Tyxo.bg counter Връзките ми се повтарят
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:04:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Връзките ми се повтарят  (Прочетена 2623 пъти)
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 25, 2017, 00:05:38 »

Не съм глезла. За теб може да е странно, но на мен работата ми е удоволствие. Харесвам колегите си и това, което върша го правя с желание. Това, че съм млада и имам още много да уча не означава, че не трябва да имам и аз очаквания и изисквания към хората около мен. Това, че отговарям на въпроса или коментара на някой потребител означава, че се влияя , така ли? Тогава да си пиша само аз каквото си знам, другите да си пишат, аз изобщо да не им отговарям. Така ако правеха всички какво щеше да стане? Аз ако исках никой да не ми отговаря щях да си напиша дневник и сама да си го чета или да си напиша блог и отдолу да напиша - моля никой да не ми отговаря, не искам мнението ви.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 25, 2017, 02:15:20 »

Работата е необходимост, за да можеш да си плащаш сметките. Ако успееш да я превърнеш в удоволствие - още по-добре
А мъжът какво е?
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 25, 2017, 13:31:35 »

Работата е необходимост, за да можеш да си плащаш сметките. Ако успееш да я превърнеш в удоволствие - още по-добре
А мъжът какво е?

Стоун, най-добре е мъжът да е удоволствие и пълноценен партньор в живота.
Ако жената избере друго за себе си - жал ми е за тоя мъж, дето ще върже, защото ако е с него само от необходимост, то най-вероятно ще го презира, в добрия случай. В лошия вместо захар ще му сипва стрихнин в кафето...
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 25, 2017, 13:46:42 »

Въпреки резонният тон, с който пишеш, вече за N-ти път не само демонстрираш абсурдни двойни стандарти, но и някак си това, че го правиш, успява да ти убегне. Ето и императорката ти го каза, ти го подмина, и се хвана за глезла.

Точно така ми звучи и на мен. Обичаш да правиш първият ход с мъжете, защото ти било интересно, но после искаш някак си, вълшебно, нещата да се променят, само защото си решила, че ситуацията вече не ти е интересна. Това е буквално дефиницията на глезене.
Няма лошо да искаш, ти да си по-инициативната и активната във връзката, ако наистина искаш това. Има и доста мъже, които би ги кефило. Ама да почваш с това, и в един момент да решиш, че вече не щеш..............и това да го правиш, не един, или два пъти, ами ХХ пъти.......
После пък, проявяваш инициатива да огранизираш, да демонстрираш, да помагаш, ама искаш да го правиш единично, и само когато на теб ти скимне. По принцип си е твое право...ама е и малко лапешко. Малко по-краен пример за това, би било да решиш да осиновиш дете, и след месец, когато вече решиш, че не ти е толкова интересно, да го върнеш. От написаното, оставам с впечатлението, че тотално ти липсва чувство за лоялност, за поет ангажимент, на който веднъж като си се навила, е редно да го изкараш до края. Пак казвам, по принцип, си е твое право, но според мен, не демонстрира добри качества, особено когато се повтаря толкова много, колкото при теб.
Пак краен пример, с дете, ама да кажем, че имаш. И е вече на 14, и ще влиза в гимназията, какво ще му кажеш - "ха, ти пък и ти, кво ме използваш и ми се качваш на главата, само защото те гледах през детската градина и началното училище, защо очакваш да го правя и като си в гимназията? Айде къш!" ?
Хората очакват да си редовна в действията си. Какъв е смисълът иначе, да им правиш услуги, с цел да им покажеш, че можели да разчитат на теб (нали така каза?), пък в следващия момент - "а не, аз ти направих услуга, ама само защото в него момент бях на кеф, сега не съм, айде чиба!" . По пътя на логиката, това би означавало, че не могат реално да разчитат на теб, а просто могат да се надяват да те уловят в алтруистичен период.

Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 25, 2017, 22:51:11 »

Рикошет, когато става въпрос за деца е съвсем различно. Не можеш да правиш такива сравнения.
За другите неща, които си казал съм говорила вече доста пъти в темата и мисля наистина, че няма да се разберем. Не смятам да повтарям какво съм казала, защото може би не мога да го обясня както трябва или не знам какво. Аз съм обяснила защо съм реагирала по даден начин, но просто с тебе явно мислим различно.

Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 25, 2017, 22:55:05 »

Междудругото не го казвам това ядосано и не се заяждам, а просто мисля наистина, че мислим различно.
Активен

Опра Уинфри
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: