Tyxo.bg counter Workshop 18/11 с Илиян
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 10:25:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Workshop 18/11 с Илиян  (Прочетена 201 пъти)
EvolvE
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« -: Ноември 28, 2017, 12:59:27 »

Здравейте!! Преди десетина дни минах през еднодневен уоркшоп с Илиян. Заедно с него съумяхме да запазим енергията висока и като цяло денят беше успешен с комбинация от всякакви сетове и доста събрани номера (опитахме за няколко срещи на момента, ама не се получи). Имам опит с колд апроуча, но отидох на уоркшопа с напълно отворено съзнание и Илиян доста ми помогна с постоянен фийдбек/конструктивна критика. Нямах трудности с отварянето на сетовете, базиците и поддържането на разговора, но задълбахме в наистина важни нюанси на играта - субкомуникация, начини да накараме мацката да инвестира в разговора (вербално и физически), максимизиране на първите 15-20 секунди от интеракцията, запазване на висока енергия при високо-рангови мацки, ефективно преструктуриране на разговора, калибриране на по-дръзки коментари, определяне на логистика за инстантни срещи.

Като цяло работата с Илиян беше много ценен опит и препоръчвам workshop-a. Постоянният фийдбек беше от изключителна важност и ми помогна да изградя план за действие за аспектите от играта ми, на които трябва да отделя повече внимание. За тези 5 часа извлякох много стойност и определено си струваше инвестицията, пък и беше доста забавен ден!!

По време на деня натрупах страшно много инерция и същата вечер дръпнах една готина мацка (с малко ЛМР) и си изкарахме страхотно...няколко пъти Wink
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: