Tyxo.bg counter Инстант date
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:47:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Инстант date  (Прочетена 361 пъти)
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Ноември 30, 2017, 18:42:23 »

Здравейте ще ви покажа един чат. Стила, който се демонстрира в него е нов за мен. Ефективен е и искам да го доразвия. Проблема е че стигам до едно положение и  обърквам работата.
Ето го и самия чат:
 Аз: опии как сме
       Тя: добре
        Тя: а ти
Аз: нормалноо, от къде си
        Тя: от ...
Аз: охоо аз съм от... близко сме
Аз: там не съм ходил ще ме разведеш ли ако дойда да пием кафе
       Тя: ами ние не се познаваме Cheesy
Аз: еми тъкмо ще се запознаем Grin
       Тя: на колко си
Аз: всяка година различно Grin тази съм на 19
Аз: тии
Аз: Tongue
        Тя: колко ми даваш Cheesy
Аз: 22 ?
Аз:  Grin
Аз: ?
      Тя:оле не  Grin
      Тя:на толкова ли голяма изглеждам Grin
Аз: еми да така ми се вижда на мен,иначе на колко си
     Тя: 18 Grin
Аз: те 4 години нищо не са  Grin
Аз: ще учиш ли след 12ти клас
     Тя: аз не мисля така Grin
     Тя:да
Аз:къде
     Тя: а ти какво учиш или работиш
     Тя:ми принципно искам медицина Grin
Аз:в пловдив ли
Аз: аз ще ставам счетоводител
Аз: умен съм колкото двама по тъпи Grin Grin Grin
    Тя: ами като цяло където ме приемат Cheesy
Аз: вече се познаваме мога да дойда да пием по едно кафе Grin
     Тя: ами ще видим
Аз: добре гледам Cool
      Тя: Grin Grin
Аз: и все още гледам  Grin
Аз: след малко ще ти пиша имам малко работа
     Тя: окей
Аз: тук ли ще си
     Тя:може би Cheesy
Аз:дано иначе ще съм разтроен Grin
    Тя:дали Grin
Аз: да смееш се на моята мъка
    Тя: какво по точно те мъчи Cheesy
Аз: еми че няма да си на линия Grin
    Тя: Cheesy Cheesy
Чата продължи още малко, но нямаше какво какво да се каже и спрях да пиша.
Та въпроса ми е , когато играем директно очевидно е по-добре, но ако решат да се дърпат как  да подходим нататък. Или какви теми да се вкарат измежду офертите. Аз имам една две, които сексуализират ,(свързани са с готвене на  целувки и вървят или с нощни заведения, които стигат до какво ще правим като се приберем) но с момиче с което си пиша от 10 мин. не мисля че ще вървят. Тривиални въпроси от рода на каква музика слушаш, четеш ли книги и др. такива също не мисля за удачни при положение, че подхода е директен. Ще даде ли някой някаква насока над която да размишлявам? Пробвах същата стратегия с още няколко момичета, има интерес но все някъде се изчерпвам къде по рано къде по далече...
Пс този подход успешен ли ще е на улицата мисля като го поразвия да го нагодя и за навън.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2017, 19:21:17 »

Какъв е стилът? Целта е да я отегчиш до степен, в която спира да се дърпа ли? С разговори за учене и работа ще напредваш бавно. Не създаваш напрежение. Не виждам никакъв ефект. Девойката те държи в напрежение ще е на линия или не и не инвестира нищо в разговора. Ти я питаш дали евентуално някога би те развела някъде си. Или предлагаш конкретна среща или не предлагаш нищо. Другото звучи като "по принцип бих искал да се видим, ама не ми стиска". Приеми го като градивна критика
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2017, 20:55:24 »

Като се запознаваш с някой на какви теми говориш? Аз мисля че трябва да е нещо неутрално в началото. Ако може задай някаква насока. С този пост само каза нищо не ти е както трябва,градивна критика. Единствено се сещам за филмиране с невъзможни ситуации. Прилага се но само ако са те харесали предварително иначе не ти играят по свирката и пак умира работата .
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2017, 22:02:40 »

Като се запознаваш с някой на какви теми говориш? Аз мисля че трябва да е нещо неутрално в началото. Ако може задай някаква насока. С този пост само каза нищо не ти е както трябва,градивна критика. Единствено се сещам за филмиране с невъзможни ситуации. Прилага се но само ако са те харесали предварително иначе не ти играят по свирката и пак умира работата .

Онлайн е малко по-различно от  запознанството навън. Навън като цяло е важна енергията и как го казваш. Онлайн е важно и какво казваш понякога. Да си "неутрален" значи да си обикновен и скучен. Как ще ти хване присъствието? Никога не съм неутрален. Далеч по-лесно е да се върнеш от "дразниш ме" в играта, отколкото от скучен да й станеш интересен. Аз лично никога не изпадам в битовизми преди да съм натрупал достатъчно "живец" в разговора. Според всяка мацка е различно. Нали се сещаш, че тая мадама, на която пишеш още поне 50 човека й пишат разни работи и най-вероятно 60-70% й говорят точно такива неща. Логични и безопасни.. С две думи безинтересни. Не я знам тази девойка, с която говориш. Аз лично в 70-80 процента от случаите ги бъзикам с първите няколко реплики. Не помня да съм започвал с "опа, ей, здрасти" и т.н. последните години. Виждам профила - снимки, интереси и според тях си създавам опънер. Никога комплимент и т.н. Сега много хора ще кажат, че влизаш в нейния свят..привидно е така, но идеята е да не си като другите 50 човека, които не са измислили нищо. Особено ако като мен не си нещо невероятно на външен вид. След това вече естествено сменяш темата. Говориш за неща, които са ти интересни и за които има какво да кажеш. Започна ли да се чудя какво да говоря и да ма идват глупости на главата от рода на "времето днес или ами ти какво учиш" директно си "намирам" нещо за вършене и приключвам разговора. На другия ден като имам отново енергия я започвам. Отново някой бъзик. Бъзиците ми никога не преминават границата на добрия тон, но никога не са "натегачески" или неутрални. Винаги са нещо за нея. Закачам я,дразня я,но не прекалявам... Е,понякога го има и тоя момент, но пак е по-добре от това да водите скучни разговори. Случвало се е да започна някое миньонче с някое подхвърляне за хобитите от "Властелина на пръстените", да се издразни яко и пак тя да ме търси и да инвестира повече от мен в разговора.  Идеята е да хванеш и кога преминаваш границата на забавното и се превръщаш в смешник и комедиант. Също и да не прекаляваш с чата. Преди често правех тази грешка. Чатех до полуда. Сега в немалко случаи стигам до среща няколко часа след "запознанството". Друг момент е и че не започвам разговор ако знам, че нямам време или възможности да се видя с жената в следващите няколко дни. Онлайн  симпатията се губи много по-бързо от тази наживо. Говори за хобита, интереси, страсти.. Нещо за което има какво да кажеш.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 668

Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2017, 01:21:12 »

Цитат
Ще даде ли някой някаква насока над която да размишлявам?
Дисквалификации + фрийзаут
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2017, 00:10:45 »

Камуфлаж абсоютно прав си и в 2та поста. Забелязвам, когато реша да пиша тема или коментар, обикновенно съм емоционално угнетен и просто пиша някакви глупости. Реално, на повечето си въпроси знам отговора. Обяснявам си го че търся внимание. Ще гледам да се сдържам. Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: