Tyxo.bg counter Зверски съм хлътнал - Единствената
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:46:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Зверски съм хлътнал - Единствената  (Прочетена 2543 пъти)
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #75 -: Декември 02, 2017, 19:09:12 »

Аз е бих се оженил за бамбина на 18-20. Наистина си взимаш едно дете. След 25 пак са си потенциално деца, зависи колко са се поучили от грешките си. То и с мъжете е така но към 28 някъде като, че ли хормоните се утаяват и стабилизираш някак. Аз поне така го усетих. Не съм експерт по биохимия(само тя ми куцаше по биология), но силно вярвам във биохимичната основа на нашите отношения. Като гледам баба ми, която е със старческа деменция и си давам сметка какви сме всички просто биологични компютри. Развали се един елемент и интелекта страда неименуемо.
Та като спадне окситоцина и допамина мисля, че остават общи интереси. Дали ви е интересно да сте заедно и да изживявате живота си заедно. Сходството в характерите дет се вика. Дали отиваш на риба и жена ти няма проблем да дойде с теб и да гледа езерото/рисува/медитира/плете чорапи и тн. Част от тези неща съм ги чувал от опитни жени с по един два брака зад тях. Струват ми се доста логични. На мен лично мненията на stone
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #76 -: Декември 02, 2017, 19:12:53 »

Аз е бих се оженил за бамбина на 18-20. Наистина си взимаш едно дете. След 25 пак са си потенциално деца, зависи колко са се поучили от грешките си. То и с мъжете е така но към 28 някъде като, че ли хормоните се утаяват и стабилизираш някак. Аз поне така го усетих. Не съм експерт по биохимия(само тя ми куцаше по биология), но силно вярвам във биохимичната основа на нашите отношения. Като гледам баба ми, която е със старческа деменция и си давам сметка какви сме всички просто биологични компютри. Развали се един елемент и интелекта страда неименуемо.
Та като спадне окситоцина и допамина мисля, че остават общи интереси. Дали ви е интересно да сте заедно и да изживявате живота си заедно. Сходството в характерите дет се вика. Дали отиваш на риба и жена ти няма проблем да дойде с теб и да гледа езерото/рисува/медитира/плете чорапи и тн. Част от тези неща съм ги чувал от опитни жени с по един два брака зад тях. Струват ми се доста логични.
На мен лично мненията на stone ми се струват най-логични, но нали знаете че всеки възприема каквото му е близко до светоусещането. Но дебрите на езотериката и "абсолютната реалност", която постигат някви гурута не е цел на тоз форум.
А кво беше това за лизането и къде съм го пропуснал. Имам се за качествен лизач, но може да науча нещо. Забелязал съм, че някои жени се кефят....други не и тн.
Ся дори се сещам, че след определен период на облизванки на бившата като видя готина мадама дето наистина й се кефя и почвам се плюнча. Мислех си едно време, че го има само по анимационните филми с оня вълк дет се плюнчи и се пере с чука по главата ама то било истина...хахахахха
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #77 -: Декември 02, 2017, 19:32:51 »

Ся дори се сещам, че след определен период на облизванки на бившата като видя готина мадама дето наистина й се кефя и почвам се плюнча. Мислех си едно време, че го има само по анимационните филми с оня вълк дет се плюнчи и се пере с чука по главата ама то било истина...хахахахха
Ха, тъй де, ама ние тук говорихме за ситуацията, че примерно след 10 години живот с даденият човек, вече не се облизваш като вълка, дето визираш. Както и доста жени, в началото като видят пениса на мъжа, когото харесват, им се пълни устата със слюнка, пък с годините, в един момент вече не щат и да чуят. Аз в това нямам опит, ама ето стоун вика, че така се случвало често.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: