Tyxo.bg counter Фетиш
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 23, 2018, 15:18:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фетиш  (Прочетена 121339 пъти)
Cupcake Ninja
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #405 -: Декември 05, 2014, 00:01:17 »

Анимализъм (опашка от ракун най вече), вени навсякъде, каишки, въжета и свирки.
И да не забравя ръце.

Иначе тая тема е именно КУРиозната причина да се регистрирам тука, 'щото някак си ме кара да се чувствам по - нормална.  Shocked
Активен
Child of the Universe
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #406 -: Януари 31, 2015, 00:39:20 »

Не знам дали някой е чувал за ворарефилията , защото това е моят фетиш . И това представлява представата да изядеш в моя случай жената или да е погълната наведнъж от мен или от нещо друго или някой друг . Няма как да стане да бъде погълната цяла , но с малко повече въображение , всичко е абсолютно възможно , или  да ми гледа в гърлото или да смуча някои части от тялото й  които са ми любими , с други думи , аз на нея да правя " свирка " 
Активен
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #407 -: Февруари 03, 2016, 19:32:50 »

Пф и при мен не са един-два.. Ок почвам с женски крака (не стъпала, а крака)..  поли,рокли, чорапогащници, ботуши..
После преминем към разни длъжности примесени с добре изглеждаща жена, секретарки, учителки, хайърд гънс и прочие..
Нестандартни места, връзвания. Всъщност като се замисля, една мацка ме възбужда, когато се откриват части от тялото й, но когато е по бански или чисто гола, няма да ми вдигне патката само с външността си.
Активен
Expecto_Patronum
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #408 -: Ноември 12, 2016, 04:24:48 »

Невероятна активност по темата виждам, така че и аз ще се включа с няколко от нещата, които ме възбуждат адски много, пък не знам дали са фетиши или не. Имам някаква разновидност на воайорство, обичам да подслушвам как други хора правят секс, особено такива, които познавам или си говорят нещо, свързано със секса, без да знаят, че стига до моите уши. Друг фетиш - харесва ми да я сложа на леглото по гръб, да я целуна дълбоко в стил спайдърмен и след това да й го сложа в устата, първо бавно и нежно, а след това по-грубо да я чукам в устата и да й влиза до гърлото, от което тя се задушава малко, но все пак държа всичко под контрол. Адски много ме възбужда, когато си щипе зърната. По-възбуждащо нещо от поведението няма - интелигентна, прилично арогантна, хапливо забавна, дръзка, елегантна дама с обноски сега, но готова за мърсуване и експерименти(за това вече и доверие се изисква) навсякъде по всяко време. Възбужда ме това да чукам пред огледало/а. Мръсното говорене по време на секс, да спра в най-напрегнатия момент, да я гледам как гори от желание и ми се моли в силен пристъп на възбуда да продължа. Та така, отвях се малко. Дано и вие споделите нещо да посъбудим темата малко.
Активен
EasyMood
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #409 -: Ноември 16, 2017, 14:30:59 »

Напоследък ми пишат разни хора да им изпратя снимки на краката си   Grin (случаят е че продавам едни сандали в олх) иначе моят "фетиш" не знам дали е фетиш всъщност са момчета с шапки
Активен

http://<a href="http://www.xmodels.com/en/?comfrom=960796&refType=12month" target="_blank">Become a webcam model[/url]
Страници: 1 ... 26 27 [28]
  Изпечатай  

Отиди на: