Tyxo.bg counter Ще ставам ли татко...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:41:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ставам ли татко...  (Прочетена 612 пъти)
Wtbwts
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« -: Ноември 19, 2017, 12:01:59 »

Заглавието може да звучи сякаш ми е забавно ама хич не ми е... значи искам някакво мнение по въпроса.. 2 дена след като цикъла на приятелката ми свърши правихме секс и незнам кво стана ама много се бях възбудил и тя и взех че май свърших в нея , изкарах го и досвърших отгоре и ама мисля че и вътре попадна...после докато отида да донеса салфетки тя пък продължила да лежи на леглото това са няколко минути и като стана да се избърши от ****** и текна сперма...разтече и се по краката... то е ясно че все нещо може да е попаднало в нея от цялата сперма... значи това беше петък май днес сме неделя вече 2-3 дена ще стане няма някакви симптоми , ще направим теста май другата седмица... кви са симптомите по ранните освен че ся като и дойде следващия цикъл ще се разбере , гадене има ли първите дни и първата седмица щото засега си е добре...четох че само в овулация може да се забремени ама то при всяка жена различно , преди цикъл знам че шанса е минимален ама нащо беше след цикъла и то един два дена.. бахси... на 18 съм..
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 93

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2017, 12:47:51 »

Личи си че не си внимавал в часовете по биология.
Накратко, може да забременее по всяко време извън менструацията. Просто е по-ниска вероятността ако е извън овулация. Колко точно - не знам и не мога да ти отговоря. Така че - да, може и да зачене (още не ставаш баща тук, споко). Отговорът ще разбереш при следващата менструация на приятелката ти. Въоръжи се с търпение, и ако искаш в бъдеще да не се тревожиш - знаеш за предпазните мерки. Късмет!
Активен
sandman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2017, 17:58:38 »

Овулацията е на 13-тия ден след началото на цикъла а това е първия ден на кръвотечението. Ако приятелката ти има редовен цикъл всеки месец. Можеш да бъдеш спокоен. Но за всеки случай направете тест.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3444

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2017, 23:23:20 »

На 13-я средно, което значи примерно от 9ти до 15ти, с форма като камбанка като начертаеш вероятностите, т.нар. нормално разпределение.
На много жени кървенето трае една седмица, така че времето когато кървенето спре и почват да правят секс е примерно баш 8-9-ти ден на цикъла, и много скоро след това могат да влязат в овулация.
Да не говорим, че овулацията може понякога да дойде спонтанно, не планирано на еди-кой си ден, ами когато жената изпита силни емоции към някакъв мъж и прави секс с него (според някои учени).

Така че към ОП: трябвало да е пие след това един Ескапел, след като си се изпразнил в нея. Толкова ли ви беше акъла - просто, евтино, и сигурно решение. Сега ще чакаш да ѝ дойде... ако ѝ дойде. Има и тестове за преди края на цикъла, но не са толкова акуратни, така че ще си сигурен чак като ѝ дойде (или не ѝ дойде).
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2017, 11:04:45 »

И аз тичах веднъж за ескапел преди години в 3 сутринта, ама беше щот презерватива се скъса, нещо ми седна на криво, как са извартя кво направи тая спомени бедни вече. Всъщност тя са беше по-притеснила, на мен по не ми пукаше щот аз вече бях свършил 2 пъти преди това а то вече за 3тия почти нищо не остава, ама тя държеше на хапчето и определено знаеше че не чувствам нищо сериозно към нея, и тя си тича да го купува, инак само я возех, даже не ми иска и пари  Grin . След няколко месеца се хвана с един колега и почти веднага взе че забременя. Сега един друг колега ме бъзика че детето приличало на мен, за което аз си знам е абсурд 100% Smiley .

Успех!
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1748

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2017, 20:18:47 »

И аз тичах веднъж за ескапел преди години в 3 сутринта, ама беше щот презерватива се скъса, нещо ми седна на криво, как са извартя кво направи тая спомени бедни вече. Всъщност тя са беше по-притеснила, на мен по не ми пукаше щот аз вече бях свършил 2 пъти преди това а то вече за 3тия почти нищо не остава, ама тя държеше на хапчето и определено знаеше че не чувствам нищо сериозно към нея, и тя си тича да го купува, инак само я возех, даже не ми иска и пари  Grin . След няколко месеца се хвана с един колега и почти веднага взе че забременя. Сега един друг колега ме бъзика че детето приличало на мен, за което аз си знам е абсурд 100% Smiley .

Успех!

Бати офиса Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: