Tyxo.bg counter Чудовището вътре в теб!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:04:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудовището вътре в теб!  (Прочетена 710 пъти)
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« -: Декември 01, 2017, 01:30:23 »

Това е малко по-различна тема. Ще ви кажа как аз успях да добия смелост и самоувереност. Как изобщо се осмелих да заговоря мацка за пръв път. И как по дяволите промених живота си напълно за няколко месеца(около година и малко).

Да започнем с предистория:

Преди около 2 години бях пълен ламер. Но като казвам ламер, имам в предвид АФЦ Level 10000. Самочувствието ми беше горе долу на нивото на скарида... хммм, даже скаридите сигурно имат по-голямо.
Всеки ме тъпчеше, а аз си стоях кротко и не правех нищо по въпроса, въпреки, че постоянно се обвинявах за състоянието си. Не правех НИЩО.

Горе долу по това време открих форума. Няма да лъжа, отначало ми се стори като идиотска идея да "Заговарям непознати на улицата". Това беше нещо като ТАБУ за мен. "Да говоря с непознати?! Как така? Ама не може!".  Embarrassed

Сега се смея на онази ми версия.

Дори след като открих форума, аз не направих НИЩО. Продължавах скучния си монотонен живот още няколко месеца. Докато един ден не видях красиво момиче в градския транспорт, спомних си за форума и реших да опитам.

Отидох до мястото, където госпожицата седеше и проведох разговор, който беше подобен на:

- Здравей. - Казах аз, а гласът ми секна и останах без дъх.
- Здрасти ! - Отвърна тя с чаровна усмивка.

И тогава ме достраша. Казах и, че съм се припознал и изчезнах яко дим.

НО ТОЗИ ДЕН беше значим за мен. Разбрах, че го мога. Разбрах и, че няма нищо страшно. Но най-вече в този ден научих, че нещата няма да се променят, докато сам не се променя. В резултат прочетох целия форум и вече знаех доста неща.

Но все още не ми стигаше кураж. Не смеех да заговоря никое момиче. Нещо ми липсваше - увереност.

След дълги размишления (в рамките на няколко дни) измислих собствен план. Той се състоеше в това да си представя, че вътре в мен има звяр, чудовище или както искате го наречете и всеки път, когато трябва да направя нещо да го освободя, за да реши трудностите и проблемите вместо мен.

Нямах идея дали ще проработи. Не можех да измисля нищо по-добро, за това реших да го опитам в действие.

На следващия ден срещнах с главния ми "мъчител". Той никога не пропускаше да ме усмее или да ме бутне, когато се видехме. В този ден както обикновено ми наби едно рамо. Тогава аз си представих как "освобождавам" чудовището си. И го праснах в носа с все сила.
Той се стресна, но се окопити бързо. Малко се посбихме, но вече никога не се закачаше с мен както преди. Чудовището беше свършило своята работа.

Това до тук е част от моята история, но нека премина и към същината. Заговарянето.
След като използвах своето вътрешно "чудовище" за един от проблемите ми и той се реши, имах идеята да опитам и със заговарянето. В крайна сметка моят "звяр" беше наистина добър, та реших да го опитам и за това.

Няколко дни по-късно видях друго красиво момиче ходещо срещу мен на тротоара. По инстинкт ми се искаше да сведа поглед, но тогава си казах, че моят "инстинкт" няма шанс срещу новата ми сила.
И какво направих? Освободих чудовището.
Заговорих мацката, държах очен контакт с нея без проблем. Почти нямах притеснения.
Резултатът? Излязох на среща с нея и получих първата си целувка с език.  Smiley За жалост в крайна сметка се оказа, че не ме кефи толкова, но това е друга тема.

С времето "чудовището", което използвах започна малко по малко да се слива с мен.
В началото го "освобождавах", когато имам проблем, но сега вече то е неразделна част от всекидневното ми държание. Не се опитвам да го освободя, защото то е свободно. Просто с него сме като "дупе и гащи", неразделни.

Не знам дали изобщо някой ще вземе темата на сериозно. Аз просто споделям как самостоятелно реших проблемите в живота си и как продължавам да ги решавам. Smiley

WolfStriker

Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #1 -: Декември 01, 2017, 10:44:10 »

Не бе що, готина е идеята, роуплейя помага. При теб е чудовището а при друг ще е АФЦ-то което е станал след 10 години ако пак не заговори мацката. Важното е да се действа. На мен проблем ми е да заговарям натурално. Примерно излязъл съм да пикапя за 2 часа отварям 8-10 сета без проблем, ама отивам до супера за гъби и виждам супер яка сладка кака и не мога.
 Въпроса е че скоро не съм пикапил и съм си изгубил уменията като цяло, единствено на работа си играя на социал динамикс щот сме супер голям социал кръг ама и там не се представям колкото ми се иска понеже твърде много матрих ми е в главата и съм реактивен, постоянно изчислявам и разархивирам думи + боди лангуич и затова не калибрирам натурално. Но го правя за да разбера какво се случва, къде и що хората ме харесват, къде не, къде мацката ми се кефи повече и къде не, инвестиций и майни, идват ли хората да търсят рапорт и прочие. Мъча да разбера дълбоко социалните динамики за да може после като играя натурално да ми е ясно къде съм и какво се случва. Често водя красиви разговори но не съм сигурен какви емоции точно съм създал у човека отсреща.
 Инак ако изляза да пикапя 3-4 дена след това в социалния кръг ги правя луди и щастливи въобще не ми дреме даже доста хора почват да не ме харесват понеже кипя от енергия /изглеждам много отворен и не ми дреме за последствия...
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2017, 10:51:52 »

Заради това използвах техниката с чудовището. Като го освободя и "няма "не"". Директно влизам и то ще се оправя.  Roll Eyes Вече нямам проблем. Аз никога не съм се опитвал да разгадая тази матрица наречена "социална". Просто пусках чудовището и както казваше черната Златка "так-так".  Grin Това е моят начин. Ефективен е и го представям тук. Сега дали някой ще го използва е лично негово решение. Smiley
Активен

and soar off to the sky,
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2017, 11:23:26 »

Заради това използвах техниката с чудовището. Като го освободя и "няма "не"". Директно влизам и то ще се оправя.  Roll Eyes Вече нямам проблем. Аз никога не съм се опитвал да разгадая тази матрица наречена "социална". Просто пусках чудовището и както казваше черната Златка "так-так".  Grin Това е моят начин. Ефективен е и го представям тук. Сега дали някой ще го използва е лично негово решение. Smiley

Хубаво си намерил си начин да преодолееш страха от заговаряне но трябва да разбираш социал динамикс за да стигнеш до секс, освен ако не си чист натурал че пътя е дълъг и като се издъниш един път и заминава на кино целия сет.

На теб може да не ти куца това, но на мен да. Заговарял съм десетки мацки стигал съм до кис клоуз и срещи, най бързия ми кис клоуз е час и малко след като се запознах с мацка от улицата, до лмр стигнах веднъж и се издъних, никога не съм стигал до фък клоуз от улицата като изключим бившата ми което много не го броя щот при нея имаше 4 срещи инвестиции и си знаехме че ще се позадаржим.

Сега искам да мина стойностна мацка която е дошла тук за кратко на почивка или някоя с която да сме фък бъдита и междувременно съм отворен за още опции но принципно фокуса не клони към връзка.
Това ще ме накара да се почуствам играч.
Активен

Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2017, 11:27:24 »

Аз не се имам за "играч". Това е нещо, от което бих бил зависим. Егото ми ще се напомпа безпричинно.  Embarrassed
Активен

and soar off to the sky,
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #5 -: Декември 01, 2017, 12:29:28 »

Аз не се имам за "играч". Това е нещо, от което бих бил зависим. Егото ми ще се напомпа безпричинно.  Embarrassed

Играч, ПУА, както искаш го разбирай. Това е мъж който не седи на сухо и си е причина да имаш самочувствие и да се чувстваш добре. Най малкото ти е покрита една от физиологичните нужди - размножаване. Но аз се старая да размишлявам над играта като цяло а не да се хващам за определени думички как влиаят върху егото което няма нищо общо тука, понеже съм си го направил сам, чувствам се добре защото съм покорил мацката с добра игра в следвстие на много упоритост и труд от себе си, а не защото ми е пуснала по милост.

Активен

WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2017, 12:53:48 »

Добре. Имаме различни мнения. Както и да е. Нека не разводняваме темата. Smiley Пуснах я с най-добри намерения.
Активен

and soar off to the sky,
Coconut Kiss
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #7 -: Декември 03, 2017, 00:36:31 »

При теб е "чудовището", при мен е друга техниката. Когато настане такава "напечена" ситуация, че да искаш да я заговориш, но да не се осмеляваш аз лично правя по следния начин. За момент си представям как бих реагирал по дефоулт - т.е. нищо да не направя и да не излизам от зоната си на комфорт. В следващия момент си викам "защо пък трябва и този път да реагирам така, нека бъде по-различно" и ставам и в ситуация на "няма връщане назад" отивам при нея. И точно това е моментът, в който си мисля, че ако не се представя добре ще се изложа и това ме мотивира да проведа приличен разговор, макар и не винаги да има много техника за успех.
Активен

"Once we go on stage... and when they like you... of course that's a beautiful feeling" Freddie Mercury
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 03, 2017, 01:31:42 »

Това ако не друго е поне начин да се напънеш и да направиш нещо. Браво, Крабе! Явно всеки си има някаква техника. Ще се радвам и други да споделят техните.  Smiley
Активен

and soar off to the sky,
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1597

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 06, 2017, 13:42:45 »

Като цяло много хора се опитват да ползват такива методи - но като цяло е хубаво поведението ти да е не нагласено, не намислено предварително, а да си просто по-добра версия на себе си.
Обикновено когато човек се опитва да си вгради една такава чужда самоличност, седи доста изкуствено. Трябва максимално да се стремиш хем да си привлекателен, хем автентичен, а не заучен и насилствен като действия. Насилствен - смисъл да се насилваш да си различен.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: