Tyxo.bg counter Трябва ми съвет.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 04:47:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ми съвет.  (Прочетена 561 пъти)
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Декември 02, 2017, 00:28:13 »

Здравейте нужен ми е съвет за следните 3 чата. И в трите получавам сигнали, но стигам до етап в който тотално забих. Умишлено не разкривам почти нищо за себе си освен базови неща, когато станат настоятелни с въпросите си, защото когато съм бил с такива при това поведение са ми казвали, че вдигало напрежението и им действало интригуващо. Та въпроса ми е заблуждавам ли се че има интерес или? Тук тя е на 27-години.

Тази е на 23 ама накрая почна с много уклончиви отговори.

Тази е на 21 и е най-красивата от 3-те, с последната реплика май се осрах иначе и 3-те са ебахти пичките.

Всякакви мнения и съвети ще са ми от ползва, защото ако не в 3-те то в последните 2 като че ли стигам до едно и също място... А да последните 2 в момента не са в София, ако е от значение...
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2017, 01:44:18 »

Много хубава тема. Мисля, че  помогна на мен повече отколкото аз бих могъл на теб.  Първата според мен интерес никакъв, запълва си времето.
 За другите две, обаче не е така. Първия път нищо не казваш за теб, става и интересно ,но втория път като те пита според мен е трябвало да влезнеш във някакъв филм.
Пример: ем какво да ти кажа ... ще ставам новия мастършеф на България . Тя ще прати или някакви емортиконки или хахаха или нещо тъпо . Все едно, ти продължаваш "ти можеш ли да готвиш". Ако не може вкарваш и оферта ти ще я научиш. Пример: и така разбрахме че съм бог в кухнята на какво искаш да те науча... (аз бих писал това) искаш ли целувки да правим (със смеещи емотиконки) и пращаш снимка от нета ако е бавна може да не загрее. Ако може да готви... същата работа като горното само че обръщаш така : о наистина ли  какви неща можеш да готвиш? Отговаря ти нещо това няма значение... най-вероятно ще те пита ти какво можеш ако не те пита сам си  казваш : аз пък мога филийка с лютеница,пастет,сладко мисля да ги разбия на мастършефа... и от там пак вкарваш оферта да те научи да готвиш и да правите нещо заедно. Влезне ли веднъж във филма ти тая тема можеш да я извъртиш до каквото си решиш най-лесно секс Grin например нещо от рода на и какво ще правим като сготвим всичко това ще го дадем на кучето ли (или друга рандом глупост) най-вероятно ще каже не луд ли си ще го изядем. Ако реши да хвърля пак връщаш се няколко крачки назад и ще кажеш : как ще го хвърлим луда ли си то ще ни отнеме половин ден да сготвим всичко това.  И продължаваш да я филмираш и пак към темата до която искаш да стигнеш. Към първото предположение продължаваш после какво ще правим като се наядем ( и пак вкарваш нещо към леглото да води накрая)
 За 3тата.Изпуснал си идеална тема за разговор с тези частни уроци. Общо взето същата тема като готвенето, но заменено с учене, по същите правила и с тази тема си можел да играеш като от горната.

Като цяло просто трябва да спреш с въпросите по някоето време и да започнете някаква тема.
Описаното при мен работи в пълна сила на мои набори на по-големи  от 22/23 не знам , но не ти и пречи да пробваш. Ако нещо забатачиш казваш, че отиваш да се къпеш или тренираш, или нещо такова. После пак я почваш. Майтапа с къпането не съм сигурен разсмива ли ги или създава грешни впечатления  Cheesy  на мен не ми се нрави. С прасето на коледа паднах  от смях не ползвай и него;D 
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 668

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2017, 01:58:22 »

Браво, искренно се смях, на това последното и онова за гърбовете във втория чат  Embarrassed
Имаш добри лафове и чувство за хумор. Неебателен си и радваш.

Едното което е добре да коригираш е, че имаш моменти в които се стремиш да се напаснеш и търсиш рапорт, без да е необходимо. Имаш няколко такива момента, погледни си ги. А като цяло си личи, че си неебателен и не си напрегнат. Това е добре, ще можеш лесно да ги коригираш.

Другото което може би можеш да подобриш е играта с тайминга. Да бавиш отговорите с една идея повече от отсрещния, като на моменти забързваш цялостно тайминга, и иницираш първи отдръпванките и бавенето. Забелязах, че обръщаш внимание на тайминга.

Но най-важното в твоя случай е ескалациите. Директни оферти да се видите, или баунсове към телефон/вайбър/месинджър - вербални комуникации.

В тея приложения които ползваш, ако не ескалираш играта към по-лична комуникация бързо и прецизно, оставаш един от многото забавни момчета. И това ти урязва шанса.

Съвета ми е да продължаваш да си водиш играта така, свежо и неебателно. Но в някакъв момент, където смяташ, че сте дрънкали достатъчно глупости да пробваш да баунсваш за среща или друга комуникация, където да баунснеш за среща след малко лаф. Тук експериментирай. Пробвай едното и другото. Пробвай ги в различни и разнообразни варианти.

Но най-важното - когато баунсваш, го прави силно. Рязко, кратко и ясно. Без да си даваш излишен зор.
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2017, 12:28:03 »

//Едното което е добре да коригираш е, че имаш моменти в които се стремиш да се напаснеш и търсиш рапорт, без да е необходимо.//
- Това кога е ? Ако е в началните моменти когато нямам за какво да се хвана по снимки или т.н. използвам баналните въпроси, за да се хвана с нещо я за това което работи, я за това което учи. Ако е нещо друго дай пример, че не те разбирам.

Това с тайминга ми е на 6. Просто това е приложение за андроид за да цъкам като съм на компа и не винаги показва интервалите между съобщенията, т.е. някои мои изглеждат, че са веднага след нея. Аз гледам да бавя колкото и те бавят, освен ако не ми отговарят на момента, преди да прекъсна аз поради някаква причина, след което като им го връщам.

Относно това за баунса ТУК КАТО ЦЯЛО СА И МОИТЕ ВЪПРОСИ, където явно не си ме разбрал.
1- При първата ми е най-интересно какво означава "не си достатъчно упорит" и къде бих могъл да съм по-упорит с нея точно?
2- При втората се опитах, като казах нещо от рода на, кога ще имаш път към София или си все към Благоевград, понеже е от Перник, а тя ми вика кажи нещо за теб, след което в последствие към края на разговора тя започна да отговаря много уклончиво и не виждам момент в който бих могъл да и искам телефона, иначе отговаряше веднага след мен от самото начало та до края, и как бих могъл да продължа в такъв момент?
3- При третата, единственото е накрая това с прасето след което спря да пише, хахахха днес ще я натегна пак.
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2017, 12:38:40 »

Другото е че тия последните 2 НЕ СА ОТ СОФИЯ. Втората е от Перник учила е в Благоевград и мисли да ходи в Дания, та въобще не знам дали има или ще има нещо общо със София, а 3-тата е ебати яката, но е от Пловдив и в момента не е в София, та да го имате на предвид и че не мога веднага да кажа "аре да излизаме"..
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2017, 12:39:08 »

Здравей! С първата според мен ти се е получил чата, харесва ми как тя отговаря, но накрая защо говориш така за себе си - всички счетоводителки ме режат, кажи защо така? Разбирам, че това е шега и такова е чувството ти за хумор, но все пак.... Първата ти го е отговорила - не си достатъчно упорит. Явно иска да продължиш да и пишеш.                                          
 Още нещо - хубаво е  да създаваш интерес като прикриваш нещо, но не мисля, че професията е добър вариант. Първо, защото с професията си създаваш основно мнение за човека отсреща - дали има цели в живота, дали е амбициозен.                                                                      
 Второ, прикриваш това, с което искаш да създадеш интерес. Затова и почти целия разговор се върти около твойта и нейната работа, а не вярвам това да ти е била първоначалната идея.                                                  
 Иначе виждам, че имаш чувство за хумор, а това на жените им харесва.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2017, 13:01:50 »

Здравей! С първата според мен ти се е получил чата, харесва ми как тя отговаря, но накрая защо говориш така за себе си - всички счетоводителки ме режат, кажи защо така? Разбирам, че това е шега и такова е чувството ти за хумор, но все пак.... Първата ти го е отговорила - не си достатъчно упорит. Явно иска да продължиш да и пишеш.                                          
 Още нещо - хубаво е  да създаваш интерес като прикриваш нещо, но не мисля, че професията е добър вариант. Първо, защото с професията си създаваш основно мнение за човека отсреща - дали има цели в живота, дали е амбициозен.                                                                      
 Второ, прикриваш това, с което искаш да създадеш интерес. Затова и почти целия разговор се върти около твойта и нейната работа, а не вярвам това да ти е била първоначалната идея.                                                  
 Иначе виждам, че имаш чувство за хумор, а това на жените им харесва.

Щото исках да видя до къде съм стигнал с нея, защото ми отговаряше винаги на интервали, очевидно не е резачка, но не знам как да го от играя, тя е на 27!! с 2 години над мен, аз с такива нямам особено голям опит, видно е че няма да стане по начина по който става с другите.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 668

Профил
« Отговор #7 -: Декември 02, 2017, 15:32:17 »

Първия такъв момент, колежката ти го е посочила, а ти си го анализирал, и сам си открил защо е слаб.
"счетоводителки ме режат" - търсиш и реакцията
"Получава ли ми се" - пак така
"Психиатъра ми каза да наблегна на счетоводителки" - тук и даваш валидация за да се напаснеш към нейния филм и начина по който си я класифицирал, от рано.
"И кво, като отидеш, да се хванеш с някой дачанин аз тук да лея сълзи" - пак търсиш реакция, опитваш се да я накараш да се квалифицира прекалено рано, по подобен начин.
Освен това, като цяло много ги разпитваш, и като проследиш цялат субкомуникация, ще забележиш, че това са опити за напасване. А вместо това целта е да направиш обратното. И да ги провокираш те да се напасват.
Всичко останало в чатовете ти е добре. И мимаш добри провокации и дисквалификации. За това им задържаш интереса. Но прекалено много чакаш на тяхната реакция, а това изобщо не ти е нужно, за да бутнеш нещата до край. Дори ти създава спирачки.
Пробвай да изчистиш тези неща, и вместо реакции които търсят обратна връзка, да ги замениш с еднопосочни. Такива, които само носят субкомуникация.
Ето ти някакви примери върху същите
"Все случвам на счетоводителки. Може някоя от вас да ме е урочасала. Вързал съм си червен конец докато пиша с тебе. Да не си мислиш някакви глупости, да знаеш"
"Както виждаме - ми се получава"
"Психиатъра ми каза да наблегна на счетоводителки. Ама аз предпочитам гимнастички. Мога да ви запозная"
"И кво, като отидеш да се хванеш с някой дачанин, докато аз тук лея сълзи." - "чак пък да лееш сълзи" - "добре, права си, ще правя див секс с останалите ми 3 гаджета, но ще ти пиша редовно. За рождения ти ден."

За тайминга. Казах ти, забелязах, че го отчиташ. Но също и забелязах, че основно го следваш, без да го контролираш. Съобразяваш се по този начин изцяло с кога ще ти отговори.
Мисълта ми беше, да пробваш да го разнообразяваш. И вместо да отговаряш - когато горе долу и те, да отговарвш с една идея по-рядко. Да прекъсваш повечето чатове. Пример:
Влизаш. Разлафваш я. Като видиш, че върви чата, отговаряш и го поддържаш и като усетиш, че става интересен, и че вече си събудил интерес отсреща, спираш да отговаряш. На други ден пак така.
Или пишеш, но ти отговарят рядко. През час-два. Спираш да пишеш. И след ден-два пак влизаш.
Или тя ти отговаря веднага, а ти почваш да бавиш и отговаряш през 20 тина мин. Тя ти отговаря през 20 мин, ти през час.
Тези неща, както могат да ти спечелят много силно привличане, така могат и да ти го убият. Идеята е да експериментираш и да се научиш да усещаш, кое кога и при коя.
Тъй като разреждането на тайминга от една страна ти трупа напрежение, от друга дава шанс да умре интереса. Но играе много добра роля за свалката, от гледна точка - установяване на контрол над тайминга. Демек - ти пишеш когато можеш, тя ти отговаря веднага и чака да и пишеш. Защото има привличане и иска да задържи рапорта. Идеята е, че трябва да стъпва на вече създадена емоция, иначе тя няма причиба да го прави. Циклично се надгражда и трябва да го променяш в хида му и да си играеш с него - да усещаш кога са моментите да се отдръпнеш и кога да настъпиш. Иска практика.

И накрая. Тези неща не са причина да не ти се развият сетовете до край. В твоя случай. Имаш някаква игра. Това са неща които можеш да подобриш, за да я подобриш.
Но основната причина в рапорта ти е, че не ги баунсваш. И сетовете не се развиват.
Като съвет мога да ти дам. Тези които са от други градове и няма как (или е много малък шанса) да бауснеш към среща - приемаме, че нямаш намерение да се разхождаш до техните градове, а искаш да ги играеш от разстояние и те да дойдат. Тях баунсваш за телефонен клоуз. "Хайде да се чуем" - и сменяте телефони. Играеш по телефон и вайбър вече. Оставяш ги те да ти пишат, а чат пат им звъниш. Играта е същата. Като потръгне лафа, ако имат път или желание сами да дойдат, ще те потърсят. Или в някакъв момент, можеш да ги поканиш.
А тези които са при теб, можеш да пробваш директно към среща да баунснеш.
Просто забележи сам, че сетовете ти са недовършени.

Оферта нямаш във втория чат. Не си и написал нищо конкретно. Имаш отново търсене на реакция и опипване на почвата. Оферта е "ела да се видим. Еди кога си мога"

Успехи, пич
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 02, 2017, 23:39:55 »

Здравей отново! btw е отговорил на въпроса ти. Но според мен недей очаква тя да дойде чак до София, защото сте си писали няколко пъти. Освен може би ако от селце и малко градче и много иска да дойде да живее в София. Това последното е лично мое мнение и не се отнася за всички.Както и да е, защо след като си създадеш интерес и привличане не отидеш ти в нейния град, но без да и казваш. Изненадай я в последния момент, защото иначе според мен докато дойдеш може вече да е размислила, тъй като все пак не се познавате добре. Добре е да знаеш обаче кога не работи, дали ще е свободна
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 02, 2017, 23:51:40 »

Не ми излиза целия пост. Добре е все пак да се уговорите, за да не ходиш напразно
Активен

Опра Уинфри
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #10 -: Декември 03, 2017, 13:22:41 »

Не ми излиза целия пост. Добре е все пак да се уговорите, за да не ходиш напразно

Да я изненада или да се уговорят че не разбрахме?

btw е написал всичко нужно и както винаги с хирургически анализ го изрази че баунс му е майката.
Според мен е твърде голяма инвестиция да се ходи по градове с цел секс туризъм. Като цяло играта на пича и доста прилична, няма нужда от такива изпълнения. 

Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 03, 2017, 19:57:40 »

Защото не ми излиза целия коментар, затова не разбираш. Ако има някой, с когото да си излиза на живо няма смисъл да си пише с него. Може само ако няма какво да прави и е скучно. Защо и е на нея да ходи в друг град при някой непознат, с който си е писала няколко пъти и са си говорили за секс като може да си намери някой от нейния град?
Активен

Опра Уинфри
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« Отговор #12 -: Декември 03, 2017, 22:21:29 »

Не знам защо си пишеш с такива от друг град като в София имаш 100 000 таргета...

Иначе ти казаха, трябва да придвижиш всичко към излизане. Обаче питаш за телефон и там вече ги каниш на среща, иначе във фейса ще те въртят до пенсия.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: