Tyxo.bg counter Интересна случка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 02:00:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересна случка  (Прочетена 269 пъти)
IVanov5678
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Ноември 06, 2017, 19:48:04 »

Пичове,днес ми се случи следната история.Стоим си с една мацка в училище в класната стая и нещо си лафим. След малко тя  си ме  попипва по дупето(имам супер якия гъз Cheesy).Там нещо се обърнах и я изгледах странно и се посмяхме на някви глупости.Обещах и да и върна услугата,при което след 20-30 минути  си я удрям по гъза. Тя се обръща и супер изнервена почва да ми крещи как съм можел,била момиче,какво съм си позволявал(все едно тя като е момиче може да си прави каквото си поиска, а аз не) и успя да ми свали ранга супер много.При което аз се стъписах и я изгледах странно.Не можах да калибрирам ситуацията Grin.Вие какво бихте направили на мое място.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2017, 20:46:02 »

Не мога много да уловя динамиката, кви сте що сте, за какво сте си лафили, как и на кви глупости сте се смяли.
Но си паднал си в капана брато. Всички сме правили такива глупости.  Като ти е пипнала гъза е трябвало да я пушнеш, да и се скараш нещо лекичко или да я избазикаш как трябва да се научи да се въздържа на публични места или че ако гаджето ти разбере ще си има проблеми. Не е трябвало да и бараш гъза тя го е очаквала, ясно е че като не си реагирал ти, ще реагира тя после ти си я и подготвил за това. Но след като си го направил е трябвало да си готов за такава реакция. Не е толкова важно какво ще кажеш а да го приемеш cool и да не спрарваш, да кажеш "релакс сега сме квит:)/ , "така се случва когато дразниш тигъра/ или "дай да го шляпна пак че да се успокойш!/  Тя знае че като не си гъкнал когато ти е барнала задника, ще спариш когато те нахока. Затова е хубаво да си леко груб на моменти да си знаят че не може да се прекалява.

Инак абсолютно те разбирам и на мен все още не им идва на акъла кво да кажа и се дъня на такива шитове, и то не защото сме тъпи ами защото не си вярваме 100% и нямаме пълна увреност и ще се дъним докато не станем пълноценнени мъже и да спре да ни пука. Колкото и да се учим от грешките си пак ще бъркаме ако не си вярваме на 100% защото когато си вярваш напълно вярваш че винаги си казал най пълноценния отговор с най добрия глас който може да извадиш и език на тялото да покажеш, които има може да има /
Не си губи времето, гони целите в живота си, и излизай от комфорт зоната така се става пълноценнен.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
IVanov5678
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2017, 22:25:15 »

То моя грешка е,че не обясних по-подробно.Тя ме шляпна, а аз и се скарах направих и забележка, но тя се смееше през цялото време(нещо не ме взе  на сериозно, явно през цялото време съм и правил такова впечатление-на несериозен).През цялото време забелязах някакво мислене на "аз съм яка путка  и мога да си правя каквото си искам, а ти не",което ме вбеси най-много.Иначе може би я изненадах,за да ми се изпрепчи така laugh
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 653

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2017, 23:31:56 »

Не е успяла да ти свали ранга, а ти си и позволил. Всичко е било точно, до момента в който не си се издухал от бурната и реакция.
Какво като е момиче? Може да се държи както иска, а ти да стоиш кротко. Хах. Катп знаеш, че са булшитс що и се връзваш. Нали си предизвикал бурна реакция в нея, що си чакал валидация.
Що не и отговори "ето! Нали видя как си позволих! Що, кво ще стане?"
Издухваш я тотално, и я игнпрваш, отебаваш издухана. Следващия път като общувате обаче, гаранция, ще те взима с три идеи по на сериозно. И отделно всички които са гледали.
Сериозно? Кво те ебе, че се е развикала като си я плеснал по задника. Като бяхме лапета постоянно го правихме и всички съученички квичаха. Ко никакъв начин не съм се впечатлявал от това никога. Нито съм очаквал да ми ракопляскат. Ти очакваше да се разтопи ли.
Ако искаш да си успешен с мацките, трябва да приемеш, че не винаги ще се разтапят от действията ти. Че често ще подскачат упарени. Ако не можеш да го приемеш, никога няма да си вървежен сред тях в истинското значение на думата Мъж
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2017, 23:52:04 »

Аз много шляпах момичетата по задниците в шести и седми клас. Нямаше особен проблем, докато не почнах да им повдигам полите. Тогава се оплакаха на класната и май по време на час ме нахока. Обаче не съм си помислил, че ранга ми е свален, просто спрях да им вдигам полите, но шляпанията продължиха.  Grin

Та и ти е трябвало да реагираш както тя - да се хилиш и да не ти пука особено, а не да се схухваш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: