Tyxo.bg counter Как да не ти пука за чуждото мнение?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 10:22:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да не ти пука за чуждото мнение?  (Прочетена 280 пъти)
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« -: Ноември 20, 2017, 22:10:32 »

Здравейте! Отстранявайки пречка след пречка пред личностното ми развитие стигнах до извода, че мога да реша голям процент от проблемите си ако не ми пука за мнението на околните. Някак си обаче не става. Знам, че няма как да станеш абсолютен непукист, но поне искам да развия непукизма си до по-висока степен. 

ПП. Забелязал съм, че проблема е най-голям сред хора, които познавам и знам, че ще срещам почти всеки ден, поне още половин година.

Та съвети?
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2017, 22:44:07 »

По-скоро трябва да ти пука, но не винаги в една степен в различни ситуации.
Примерно ако си на работа и не ти пука за мнението на колегите и шефовете и отидеш и заговориш нетактично и некалибрирано няколко поредни пъти няколко различни колежки и с тва си тренираш непукизма, най-вероятно ще получиш неприятен резултат.

По-скоро трябва да намериш баланса кога и колко да ти пука и до колко да се съобразяваш със себе си и с околните. За целта можеш да експериментираш.

Почни с това да изразяваш по-открито себе си (по-открито от сега, но не значи навсякъде, навсеги и всичко), набележи си цели и ги следвай.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2017, 22:52:47 »

Имам силата да се калибрирам.  Проблема е, когато съм в обстановка, където нямам шефове.  Smiley Там ми е слабостта.
Активен

and soar off to the sky,
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2017, 10:13:10 »

Ами трябва да се изправяш срещу страховете си, да пробваш нови неща, естествено това е и риск - преценяваш какво можеш да спечелиш, какво можеш да загубиш и решаваш.
Примерно няква мацка иска да сте само приятели, а ти искаш нещо друго. Преценяваш дали искаш да я загубиш като приятелче и да пробваш шансовете за другото и ако искаш другото повече, почваш да рискуваш и виждаш...
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2017, 10:21:48 »

Вече съм прецаквал доста приятелства така.  Embarrassed

Аз говоря за моментите, когато искаш да я заговориш, но около теб има 100 човека и си сигурен, че няма да останете насаме.  Roll Eyes
Активен

and soar off to the sky,
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2017, 10:09:59 »

Аз говоря за моментите, когато искаш да я заговориш, но около теб има 100 човека ...
Като прочетох въпроса ти оставам с впечатление, че има два момента за които питаш. Единия е когато искаш да заговориш момиче и при теб (или около теб) има твои приятели (познати) и те притеснява какво ще си помислят и втория когато я заговориш на улицата и има непознати хора около вас.
В първия случай това, което хората ще си помислят ще е изцяло в твоя полза. 99% от мъжете ще си кажат: "Браво пич!". Дори ще ти завидят на смелостта и ще искат да са като теб. Жените също ще се изкефят на това и вече ще изглеждаш по съвсем друг начин в техните очи, като истински мъж.
И това ще се случи независимо от резултата от approch-a т.е. дали мацката ще те отсвири или разговора ти е нея ще се получи. Ранга ти ще скочи. Да, ще има и такива (един двама), които ще се опитат да си ти се присмеят (особено ако approach-a не се получи) но това е само защото знаят, че нямат смелостта да бъдат като теб. На тези им казваш: Ако мислиш, че ще се справиш по-добре върви се пробвай. Но като цяло ще си изградиш много добър имидж сред приятелите си.
За втория случай мога да кажа, че хората като цяло не се интересуват какво правят непознатите хора около тях. Т.е. ако ти заговориш непознато момиче на улицата 99,9% от хората няма да ти обърнат внимание защото просто не се интересуват от теб. Имал съм случаи в, които непознати хора са обръщали внимание на това, че заговарям някое момиче но това е било само защото им пресичам пътя за да стигна до момичето. Но тяхното внимание върху мен е било само 2-3 сек. не повече. След това си продължават по пътя или да си мислят техните си неща. Така, че как може да ти пука за мнението на някого които не се интересува от теб и, които най-вероятно никога през живота повече си няма да видиш.

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: