като крайна инстанция.

Колко хора тук, РЕАЛНО, желаят да чуят какво има да казва отсрещният, АКО не са съгласни с него? И какво се получава? Че всеки си харесва 2-3ма други, и заедно си правят четки, колко са по-добри и по-навътре в нещата, от другите.

Е примерно един краб, явно си е много доволен от връзката си (за която не знам абсолютно нищо), в момента....нека си се кефи. Ама нееее, не може...щото трябва да дойде един слейър и да се почне с нарицателните - бета, слаб, секс по милост....баси? Знам ли го къв секс прави? Пък и кво ми пука?
В следващия момент идва инс и почва да пропагандира как най-важното е да направиш семейство и деца, понеже той си е на тази вълна, в момента. Ако го четете от преди няколко години, само за курви пишеше, пък сега има ебаси ерекцията за деца (смисъл да ги прави, не да ги ебе). И си е прав, за него си. Но е напълно излишно пак да се влиза с нарицателни и категоризиране. Неговите пък дефиниции в момента, явно са - колкото повече деца си направил/гледаш, толкова по-про си (а, сори, то всъщност няма по-по-най, понеже има само 2 черно-бели категории, според него). На мен ми звучи мега тъпо, но се опитвам да го разбера от неговата гледна точка - той сега е на такава вълна, това го дърви, и от това идва и сегашната му идеология.
И накрая идва джъста, след като е прочел 2 учебника по история и е ебнал 2 пички, да се прави на спартанец.

Друг проблем е (и се вижда дори и само от последната седмица, в почти всяка тема), че всеки тук си говори с някакви негови си лични дефиниции, които е измислил, докато е седял на кенефа. От там също тръгват много спорове, защото повечето време, имам чувството, че говорим за различни неща. За справка - тази ли беше, друга ли тема, аз казвам "прави рапорт с мацката", като аз си имам мое разбиране за рапорта, като емоционално състояние и усещане за близост с друг човек...идва слейъра и вика, че рапорта бил тъп, понеже по неговата дефиниция, явно, рапорт означава някакъв лишен от всякаква емоция, стейт, в който хората само си задават дебилни въпроси тип интервю.
Според инс алфа е циганин с 4 деца....според гурутата е някой дето ебе от улицата, според краба алфа е Ганди, според джъста пък спартанците били алфи, щото трепели децата си, според стоун, алфи са Тръмп и Коко Динев, защото имали пари и жените им били готини........според мен пък щом все още се налага да дискутираме кой е алфа, и кой не, значи грам алфи няма тук....то ако имаше щяха да се виждат отдалече, а не да седим, да се заливаме с клоунади или да си викаме един на друг "бета, пишлеме, трол, дебел, негър"...

В крайна сметка, всеки иска различен начин на живот, според това какво го кефи, и какво, не. И всеки има право да се опитва да си гради живота, според своите желания. Стига сте се опитвали да насаждате собствените си, моментни идеологии на всички останали. Такава ли нужда имате, всички да са съгласни с вас, и да живеят по точно вашия начин?

Убеден съм, че ако всеки ПОНЕ се опита да разбере (не казвам, да се съгласява!) ЗАЩО отстрещният мисли, по начина по който мисли, ще се окаже, че сме съгласни един с друг, за мноооого повече неща, отколкото някой би предположил.

И последно - мисля, че ще е много полезно за абсолютно всеки един, поне като дискутира сериозно и логически тук във форума, да гледа на сегашните си виждания и убеждения, като на нещо временно (все пак, както съм казвал, не се сваляме тук, че да си мерим фреймовете)....защото истината е, че за повечето хора тук, те наистина са нещо временно, което ще бъде заменено, по-скоро отколкото предполагат. Така че, няма какво толкова ревностно да ги стискате.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  

Отиди на: