Tyxo.bg counter Защо форумът замря?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2018, 04:40:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо форумът замря?  (Прочетена 818 пъти)
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Март 27, 2018, 22:31:59 »

Членувам от малко повече от година и в последните 2 седмици влизам всеки ден по няколко пъти. Архивът е old but gold. Въпросът ми е защо в последните 2-3 години сякаш има спад в PU-а като цяло. Няма я високата активност и супер интересните теми отпреди. И като че ли опитните форумци са претръпнали и вече не им е много интересно да се включват, а някои дори са абдикирали окончателно. Що така? Предполагам, че се дължи на деца, семейства, работа. Но ми се струва, че не е само това. Споделете какво мислите. Може би новата вълна сме толкова ниска топка, че чак не си струваме инвестицията?
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #1 -: Март 27, 2018, 22:46:13 »

Ако си решил да си PUA, то ще си такъв. Дали са тук големите или не, това няма значение ако си решил да следваш този път. Но имай в предвид, че пътят е в една посока, но с много разклонения и всеки поема по собствено отделение.

Аз съм тук. Ако на някого му потрябва моята простотия.  Embarrassed

Наистина и аз искам BERSERK, Ins, и толкова още потребители да се активизират, но те най-вероятно са заети с по-важни неща от форума.  Макар, че напоследък MANOWAR е доста напорист тук. Да чета неговите мнения и теми ми оправя лошия ден винаги. Тъй, че не е чак толкова запустял форума.

Поздрави! Smiley
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1267

Профил
« Отговор #2 -: Март 28, 2018, 03:05:37 »

Яка тема. Точно днеска излизайки от душа, аз лично мислех да повдигна този въпрос, не толкова като въпрос, а по-скоро като реторичен въпрос. И както обикновено, относно спадът на дадени общества, отговорът не е един. Аз мога да предложа съвкупност от няколко.

1. Пикъпът не е безкрайна материя. В един момент всичко, което има да се каже, е казано. Първо го направил Мистери, после РСД, после Бай Майната му и т.н. Нормално е да не продължаваме да дъвчем неща, дето са били вече дъвкани 10 години. Или викаш, трябва да ги повтаряме за всеки новоизлюпил се? Факт е, че каквото има да се каже, е казано. То го има. Тук е. Просто трябва да се разровиш, за да го намериш.
2. Много стари, стойностни потребилите се оттеглиха, заради скуката. Търсели са интересни дискусии, теории, мнение относно темата "жени", и накрая намират "доминация! фрейм! заговорих 1000 мацки с "здр, аз съм Х, видях те и реших да се запознаем! ииии представяте ли си, нямах успех...", не съм ебал никога, но искам да еба 10ка, как да го направя?, "аз съм на 16, искам да еба мацката от съседния клас, дето смятам, че е 10ка, кво да правя?!"" Ми ебаси темите. Отново, каквото е казано, е казано. Просто всеки го мързи да потърси, и чака вълшебна формула, а такава няма.
3. Дадени потребилите (от които съм и аз), осъзнаха, че прикъпът (по начина по който е преподаван тук), е крайно ограничен, до степен, че се превръща в идеология. От там идва и разделението на хора, които казват "всичко е фрейм, доминация и т.н.", и хората които застават зад "абе тези неща са супер, разбрахме ги, ама има и други, които трябва да се развият, за да се получава максимален, ефективен успех. Не е само черно-бяло. Като всяко друго нещо, и пикъпът, трябва да еволюира. И в момента сме във фазата "старо-ново". А именно с новото, ще се развие и дискусията.

btw, не знам колко от вас следят ситуацията в youtube, но и там се случва същото. Вече всичко, което има да се каже по дадените главните теми (примерно атеизъм, sjw), е било казано. И сега, една камара "главни" youtuber-и, се оказват без насока в креативен план......но в същото време ги има и такива, които пък участват активно в борбата срещу Х (която там идеология им е черна). От там се разделят на 10000 под-идеологии, които враждуват една с друга. И тук се случва същото. Разделения, вярвания, кой за какво е застанал, кой кое вярва, че е истината и т.н.

И какво става в крайна сметка? Че най-интересното, което се случва във форума е, когато се караме. Няма нужда да ми благодарите.

Истината е, че нищо не трае вечно - "No king rules forever, my son."
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: