Tyxo.bg counter Ще ставам ли татко...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 09:32:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ставам ли татко...  (Прочетена 2546 пъти)
Wtbwts
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Ноември 19, 2017, 12:01:59 »

Заглавието може да звучи сякаш ми е забавно ама хич не ми е... значи искам някакво мнение по въпроса.. 2 дена след като цикъла на приятелката ми свърши правихме секс и незнам кво стана ама много се бях възбудил и тя и взех че май свърших в нея , изкарах го и досвърших отгоре и ама мисля че и вътре попадна...после докато отида да донеса салфетки тя пък продължила да лежи на леглото това са няколко минути и като стана да се избърши от ****** и текна сперма...разтече и се по краката... то е ясно че все нещо може да е попаднало в нея от цялата сперма... значи това беше петък май днес сме неделя вече 2-3 дена ще стане няма някакви симптоми , ще направим теста май другата седмица... кви са симптомите по ранните освен че ся като и дойде следващия цикъл ще се разбере , гадене има ли първите дни и първата седмица щото засега си е добре...четох че само в овулация може да се забремени ама то при всяка жена различно , преди цикъл знам че шанса е минимален ама нащо беше след цикъла и то един два дена.. бахси... на 18 съм..
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2017, 12:47:51 »

Личи си че не си внимавал в часовете по биология.
Накратко, може да забременее по всяко време извън менструацията. Просто е по-ниска вероятността ако е извън овулация. Колко точно - не знам и не мога да ти отговоря. Така че - да, може и да зачене (още не ставаш баща тук, споко). Отговорът ще разбереш при следващата менструация на приятелката ти. Въоръжи се с търпение, и ако искаш в бъдеще да не се тревожиш - знаеш за предпазните мерки. Късмет!
Активен
sandman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2017, 17:58:38 »

Овулацията е на 13-тия ден след началото на цикъла а това е първия ден на кръвотечението. Ако приятелката ти има редовен цикъл всеки месец. Можеш да бъдеш спокоен. Но за всеки случай направете тест.
Активен

Човек, който си позволява да загуби дори един час от времето си, не е открил колко ценен е живота.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2017, 23:23:20 »

На 13-я средно, което значи примерно от 9ти до 15ти, с форма като камбанка като начертаеш вероятностите, т.нар. нормално разпределение.
На много жени кървенето трае една седмица, така че времето когато кървенето спре и почват да правят секс е примерно баш 8-9-ти ден на цикъла, и много скоро след това могат да влязат в овулация.
Да не говорим, че овулацията може понякога да дойде спонтанно, не планирано на еди-кой си ден, ами когато жената изпита силни емоции към някакъв мъж и прави секс с него (според някои учени).

Така че към ОП: трябвало да е пие след това един Ескапел, след като си се изпразнил в нея. Толкова ли ви беше акъла - просто, евтино, и сигурно решение. Сега ще чакаш да ѝ дойде... ако ѝ дойде. Има и тестове за преди края на цикъла, но не са толкова акуратни, така че ще си сигурен чак като ѝ дойде (или не ѝ дойде).
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2017, 11:04:45 »

И аз тичах веднъж за ескапел преди години в 3 сутринта, ама беше щот презерватива се скъса, нещо ми седна на криво, как са извартя кво направи тая спомени бедни вече. Всъщност тя са беше по-притеснила, на мен по не ми пукаше щот аз вече бях свършил 2 пъти преди това а то вече за 3тия почти нищо не остава, ама тя държеше на хапчето и определено знаеше че не чувствам нищо сериозно към нея, и тя си тича да го купува, инак само я возех, даже не ми иска и пари  Grin . След няколко месеца се хвана с един колега и почти веднага взе че забременя. Сега един друг колега ме бъзика че детето приличало на мен, за което аз си знам е абсурд 100% Smiley .

Успех!
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2017, 20:18:47 »

И аз тичах веднъж за ескапел преди години в 3 сутринта, ама беше щот презерватива се скъса, нещо ми седна на криво, как са извартя кво направи тая спомени бедни вече. Всъщност тя са беше по-притеснила, на мен по не ми пукаше щот аз вече бях свършил 2 пъти преди това а то вече за 3тия почти нищо не остава, ама тя държеше на хапчето и определено знаеше че не чувствам нищо сериозно към нея, и тя си тича да го купува, инак само я возех, даже не ми иска и пари  Grin . След няколко месеца се хвана с един колега и почти веднага взе че забременя. Сега един друг колега ме бъзика че детето приличало на мен, за което аз си знам е абсурд 100% Smiley .

Успех!

Бати офиса Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: