Tyxo.bg counter На 35 години от град Варна, приемам всякакви съвети за пикап и свалки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:46:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: На 35 години от град Варна, приемам всякакви съвети за пикап и свалки  (Прочетена 1012 пъти)
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 578

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2017, 14:26:38 »

Точно така е. Всеки си живее както иска. Нямам спомен да съм съветвал някой друго.
То и аз освен работата движа бизнес, и съм фрашкан с кинти, но грам не го усещам като "удобство и възможност" да срещам хора.
Напротив! Натоварвам се с усилия, нерви и време, което бих могъл да употребя в безгрижие и запознанство с мацки.

Елементарен факт е, че аз говоря точно от позицията на 40 годишен, сериозен и с пари. Изобщо не забелязвам да се натискат 10ките.
А също съм бил и на 20 и на 30 и помня какво е било.
А ти нямаш тази позиция (личен опит) и никога не си я имал. Само си мислиш и въобразяваш "какво би било, ако ..." , например освен сегашната работа, станеш и крупие, пиколо или нещо друго.

Самата концепция за "трамбоването" също не ти е ясна. Нещата не са "нъмбърс гейм" и да целиш статистика, а да промениш усещането си за стойност и да се научиш да контролираш страхът от загуба.
Без такава качествена промяна, просто да се гони едно крайно провайдърство е просто абсурдно.
Никой не е съветвал човека да напусне работа, да стане несериозен и да се шляе по улиците.

Твоят приятел очевидно има достатъчно игра, като за бройките му.
Най-малкото, не стои на сухо, което дава на вътрешната игра основния тласък.
Друг основен елемент на играта, той вярва че е достатъчен, не се саботира, настоятелен е, и води нещата до край.
Тези 2те общо взето покриват 90% от играта. И нямал бил "игра".
Останалите 10% са калибрация, логистика и екзотики като пуш-пул, да не задаваш много въпроси, а стейтмънти и тн.

Гледната ти точка се основава на презумпцията, че даден човек "е нормален", каквото и да означава това. Че има редовен сексуален живот с разни милфове, че няма насадени комплекси от детството, че "има самочувствие" заради факта, че вади 1500 лв на месец.
Просто как ги вадиш тия изводи, и правиш крайни заключения и обобщения, се чудя.
Ми напълно възможно е човек да вади и по 5к на месец и пак да няма самочувствие, трайно или пък за момента. Примерно е перфекционист, или мисли много, или и 2те. Или пък е морален и се страхува да не "лъже и зарязва" девойките. И колкото и да си набива идеите, че е хубаво да слъгаш, нещо вътре трепва и е достатъчно да се издъни. Особено като трябва да се съревновава с булдозери, които грам не се съобразяват какво на кой правят.

Самочувствието у хората е доста сложно. И не е лесно да се дефинира и определи. Няма как с едни 1000 лв да се решава тоя проблем.
Определя се основно от ценностната система, но също и от моментното емоционално състояние.
Най-дълбоките нагони за глад, секс, сигурност трябва да са задоволени, за да е в комфотна зона.
Ако не е в комфортна зона, има всевъзможни симптоми като изпотяване, зачервяване, треперене, смут, неспособност за гледане в очите и още 10000 неща.
Отделно,
ако целта и ценността на живота му не са 1000та лева на месец, като супер самоцел номер 1, трансцедентална мися на живота, тогава няма как и печеленето им да предизвиква супер еуфория и самочувствие на млад бизон.

Прочее, колко трябва да си изпаднал, и какви трябва да са ти ценностите, че едни 1000 лева да те вдигат на небето?
От личен опит мога да ти кажа, че и 10к и повече да взимаш, свиква се на 2я месец и общо взето си напълно същия човек. Особено ако нямаш супер самоцел и ценност в живота "да станеш важен бизнесмен" ... каквото и да означава това!
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2017, 15:11:26 »

Доколкото съм разбрал Ins описва мечтата на всеки мъж да е добре платен или много богат и да не прави почти нищо и жените сами да идват при него . Което  е супер но не знам дали е възможно и до колко ще са качествени тези жени . Чел съм биографиите на някой от известните богати хора на планетата които са забогатели честно  и съм останал с впечатление че при тях жените не са идвали заради парите им а заради интелекта им . Покойният Стив Джобс се е запознал сам с последната си съпруга докато е водел лекции в един университет бил е на 32 а тя на 23 години  доколкото си спомням . След лекцията я причаква на паркинга  пред университета и я кани на среща . Пак казвам аз не виждам нищо лошо един човек независимо от възрастта си да излезе и да се запознава с момичета стига да има време ,  по-добре е отколкото да си стои в къщи . За мен парите на са водещ фактор в свалките с жени , има и хора без много пари и пак са с много момичета , то ако всичко е до пари незнам каква връзка ще бъде . А за мен аз съм завършил право във Варна не бях много добър студент , карам втора магистратура свързана със софтуерното инженерство за съжаление работя само сезонно като охрана и като касиер на един паркинг . Сега чакам да започна постоянна работа в една фирма за продажби на индустриални машини и части за тях . Спортувам четири пъти в седмицата зимата ходя на фитнес а лятото и пролетта само на лостове . Интересувам се и от японски и китайски бойни изкуства , нови технологии , компютърни игри когато имам време също . Слушам рок, хеви метъл,реге , ретро и електронна музика . Против поп-фолка нямам нищо против но не ми е в кръвта и когато съм бил на подобни заведения което е рядко ми е било тъпо .  Чета много психолигическа литература също , не мисля че имам някакви кой знае какви комплекси чувствам се добре в кожата си , не съм пълен добре сложен съм и не съм плешив не че последното е от значение просто си е до ген . Питайте каквото  искате да знаете за мен .
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 636

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2017, 17:28:31 »

От личен опит мога да ти кажа, че и 10к и повече да взимаш, свиква се на 2я месец и общо взето си напълно същия човек. Особено ако нямаш супер самоцел и ценност в живота "да станеш важен бизнесмен" ... каквото и да означава това!
Тангра и аз съм мислел за подобни неща, а именно как точно влияе успехът на самочувствието/фреймът и респективно егото краткосрочно/дългосрочно и съответно как да се минимизира влиянието върху егото. Ще ми е интересно да ти прочета по-подробно мнението по този въпрос, ако искаш и на лично да не е спам.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
NetLight
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #18 -: Декември 01, 2017, 10:09:36 »

BURN, вижда се че разсъждаваш разумно. Ако искаш да напреднеш с жените можеш да четеш и теоретизираш, но полза няма да имаш без практика. Бих те посъветвал да отделиш един уикенд време, няколко десетки лева и да се запишеш на уъркшоп в Сф. Ще разбереш къде си силен, къде имаш да наваксваш. Ти няма как да се видиш отстрани, но инструктурите могат ще ти дадат полезна и вероятно болезнена обратна връзка.
Бил съм на уъркшоп и говоря от личен опит. Ако има нещо питай, от Варна съм също.

P.S. Пари не ти трябват. Самочувствие и умения обаче-да. Умения вече казах как е най-бързо: уъркшоп. Самочувствието се трупа постепенно, с малки победи от студен контакт: първо заговаряне, първи телефон, първа среща, първи секс...и.т.н.
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Декември 01, 2017, 11:10:11 »

NetLight благодаря ти за съвета ще се запиша на workshop при първа възможност . Определено е така нещата се градят
с малките победи , както ти каза първи clouse  , първо вземане на телефон и др но сам е по трудно и бавно според мен . За сега гледам  да излизам от зоната си на комфорт навсякъде и по всяко време което мога и където мога  и така да доизграждам себе си . Щом си от Варна ще ти пиша по късно на лични съобщения  да те питам някой неща , за да не спамвам излишно темата . Пишете мнения и ме питайте каквото искате .

Активен
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #20 -: Декември 01, 2017, 15:12:01 »

Доколкото съм разбрал Ins описва мечтата на всеки мъж да е добре платен или много богат и да не прави почти нищо и жените сами да идват при него . Което  е супер но не знам дали е възможно и до колко ще са качествени тези жени .

Повечето мъже искат това ,за да избегнат отсвирването и страхът от провал. При този вариант се задоволяваш с жените, които подхождат към теб, а те не винаги са това което искаш. Да чукаш, но често и не такава, каквато искаш.
За годините въобще да не ти пука. Има доста момичета, които се кефят на по-големи момчета. Бащата на мой приятел на 52 се ожени за 24-годишна, и не не милионер. Човека е изключително контактен. 
Успех !
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Декември 01, 2017, 16:20:39 »

Съгласен съм с мнението  ти zaiki , като цяло мъжете ни е страх да не ни отдрежат и за това си стоим в комфортната зона и се надяваме на приятелски кръгове където нещата стават по бавно но и ние по спокойно както пишеше на едно място : Your comfort zone will kill you . Но аз съм отрязван доста пъти ,  това лято два пъти и съм претръпнал много отдавана , това е част от живота и няма как трябва да се свиква не можем да се харесваме на всички . И мисля че след всяка резчака един мъж трябва да става по силен от това . А годините са просто число и в това отношение при нас мъжете нещата стоят по различно . Според мен повечето мъже харесваме млади жени защото би трябвало да са генетично по здрави и по поддържани  останало ни е още от онези времена когато сме ходели на четири крака  Grin. Забелязал съм че доста хора след като се оженят се изоставят къде заради мързел , къде заради грижи това си опира и до човека има хора на по 60 години  и са в много добра форма и такива на по 25 които са развалини .
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #22 -: Декември 02, 2017, 14:30:32 »

Just_a_boy ами като цяло повечето хора като дръпнат с кеша и се надуват до безобразие. Понеже той става основа за самочувствието им, става и основно мерило за хората. Кой колко пари има е основа за отношение към другия. И така се превърта съзнанието. При някои повече при някои по-малко или по-бавно. Една рядка група са бохемите, дето си гледат кефа само и трудно страдат от тези дефекти, понеже за тях кинтите са само начин да си изкарат добре. Горе долу, който се е докопал до власт и кинти, те не са му простили. Като катализатор на най-лошите черти от характера на човека са. Падат му задръжките и ела да гледаш сеир.
Аз лично.....от един момент, когато прекаленото работене почна да ми влияе на здравето реших, че не искам да си живея живота в този забързан кръг амбиции-кинти-претоварване-плащай ся за здраве.
Мой приятел има бизнес успешен, един път го пребиха зверски, скъсани мускули на крака и 6 месеца на легло и физиотерапии. После му палиха три пъти колата и накрая си докара диабет. Благодаря тоз живот, ще карам таралясника вместо хибрида и ще съм по щастлив.
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Декември 02, 2017, 17:27:09 »

Аз лично никога не съм разчитал на пари за да впечатля някоя жена , пък и   не знам каква връзка ще е тази която ще е изградена само на пари . Доброто материално положение е един плюс в това спор няма но за моите разбирания то не е всичко . Още повече че ако изкарваш парите си по нечестен начин се плъзгаш по тънък лед и това за мен не си е работа  .  Има една поговорка която казва : Всеки иска да е богат но не всеки е готов да поеме тази отговорност . Но всеки човек има различни разбирания за това .
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #24 -: Декември 02, 2017, 18:28:11 »

Аз лично никога не съм разчитал на пари за да впечатля някоя жена , пък и   не знам каква връзка ще е тази която ще е изградена само на пари . Доброто материално положение е един плюс в това спор няма но за моите разбирания то не е всичко .
Парите сами по себе си са безстойностни. Стойността им идва от услугите/продуктите, за които могат да бъдат разменени. Така че парите не могат да привлекат жени, сами по себе си. Жените не са хартио-сексуални, че да се привличат от пари.

Но можеш да използваш парите, за да създаваш привличане (хипотетично (и естествено, не е добре да се разчита само на тях, но са едно добро допълнение)). Можеш да използваш парите за да си създадеш по-интересен лайфстайл, от който повече хора да искат да бъдат част. И това може да е всичко - готина кола, хубаво жилище, посещаване на интересни места, дори гледане на домашни любимци, интересни дейности/хобита и каквото друго се сетиш. Естествено, не казвам да трупаш придобивки, само и единствено с идеята, жените да им се кефят. Основно ти трябва да им се кефиш, и трупайки ги, да изградиш уникален, в твой личен стил, начин на живот. Примерно онзи ден в бара си говорихме с няколко пича, и се питахме "Ако парите не са фактор, каква кола би карал?" Ползвах това, за да илюстрирам на един познат, който се интересува от пикъп, как животът ти трябва да рефлектира вътрешния ти свят, и да е нагоден според него, понеже преди това си говорихме за стил на обличане. Какви бяха резултатите:
Аз казах - искам екзотична кола - Ламбо, Вайпър, кабриолети, спортни.
Единият познат каза - аз искам огромен джип.
Музикантът пък каза, че искал ван, с който да може да пътува с още няколко човека и джип.
Другият вика - аз искам Бентли, или нещо подобно.

Идеята е, че изборите на всеки се разминаваха с тези на другите, и рефлектираха характера му. Иначе всички изброихме хубави коли, но хубави по тотално различен, една от друга, начин (разбирай "стил").
Аз обичам всичко мое да е персонализирано към мен. Даже и дебитните ми карти са със снимки, които съм свалил от нета, и съм ги пратил на банката да ги сложи (едната е с някаква гола, вързана мацка, малко с неохота я сложиха, ама ги навих). Та това обяснявах на пича, че е добре да имаш свой собствен стил, който хората да асоциират с теб, и веднага като видят нещо от стила ти, да се сещат за цялостната ти персона. ТА.....парите ти дават повече свобода да изградиш този стил....освен ако стилът ти не е да си бездомник.

Предвид, че не можеш да угодиш на всички, и да се пласираш сред различните прослойки по равно. Затова съм фен на differentiative segmenting (както се нарича в маркетинга), демек избираш си твоята ниша клиенти, и гледаш да се котираш (тва ли е правилната дума?) на тях, пък останалите да се оправят. Като имаш предвид, че сегментът, който избереш, не е нужно да е голям, за да си доволен от "профита" (демек удовлетворението, като говорим за връзки), който ти докарва. Това, също така, обяснява защо никой не може да привлече ПОВЕЧЕТО хора, които среща - единият предлага едно, другият търси друго, има разминаване, краен резултат - No Deal. Мисля, че много ще ти помогне, ако успееш да идентифицираш и класифицираш жените, които биха търсели това, което ти предлагаш. Пробването, ей така за спорта, е разхищение на ресурси. Затова и никоя успешна компания не го прави. И да не скочи някой сега, с някакъв дебилизъм от рода на "Е ама Митсубиши правят и коли, и климатици, и не знам си кво" - това са различни пазари. Аз говоря за случай, където е един единствен пазар - примерно автомобилният. Затова Бентли си правят Бентлитата, и нямат кола, която примерно да се конкурира с Королата, или пък Трабант. Не че другите не са си успешни в своите сегменти на пазара, просто таргетът им е тотално различен.

И последно ще добавя - недей да гледаш какво правят другите, и да си недоволен, че ти не правиш същото. Примерно, ако някой ти каже, че ебе 10ки и си е доволен, това не гарантира, че ти ако ебеш същите жени, ще си доволен, колкото него, сиреч - няма смисъл да му завиждаш и да гониш неговите таргети. Ако ти си доволен от жените, с които имаш контакт, тогава за теб, те са 10ките. Разбира се, ако си недоволен, гледаш да вдигаш нивото, докато станеш доволен. Но удовлетвореността ти не трябва да бъде диктувана от неща, които удовлетворяват някой друг.

tl;dr : Можеш да ползваш парите, за да изградиш уникален, интересен, личен стил, към който да ти помогне с привличането на определеният тип жени, които искаш.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #25 -: Декември 02, 2017, 19:40:52 »

Съгласен съм с rekojeht. Интересно, аз бих си купил минибус Фолксваген Т100 или Т200 от ония изрисуваните хипарските и бих обиколил Европа и света. Представете си само разнообразието от хора, които ще срещнете....настръхва ми кожата като се замисля. Иначе, за кеф бих си взел някой комфортен модел лимузина дето да има основни екстри и да не ми затормозява съзнанието с излишни тъпни по контролите....
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Декември 02, 2017, 20:16:45 »

Всичко е относително и всеки действа според мирогледа и интелекта си . Някой с много пари ще започне да се гъзарее друг ще живее много скромно при всеки е различно , трети ще ги изхарчи много бързо . Има една друга поговорка която казва : Че било по хубаво да си депресиран в бентли  отколкото в заска . Съгласен съм  с по - горният коментар че парите ще ти дадат възможност и свобода да развиеш някой свои хобита и интереси , за мен те са едно гориво което ти дава някаква свобода но няма да ти донесе щастие то си зависи от теб самият и твоят мироглед .
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: