Tyxo.bg counter Как да постъпя с момиче, по което съм луд
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2018, 00:31:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да постъпя с момиче, по което съм луд  (Прочетена 766 пъти)
stefan123
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 08, 2017, 05:42:37 »

Здравейте, пичове! Аз съм първа година студент в Англия и също работя почасово. Та има едно момиче в пъба, в който работя и работи на бара. Много я харесах и от седмици се чудя как да привлека вниманието и. Засичали сме се на работа и сме си говорили няколко пъти обикновени неща между колеги, като тя не показва особен интерес към мен. Та мисля, че взех грешното решение да и подаря подарък преди няколко дни - реших да и купя нещо дребно, но избрано внимателно (беше сладък пухел за чанта). Подарих и го с думите: "Коледа наближава и много искам да ти взема подарък". Тя го взе и каза: "О, благодаря ти много, много!", след което продължи надолу. По-късно.разбрах че е показала подаръка на един от колегите ми и се е похвалила. Засякохме се няколко пъти след това, като се държах естествено, все едно че сме просто колеги. Та въпроса ми е, каква.да е следващата ми стъпка и как да я накарам да не ме вижда като поредния мил скучен досадник, от който иска да се оттърве? Как да се опитам да я накарам да ме види като мъж, така че за изпитва влечение към мен? Иначе за себе си, имал съм няколко гаджета, докато бях в България, но не смятам, че имам голям опит с жените, нито че съм алфа мъж. И все пак, моля ви за съвет дали да продължавам с това момиче или постъпката ми да и подаря нещо е била грешна и да опитвам с други момичета? Не знам колко от вас имат опит с англичанките, но ще оценя всеки съвет, защото определено сте по-опитни от мен. Само да отбележа, че всички в пъба знаят, че съм и подарил нещо и че я харесвам, разбира се, не съм се раздрънкал аз, а тя. На никого не съм казал, че я харесвам.
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Декември 08, 2017, 08:29:50 »

Защо инвестираш в мацка , с която сте си говорили 2 пъти и то нищо конкретно.И преди да и направиш подаръка си и бил ясен, сега съвсем. Губи се  напрежението. Кани я на среща и каквото стане, поне малко открити намерения. Е виж, днес студентски празник идеална оферта.
Активен
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #2 -: Декември 15, 2017, 18:19:28 »

"Засякохме се няколко пъти след това, като се държах естествено, все едно че сме просто колеги."
"как да я накарам да не ме вижда като поредния мил скучен досадник, от който иска да се оттърве?"
"Как да се опитам да я накарам да ме види като мъж, така че за изпитва влечение към мен?"

Еми братле прочети нещата които си написал, кажи честно кой МЪЖ ще подари подарък на жена която не му е никва, нито си я ебал, нито ти е близка. В нейните очи ти си поредения загубеняк който се опитва да я спечели/купи с подаръци. Не приемай това което казвам като нападка, но с това мислене няма как да имаш успехи защото се опитваш да компенсираш нещо което ти липсва в живота или в поведението ти купувайки вниманието на жените.

Още със заглавието ми стана ясно какво следва, как ще си луд по някоя която дори не си чукал, разбирам да си в нова връзка всичко е свежо и да кажеш "ей с тази ми е супер чукам си я пасваме си направо съм луд по нея"
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: