Tyxo.bg counter Страх, разум, женско, мъжко поведение?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:59:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Страх, разум, женско, мъжко поведение?  (Прочетена 154 пъти)
oasiss
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« -: Ноември 19, 2017, 00:59:48 »

Здравейте драги съфорумници,

Много ми е кофти да пиша негативни теми във форума, но бих искал да видя вашите мнения. Ето го случая:

Заминах да уча в Англия с приятел и живеем заедно. Днес той отиде до магазина и след около 20-ина минути ми звънна и ми каза: "Ела при фризьора до нас."

Отивам аз и виждам как тийнейджъри стоят отпред и крещят някакви неща. Влизам и разбрах, че както се е прибирал, някой от тях е хвърлил нещо по тях, той е питал какво са хвърлили, те са започнали да се смеят и той е казал да не се ебават с него и ги е обидил ( нещо от рода на шибаняци ). Те са му скочили на бой, той се е защитавал и когато е ударил един по-силно е чул единия да казва "дай ми ножа". Побягнал е и е влязъл във фризьорския салон.

Когато отидох там опитах да отворя вратата и да говоря с тях, но те крещяха как смее да удря техен брат, че ще го спукат от бой и т.н. След малко се обадихме в полицията и те нещо се разбягаха, та успяхме да си влезем вкъщи, обаче видяхме, че бяха викнали още хора и бяха пред входа. Когато полицията дойде те се бяха разотивали и обяснихме всичко на полицаите, които обаче за момента няма какво да направят, тъй като нито знаем кои точно са тия тийнейджъри, нито нищо.

Какво да направим? Тук като цяло гръб сме си само един на друг, да тийнейджъри са обаче са абсолютно безмозъчни квартални утрепки, кой знае какво може да направят ако влезем във физическа саморазправа с тях, а дори и законът е на тяхна страна, тъй като са малолетни, а ние пълнолетни. Посъветвайте ме нещо, моля.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: