Tyxo.bg counter Как да го играя за в бъдеще?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 02:06:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да го играя за в бъдеще?  (Прочетена 747 пъти)
1899_
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Ноември 11, 2017, 12:20:35 »

Здравейте пичове!

Това е не много кратък  рапорт от едно мое излизане на скоро.
Да ви въведа малко , отивам в град Х по-работа , като същевременно имам уговорка за среща с момиче Х по повод празник на наши общи приятели.

До момента не сме излизали само двамата и като цяло за изминалите 2-3 години да сме се виждали 4-5 пъти и винаги в компания. Като не изключвам варианта в началото да съм се показал малко нийди и там да съм оставил малко кофти впечатление (направо се бях осрал) , после се натрапвах в чата и въобще .. неща които сега не бих правил ,от тогава мина доста време и аз много се промених като държание и вярвам че го е забелязала. Даже на едното събиране(първото) останахме двамата да спим в една стая и аз нищо не направих , като тогава имаше потенциал за нещо ,но както и да е , тогава бях друг човек.....
Тази предистория я написах , защото може и да има значение за настоящия момент.
Та да ви върна в сегашно време , 15 мин преди уговорката ми звъни да ми каже , че някакви приятелки можели да дойдат , дали съм имал нещо против. Отказах категорично и държах да сме само двамата, както и стана.
 Излизаме и ме води в бар Х, не знам никакви заведения в града и приемам тя да избере заведението. За зла участ заведението е фраш и за нас има малка масичка с две фотьойлчета , което е като преграда за киното , дори на бара мисля че е по-добре. Приказвахме за доста неща цяла вечер   (вкл. и сексуални теми , даже по едно време ми пусна “вие мъжете само за секс мислите” - какво бихте отг. на това?)   като имаше 2,3 момента на неловко мълчание за по 30-тина секунди , 2 та пъти го наруших аз а другия тя.Като цялостен разбор на разговорите , аз бях по-активния.
Имаше един момент в разговора където ме пита до кога съм тук и утре какво ще правя , а аз казах че вечерта ще излизам с приятелка и малко и се промени като че ли изражението. Оговора и беше “защо вечерта” - не знам как да го тълкувам това,реших че е важно да ви го напиша.

През цялото време въпреки преградата на фотьйлите имаше кино почти  на всякъде от моя страна ( ръце , бедра , кръст , гръб ,корем , коса , като с течение на времето ръката ми оставаше на бедрата и в продължение на минута и повече и беше прието добре ) , от нейна страна киното беше слабо , но не се дърпаше на моите докосвания.
Предложих да се махаме , защото усетих , че енергията започва да пада и по път вметнах да идем към квартирата да разлеем малко вино и да лафим , но ми отказа “ще трябва да ставам рано”
Изпратих я и това е , определено нямаше вариант за кис клоуз.

Малко трики ми е ситуацията понеже самото излизане беше с повод различен от този,че се харесваме и излизаме на типична среща.Та големия въпрос , понеже имаме няколко сигурни виждания за следващия месец (в компания ) , как да го играя да продължа ли по същия начин или малко да се отдръпна?
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2017, 22:20:41 »

Здравей, според мен продължавай. Не се е дърпала на докосванията ти, което си е зелена ссветлина отвсякъде, отделно ти е задавала и въпроси, което говори за инвестиция от нейна страна. Според мен е могло да се промъкнеш в стаята й под някакъв предлог (ако е била сама разбира се), но нищо. Гледай по възможност следващото виждане да сте насаме, а не в компания както си написал, защото това ще те затрудни. Избери място, където да седите един до друг, и постепенно ескалирай. Ако се дърпа продължаваш да говориш някакви глупости сякаш ти е все тая и след малко пробваш пак. Това е в най-общи линии, успех и пиши развръзката!
П.С На "вие мислите само за секс" аз отговарям с "понякога и за футбол"
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1743

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2017, 20:52:14 »

Тази ще ти отнеме време. В смисъл следващите срещи ще  с в компания. Можете да се поотделите малко, но едва ли ще ти пусне. За това не го играи толкова сериозно. В компанията като сте с нея се стараи да си по около нея и да общувате, за да покажеш, че се интересуваш от нея. Но не я налазваи или очаквай, че ще я наебеш. Това ще стане евентуално по нататък, когато я поканиш пак на среща и се разберете да си отидете на гости.
Активен
1899_
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2017, 22:50:32 »

Според мен е могло да се промъкнеш в стаята й под някакъв предлог (ако е била сама разбира се), но нищо.

Ами в същност нямаше такъв вариант , нещата явно не отиваха на там и не беше сама.След като ми отказа да дойде при мен ,не мислиш ли ,че щеше да е прекалено натрапчиво да се опитвам да се вмъкна аз. От страни щеше да изглежда нещо такова :  "Ела при мен да се .. - Не ще ставам рано . - Ами тогава аз да дойда при теб и да те.. ? "
Tова за футбола определно ми допадна.

Тази ще ти отнеме време. В смисъл следващите срещи ще  с в компания. Можете да се поотделите малко, но едва ли ще ти пусне. За това не го играи толкова сериозно. В компанията като сте с нея се стараи да си по около нея и да общувате, за да покажеш, че се интересуваш от нея. Но не я налазваи или очаквай, че ще я наебеш. Това ще стане евентуално по нататък, когато я поканиш пак на среща и се разберете да си отидете на гости.

Радвам се , че ми потвърждаваш това, което и аз до някъде си мислех в случая.Ще поддържам отношенията на събиранките , като няма да бъда прекалено настъпателен , за да не изпадаме в неловки ситуации пред приятели и познати , но няма да бъда и много пасивен за да не реши , че съм загубил интерес.
Ще опитам евентуално да уредя някаква дискотека след събирането , където може да изолирам до някаква степен и да атакувам от втора линия Smiley  
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3427

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2017, 00:06:05 »

Ти май нямаш много опит - щот да питаш какво се отговаря на "вие мъжете само секс мислите", което е един от най-стандартните шит-тестове в репертоара на всяка жена?
Колегата ти е дал една идея, или можеш да кажеш "много ясно", или "е сега точно не мисля за никакъв секс, ами за един хубав сандвич с шунка", абе можеш да кажеш хиляда работи - само недей казва "не всички мъже сме такива, не си попадала на свестни, ето аз например си търся сериозна приятелка" и други подобни глупости, които казват АФЦ-тата.
За това, дето не си поне опитал да се самопоканиш у тях, щото си се опасявал дали щяло да е удобно и нямало ли да е нахално - абе човек, че ти ако чакаш тя да те покани, кога ще ебеш - догодина може би? И у вас дето ти е отказала първия път - е много ясно, всяка жена се бои да не излезе курва, трябва да си по-настоятелен или дори да я преметнеш нещо, та да се съгласи. То и нямаше да е интересно иначе, ако беше "айде у нас - айде; дигни полата - добре; тръгвай си сега - ОК, чао". Нали ти трябва да си ловец, а тя да е плячка - затова се нарича "игра".
Ама какво да те уча, щом си направил тези 1-2 грешки, явно ще направиш и други - но няма страшно, всички сме започнали така. Чети, учи се, практикувай - и успех!
Активен
1899_
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2017, 01:24:30 »

Не си далеч от истината за опита. Иначе моят отговор на шитката беше "няма лошо". Но винаги е интересно да чуеш или прочетеш в случая, различни мнения.Точно за това реших да постна тук и да стартирам по някакъв начин участието си в дискусиите .
Нямаше никакъв шанс да се самопоканя , както бях написал по-горе не беше сама. Иначе варианти да се наместя в тях от сорта на: да ползвам тоалетната , да си заредя телефона че нямам батерия и тн. ги знам , но все още не съм ги пробвал колко точно работят. Би било интересно и полезно да споменем и други варианти за самопоканване.

Мнооого далеч съм от този тип който ти цитира " не всички мъже сме такива, не си попадала на свестни, ето аз например си търся сериозна приятелка "  - чак ми се додрайфа докато го копирах.

От доста време следя форума, но не се бях регистрирал.Опеределно доста неща са ми се изяснили, за които преди въобще съм си нямал на представа и определно доста неща ми липсват. Също така се радвам , че ти и инс обърнахте внимание на темата ми , без да умаловажавам и MPUA !
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2017, 01:45:35 »

Може би нещата можеха да се развият друго яче ако като видиш, че заведението е фраш да кажеш, че няма да сядате тук и отивате на друго яко място. Караш я да се сети за друго заведение и гледаш става или не и така докато не намериш удобно за ескалиране място. Между другото самото ти поведение в ситуацията би ти донесло позитиви в очите на девойката, ще види, че си мъж и можеш да водиш, а не да се съгласяваш с всички обстоятелства.

След това в заведението задължително ескалираш до яко натискане. Все пак ти нямаш какво да губиш. С момичето се виждате веднъж на месец или повече и ако нещо ще се случва трябва да се случи сега и веднага. Като вече си я натиснал здраво имаш големи шансове да дойде с теб у вас и да правите нещо. Обаче и тогава надали ще се съгласи веднага. Както stone е написал жените го играят трудни и казват много пъти не за да не се чувстват като леки жени на следващия ден след секса. Не е трябвало да се отказваш при първото не.

Сега в обща компания шансовете ти са почти нулеви. Трябва да я изкараш само нея на среща и да играеш вабанк. Smiley
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2017, 16:03:06 »

Това че не е била сама не е пречка да опиташ- аз съм свършвал работата и докато съквартирантката е в съседната стая,а някои от колегите тук - и докато е в същата стая (май беше stone). Но това е само част от картинката, другите обърнаха внимание и на други елементи. Общо взето чети и бъди по-настоятелен. Успех!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: