Tyxo.bg counter Голям проблем
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:35:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Голям проблем  (Прочетена 718 пъти)
Divia
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« -: Януари 06, 2018, 16:29:54 »

Един приятел " Запознах с е с едно момиче аз съм пълнолетен а тя не е .. И отначало си писахме нзнаех че е на 14 изглеждаше по голяма и си писахме известно време и се харесахме и почнахме да си разменяме и по такива снимки писахме си за секс и тнт.. Харесвахме се и ми стана жалко за нея щото тя била сирак осиновилия тяхните не мжела да живее при баща си и живеела при баба и дядо и почнала да пуши трева и разни такива кофти неща и едва ли не тя много ме хареса както и аз и изведнъж научавам че била на 14.. Не сме се виждали да почертая. И изведнъж баща и и влязал във ФБ и видял всичко и и се скарал и карал и тнт.. Тя разбира се му се разкрещала и тои човека се разплакал като му казала не че не иска да се намиса в личния и живот и тнт..Не знам точно как е протекла караницата и в крайна сметка решихме да се блокираме и да не си пишем повече .. И мисълта ми е сега могат ли да ми направят нещо ? Или ? И като цяло какво да правя .. А тя горката реве всяка вечер че е депресирана и тнт.. И мислила да бяга от тях и някакви такива .. Как ще ме посъветвате щото и аз отдавна си нямам приятелка.. Пък аз не пия и непуша и съм и казвал 100 пъти да не го прави.. Ама.. Та хора ще съм ви благодарен ако кажете мнението си и дадете някав съвет ?
"
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2018, 18:53:35 »

Неграмотността е наистина голям проблем. Smiley
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2018, 20:00:29 »

Ако искаш да получиш наистина адекватни и полезни съвети, първо трябва да се научиш да представяш проблема си пред читателите добре написан - на първо четене си избодох очите докато ти хвана смисъла на написаното от теб. Искаш сериозни отговори - първо ти бъди сериозен със себе си, за да те вземат на сериозно другите. Виж как само започваш в началото, някакси и по-натам пълна липса на свързаност и яснота от написаното. Пиша ти всичко това защото това е важно за теб.
Относно на въпросите ти:
И мисълта ми е сега могат ли да ми направят нещо ? Или ? И като цяло какво да правя .. А тя горката реве всяка вечер че е депресирана и тнт.. И мислила да бяга от тях и някакви такива .. Как ще ме посъветвате щото и аз отдавна си нямам приятелка.. Пък аз не пия и непуша и съм и казвал 100 пъти да не го прави.. Ама..
"
Няма да те съдят за педофилия, незнам за теб кое е проблем? Теб от какво те е страх? Че баща й ще те набие или че ще отиде в полицията с историята от чата, защото съм убеден че след като сте се блокирали във фейсбука тя ти е изтрила хронологията и тя няма да отиде с него да дава показания. Да се разшумява някаква такава история заради един чат...не мисля. Другото което е щом си имат толкова много семейни проблеми не очаквай момичето и то на 14 в пубертета да мисли правилно. Ако целта ти е само секс -дори да си легнете ни мисля че ще те остави на мира толкова лесно, тя най-вероятно е наранена и има нужда от внимание и любов, неща които й липсват в момента. На твое място бих оставил нещата така като са, ако искаш помагай й и й давай съвети но едва ли ще постигнеш нещо съществено.
По написаното си мисля че я искаш за приятелка и смяташ да я поучаваш да не пие, да не пуши, смята да бяга от вкъщи - момиче на 14 с такова поведение говори лошо - това са ти само проблеми на главата , ти майка или баща искаш да й бъдеш?
Имал съм една такава приятелка, бяхме известно време заедно с проблеми в семейството, не искаше да се прибира в тях, само след мен ходеше и й бях целия свят, после стана нимфоманка, психически нестабилна, общо взето голям филм с нея и все проблеми които те отклоняват от фокуса ти в живота, накрая все мрънкаше колко е депресирана как не знае какво иска, запозна се с един тип и след третия ден, с багажа във тях отиде  Embarrassed
Излезте, поговорете си с нея, на спокоен тон,говорете за създалата се ситуация, кажете си в очите кой какво иска, и кой какви страхове има, и след това обмислете вариантите пред вас, ако толкова много се харесвате. Тя на 14 ти на 18+, да беше и ти около нейната възраст ок, но не мисля че ще стане нещо между вас.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #3 -: Януари 06, 2018, 20:50:43 »

Бе ти луд ли с лапета да се занимаваш, не знам колко е законно, но на първо място всички ще започнат да те ебават. Второ не е на акъла ти. Трето дори и да тръгнете ще те мотае. Четвърто психически нестабилна е. Да продължавам ли ? Ако искаш да ти се кефят мацките имай критерий, не те да избират теб.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: