Tyxo.bg counter Прецаквация/ fool's mate
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 14:56:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Прецаквация/ fool's mate  (Прочетена 1228 пъти)
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« -: Декември 03, 2017, 21:22:33 »

Как се реагира на класически от-до Fool's mate? Цяла седмица ѝ подхвърляш закачки по чата, мацката ти се кефи яко. Виждате се,първа среща у вас (ха де, глупаво изпълнение), мадамата с яко привличане, хормони яко, тотална мъжка доминация, Attraction-a хвърчи на макс, кефи ти се изцяло. По обективна физическа и здравословна причина имаш абсолютната невъзможност да вкараш гол/f-close-неш/сътвориш Прекрасното. Тя ти се натиска, сама се навира, стига се до тежко кино, даже се настървява от отдръпванията ти. Нищо не се случва. Изпращаш си я мирно и кротко.
На другия ден очакваното :Съжалявам, бях дотук, срам ме е от себе си, това не съм аз бла бла...не ходя така по домовете на непознати мъж... типичните walk of shame regrets.
Така, рапорт и комфорт лиспват, или хайде - почти липсват. Карал съм я 80-90% на тежки бъзици, негове, арогантно доминиращо поведение. С една дума - правех си кефа без да ми пука, а мадамата е доста готинка.
Оттук насетне, ако ѝ подхвърля трохи наново, и от тях да се изгради наново някакво базово ниво на рапорт и кофморт ми се струва някаква единствена алтернатива за продължение. Но като цяло, слабо го усещам като шансове.
Някакви предложения ?

Активен
hithere
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #1 -: Декември 03, 2017, 22:58:43 »

Една от версиите е следната:Напълно нормално е нейното поведение след това, което се е случило- а именно да си я подготвил на макс без да я опънеш... Сега в нейните очи не си ебач и не вижда защо да си губи времето с теб. Ако е така, вкарвай ол-ин предложение.. Или-или . няма защо и ти да губиш своето... Сега ще кажеш за физиологичната спънка... Е очаквала е поне да ти лапа Cheesy
Другият възможен сценарий е да е от онези гадни кучки, които обичат да предизвикат и вбесяват и просто да си е поиграла малко с теб, което не е за предпочитане
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 03, 2017, 23:20:31 »

Мисля, че не напипваш фокуса на самия Fool's mate. Тя не ме преценя като ебач в момента, тя чувства прекалено голяма вина , чувства се като евтина курва, което разрушава всичко. Това оцапва пейзажа в очите ѝ и рисува цялата ситуация като нещо лошо и излишно случило се. Жените изхождат изцяло откъм моментното си емоционално състояние, те не могат да взимат логически решения. Няма как логически да я убедя вече в нещо. Изгубва интерес към контакт.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #3 -: Декември 03, 2017, 23:26:04 »

Добре де, аз ако бях, бих й драснал "Ако нещо съм те обидил, извинявай. Бих искал да те поканя на по питие утре вечер, хем малко да си поприказваме, понеже май много не успяхме онази вечер. Има едно готино заведение еди къде си, където има еди кво си, мисля че ще ти хареса Smiley ". Пък ако се навие, там си изграждаш рапорта, и ако вземе да дава сигнали, я водиш у вас, ако не дава, си изкарвате готино, и следващия път.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 04, 2017, 00:16:35 »

Всъщност май се казваше buyers' remorse това, когато не си ебал в крайна сметка.
Отдръпната е, а преди това беше обсебена от мен. Не я искам за нещо сериозно, просто е много кофти чувството да ти се изплъзне нещо свежо изпод пръстите, дори и без да си направил сериозна емоционална или като усилия инвестиция.
Активен
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #5 -: Декември 04, 2017, 00:40:24 »

Не лъжете мацките, че искате нещо сериозно от тях ако не е така. Просто като видите каква болка ще изпитат след като ги изхвърлите и им кажете истината ще ви се доповръща.  Undecided Ако искате само чукане, чукайте без да давате напразни обещания.
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #6 -: Декември 04, 2017, 02:17:52 »

Отдръпване, често върши работа в подобни ситуации.
Важно е и как си възприел думите и. И как си реагирал на момента. Да не си показвал реактивност. И че ти влиаят. Да не ги вземаш излишно на сериозно. Те и в повечето случаи не са нищо сериозно. Повечето момичета имат навика да дрънкат много неща които не мислят, но им звучат готино, целомъдрено или екзотично. Реакцията ти, да оставя въпросителни в нея, а не в теб. Което включва да не си особенно обяснителен, реагиращ, и естествено да не се опитваш да я опровергаваш, опонираш, и да си даваш излишен зор.

Ако е така както го описваш, почти е сигурно, че ако отговориш с подобно поведение като горното, ще те потърси пак. И то съвсем скоро. А и да не го направи, не пречи след малък фрийзаут да и влезеш пак след няколко дни/седмица.

И двата случая водят в посоката която искаш. Избора и контрола да си остане в теб. А неведението, и натрупаното напрежение от реакцията и си остава само за нея. За това и е безсмислено да взимаш подобни думи на сериозно.
Ако е искала да те отреже, просто щеше да прекрати всякаква комуникация с теб.
Можеш спокойно да игнорираш този театър, вместо да го играеш.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 890

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 04, 2017, 07:46:53 »

По обективна физическа и здравословна причина имаш абсолютната невъзможност да вкараш гол/f-close-неш/сътвориш Прекрасното. Тя ти се натиска, сама се навира, стига се до тежко кино, даже се настървява от отдръпванията ти. Нищо не се случва. Изпращаш си я мирно и кротко.

Ето това е ключовото в случая. Ако ти възбудиш една мацка до такава степен и не я изчукаш, създаваш много неприятна емоция в нея. Секса едва от първичната емоция: жената среща силен мъжкар, който я покорява и изчуква. Това е природно заложено. В твоя случай тя среща силен мъжкар, но той не я изчуква, а се оправдава че има физически и здравословни проблеми. В този случай не се ли губи емоцията, как мислиш? Wink

А ако емоцията се загуби, нормално е да се хване за очевидната логическа причина - че още не те познава достатъчно добре.

Не лъжете мацките, че искате нещо сериозно от тях ако не е така. Просто като видите каква болка ще изпитат след като ги изхвърлите и им кажете истината ще ви се доповръща.  Undecided Ако искате само чукане, чукайте без да давате напразни обещания.

Това беше тотално не в контекст и още веднъж потвърждава, че като кажа нещо, много малко потребители разбират наистина какво имам предвид. Така е, когато някой се отдава на мислене вместо на практика. После не можеш на му обясниш на този човек нищо, той всичко прекарва през своята собствена теоретична призма.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #8 -: Декември 04, 2017, 11:15:03 »

Не разбрах какво не съм разбрал?  Grin Аз казвам всичко от опит. Правил съм грешката да излъжа мацка, след което това тотално я съсипа, надебеля и сега е ужас.
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 04, 2017, 11:16:55 »

Никой не съм лъгал, никъде на такава фаза не се обявяват очаквания. Тя даже след срещата каза, че не е имала проблем със секса за една вечер, ако се бил случил.
В началото реагирах малко ядосано и реактивно, но позамазах всичко, поговорихме си и поотдръпнах доста назад от арогнатно-шеговития стил, малко като рапорт, с цел да "оневиня" и оправдая постъпката й, че не е направила нищо страшно като е дошла. Ще видим какво ще стане.
Иначе мен ми е ясно, какво е що е. Аз си поставих веднага "диагнозата" сам, а и я усещах още по време на срещата, вероятното развитие и логическото й "осъзнаване" после. По-скоро пускам запитване какво може да се направи.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 07, 2017, 19:47:56 »

Малко продължение: уикенда уж трябва да се видим. Ако не се направи на интересна, разбира се.
Ако се случи, този път няма да имам проблеми да си клоузна.
Нито тя прави усилия да гради кой знае какъв рапорт с мен, нито аз с нея, нито пък ни се получава кой знае колко, по чат. Драскаме си по някое съобщенийце, колкото да се задържим сякаш в играта. Намекна си със самопокана директно пак за у нас: "ще ми правиш ли пак наргиленце като се видим". Май си знае какво иска и какво ще се случва, от мен се иска само да ѝ го донабутам. Естествено, има шанс и да се откаже, играта е или/или - откаже ли, аут.
Симпатична е доста визуално, ама като човек не успява да ме грабне с нищо. Ще гледам да я мушна и да бягам с 200.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 07, 2017, 22:33:22 »

Инак се опъва, провокира ме,че била разгонена, възбудена, и после се отдръпва рязко - ама нали знаеш, че нищо няма да се случи, като дойда у вас да пушим наргиле, говорихме вече за това. Това ми го повтаря всеки ден, не знам с каква цел, съвестта си ли иска да изчисти предварително. Прави го убедено, хладнокръвно и ясно,поне така изглежда.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #12 -: Декември 08, 2017, 18:17:35 »

Значи е готова да я изкъртиш.  Grin

Ти нали тоя път вече смяташ да го направиш?
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Декември 09, 2017, 00:05:17 »

Значи е готова да я изкъртиш.  Grin

Ти нали тоя път вече смяташ да го направиш?

Хаха, така възнамерявам, да.
Сега ако стане няква греда тя пък да е в цикъл или нещо, вече ще е забавно  Grin
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Декември 10, 2017, 20:05:05 »

Историята завърши, както предусещах- отсвири си ме постепенно. Много мощен търн офф е явно да възбудиш и да не ебеш - затрива и мега силното Привличане.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: