Tyxo.bg counter Заряза/зва ме?/Невъзможна любов
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 01:56:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заряза/зва ме?/Невъзможна любов  (Прочетена 286 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 169

.....

Профил
« -: Ноември 16, 2017, 22:14:56 »

Здравеите. Не след дулго ще се наложи пак да пускам тема,за да чуя мнението на по-мудрите /житеиски/ играчи тук.
Ползвам кирилизатор,затова моля да не бъда критикуван за правописни грешки.

Накратко: Вече бях пуснал подобна тема преди. Които желае може да я прочете(ако има нерви и време).

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8589.0

Тези,които взеха участие в дискусията знаят за проблема. Все пак ще напиша накратко за какво иде реч.
Държа да кажа,че не хленча,не се оплаквам,просто ситуацията при мен е много деликатна. Не е намесен 3-ти човек (или поне така си мисля) и затова турся сувет как да постъпя.

1.Аз сум на 23 години.Момичето с което се занимавам (занимавах) е на 27. От малцинство е (дори и да не и личи на вуншен вид и да живэ нормален начин на живот), интегрирано, умно момиче,което живэ като всички нас и има доста добъ живот.

2. Проблема : Моите родители изобщо не одобряват тази наша връзка ( ако мога така да се изразя) и не искат да чуят за нея. От малук населен град сме, и всички клуyки се раздухват бързо. - ЩЕ НАПИША ПОВЕЧЕ ПО-НАДОЛУ ЗА ТОВА!

Вупросното момиче има лоша репутация. Няма да изброявам причините,но да кажем че мястото,в кото живея - на нея не гледат с добро око ( БЕЗ ДА Я ПОЗНАВАТ), от което на мен ми става много гадно.

В предишната тема бях писал относно дали тя ме манипулира/разиграва, иска да ме държи из кусо, но сега ще дам малко по-различен поглед на нещата.

Аз честно казано я познавам от 1 година и няколко месеца ( от както се запознах с нея).

С моита приятелка (бивша) се разбирахме. Както всяка една врузка,луyбов,скандали - знаете.
В предишната тема ми казвахте как да не си правя сметки за живот с нея поради куп причини.
Съгласен съм. Но преди да почнете да ми сипвате с голямия черпак,нека дам малко светлина в тунела Smiley

Прекарах рождения и ден (преди 2 седмици ) при нея в София. Всичко беше добре и гладко, вупреки леките дразги (нещо нормално).

Но МОМЕНТА, в които се прибрах на село започнаха проблемите.Понейе живея с родителите си (все още - масова практика,тук, където живея), нормално последваха вупроси куде сум бил, как не сум се бил обадил,че ще липсвам за 4 5 дена, все неща,които трябва да направя.
Не ме разбираите погрешно - НЕ сум мамин син, нито глезлио,които мама и тате издържат. САМ се издържам,просто за момента живея в тяхната (нашата) къща.
Те от доста време насам подозират,че аз се занимавам с въпросното момиче(йена),след което последва доста голям скандал.

На моменти не мога да си представя че това се случва с живота ми. Поставен сум да избирам между жената,която обичам и хората,които са ме отгледали (които сущо не искам да нараня)
Те категорично отказват да приемат факта,че сина им се занимава / има връзка с момиче от подобен етнос. За тях това е срив за репутацията,която са градили цял живот.

От друга страна,аз не мога да се съобразявам какво искат те, а мисля че трябва да постъпя като мъй и да си сърбам попарата (независимо какво ще стане).

Направих грешка (или може би не ) че споделих за скандала с нашите на моита. И тя взе че още повече се отдрупа.Не исках да става изобщо така, но бях в едно доста разклатено емоционално състояние, в което не знаех как да подходя. (буквално съм плакал заради шибаната ситуация,в която сум поставен).

И в момента между мен и момиче Ь се очертава една невъзможна луyбов.
Тя спря контакта с мен (ограничи го), моментите в които  съм се опитвал да мисля логично и обяснявам как никои не може да взима моя избор и че аз съм отговорен за деиствията си- тя ми отговаря,че не може да ми го причини и как не приема факта маика и (която е в чужбина) да се прибере един ден и да чуе приказките в малкия град за дъщеря и (че е някъде където не е приета).

Сега разказвам историята доста нелогично и усещам,че не мога да дам адекватна информация,но мислите ми са разбуркани.

Вече 2-ра седмица минава, с нея не се чуваме, (чухме се няколко  пути за тези 2 седмици) но дотам.

Защо пиша всички тези глупости( ако четете все още)

Момичето има (поне е имало/имаше) чувства към мен. Възможно ли е да претрупне толкова бързо към мен?

Знам,че ще ми кажете да почна да се заниамвам с други жени (това се опитвам и да правя ).
Просто ми е 1-ва сериозна връзка и съм прэбан до уши.

Казва ми по телефона (като съм говорил с нея) че на този етап е принудена да го направи. Няма друга опция. И ще остави нещата така и времето щяло да покаже.

Варианта е един според мен: Игнор и никакво турсене. Не сме се блокирали вув фб. (дори не ми е изтрила имената (галиовните) ).

Ако тя ме потърси - ОК,  но реално аз трябва да приема,че съм я изгубил ли?

Ще кажете да сигледам живота и да чукам други мацки.
 ОК, но за да го направя трябва да ида в Софиа.

А сега се сетете,че ако се преместя в София, нашите ще си мислят,че съм се преместил при нея или поне че съм там,заради нея (за да се виждам с нея).

Пловдив го отписвам като вариант,защото съм живял там доста време и ми е омрузнал град.

Общо взето съм в траги/комична ситуация.

Не знам какво ще излезе от цялата тази работа
Не сум лолио, знам какво правя,но тук нямам полезен ход. Тя е тази,която набива спирачките. Знам,че я издигам на пиедестал,знам че се дуржа като типицното АФЦ,опитвам се да държа нещата,просто моля за съвет,които ще е добър за мен.

Не и го показвам,просто описвам (tuk) реално ситуацията в която сум (за мен не е срамно).Усещам я как се дистанцира.
Тя знае,че няма бъдеще в тази връзка,но аз мисля,че всичките неща,които казва са подвластни на моментното състояние / емоция.

След месец наближава и моят рожден ден. Не знам как ще се развият нещата. Дали ще доиде,ако я поканя изобщо.
Дали след 2 месеца,ако спра (както сум спрял в момента) да я турся, ще възобнови интереса към мен и няма да издържи  или ще го играе на ниво логика и ще продължава да се самонавива,че това е правилния вариант.

Общо взето, дори на моменти съм малко черноглед и тя го вижда. Прекалено много се привурзах към нея, и сега имам проблем с вутрешната игра/нагласа.

Знам,че звуча банално и жалко (може би ), но всеки маи изпада в такава ситуация.

Ще се радвам да видя адекватни мнения.

Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2017, 01:01:47 »

За тях това е срив за репутацията,която са градили цял живот.
Каква репутация? Да не са хитлеристи?

и сега имам проблем с вутрешната игра
Да бе, там ще да е проблемът.

Не, честно. Тоя път никой не може да ми каже нищо за това, че се ебавам. Ебаси темата, ебаси клавиатурата дето имаш.
Иначе доста се посмях на моменти. Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2017, 11:04:59 »

Е сега е момента да благодаря, ама искрено го правя от сърце на хората, които са създали този форум. Благодаря ви, че ме научихте да не изпадам в такива ситуации!!! Човек, и преди го казах и сега го казвам, може да има положителни черти това момиче, макар, че 27 години си е вече жена, може да е "интегрирана" и т.н., но го запомни от мен, колкото и да съм се опитвал да го приема този етнос, не става. Естествено може и да бъркам. Но за твоя случай казвам, заслепен си, влюбен си, загубен си. Сигурен съм, че като те гледа какви ги вършиш ототдавна ти е изгубила уважението и си играе с теб. Напълно те разбирам, първа връзка ти е, нормално да е така. Сигурен съм, че и тези, които похвалих по- горе и те са минали през това, дори и да го отричат някои. До мен имам близък приятел, който е в същата ситуация като твоята, силен човек и като гледам в каква мишка се е превърнал заради любовницата му, да любовница, защото е женен и деца има, чак ми идва да му бия два шамара като във филма "Кръстникът" за да се освести. Моли й се, звъни й по сто пъти, тя му отказва, той пак...Според теб, това нормално ли е за мъжг? Преди време и аз съм страдал за жена, но благодаря на Господа, че не съм стигал до такива ситуации. Моля те, стегни се! Аз подкрепям напълно твоите родители. Нека другите да кажат, но това е моето мнение, без да съдя момичето, защото не я познавам.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1584

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2017, 12:07:59 »

Е проблема ти е, че си голям мъж, пък зависиш от мнението на майка си и баща си.

Хващаш си багажа, изнасяш се сам, издържаш се и оттук нятатък няма да си зависим от тяхното одобрение.
Ако приемат твоя живот и хората, които са в него - супер, ако ли пък не - да са живи и здрави.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
genuine
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2017, 15:58:17 »

Е добре, де... От толкова теми и мнения в тоя форум ти нищо ли не вдяна? Положението, в което се намираш в момента (както си го "надробил"), не е хич розово. Ама хич... Ти си тотално зависим от другите хора. Тотално зависим си от родителите ти, тотално зависим си и от тази мацка. Тотално АФЦ. Какво по дяволите искаш в този живот да ти се случи? Отговори си на въпроса. Честно си отговори пред себе си и започни да правиш нещо в тази посока. Това е най-доброто, което можеш да направиш. Между другото като ти гледам темата аз не мисля, че и ти толкова си влюбен в това момиче. А тя пък в теб още по-малко. Мисля, че ще си загубиш времето (и нейното), ако още се занимаваш с нея. Късай с нея, стегни се, започни на чисто, започни да живееш твоя живот!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: