Tyxo.bg counter Сетове с промоутърки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 10:23:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сетове с промоутърки  (Прочетена 536 пъти)
tenkata123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« -: Ноември 16, 2017, 11:14:51 »

Момчета, какво мислите за отварянето на сетове с промоутърки, много често са хубави и работата им е да говорят с клиентите на продукта, който презентират. Често ги заговаряме с приятелите ми - не е лошо, особено за начинаещите е перфектна ситуация да натрупат опит и рутина в разговорите с непознати жени/които и често са поне 7ци, ако не и повече/  и да си свалят ледовете - поне по мое мнение.
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2017, 11:49:09 »

Според мен не е добра идея. Както и ти каза работата им е да ти презентират някой продукт. Е, вярно ще ти се усмихват и т.н. ама едва ли ще се стигне до нещо съществено. Особено пък ако си и начинащ в pickup-a. 
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2017, 14:36:59 »

Едно от най - глупавите неща е да се свалят промоутърки или сервитьорки докато са на работа. Особено промоутърките им се провеждат обучения как да се държат с клиентите, какво да им говорят, че дори и как да се усмихват. Дори и някоя да те хареса пак няма да си рискува работата да размени лични контакти, защото това е забранено и знае, че супервайзора е винаги някъде около тях и следи всяка тяхна крачка.
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2017, 15:23:29 »

Едно от най - глупавите неща е да се свалят промоутърки или сервитьорки докато са на работа. Особено промоутърките им се провеждат обучения как да се държат с клиентите, какво да им говорят, че дори и как да се усмихват. Дори и някоя да те хареса пак няма да си рискува работата да размени лични контакти, защото това е забранено и знае, че супервайзора е винаги някъде около тях и следи всяка тяхна крачка.
Абсолютно вярно!
Активен

MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2017, 16:15:18 »

Стават само за влизане в стейт - отваряш 2-3, след което се пускаш на истинските таргети.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Активен Активен

Публикации: 1748

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 16, 2017, 19:00:51 »

Ъх сервитьорките пък са едни от най-лесните. Има голям курволък около тях. Предполагам и с промотърките е така.
Активен
EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2017, 09:18:50 »

Ако е сервитьорка в някое забутано квартално кафе, да, тогава има шанс. Но ако е някъде във големите вериги ресторанти (тип Happy) или дискотеки шанса клони към 0. Особено ако е някоя опитна и обиграна, цяла вечер ще ти се смее на тъпотиите, ще се закача, дори може и някой шот да те почерпи, но това е защото знае, че клиента ще остане доволен и ще се върне пак, а и бакшиша ще е по - голям Wink
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2017, 09:29:53 »

Ъх сервитьорките пък са едни от най-лесните. Има голям курволък около тях. Предполагам и с промотърките е така.
На сервитьорките се изреждат хиляди хора така, че трябва да си master of seduction за да ти се получат нещата

EL_Diablo е споменал момента, който заблуждава голяма част от мераклиите:
цяла вечер ще ти се смее на тъпотиите, ще се закача, дори може и някой шот да те почерпи, но това е защото знае, че клиента ще остане доволен и ще се върне пак, а и бакшиша ще е по - голям Wink
Активен

xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2017, 03:22:31 »

Важно е бързо да се отличиш от масата натегачи и да включиш към директна игра от началото или много малко след това. Има значение естествено дали е през деня или нощта, но пак трябва да се отличиш от масата, за да имаш шанс за по-нататъшна развръзка. Последният ми сет с промоутърка беше преди няколко седмици в един мол (няма да споменавам кой точно, както и магазина). Имаше интерес, но не се развиха нещата в последствие.

Та, както и да е, действа се по стандартната процедура,
ако стане - следва стандартна развръзка или удряме на камък и продължаваме да пробваме да затваряме (ако много се дърпа - next; няма кой да се занимава) или флейква;
ако не - пестиш си маса време в безсмислен чит-чат и продължаваш към следващия сет.
Статистически съм съгласен, че процентът успеваемост с този тип таргети е доста нисък, но пък са нестандартни и е фън.

Грешен подход:
- Тя: Добър ден/здравейте, това е нашият нов XXXX/предлагаме XXXX, искате ли да пробвате XXXX или просто ти дава флаер и т.н. нещо от сорта.
- Натегач: ОК.. Бинго, тая е готина.. трябва да я сваля, какво да измисля или просто си кара на някакъв разговор/рапорт тип клиент-продавач и накрая нищо не става или плах опит за затваряне. Или още по-зле губи си времето да ѝ разказва някакви тъпотии, очаквайки одобрение и реакция да стане уж интересен сет в стил аз съм балък, ама ти понеже си готина - дай да си поговоря малко с теб или пък да загрея, че ако не си ти - не знам какво ще правя...

Правилен подход 1:
- Тя: Добър ден/здравейте, това е нашият нов XXXX/предлагаме XXXX, искате ли да пробвате XXXX или просто ти дава флаер и т.н. нещо от сорта.
- Ти: Ей, най-накрая да сложат някое готино момиче/промоутърка тук.
1) Минавал съм преди време; предишната промоутърка си спомням, че беше по-облечена. Ти си направо готова за дискотека. (ако е с рокличка; обикновено така ходят) Паркирал съм си коня Марко отпред. Сега ако извадиш и extra discount 50 % само за мен, сериозно ще си помисля да те водя някъде. /Тук ако не те отреже с имам си гадже и съм влюбена до уши и той е всичко за мен, продължаваш; аз лично винаги и гадже да има пак я натискам да видя дали ще поддаде и докъде мога да стигна/.

БЕЛЕЖКА: Горното е random тъпотия, която ми дойде на момента. Надявам се знаеш, че не е важно какво говориш, а как го говориш и дали общуваш спрямо твоята призма/реалност/усещания/всичко и т.н или си в нагаждащ/подчинен/съобразителен/неатрактивен фрейм, съответно и позаспал стейт, което не е извинение.

След това продължаваш готин, лек вайб, чупещ рапорта и импровизираш с каквото ти дойде на ум, без филтри и играеш, докато не те отреже или размяна на контакти. Ако не дава телефон, а фейсбук пак го взимай, особено при много динамичен и кратък сет, поради една или друга причина (средата най-често, ако играеш ппц добре) - трябва да си преглътнеш егото, че клоуза не е силен, а никога не знаеш какво ще стане по-натам.

Хинт: Неща за които да се говори: стандартното - нещо по външен вид, средата или в този случай - продукта/ивента или каквото там промотира, стига да ти е интересно на теб.

Правилен подход 2:
1) Ти отваряш: Стандартно с директен подход. Като горното, но директно заявяваш за какво си там и ѝ говориш.
Всичко друго е загуба на време.

ВАЖНО: /естествено логични неща/ Ако има постоянен поток от хора е хубаво да се изчака 1-2 минути за точния момент на отваряне. Ако няма такъв или няма изглед, че ще има скоро, пак си отваряш - за съжаление, ако има супервайзър наблизо са по-гипсирани, но на мен не ми пука особено.

Даже си спомням отдавна, понеже си говорех с една около 10-15 мин., която излезна нетипично забавна да не повярваш при все, че имаше сладко изражение - тип шматка и след това по едно време един чичак почна да кръжи около нас. Викам ѝ (на мацката) - гледай го тоя кво обикаля и там изръсих някаква тъпотия, не я помня точно. Тя ми каза, че това ѝ е шефа Cheesy и после чичката дойде при мен и нещо ме смъмри да не съм ѝ пречел на работата, защо толкова време съм ѝ говорел - казах му, че я свалям и тъкмо си разменяхме контактите. Тя малко ме спогледа така oO и ѝ дадох моя телефон да си пише номера, че тя не си го носеше и после си тръгнах. Чичката ме изгледа и се усмихна мазно.

Като превъртам лентата назад съм отреагирал правилно в ситуацията без да му се обяснявам, не действах пришпорено, но все пак чичака си е в правото за своите работници и работния процес като цяло.

Btw, с въпросната девойка нещата после се наклониха към по-сериозна връзка (нещо се филмира), а ѝ разликата ни беше 5 год. - тя на 19, аз на 24 тогава; има още да расте на мислене, възприятия и т.н , така че я оставих бързо.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Активен Активен

Публикации: 1748

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 18, 2017, 14:00:20 »

На сервитьорките се изреждат хиляди хора така, че трябва да си master of seduction за да ти се получат нещата

EL_Diablo е споменал момента, който заблуждава голяма част от мераклиите:
цяла вечер ще ти се смее на тъпотиите, ще се закача, дори може и някой шот да те почерпи, но това е защото знае, че клиента ще остане доволен и ще се върне пак, а и бакшиша ще е по - голям Wink

Така си мислиш ти. Базикат ги, ебават се с тях, тормозят ги не знам си какво, пробват се по мега тъпия начин повечето. Я и заяви, че се инересуваш от нея и виж резултати после.
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2017, 14:58:13 »

Базикат ги, ебават се с тях, тормозят ги не знам си какво, пробват се по мега тъпия начин повечето
И след всичко това ще те приеме на сериозно?
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: