Tyxo.bg counter Не ми излиза целия пост
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:07:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не ми излиза целия пост  (Прочетена 422 пъти)
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« -: Декември 02, 2017, 23:57:32 »

Не зная, защото е прекалено дълъг или целенасочено е изтрит. Аз пробвах няколко пъти, дори с по-кратки постове. Ако е второто, поне да знам да не се хабя друг път да отговарям.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2017, 15:11:32 »

Не зная, защото е прекалено дълъг или целенасочено е изтрит. Аз пробвах няколко пъти, дори с по-кратки постове. Ако е второто, поне да знам да не се хабя друг път да отговарям.

Случвало ми се е ако имаш нещо копирано от друг източник и сайта тука не подържа дадния шрифт, най често емотиконки, там където са емотиконките се реже чата и всичко се губи, трия ги след като съм копирал и всичко е наред.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 09, 2017, 22:06:51 »

Използвах емотиконки, а по принцип не използвам. Сигурно е от това.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1440

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 09, 2017, 22:44:44 »

Ако пускате нещо много дълго е възможно да реже, също и ако ползвате картинки/специални символи копирани от друг сайт.

@малкиятголямчовек
Ако става дума за трите ти поредни кратки поуста в една от темите (онази, в която лирическият герой оставя първата-му-кака да го гаври и да го доминира) аз ги изтрих.
Например:

Цитат
Само предполагам от информацията, която ми е дадена. Според мен е напълно възможно. Другият вариант е да не харесва секса с него и затова да я боли. Като говорите за риалита  се сетих за Валерия и Алек от Фермата. На тях ми напомня историята.

WTF???

Никаква ценност нямаше в тях, личеше си, че не разбираш за какво иде реч и изобщо как работят междуполовите взаимоотошения. Ако искаш да си полезна, прочети първо основните теми и статии във форума и сайта. Доста ще ти се отворят очите и ще започнеш да проглеждаш... Коментари тип бг-мама или тийнпроблем не толерираме тук (ако искаш да си пишеш общи приказки - го прави на друго място).
Активен

I'm a very special kind of monster
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 09, 2017, 23:01:55 »

Здравей, Слеър. Не мисля, че съм писала коментар, в който съм поощрявала някой да се държи по начин, който да провокира лошо отношение към него и гаврене. Чела съм темите и коментарите. Казвам си личното мнение на базата на прочетеното тук. Някои неща ги одобрявам, други не. Не казвам, че имам опит, колкото другите във форума, но мисля, че понякога мога да дам добър съвет. Надали ще започна да пиша по-различно, затова смятам да не пиша повече във форума.
Активен

Опра Уинфри
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #5 -: Декември 10, 2017, 02:54:49 »

Никаква ценност нямаше в тях, личеше си, че не разбираш за какво иде реч и изобщо как работят междуполовите взаимоотошения. Ако искаш да си полезна, прочети първо основните теми и статии във форума и сайта. Доста ще ти се отворят очите и ще започнеш да проглеждаш... Коментари тип бг-мама или тийнпроблем не толерираме тук (ако искаш да си пишеш общи приказки - го прави на друго място).
Е брат, така ли се прави? Значи, ако някой не изказва мнение, съвпадащо с твоето, да се трие викаш. Ся, и кака Здрач е писала неща, с които ти и много други не са били съгласни, ама беше модератор...пък сега....Много краен си станал последно време.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 10, 2017, 07:46:38 »

@rekojeht
Прочети внимателно какво съм написал. Мненията трябва да носят полезност и да са обективни, тоест да се споделят неща, които работят, не просто философии и чуденки... изискване да съвпадат с моите няма и наличието на много от твоите поустове е доказателството за това Smiley
Активен

малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 10, 2017, 11:52:44 »

Слеър, аз едно не можах да разбера. Аз се опитах три пъти да напиша един коментар и чак на четвъртия път ми излезе, и то, защото беше твърде кратък и може би не си имал време да го изтриеш. Защо вместо да ги триеш не остави моя коментар и не ми отговори какво не одобряваш в него. Така и аз щях да разбера причината, и може би по друг начин щях да реагирам, а и нямаше да се мъча толкова, защото моите коментари бяха дълги и след третия път си позагубих ентусиазма да коментирам изобщо. Затова след това написах в раздел други въпрос, защото и аз се усъмних, че има причина да ми се трие коментара. Но ти ми отговори чак след няколко дни. Не мисля, че беше проблем просто да ми отговориш какво не одобряваш в мнението ми още на момента, когато съм написала коментара.
Активен

Опра Уинфри
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 10, 2017, 13:02:07 »

Това с целенасоченото изтриване е едно на ръка. А бъг с излизането на постовете действително има и не е нов. Случвало ми се е, като пиша или копирам дълъг коментар, да ми излиза само една малка част, а при опит за редакция, независимо от дължината на поста, да излиза като ново мнение, а не като редакция. Изглежда, че е на случаен принцип.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 10, 2017, 19:23:40 »

Не би трябвало да има бъг при поустване, стига да сте 1. логнати, 2. да не поуствате някакви специални символи (това при копи-пейст от другаде се получава), 3. спазвате дължината за поуст - по памет, към 40к символи макс, което е достатъчно, дори и за дълги поустове.

За 1. логването, когато се логвате, си запамете паролата и сложете да ви я помни максимално дълго (май имаше опция завинаги), така няма да ви разлогва, докато пишете и съответно да не ви позволява поустинг / освен това, преди да натиснете Публикувай - си копи/пейст текста, за всеки случай (особено, ако пишете нещо дълго).

за 2. специалните сивмоли - особено ако копирате чатове, с форматиране, минавайте ги през ноутпад, и от там ги копирайте, така ще се избегнат символите.

Ако е нещо друго - сигнализирайте, като опишете, как точно се случва и каква грешка получавате?

@малкиятголямчовек
Мисля, че ти обърнахме достатъчно внимание - и аз и други, от по-старите потребители. Няколко пъти ти се посочи какво трябва да направиш: да се запознаеш с материята, да започнеш да я разбираш, след това да правиш оценка на живота, опита си на себе си и приятелките ти - далече от емоционалното ниво, за да осъзнаеш кое-как работи. (между-другото - това съветваме всички нови потребители, без значение от пола им). Очевидно, не си направила, нито едно от тези. Разбираме, че като на жена тези неща не са ти интересни, не ти носят емоции и не ти пълнят мозъчето с хормони, НО са важни, ако искаш да участваш във форума и да си полезна.

Ето останалите ти изтрити мнения, ти ако намираш някаква полза в тях, значи нещо не наред:

Цитат
Не искам да я оправдая, просто се опитвам да намеря причина за поведението и.

Цитат
И още нещо - не се виждам в нея и не е женска солидарност. Когато съм давала мнения досега на мъже никога не съм била пристрастна. Опитвала съм се обективно да помогна, без да ги съдя.

През нас минават много хора (форумът е много посещаван и макар, че гурутата-пикапьори са критични - нивото на информация и обективност е много високо), жени се задържат рядко. Не защото сме гадни (обвинявали са ни, че сме женомразци), или подли (лъжци, измамници, играчи), или нещо друго, а защото във взаимоотношенията мъже-жени при нас се откриват брутални истини, на които малко жени могат да устоят да ги разберат и приемат. Нашата цел е да помагаме и променяме мъжете, да не живеят в заблудите (и путкопоклонничеството), в които обществото ги програмира. А мнения като цитираните не само не помагат, а и пречат, заемайки място и натоварвайки човек да чете 'общи приказки', вместо полезно инфо.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: