Tyxo.bg counter На 35 години от град Варна, приемам всякакви съвети за пикап и свалки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:05:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: На 35 години от град Варна, приемам всякакви съвети за пикап и свалки  (Прочетена 1037 пъти)
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« -: Ноември 29, 2017, 16:40:53 »

Здравейте на всички  . Аз съм на 35 години от град Варна не съм обвързан и семеен не бих казал че страдам от ниско самочувствие както се казва чувствам се добре в кожата си  Smiley гледам и да спортувам и да не се изоставям  . Отскоро навлизам в Pick-up изкуството и ми харесва . Имам няколко успешни openera но за сега е това тъй като нямам достатъчно опит все още . Изчетох няколко книги на тази тема  и изгледах няколко семинара които ми бяха полезни . Постоянно гледам да се заговарям с всякакви жени където мога , за да тренирам  и да излизам от зоната си на комфорт . Ще се радвам да ми дадете каквито можете съвети , отговарям и на всякакви въпроси няма проблем , приемам и критики . Предварително ви благодаря за вниманието , продължавайте в същият дух .  Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2017, 16:56:16 »

Здравей. Мога да те посъветвам, да четеш из форума. Има страшно много полезни теми и мнения. Неща които напреднали играчи са писали от личния си опит. Неща които трудно ще откриеш в семинари и книги.
И най-вече продължавай да практикуваш. Това най-силно и значимо ще се отрази на играта ти.
Успехи
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2017, 00:00:54 »

Във Варна  къде спираш ? Аз само на севастопол съм спирал.
Имам и напълно офтопик въпрос, относно едни вечери в бар и дали правилно съм постъпил. Ако на някой му се чете да ми пише на лично. /Не е достатъчно голям казуса за да си струва да пълня форума с теми/
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2017, 00:28:41 »

Все още никъде не съм спирал на улицата  но има много места  във Варна като морската , пред икономическият , медицинският , на самият център , спирки , автобуси и много други  , както дискотеки и барове  . За сега си упражнявам играта с лесни таргети като касиерки , сервитьорки , барманки и едно момиче във  фитнеса  Smiley . Все още нямам достатъчно опит да спирам момичета и на улицата по мое мнение ,  но и това ще стане лека полека . Бих се записал и на някой семинар ако имам възможност , ако ще има такъв скоро ми пишете ако мога ще дойда но съм решил да го направя може и да е след една година но ще се запиша . Пишете  за съвети , критики и мнения . Пробвам и online игра но , съм по голям почитател на живата игра а не на тази в сайтовете за запознанства не че и там не могат да се получат нещата . До скоро , продължавайте в същия дух .  Smiley Smiley
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1749

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2017, 09:30:54 »

Брат не че нещо, ама на скоро му се карах на един 'младеж' като тебе, че на 32 се занимава с пикъпене. Ти па 35 си тръгнал. Това е за млади момчета, които имат и енергията и желанието, но нямат ресурсите.

Ти си на 35, аз съм почти на 32. Ние трябва да се занимаваме единствено с трупането на ресурс и капитал. Не може да си губиш времето с отварянето на сетове по 2-3 часа на ден. За тия 2-3 часа ще си намериш втора работа и ще изкараш едни 400-500 лева отгоре за месеца. С тези 400-500 ще направиш нещо за себе си или за финансовото си състояние. Най-малкото ще може да си позволиш 4-5 нормални вечери в заведение с мацка.

На нашите години пък е доста лесно да се зарибяват момичета. Дори да не казвам, че те сами се зарибяват. Общо взето трябва да те вземат за сериозен мъж обаче. И започват сами да се лъжат и да се натискат и да си дават, за да ги забележеш, че стават за нещо. Играта ти е елементарна, лъжиш ги, че си сериозен мъж за обвързване и създаване на семеиство. Те повечето за това си мечтаят. След няколко секса, ако не те кефят ги заебаваш.

И таргетите си няма да ги търсиш по улуците на Варна или Авеню.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 890

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2017, 11:01:02 »

Брат не че нещо, ама на скоро му се карах на един 'младеж' като тебе, че на 32 се занимава с пикъпене. Ти па 35 си тръгнал. Това е за млади момчета, които имат и енергията и желанието, но нямат ресурсите.

Ти си на 35, аз съм почти на 32. Ние трябва да се занимаваме единствено с трупането на ресурс и капитал. Не може да си губиш времето с отварянето на сетове по 2-3 часа на ден. За тия 2-3 часа ще си намериш втора работа и ще изкараш едни 400-500 лева отгоре за месеца. С тези 400-500 ще направиш нещо за себе си или за финансовото си състояние. Най-малкото ще може да си позволиш 4-5 нормални вечери в заведение с мацка.

На нашите години пък е доста лесно да се зарибяват момичета. Дори да не казвам, че те сами се зарибяват. Общо взето трябва да те вземат за сериозен мъж обаче. И започват сами да се лъжат и да се натискат и да си дават, за да ги забележеш, че стават за нещо. Играта ти е елементарна, лъжиш ги, че си сериозен мъж за обвързване и създаване на семеиство. Те повечето за това си мечтаят. След няколко секса, ако не те кефят ги заебаваш.

Съветваш го да се държи като АФЦ. И после ни обвиняват, че учим мъжете как да манипулират жените. Ако на преден план са провайдерските възможности, а не принципите и уменията придобити от играта, ако не може да си държи фрейма и да предизвиква жената да инвестира, ще го точат като за световно и ще ебе от дъжд на вятър. Мислиш, че ще може да ги чука преди да го източат ли? Голддигърките си знаят много добре играта. Всъщност тя е същата като нашата, от значение е кой инвестира повече. Ако няма фрейм и търси изкуствен рапорт, ако търпи да го доминират и възприема жените като награда, той вече инвестира, колко му е инвестицията да се обърне в пари.

А пробвал ли да зарежеш жена, която досега си лъгал с очаквания за обвързване и семейство? Дори само болката, която ще видиш в очите и ще отмие спомена за хубавия секс, който си правил с нея и взаимните моменти. Жените, с които съм правил секс без обвързване са знаели много добре, че са за това. Тези, които стават за обвързване са наистина малко и нещата се усещат още в началото. Изобщо не е нужно да заблуждава жените.

Дори и да не пикапи директно на улицата, трябва да намери места, където да среща много жени и където ще може да поддържа висок ранг. Без уменията, придобити от пикап, обаче, това би било доста съмнително.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2017, 12:38:57 »

Съветваш го да се държи като АФЦ. И после ни обвиняват, че учим мъжете как да манипулират жените. Ако на преден план са провайдерските възможности, а не принципите и уменията придобити от играта, ако не може да си държи фрейма и да предизвиква жената да инвестира, ще го точат като за световно и ще ебе от дъжд на вятър. Мислиш, че ще може да ги чука преди да го източат ли? Голддигърките си знаят много добре играта. Всъщност тя е същата като нашата, от значение е кой инвестира повече. Ако няма фрейм и търси изкуствен рапорт, ако търпи да го доминират и възприема жените като награда, той вече инвестира, колко му е инвестицията да се обърне в пари.

А пробвал ли да зарежеш жена, която досега си лъгал с очаквания за обвързване и семейство? Дори само болката, която ще видиш в очите и ще отмие спомена за хубавия секс, който си правил с нея и взаимните моменти. Жените, с които съм правил секс без обвързване са знаели много добре, че са за това. Тези, които стават за обвързване са наистина малко и нещата се усещат още в началото. Изобщо не е нужно да заблуждава жените.

Дори и да не пикапи директно на улицата, трябва да намери места, където да среща много жени и където ще може да поддържа висок ранг. Без уменията, придобити от пикап, обаче, това би било доста съмнително.

Аре стига глупости. Не го съветвам нищо освен да се фокусира върху правилните неща, а не да ходи да отваря на улицата. То много ясно, че ако си намери някоя, която му допадне ще си я вземе на 35 е все пак. Мислиш, че не мисли за сериозни отношения?

Говориш за принципи? Честно? Какъв по-добър принцип от това мъжа да работи и да си изпълнява мъжката роля, тоест на провайдър. Всеки един мъж на 35 трябва това да му е в главата. 35 години са към края на пика на един мъж и тои вече трябва да се е ориентирал какво ще прави в живота си и как ще е точно провайдър. Нищо, ама нищо друго не трябва да го вълнува. Това трябва да му е основния фокус. Как да бъде отличен провайдър, как да им средства и ресурси. Всичко друго е допълнение.

Всяка жена, с която успее да се запознае и да остави да го опознае, ще хареса такъв мъж какъвто ти го описвам. С основен принцип - работа, кариера, финанси, ресурси. Тои е на 35 не е дете. МЪЖ.

Не съм съветвал да търси голд дигърки. А нормални момичета. Какво има да го точат? Запознанство, среща 1 кафе опознаване, среща 2 на вън вечер на питие с опции да отидат в тях за секс, ако не се получи среща 3 в тях или при жената. Ако пак не се стигне до секс се зарязват контакти, докато жената не заяви желание за среща за секс. Ако се стигне до секс, си правят секс и се  срещат няколко пъти, докато реши дали му допада. Това всичкото може да отнеме от 2 седмици до 1 месец. Всеки мъж на 35 би трябвало да има явен критерии дали една жена му допада. Няма какво да ги лъжи. Той си има сериозен фокус - ресурси и провайдърство и си търси жена, с която да ги сподели. Ако не му допадне чао, ако му допадне - ок продължават и гледат до къде могат да стигнат.

Да зарязвал съм жена, която очаква семеиство след 6ти месец. Нищо не почувствах. Бяхме млади тогава и тя много бързаше.

Умения от пикапа? Брат той е от Варна. Ако прави около 1500 лева има жилище и кола, никакви умения не му трябват. Запознанствата му трябва да са около работното място, във фитнеса или по други хобита. Сингълките с които се запознае на възраст 27-40 ще го налазват като мухи лайно. Че той е топ мъж за Варна с такъв статус. Единствено трябва да научи да изглежда добре, да се представя и да се запознава. То самочувствие едва ли ще му липсва.

Ей имам един авер от скоро е сингъл. Ма грам игра няма, ама ебе като полудял. 2500лв заплата стартова, много добро образование, мисли как само да чука и да изкарва пари. Наскоро започна и собствена фирма, но му отложиха един проект с година и я прекрати. Сваля мацки от един крос фит клуб главно. Запознава се, открива ги в инстаграм, пише им някакви тъпотии от сорта на какви книги чете, пита ги за зодии а-у, кани ги на срещи и на втора трета среща макс ебе. Дърпат му се много яко, но тои е с мега самочувствие, защото е в топ  форма и изкарва пари. От два месеца е сингъл и издънил поне 3-4 мадами и отделно има някакъв женен милф за любовница. Запознал се е и с някаква от новата си компания и нея зарибява сега. Това е общо взето.

Какви умения какви глупости. Говорим за мъж на 35 - нека си налазва около социалния кръг, или пък от време на време като излиза с приятели да си хареса една или две и да се пробва да се запознае.

Уменията са главно за момчета от 20 до около 27. От там нататък динамиката е различна и ти много добре го знаеш. Вярно можеш да спреш някоя на улицата и да се случат нещата, ама да висиш всеки  ден нон стоп по 2-3 часа... аре малко.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 578

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2017, 13:02:32 »

Това е идиотски съвет, а и начин на мислене!

И жените като ги оставиш сами да те свалят каква демография ще уцелиш!?
Голддигърки, контролиращи мъжкарани, рускини и все в тоя дух.
Кой ще е мъжа, кой ще е жената, кой ще води, кой ще избира, кой какъв ресурс ще предлага и каква стойност в отношенията.
И как по-точно ще избереш подходяща жена като външност, характер и възраст по този начин!?

Принципът е, по-добре късно, отколкото още по-късно.
Ако някой е събрал кураж, сили и енергия и иска да си отвори очите и да стане по-адекватен, единственото което мога да му пожелая е късмет и успех. Независимо, колко е труден пътят и колко е малък шансът за успех.

Инс, от една страна говориш за голямо бизнесменство и важни познанства и не знам какво, а от друга за сезонна работа като чистач по хотелите и 400 лв на месец като големите пари.
Някак доста неконгурентно ми се струва.

Парите и сериозността сами по себе си имат някакъв фактор за задържане на една жена, но са далеч от основното, което движи жените.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2017, 13:13:05 »

Съгласен съм с  мнението  на Илиян като цяло . Според мен за Pick up няма възрастова граница стига да не е на 70 години примерно или да не е много сериозно обвързан човек с две или три деца . Нищо не пречи на даден човек да излезе  за един или два часа примерно и да се запознава на една или две седмици било то на улицата в някой бар , магазин или на други места стига да му стиска и да знае какво да прави. По добре ли е да чакаш да се запознаеш от социален кръг където може да отнеме и една година .  А относно парите имам познати  които са с много високи заплати и карат спортни коли сравнително нови и с месеци стоят сами и дори едвам тройки има вързват ако искате ми вярвайте виждал съм го с очите си  . Така че не е само до пари или положение , те са едно гориво според мен което ще ви помогне но по важното е вашето държание и енергията която имате . Също така възрастта за мен е само едно число има хора които са на по 20 и се чувстват като на 50 има и такива на по 50 които се чувстват като на по 20 .  Съгласен съм че  Голддигърките много добре си знаят играта и аз бягам от такива като цяло . Между другото повечето хора в България не са добре платени като цяло според мен . Приемам всякакви съвети , мнения , критики и коментари . Питайте каквото ви интересува .  Smiley
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2017, 13:14:04 »

Ако авторът се стреми към дълготрайни отношения ще трябва да съчетае  отношение / държание (мъжко поведение, лидерство) с някакви ресурси.
Ако предлага само ресурси като ценност, то ще намери и жена, която търси ресурси като ценност, а щом тя си утвърди мястото до него изведнъж ще се разболее от тежка мигрена...
Да не говорим, че само с ресурси (и тук говорим за нормално количество ресурси, не за милионери) като цяло таргет групата ти ще бъде сравнително посредствени жени. Жените, които са успяли да си подсигурят достатъчно количество ресурси за сносен живот ще те заобикалят.
Наистина, 2-3 часа на ден са много време, но пък ако ги вложи в разширяване на социалния си кръг, съчетано със спорт или приятно хоби, на което има приятни жени, то ще минимилизира загубата на време и ще си упражнява социалната интелигентност.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1597

Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2017, 13:30:08 »

Горко на този, който свали жена и тя е с него, защото има ресурси. Ами утре ако си загуби работата - кво правим?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2017, 13:33:50 »

Той Инса винаги е показвал такова мислене, но предвид произхода му, не се изненадвам. Но мисля, че в думите му има много истина, за мен правилния подход е да съчетваш нещата, които говори Илиян и тези, които казва Инса....Какво по- хубаво от това, мъж, който постоянно развива фрейма си, знае кой е, какво търси от живота ( разива вътрешната си игра, духа и тялото най- общо казано), съчетавайки го с един солиден финансов гръб и независимостта. която носи това от обикновените битовизми, които запълват ежедневието ни. Това естествено се постига много трудно, но смея да кажа, че такива мъже има рядко, но  тогава те стават самата игра, а не да я играят, и жените го усещат това, и се подмокрят само от присъствието им и вниманието, което им обръщат. Те сами започват да те гонят. Вие как мислите, кой ловец е по- добър, този, който се разбива от обикаляне за да залови плячката, или този, който е толкова добър, че прави така тя сама да идва при него???
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2017, 13:34:53 »

Това е идиотски съвет, а и начин на мислене!

И жените като ги оставиш сами да те свалят каква демография ще уцелиш!?
Голддигърки, контролиращи мъжкарани, рускини и все в тоя дух.
Кой ще е мъжа, кой ще е жената, кой ще води, кой ще избира, кой какъв ресурс ще предлага и каква стойност в отношенията.
И как по-точно ще избереш подходяща жена като външност, характер и възраст по този начин!?

Принципът е, по-добре късно, отколкото още по-късно.
Ако някой е събрал кураж, сили и енергия и иска да си отвори очите и да стане по-адекватен, единственото което мога да му пожелая е късмет и успех. Независимо, колко е труден пътят и колко е малък шансът за успех.

Инс, от една страна говориш за голямо бизнесменство и важни познанства и не знам какво, а от друга за сезонна работа като чистач по хотелите и 400 лв на месец като големите пари.
Някак доста неконгурентно ми се струва.

Парите и сериозността сами по себе си имат някакъв фактор за задържане на една жена, но са далеч от основното, което движи жените.

Хайде пак се чете и не се мисли. Стига бе човек. Той ще е топ мажага, толкова ли няма да може да има самочувствието да заговаря и излиза с жени, които него го кефят? А ще се оставя  да го свалят. Нямах изобщо в предвид, че трябва да бъде свалян, имах впредвид колко е елементарно да си топ мъж с избор и да създаваш превличане на тази възраст.

Не говоря за голямо бизнесменство. Говоря, че сега ако е на 35 и прави някакви пари, вместо да се чуди как да сваля мацки може да отиде да бачка допълнително вечер нещо си за по-малко пари. Примерно барман или крупие или нещо такова.  От 8 до 12 като втора работа, хем ще се запознава с мацки, хем ще прави и някои лев отгоре. Давам ти елементарен пример.

Ама кои както иска така да си живее, брат. С каквито принципи. Не знам защо като почна да говоря - сядаите и ставаите мъже, вместо да скитате по улуците и да заговаряте студентки и всички така скачате.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2017, 13:44:43 »

Питайте каквото ви интересува .  Smiley
С какво се занимаваш? И като работа, и извън работа. Какво ти е интересно? Какъв е начинът ти на живот?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 890

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2017, 14:03:01 »

Инс, ако наистина вярвахме, че всичко е до провайдерски възможности, защо изобщо щяхме да се пънем да правим сайт за пикап. Потребителите спокойно можеха да четат инвеститорски и бизнес форуми, вместо да изграждат фрейм и умения за комуникация.

Дори и дядо ако дойде тук ще му дам същите съвети. Дори и дядо може да иде да заговаря бабички в парка, какво остава за 35-годишен мъж. Ти можеш да имаш милиони, но ако си слаб в една връзка, ако нямаш избор и ако не си преценил правилно човека до себе си, лесно могат да заминат. Животът е пълен с подобни случаи.

И да жените имат социални критерии и его, те мислят за това как ще изглеждат в очите на приятелките си, но играта не се състои в задоволяване на техните критерии. Би било жалко ако един мъж разчита само на това. Ти даваш примери за мъж, който печели пари и сваля жени, но аз мога да ти дам и много примери за такива, които не свалят. Хора, които са прекалено логични, без вътрешен драйв и усещане, винаги търсещи начин да компенсират липсата на самочувствие в себе си...

Ей имам един авер от скоро е сингъл. Ма грам игра няма, ама ебе като полудял. 2500лв заплата стартова, много добро образование, мисли как само да чука и да изкарва пари. Наскоро започна и собствена фирма, но му отложиха един проект с година и я прекрати. Сваля мацки от един крос фит клуб главно. Запознава се, открива ги в инстаграм, пише им някакви тъпотии от сорта на какви книги чете, пита ги за зодии а-у, кани ги на срещи и на втора трета среща макс ебе. Дърпат му се много яко, но тои е с мега самочувствие, защото е в топ  форма и изкарва пари. От два месеца е сингъл и издънил поне 3-4 мадами и отделно има някакъв женен милф за любовница. Запознал се е и с някаква от новата си компания и нея зарибява сега. Това е общо взето.

Сигурен ли си, че няма никаква игра? Защото ако аз го познавам, убеден съм, че ще открия в него много елементи на играта.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: