Tyxo.bg counter Скъсан на старта
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:03:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Скъсан на старта  (Прочетена 4202 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 25, 2017, 14:00:23 »

Но все пак нека не спираме да се развиваме само, защото и второстепенните мъже ще "ебнат някое кьораво женско шимпанзе". Embarrassed
Що да са второстепенни? Може да се погледне и просто като различна репродуктивна стратегия и капитализиране над собствените ти, природни, сили, които са различни от тези на "алфата".
Ето примерно в Game of Thrones, алфите да не би всичките да са само най-физически силните? Всеки драпа към целите си, според неговите/нейните си силни страни.
И за да не остана само с този телевизионен пример, и сред мутрите, като гледам е така. Всичките дето са баш, баш най-големите шефове, са кльощави, смешно изглеждащи, дебели, out of shape, и тотално невзрачни. Мускулестите са тези, дето седят пред дискотеката и си бъркат в носа.
А, сега се сетих и за още един плюс да не си някакъв супер, мега очевиден алфа - дава възможност да действаш по-незабелязано в социалните кръгове, и ако имаш все пак уменията, качествата, и каквото там още е нужно, можеш спокойно да изринеш готините мацки, без да се усетят дори. Пък като се биеш в гърдите какъв си алфа, с една да се хванеш, всичките ще разберат, и от там си закопан по поне 1000 евентуални параграфа - половината от пичките ще са й приялките, и директно ще те отпишат, други пък ще се озлобят, трети ще си самовнушат, че си шит, от яд. Абсолютно същият принцип важи и ако искаш да пикапиш наред, в заведение - трябва да гледаш, колкото се може по-малко хора, да те видят, че щъкаш от маса на маса, и се пробваш на различни.

Иначе, ставаше въпрос за това, че мъжкото, а не женското, се е родило кьораво. Както се случва и сред хората - раждаш се по-слаб физически, с кофти зрение, слагаш очила, ставаш програмист (примерно! някой да не се засегне), и изкарваш повече пари, от онзи с големите мускули и фрейм, и пак се уреждаш с мацки.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
cionflipp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 25, 2017, 16:13:01 »

Абе да то е ясно, че интелекта е най-важен в днешно време и най-големите алфи са такива, защото го имат. Нали.. говоря за примерите дето даде. И колкото повече напредват технологиите толкова по-важен  е интелекта. Но все пак и мускулите помагат, не че ще и показваш колко вдигаш от лежанка, ама чисто визуално е стимулиращо и само по себе си вкарва жените в леглото в случай, че не си пълен социален инвалид.
А колкото до нърди програмситчетата... ми кво да ти кажа познавам такива, изкарват доста пари и въпреки това не им върви много с жените... Е има и изключения, ама те се броят на пръсти. И точно така се получава, че нисичките и слабички не им връзват, а тия дето ходят на фитнес и правят тяло им връзват. Визията е много важна, а много хора тук я игнорират и говорят само за фрейм и характер.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 25, 2017, 18:45:31 »

Абе да то е ясно, че интелекта е най-важен в днешно време и най-големите алфи са такива, защото го имат. Нали.. говоря за примерите дето даде. И колкото повече напредват технологиите толкова по-важен  е интелекта. Но все пак и мускулите помагат, не че ще и показваш колко вдигаш от лежанка, ама чисто визуално е стимулиращо и само по себе си вкарва жените в леглото в случай, че не си пълен социален инвалид.
А колкото до нърди програмситчетата... ми кво да ти кажа познавам такива, изкарват доста пари и въпреки това не им върви много с жените... Е има и изключения, ама те се броят на пръсти. И точно така се получава, че нисичките и слабички не им връзват, а тия дето ходят на фитнес и правят тяло им връзват. Визията е много важна, а много хора тук я игнорират и говорят само за фрейм и характер.

Грешиш, интелигентността (каквото и да означава тя, за мен е - капацитет за решаване на сложни проблеми), винаги е била ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важна. Една от теориите дори е, че мозъка при човека, е еволюирал под натиска на сексуалният подбор (тук разбирай жените са предпочитали по-умните мъже, съответно по-глупавите не са оставяли потомство).
Другата ти грешка, визията на мъжа и тялото нямат почти никакво значение. Достатъчно е да не си изключително дебел и много нисък (под 165 примерно за мъжа е недостатък). От там насетне - мускули, батки, пълен шит, това са медийни измислици. Ако това беше вярно, мускулестите мъже щяха да преобладават сред мъжете (ако не ми вярваш търси в гугъл снимки на мускулести хора от преди 50-60-100 години и гледай). Жените щяха да ги предпочитат пред не-мускулестите. Да, ама до преди 100 години да поддържаш подобно тяло си имал нужда по 10 000 калории дневно, а манджа е нямало. Да си бил мускулест винаги е било недостатък в миналото. Може в момента да тече естествен подбор, но ме съмнява. Тия, най-най-най мускулестите едва ли имат 2 здрави сперматозоида в тестисите си. Другите, натуралките, същото положение. Да си само кожа и кокали не е много полезно. Бил съм там, не бях си виждал хуя прав по 2 седмици. Сексуално желание - никакво. Ако не ми вярваш пробвай да отслабваш продължително време.
Активен
cionflipp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 25, 2017, 19:40:48 »

Е човек... това да го кажеш, че визията няма почти никакво значение. И не говоря за някви супер напомпани батки, а за нормална тренирана физика с ниски покожни мазнини, което изгледа доста по-секси примерно от човек който не е тренирал. Само по себе си това не вкарва жените в леглото, но е голям плюс и помага, поне според мен доста(или поне в моя случай). Не знам дали си наясно колко много са 10 000к калории Cheesy примерно аз го карам на 2500 и изглеждам доста добре. Въобще да си мускулест не знам как може да го сметнеш за недостатък, в който и да е момент от времето(и пак не говоря за батки на стероиди, които изглеждат нереално).

Иначе и аз съм бил кльощав и в момента имам някакви мускули, "натуралка" съм както казваш. Аз да ти кажа, когато съм бил слаб никога не съм имал проблеми с либидото, но от друга срата след като почнах да тренирам(5-6 пъти в седмицата) и най-вече като минах на кът либидото ми беше доста шит. Вдигам го, държа някаква ерекция, но просто не ми се ебе и супер много ме мързи да се занимавам с жени.

Иначе батките на стероиди, ако си бият HCG няма да имат проблеми със спермата и спремата си остава здрава.

И какво трябва да означава това, че греша за интелекта? Интелекта има поне няколко измерения. Даже преди нз колко поста писах, че силата и хиторостта(колкото по-интелигентен си толкова по-хитър ще си) са били най-важни.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 25, 2017, 19:49:50 »

Абе не знам дали мускулите са в минус, уж се кефят мацките. Ама пък съм забелязал нещо друго. Разни пичове дето ебат доста, и дето мацките (при това готини), едва ли не, сами им се свалят, почти винаги са кльощави дългучи. Е, може да имат плочки, имат си някакъв стил на носене, ама ръката им, 30см обиколка не докарва. Не мога да докажа, че има пряка връзка с привлекателността им. Просто лично наблюдение.
Даже един път се сещам във фитнеса имаше един, на около 35-40, ама много здрав, тренирал цял живот. И си говореше с друг, докато аз си вдигах, та дочух "Абе те жените като ги приближа, се плашат. 20 години трупам мускули, пък накрая кво излезе? Те такива по-слабички момчета, като него харесват", и ме сочи мен. Естествено, не представям това като някакъв сериозен аргумент. Просто анекдотичен случай.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 26, 2017, 08:06:19 »

И какво трябва да означава това, че греша за интелекта? Интелекта има поне няколко измерения. Даже преди нз колко поста писах, че силата и хиторостта(колкото по-интелигентен си толкова по-хитър ще си) са били най-важни.

Това е един от недостатъците на писането - просто се пропуска огромна част от комуникацията. Поста нямаше за цел да обиди или да те засегна, писах го по-скоро като на шега и да бъде закачлив. Също и не може да обхване всички аспекти на една идея или мнение.
Да си хитър, да изчукаш някоя мацка, да уловиш плячка, да останеш жив - това са все сложни проблеми за решаване. Затова и дадох толкова широко определение за интелигентността. Интелигентност не е само възможност за решаване на абстрактни проблеми - програмиране, компютри, астрофизика. В по-голямата си част са сравнително тривиални проблеми от типа - как да пресечеш улицата без да те сгази кола, каква храна да ядеш за да не се отровиш много други.

Ще се върна пак обаче на физиката на мъжа. За да добиеш ясно представа - наистина използвай гугъл и търси различни племена, и разгледай снимките. Ще видиш огромни вариации - от цвят на кожа, окосмения, ръст, орнаментация. Никъде няма да видиш човек с огромни мускули. Ще видиш много функционални тела.Разбира се има такива с ниски подкожни мазнини (релеф, плочки, чисти от всякъде), но те по-скоро са изключението. Има още един недостатък на тези снимки - не знаем в какъв период на племената са правени - в период на глад или в период на излишък. Основният проблем на хората (преди земеделието) е бил свързан с намиране на храната и съответно - оцеляването. Да имаш малко мазнини по тялото си, при един малко по дълъг период от време, е проблем. Ще умреш, или хайде, може и да оцелееш но тялото ти ще е платило огромна цена. Друго си е да си бил малко по пълен - по голям запас в случай на бедствие.
И последно - за последно - чистата физика при мъжа. Визията при мъжа, не е същото като визията при жената. Визията при жената е това, което е сръчността (примерно) при мъжа. Казва се fitness indicator. Това е опашката на пауна, оперението при някои птици, големината на рогата и т.н. Това е един вид сигнал, знак, с който мъжкият индивид от даден вид показва че е физически здрав (има добри гени). Красотата на една жена е такъв знак - липса на някакви мутации, грешки, недохранвания и т.н. Височината на мъжа е подобен знак - не можеш да се правиш на висок ако нямаш достатъчно храна за да пораснеш.  В едно племе, където мъжете имат сравнително еднаква физика (виж пак снимки на племена) това, което би ги различавало на външен вид е само Ръст. От там нататък, вече говорих за интелекта, креативност, музика, изкуства всичко друго - отново са индикатори.
Ако говориш за външен вид - като дрехи, стил или орнаментацията като цяло - да това е фитнес индикатор, но не е от най-важните при избора на партньор за жените. Жените далеч не подбират по физически принципи, ако става въпрос за long term relationship. Както и мъжете не избират само красотата на жена при LTR, има други неща които всеки търси/гледа. Ето едно страхотно видое:

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/watch?v=iTmHtxJpEWE&t=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 26, 2017, 14:43:35 »

Стефане, само аз ли виждам как в две поредни мнения изказваш противоположни хипотези ? Първо казваш, че външният вид нямал никакво значение стига да не е супер зле, след това казваш, че при редица животни това било основното за естествения подбор, включително при хората(как се отличавали по ръст и т.н.) ? Истината е, че външният вид има значение. Както и всяко друго нещо. Естествено, че да си голям и силен ти дава някои предимства. Не е основополагащо за успех, но определено е привилегия. Аз досега не съм видял в някаква социална среда да се гъбаркат с най-силния физически, не съм видял на улицата да бият някой 1.90; 100 килограма и в градския транспорт контролите не съм видял да се заяждат на такива едрогабаритни типове. Все се избират някакви по-слаби жертви. Едва ли е случайност. Чисто инстинктивно като видиш някой по-здрав от теб му имаш някакъв респект и ще се замислиш няколко пъти преди да влезеш в челен конфликт.

Съвсем друг е въпросът, че винаги има някакъв баланс и безупречният външен вид и физически данни обикновено вървят ръка за ръка с някакви други недостатъци. Например не толкова силен интелект. То и затова в историята има редица императори/диктатори/царе, дето я накуцват, я са 1.60, но пък за сметка на това пипето им сече в повече. И никога същите не са и най-добрите воини във войската си. Баланс просто. И разни велики учени/изобретатели не са били по 1.90 снажни красавци, ама са измислили нещо. Тоест виждаме как обществото функционира в неговата цялост и предимствата на един заместват недостатъците на друг. Така, че за оцеляването и естествения подбор може би са малко на кантар нещата кое е по-важно.

Ще видиш много функционални тела.Разбира се има такива с ниски подкожни мазнини (релеф, плочки, чисти от всякъде), но те по-скоро са изключението. Има още един недостатък на тези снимки - не знаем в какъв период на племената са правени - в период на глад или в период на излишък. Основният проблем на хората (преди земеделието) е бил свързан с намиране на храната и съответно - оцеляването. Да имаш малко мазнини по тялото си, при един малко по дълъг период от време, е проблем.
Това да. Прекалено ниският % подкожни мазнини (под 10 да речем) е безсмислен за по-дълъг период. Като човек, който е изкарал доста време по залите знам какво се случва с тялото като го вкараш в екстрийм мод и изкараш плочките. При бокса това се прави преди състезание - няколко дни преди кантара ядеш по веднъж на ден, пиеш съвсем малко вода и тренираш. Тестостерона и агресията ти се вдигат зверски много, страхът е подтиснат, вкарваш се във "файт" моуд. Капацитетът на тялото, силата и издържливостта се покачват. В такова състояние, за някакъв ограничен период от време може да го караш без ядене/сън/вода и пак да покажеш завидни показатели. Но след това докато възстановиш си доста изцеден и изтощен. Предполагам, че при разни племена това се случва напълно естествено без да го целят насочено.

Другата ти грешка, визията на мъжа и тялото нямат почти никакво значение. Достатъчно е да не си изключително дебел и много нисък (под 165 примерно за мъжа е недостатък). От там насетне - мускули, батки, пълен шит, това са медийни измислици.
Това не. И какво, ако е 1.70, 65 кила няма да има разлика с 1.85/90 кг ? Дори ако мацката е 1.75 ? Питай, която мацка искаш и ще ти кажат г/д едно и също - че не им е най-важното това, ама им е изключително важно мъжът да е ПО-висок от тях и да се чувстват защитени. Тоест инстинктивно ги влече към мъже, които са физически силни/високи над средните показатели.

П.С. Сори за офтопика.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 26, 2017, 15:11:07 »

Това не. И какво, ако е 1.70, 65 кила няма да има разлика с 1.85/90 кг ? Дори ако мацката е 1.75 ? Питай, която мацка искаш и ще ти кажат г/д едно и също - че не им е най-важното това, ама им е изключително важно мъжът да е ПО-висок от тях и да се чувстват защитени. Тоест инстинктивно ги влече към мъже, които са физически силни/високи над средните показатели.
Външният вид има значение, но може да се навакса с други качества.
Най-голяма алфа, за която се сещам в момента вероятно няма и 170 - ако трябва да предполажа е около 168.
Но пък си е доста мъжествен, когато говори всички мълчат, всички жени все него гледат - натурален е, естествен лидер е и може да овладява големи групи от хора и да ги насочва.
Дали има значение, че е 168? Не особено. Дали щеше да е по-добре ако беше 178? Със сигурност, но и така нито една от жените в обкръжението ни няма да го върне, напротив, всяка се чувства поласкана и специална, когато й обърне дори малко внимание.
Така че ако сте мъж на място някои физически качества губят значение.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 26, 2017, 21:56:18 »

Абе... губят значение, но колко са "мъжете на място", които са с височина 168? Повечето, които познавам с ръст по 175 са комплексирани от височината си.
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
cionflipp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 27, 2017, 00:42:31 »

@gotemperor и какви са тия големи групи хора, които ги овлавдява и насочва.. той да не е учител по физическо или треньор по футбол  Embarrassed? Иначе хубаво, браво на пича и аз познавам такъв, не знам дали е най-голямата алфа, ама когато говори всички мълчат и гледат към него, защото е интересен и има какво да каже, а не защото е супер доминантната алфа и никой не смее да си отвори устата. И к'во означава да си мъж на място. Повечето пичове не ги грее да са мъже да нясто, а да чукат готини мацки и нещата, за които говорим по-горе са плюс - мускулатура, ръст и въобще външния вид като цяло. И кво тоя, ако ти дойде ще си полъскана и няма да го върнеш, така ли ? Smiley

@StefanS Хууу, всеки е виждал снимки на пламена и да, нямат големи мускулу, ама като ги гледам те нямат нищо, защото живеят първобитно, но въпреки това се плодят и живота си тече при тях. И? Обаче в нашата реалност има други правила и тия неща са от значение, малко или много. Just_a_boy даде пример с тоя 1.90, 100 кила. Е точно такъв приятел имам, събрали сме се в завдението  и тоя като дойде, човек, всички жени се обръщат към него, не само от компанията, а всички в заведението. А той такъв скромно си сяда пича и почва да си лафи нещо с някой. Е що се обръщат към него ? Защото има бахти внушителната физика. Аз го знам що за човек, ама примерно другите мъже, които не го познават и се вижна как изпитват лек дискомфорт в негово присъствие и гласчетата им леко изтъняват. Той като е във фитнес никои не смее да го пита колко му остава на уреда, даже не смеят да го помолят да си премести водата от лежанката. Обаче аз съм 1.75, 75 кг. и мен си ме питат - Братле водата твоя ли е?  Embarrassed Са ето ти, същия  случай е при него като с ония мускулестия от историята на Рекожект - по дребните момичета се плашат от него, но по-едрите и високите му се кефят, което е напълно рабираемо.  Та да, чисто инстинктивно е...

Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 27, 2017, 01:45:08 »

Ционфлип, почти уцели, хаха.
То мъжете на място по правило са дефицитна стока, така че винаги намазват женското внимание.
Естествено, че ще съм поласкана, ще му се порадвам, но за сериозни неща ми идва малко младичък.
Естествено висок добре сложен мъж си е приятен, но ако няма онова автентично алфа излъчване ще предпочета по-ниския, но с лидерските умения.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 27, 2017, 01:52:26 »

Ционфлип, почти уцели, хаха.
То мъжете на място по правило са дефицитна стока, така че винаги намазват женското внимание.
Естествено, че ще съм поласкана, ще му се порадвам, но за сериозни неща ми идва малко младичък.
Естествено висок добре сложен мъж си е приятен, но ако няма онова автентично алфа излъчване ще предпочета по-ниския, но с лидерските умения.

Всеки може да се промени според обстоятелствата. Не се учудвайте ако хората, които сте считали за "мухльовци" се върнат в живота ви като алфи.  Smiley
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 27, 2017, 09:16:54 »

Последно - ръст на мъж, има значение. Това е фитнес индикатор. Това означава единствено, че този мъж ще получи по-вече внимание, поне първоначално от по-голям брой жени. Дали обаче тези жени ще пуснат или ще създават деца заедно - това е съвсем отделен въпрос. Репродукцията е основна цел на всеки жив организъм тук на тази планета. Още веднъж - ръст-а дава малко предимство в началото при избор на жена. Не е единственото, и не е изобщо най-важното при създаване на потомство.
Дали висок мъж вдъхва респект във околните - естествено, поне първоначално, не знаеш как такъв човек ще реагира в кризисна ситуация - това не знам.
Последно за физиката, нещо което малко хора осъзнават. Основната полза от здравото тяло (физиката) е твоето собствено оцеляване. Имаш много по-високи шансове да пребориш инфекция, болест, да се възстановиш от травма/рана. Хубава физика не е последствие от съревнованието между мъжете за жени (не е функция на сексуалният подбор). То е отражение на факта че този човек има достъп до качествена храна и то редовно и че няма никакви вродени дефекти. Човешкото тяло е изключително слабо в сравнение с другите примати. Голяма част от животните могат да те наранят и убият. Другият проблем е, че и друг мъж, дори и най слабият на планетата може да те убие като нищо. Може да бъде с оръжие, може да бъде ако използва заблуда и те вкара в капан, или заговор (само примери са). Няма никаква полза да имаш най-най-най-най тяло сред мъжете. Пак една пчела или ухаване от змия ще те убие. Всяко едно падане от скала или връх на оръжие ще те вкара в гроба. Огромни разходи, полза НУЛА.
 Не е имало никакъв еволюционен натиск към селекцията на силни тела.
И стига вече със съвременно общество, това за което говоря изключва изцяло съвременното общество (т.е говоря за периода преди земеделието). Грижите за жените и децата са били общи, за храната също.
Другият проблем е че софтуера ни е out-of-date (на ловци събирачи) и не е пригоден за съвременният тип общество в който живеем (земеделието, индустриална революция, хай-тек).
Не вземайте под внимание думите ми - гледайте какво правя (правят, а не говорят) жените. Колко % избират според физиката, ръстта, интелигентност, доброта ? Много по сложно е, всичко зависи.

Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 27, 2017, 13:31:46 »

Второстепенни мъже?  Embarrassed Недейте да взимате тия неща толкова насериозно. Нерядко "провайдърът" и бетата печелят момичето. В смисъл алфата може да й разбърка мозъчето и да я изклати няколко пъти, но накрая мацката остава с този, с когото се чувства сигурна. И ако недай си боже този супер-герой алфата си позволи да почувства някакви емоции към мацката тежко му и горко. И не разбирам защо се смята, че "алфата" непременно взима всичко най-добро? Най-яката позиция, най-много кинти, най-яките мацки?
Някога мъжете са сваляли жените с тупаници и после са ги изнасилвали в пещерата...за тия праисторически алфи ли говорим и даваме за пример?
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: