Tyxo.bg counter Липса на мотивация и слаба енергия
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2017, 02:07:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Липса на мотивация и слаба енергия  (Прочетена 472 пъти)
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« -: Ноември 13, 2017, 20:48:15 »

Здравейте, момчета! Честичко Ви навестявам, поради една или друга причина. Съветите ви са добри, поради което евала на цялата концепция на форума и на модераторите.

Та така. Пиша ви със не точно молба, а нещо като препоръки да ми дадете.
Не става дума за точно определена жена, по скоро за жените като цяло.
Та така , за мен - последна година съм в София, в доста тежка специалност, която изисква доста време за подготовка, стажове и тем подобни истории. Отделно се занимавам с още доста неща - лични проекти, като цяло гледам да се развивам личностно - било за бъдеща кариера, както и да си разширя кръгозора и всичко което се полага на един млад човек между 20 и 30 / все пак в тея години сме най-продуктивни и попиващи/. Симпатичен съм, поддържам се,музикант съм, имам доста приятелки жени, знам как да общувам с тях, имал съм връзки и бройки, но...
Та проблема е че как да се изразя - нямам вътрешна мотивация и вътрешно желание да се занимавам с жени - седя си в комфорната си зона в голяма част от времето. От време на време се пускам на тая оная - някои вързват, други не. Но най-интересното е че тея които вързват - оставам на този етап - изграден атракшън и рапорт и после не ескалирам към КИНО и клоуз. Аз като цяло малко съм бавен - правя секс може би на 4-5 среща/ като рядко се стига до там/ , което е бавно, а мацките често по-рано са ми готови поне за КИНО, а аз протакам и в един момент цялата работа пропада.

На моменти се замислям дали не е така, тъй като си търся сериозна приятелка, което от своя страна ме кара да не ми се занимава особено с много жени, а с една и да е сериозно и ето го противоречието - за да стигна до там трябва да се занимавам и да имам мотивация.  Пример: добър контакт с някоя, който би бил основа за да нападна - е просто не го правя - оставяме си на здравей как си що си и до там. Ако пък вляза в онлайн свалка - върви добре до някакъв момент и после ми пада енергията и не става нищо
По мои изводи : нямам добра постоянна енергия, която да ме движи напред в тая сфера, а постоянно ми лакатуши енергията - един ден имам , друг не - трети съм в невероятна.
Благодаря!
Активен
Dream
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2017, 22:55:01 »

Опитай да си създадеш "котва" ,пробвай с визуалиция или утвърждения.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2017, 23:14:07 »

Диагноза - латентен гей.  Grin

Дано не се обидиш, де, или пък дано се обидиш и почнеш да действаш.

Защо нямаш "апетит" нямам на идея. Като видиш готина жена до теб, готова, би трябвало отвътре да ти идва да я нападнеш, дори и да се познавате от един час.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1743

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2017, 23:27:17 »

Аз нищо нередно не виждам, да нямаш мотивация да се занимаваш с жени. Познавам много такива хора. Въпроса ми е - защо пусна тази тема, от какво те е страх, какво те притеснява, какви са мотивите да доидеш тук и да пишеш. Отговори ми и може би ще откриеш мотивацията си. Бъди искрен.
Активен
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2017, 23:41:56 »

Аз нищо нередно не виждам, да нямаш мотивация да се занимаваш с жени. Познавам много такива хора. Въпроса ми е - защо пусна тази тема, от какво те е страх, какво те притеснява, какви са мотивите да доидеш тук и да пишеш. Отговори ми и може би ще откриеш мотивацията си. Бъди искрен.

Пуснах я, за да проверя дали има и други в такова състояние. Относно мотивите и притесненията - притеснява ме дали това няма да продължи прекалено дълго и как да успея да го преодолея това състояние. Основен момент мисля че е един пич от компанията ми, който сваля мацки наред навсякъде по всяко време и спи с почти всички, и един вид създава несъотвествие в мен - нали че той може а аз не мога, а в същото време нямам вътрешна мотивация, като цяло е странно положението
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2017, 16:41:42 »

Ти остави го тоя твоя дето ебе всички. Той и Елон Мъск трупа милиарди, и си е наумил да прави подземни влакове и бази на Марс, така че по-важният въпрос е - ти защо нямаш същите мотивации като него?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 432

Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2017, 12:30:54 »

Аз да попитам в широкия или тесен смисъл на мотивация говориш? Ако е в тесния смисъл Адолфус вече подсказа къде е разковничето. Ако е в широкия смисъл- Нормално е. Не се притеснявай. Ти в момента си стъпил над стъпалото и питаш защо не искам да направя крачка назад. Виж ако ти липсва подход, липсва смелост за кино ескалация това не е липса на мотивация ако за това говориш, е друг въпрос.
Според мен ти липсва умение  да ги разпалваш.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2017, 13:12:47 »

Прави това, което те кара да се чувстваш добре. На много хора не им се занимава с жени и не виждам нищо лошо или странно. Не робувай на чужди стереотипи
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2017, 09:13:33 »

Здравей, не мисля че имаш проблем. Аз много често се насилвам да излизам - правя го само заради адреналина, който ми идва впоследствие по време на сета/срещата/секса. Знам че е малко странно да съм на 26, да се прибирам от работа и да тренирам,след което да седя в нас и да лягам, но на моменти изобщо не ми се занимава с друго. Прави това, което ти идва от вътре и не гледай другите.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: