Tyxo.bg counter Връзките ми се повтарят
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 02:05:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Връзките ми се повтарят  (Прочетена 2024 пъти)
EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 14, 2017, 11:50:36 »

Цитат
За инвестициите си мисля, че наистина аз не инвестирам достатъчно емоционално, защото първо трудно свиквам с някого и се привързвам, трудно се раздвижвам емоционално. Когато вече се привържа след известно време обаче, аз го усещам, както казах преди малко, безразличен и не виждам смисъл да показвам чувствата си.
Цитат
Вече хората са станали много прикрити, затоворени и недоверчиви. Повечето предпочитат да си стоят сами, отколкото да бъдат с някой, който да ги използва. Станали са егоисти. Повечето гледат да не се прекарат, държат на всяка цена да стане тяхното. Всеки гледа да не е по-влюбеният и ако може всичко да мине по-леко за него.

Само аз ли забелязвам как в 2 поуста един след друг казваш две еднакви неща, но просто разликата е че в единия е насочено за теб, а другото е възмущение от хората по принцип. Според мен, причината си е изцяло в теб самата. Хем търсиш принца на белия кон, на който да може да разчиташ винаги да е до теб, да те подкрепя, да споделя чувствата си свободно, да е по - влюбения, докато през това време той да чака ти да се "раздвижиш" емоционално. Ами в такъв случай, да, ще предпочетат да си стоят сами. Нещата трябва да се случват реципрочно, иначе нищо не излиза, както си се уверила и сама.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 14, 2017, 16:38:54 »

Повечето предпочитат да си стоят сами, отколкото да бъдат с някой, който да ги използва.------------------- Станали са егоисти.
Значи да не искаш да те използват означава, че си егоист?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 14, 2017, 21:04:56 »

Не сте ми прочели поста внимателно. Това, че аз съм по-сдържана, не означава, че не държа повече на човека и не правя повече компромиси. Тези, които по цял ден си изпращат сладникави смси и се обръщат с мили имена не мисля, че са по-влюбени от мен. Повечето просто искат да се покажат или да се похвалят, че са се забили с някоя. Мен тази показност ме дразни. Казах, че не я усещам любовта. И да съм сдържана, и да плача, и да се ядосвам, поне съм искрена. Защо ми е някой, който само се съгласява с мен и ми казва, че ме обича, а в същото време се опитва да ме контролира, да ме обсебва? Изглеждат ми неискрени, това е усещане, как не го разбирате не зная. Просто го усещам, че не е влюбен, но го разбирам по-късно, не в началото. Имам нужда от време, за да преценя човека до мен. Не е вярно, че на мен не може да разчита и аз няма да го подкрепям. Моето отношение не се е променило, когато той имаше трудности в началото. Обаче, когато едни неща започнат да се повтарят твърде често, аз разбирам, че той няма да се промени, защото такъв му е характера.
  Не съм се изразила правилно. Повечето хора са станали егоисти - никой не иска да бъде използван, а само гледа как да изполва другия и да се наложи.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1743

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 16, 2017, 13:55:59 »

Виж сега това с любовта е малко ... Случва се сякаш само първите няколко пъти. После с опита си намираш човек, които да ти е приятен, да можете да общувате, да имате общи интереси или пък различни такива, които ви сближават, секса да е страхотен. После пък лека по лека изграждате йерархия на задълженията - от кои какво се очаква. Накрая пък хептен влизате под един покрив и всичко си става задължения главно, и разпускане заедно след работа. После пък се пръкват и децата и разпускането почти изчезва или го намирате в нещо друго - грижата за децата обикновено. Такива са горе долу взаимоотношенията при възрастните.

Аз примерно в моята не мога да кажа, че съм влюбен, въпреки че много хора ми казват, че съм. Не, просто покрива повечето ми критерии. Имаме горе долу еднакви интереси и културите ни и вижданията ни се съчетават в интересен начин. Много ми е приятна както и за разгавори, така и на външен вид, има ебаси яките цици и устни, има сладко лице и рижава коса. Дори когато не говорих на руски, общувахме без проблем. Секса е страхотен. Но не мога да кажа, че съм влюбен.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 16, 2017, 21:07:28 »

Ми май да, имам прекалено големи очаквания  Smiley
  Смятам да не пиша вече по темата, защото вече се изчерпа. Ще послушам съветите, които смятам, че ще ми са от полза.   
Активен
gotemperor
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 23, 2017, 13:34:42 »

Струва ми се, че правиш погрешен избор на мъже.
Вероятно подсъзнателно те е страх от мъжете, които наистина желаеш, страх те е че ще ти разбият сърцето и няма да можеш да ги задържиш и затова се занимаваш с мъже, които не харесваш достатъчно.
Резултата е че не желаеш да полагаш усилия за тези мъже, защото просто не ги желаеш и връзката си умира.

Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 23, 2017, 19:52:52 »

Здравейте отново! Започнах повече време да отделям на дрехите, прическата и грима, а също така и се опитах да се сближа повече с хората от социалния ми кръг и въобще с хората, с които се срещам. Все по-често се шегувам и показвам интерес към всички и се опитвам да съм добър слушател, въпреки че по принцип съм нетърпелива, много говоря и често прекъсвам. Обаче усещам от известно време един мъж от социалния ми кръг да ме харесва. Още не е направил крачката, но виждам, че натам отиват нещата. Подава ми сигнали, все се обръща към мен за услуга и доста разказва за себе си и се хвали. Но аз си мисля, че той хич не е от скромните или поне така изглежда. Не знам как да подходя, тъй като мястото, от където се познаваме не е подходящо. Много е важно да сме в добри отношения с него, но не е добре за мен да се сближаваме много, тъй като съм зависима по някакъв начин от него.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 23, 2017, 20:24:27 »

Здравей, според мен бъди резервирана, защото има безброй примери на слабохарактерни мъже, които се озлобяват, когато ги отрежат или на по-късен етап нещо не се получи, и използват служебната зависимост на другия човек като средство за натиск - при теб ясно е така, а този не знаеш точно какъв човек е...
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2017, 20:46:25 »

Благодаря за съвета! И аз така смятам да направя, защото има нещо съмнително в него, което не ми харесва.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3427

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 24, 2017, 06:47:35 »

@готемперор - верно ли правела грешен избор да се занимава с мъже под нивото на тези, които наистина желаела?
а оня ден кой викаше:
една жена слабо я интересуват 4ките, ако ще и тя да е 3ка. Нея я интересуват 9ките, а колкото е по-висок нейният ранг, толкова е по-вероятно да залови такава голяма риба.
Значи доколкото разбирам, всички жени желаят едни и същи мъже, просто казваш на колежката си, че не успява да се вреди за тях?
Активен
gotemperor
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 24, 2017, 13:46:00 »

@готемперор - верно ли правела грешен избор да се занимава с мъже под нивото на тези, които наистина желаела?
а оня ден кой викаше:
една жена слабо я интересуват 4ките, ако ще и тя да е 3ка. Нея я интересуват 9ките, а колкото е по-висок нейният ранг, толкова е по-вероятно да залови такава голяма риба.
Значи доколкото разбирам, всички жени желаят едни и същи мъже, просто казваш на колежката си, че не успява да се вреди за тях?

Възможно е, да.
А може и да е способна да се вреди за тях, но просто да се подценява - нямаме достатъчно информация, за да си направим заключение.
Изборът на партньор винаги е компромис. Всички искаме идеален партньор, но накрая всички се влюбваме в друго човешко същество (като се изключи оная откачалка, дето била влюбена в берлинската стена).
Тя обаче явно се опитва да направи компромис с нещо, с което не може да се примири. Дали е външен вид, социален статус или кофти секс или просто липса на базисно физическо привличане - тук вече мацката трябва да открие с кое не е способна да се примири и по този начин да си намери правилната таргет група, в която интересът е взаимен, а не еднопосочен.
Активен

Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 24, 2017, 19:47:14 »

Малкиятголямчовек давам ти първото ти плюсче, заради отговор 44....
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 24, 2017, 20:16:46 »

Малкиятголямчовек давам ти първото ти плюсче, заради отговор 44....

Кажи честно, направи го нарочно нали? Сега трябва да връщаме страница назад за да видим тоя отговор!!!
Активен
малкиятголямчовек
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 24, 2017, 23:05:30 »

До gotemperor - не зная къде точно е проблема. Объркана съм, обаче знам, че винаги съм показвала в началото интерес към мъжете, които съм харесвала. Не е вярно, че ме е страх от високорангови мъже и че няма да се класирам. 
 Според мен проблема е, че много често аз правя първата крачка и затова намирам такива мъже. Правя така, защото ми е интересно как ще реагират и ми е по-забавно. Тогава ми е най-интересно, в началото, когато се опознаваме. Такъв ми е характера. Нетърпелива съм и не мога да чакам много дълго. Бързам и често говоря необмислено. Знам, че понякога говоря неща, които не ги мисля. Просто съм повлияна от емоцията. Обаче ако мъжът до мен ми прости, той ми пада в очите. Често се съдя сама себе си, че сама съм се държала така. Мисля, че много често критикувам себе си и другите. Казвали са ми го. Понякога съм си мислила, че някои хора ме мразят, че ми се сърдят и не ме обичат, но впоследствие след думите и действията им аз разбирам, че всъщност не е така. Но обикновено аз вече съм реагирала негативно предварително, защото аз много бързо реагирам и бързо се изнервям и разстройвам. Искам това да променя в себе си. Много лесно се влияя от това което се случва около мен. Може да зная много добре какво трябва да кажа и как да се държа, но когато примерно трябва да го кажа, когато късаме с гаджето, аз се разстройвам, даже един път бях се разплакала, въпреки че аз иницирам приключването на отношенията. Може да не ми вярвате, но съм убедена, че въпреки, че аз го правя, а не той, на мен ще ми бъде много по-тежко след раздялата.
 Другото, което е, бяхте казали, че не правя компромиси. Случвало се е да помогна понякога на гаджето си за нещо, или на приятелка. Тогава така съм го почувствала. Казала съм, примерно на приятелка, аз съм с нашите, искаш ли да те закарам, или при по-бившето гадже - имаш проблем или затруднения с парите, няма проблем, аз ще ти помогна. Но тогава съм го казала за момента. Не че искам винаги само аз да помагам. Но веднъж направя ли компромис хората вече стават нахални. Малко да има помогнеш и вече ти се качват на главата. Когато искам да покажа обич и да направя подарък или да покажа, че някой има подкрепата ми, те очакват винаги да правя така и даже следващия път искат повече. Когато примерно искам да почерпя колегите, съучениците или искам да помогна с организирането примерно на някое събитие, защото на мен ми прави това удоволствие, другите го мислят за лицемерно, че едва ли не се подмазвам, или може би дори, че съм будала. Затова казвам, че когато инвестирам емоции, време и какво ли още не, често аз не виждам това да се оценява. Поне преди. В училище не се разбирах с класа си, защото бях различна от другите, имах различно мнение, но не исках да се променя и да бъда като тях. И сега продължавам да правя каквото си искам. Обаче от няколко години забелязвам, че хората забелязват в мене качества и харесват как се държа. Започват да оценяват усилията ми и даже често ме питат за съвет, а аз много обичам да давам съвети и да помагам. И отношенията ми с мъжете може да си приличат, но аз усещам, че с всяка следваща аз се чувствам по-добре. Сигурна съм, че ще знам, когато това е човека, че ще го усетя, както разбрах, примерно, че на това място искам да работя, с този колектив, не искам да се местя и да търся други хора, защото тези ми харесват, допадат ми много, въпреки че знам другаде може да бъде по-хубаво, но аз не искам да търся.
Активен
gotemperor
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 24, 2017, 23:45:42 »

До gotemperor - не зная къде точно е проблема. Объркана съм, обаче знам, че винаги съм показвала в началото интерес към мъжете, които съм харесвала. Не е вярно, че ме е страх от високорангови мъже и че няма да се класирам. 
 Според мен проблема е, че много често аз правя първата крачка и затова намирам такива мъже. Правя така, защото ми е интересно как ще реагират и ми е по-забавно. Тогава ми е най-интересно, в началото, когато се опознаваме. Такъв ми е характера. Нетърпелива съм и не мога да чакам много дълго. Бързам и често говоря необмислено. Знам, че понякога говоря неща, които не ги мисля. Просто съм повлияна от емоцията. Обаче ако мъжът до мен ми прости, той ми пада в очите. Често се съдя сама себе си, че сама съм се държала така. Мисля, че много често критикувам себе си и другите. Казвали са ми го. Понякога съм си мислила, че някои хора ме мразят, че ми се сърдят и не ме обичат, но впоследствие след думите и действията им аз разбирам, че всъщност не е така. Но обикновено аз вече съм реагирала негативно предварително, защото аз много бързо реагирам и бързо се изнервям и разстройвам. Искам това да променя в себе си. Много лесно се влияя от това което се случва около мен. Може да зная много добре какво трябва да кажа и как да се държа, но когато примерно трябва да го кажа, когато късаме с гаджето, аз се разстройвам, даже един път бях се разплакала, въпреки че аз иницирам приключването на отношенията. Може да не ми вярвате, но съм убедена, че въпреки, че аз го правя, а не той, на мен ще ми бъде много по-тежко след раздялата.
 Другото, което е, бяхте казали, че не правя компромиси. Случвало се е да помогна понякога на гаджето си за нещо, или на приятелка. Тогава така съм го почувствала. Казала съм, примерно на приятелка, аз съм с нашите, искаш ли да те закарам, или при по-бившето гадже - имаш проблем или затруднения с парите, няма проблем, аз ще ти помогна. Но тогава съм го казала за момента. Не че искам винаги само аз да помагам. Но веднъж направя ли компромис хората вече стават нахални. Малко да има помогнеш и вече ти се качват на главата. Когато искам да покажа обич и да направя подарък или да покажа, че някой има подкрепата ми, те очакват винаги да правя така и даже следващия път искат повече. Когато примерно искам да почерпя колегите, съучениците или искам да помогна с организирането примерно на някое събитие, защото на мен ми прави това удоволствие, другите го мислят за лицемерно, че едва ли не се подмазвам, или може би дори, че съм будала. Затова казвам, че когато инвестирам емоции, време и какво ли още не, често аз не виждам това да се оценява. Поне преди. В училище не се разбирах с класа си, защото бях различна от другите, имах различно мнение, но не исках да се променя и да бъда като тях. И сега продължавам да правя каквото си искам. Обаче от няколко години забелязвам, че хората забелязват в мене качества и харесват как се държа. Започват да оценяват усилията ми и даже често ме питат за съвет, а аз много обичам да давам съвети и да помагам. И отношенията ми с мъжете може да си приличат, но аз усещам, че с всяка следваща аз се чувствам по-добре. Сигурна съм, че ще знам, когато това е човека, че ще го усетя, както разбрах, примерно, че на това място искам да работя, с този колектив, не искам да се местя и да търся други хора, защото тези ми харесват, допадат ми много, въпреки че знам другаде може да бъде по-хубаво, но аз не искам да търся.
Авторке, това за високоранговите мъже го кажи на Стоун - той изказа това предположение.
Ти би трябвало най-добре да знаеш какво ти куца във връзките, ние можем само да предполагаме.
Ако все пак сегашното ти положение не ти харесва, най-добрия съвет който мога да ти дам е да промениш нещо в действията си. Ако правиш едно и също няма как да очакваш коренно различен резултат.
От написаното ми прави изключително лошо впечатление колко много се влияеш от другите. По-голямата част от поста ти е описание на какво мислели другите за теб + лека критика към хората, как очаквали като направиш жест/компромис да го повториш, пък ти сама казваш, че когато мъж направи компромис и ти ПРОСТИ ти пада в очите... двоен аршин.
Виждаш ми се много млада и с големи очаквания към света - да "усетиш" твоята работа, твоят мъж - айде, за мъжа как да е, но за работата звучиш като пълна глезла.
Работата е необходимост, за да можеш да си плащаш сметките. Ако успееш да я превърнеш в удоволствие - още по-добре, но на първо място трудът е необходимост, особено ако си над 20.
Успех ти пожелавам все пак във връзките ти и дано намериш това, което търсиш.

Роял, след няколко години ще бъда на 30. Все пак предлагам да не разводняваме темата с подобни въпроси.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5
  Изпечатай  

Отиди на: