Tyxo.bg counter Blow job close, но изпуснат f-close.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:03:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Blow job close, но изпуснат f-close.  (Прочетена 628 пъти)
Bondax
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Декември 13, 2017, 11:21:53 »

Здравейте , лъвове !
На 19 години съм и имам една прясна история от първия ми 8ми декември . Та така малко предистория голяма група от хора 30+ ще се събираме за 8ми и 9ти в две къщи, в едно забутано село. Аз мисля, че познавах само двама , което бе една добра предпоставка за игра. И така пристигаме вече всички там , в началото не познавам почти никого , докато другите си бяха някви групи и си се знаят , но не след дълго ( и малко фокуси с карти) вече съм в центъра на вниманието и се чувствам свежарка , с енергия и всичко 6 . Преди самата вечер по-скоро се забавлявах не съм пробвал ексалации, а просто опознавах хората, момичета и си таргетвах за по-късно. Тъжното бе , че кочовете бяхме 2 към 1 спрямо момичетата, но нямах съмнения, че за мен ще остане поне едно момиче Wink И така сипва се алкохола и почва интересната част . Аз се разтанцувах с едно русо, високо момиче (6.5) , но шибаните и приятелки (3ки) постоянно я придърваха към тях и да реших тука да оставя за по-късно... (все пак беше още около 21:30). И така обикалям си аз от къща на къща , разцъках няква шот ролетка и продължавам с фън-а и така докато не се върнах пак при танцуващите и забелязвам едно симпатично момиче (което ми е и таргета за вечерта) да си денси такова невинно. И гледам 2 коча нещо отиват да и пускат ръце (все пак 2 към 1 кочове...) и директно като тир се врязвам в средата и я завъртях и й викам : " Приятно ми е Димитър , ела да танцуваме " (Разбира се, аз предпочитам директния подход винаги мисля, че най подхожда на визия , стил и да такива шитни) Тя се усмихва (6.5/7) и яко ин дъ гейм денсим си , няма приятелки, който да ме цакат и както бях ви споменал по-рано перфектно бях се социализирал в тая група и музиката я пусках аз . И пуснах няколко свежи парчета добре си направих киното , но без тежко , тъй като според мен не е коректно да е пред всички. И без да губя, излишно време и пускам оферта да отидем другаге където не е толкова задушено бла бла ( да бе баш заради тва е   Grin Grin) и тя без шитки, без нищо ме следва , което за мен е Уау . И отиваме в едно от помещенията където знаех, че нямаше никого и такова лафим си опознаваме се , концентрирам се и в в/у рапорта , защото знаех, че по-нататък може да ми е ценен . И тъкмо взехме се налазваме и някви кочове влезнаха , та пияни не се усетиха да излезнат... И от там аз калибрирах ситуацията, че това момиче ще ме следва където и да отидем и директно и бутнах оферта да се качим в една от стаите , под предлог , че там ще можем да си говорим спокойно без да ни прекъсват ии да тя отново следва без шитки . Отиваме в стаята нагласям музиката и тя почва ми лафи някви шитни ама аз вече не чувам гледам жадно устните и директно я награбих иии екстра не се дърпа целуваме се с език известно време тласкам я към леглото и сме аз в/у нея , но в тоя момент усещам някой се качва на горния етаж(долу не бяха особено трезвени) и се сещам , че май забравих да заключа вратата (фейл) , ставам за 2 сек въртя ключа връщам се при нея и продължаваме , махам тениската ми , тръгвам за нейната и бааам изведнъж става и почват закъснелите шитки " ооо не ти какво си помисли аз не съм такава, не те познавам достатъчно добре, ние се знаем само от 20-30 минути бла бла " Тука вече реакцията и езика на тялото ми бяха бая адекватни съдя аз по всичко и моя отговор беше нещо кратко : " Окей , разбирам и минах на темите , който си говорихме преди да я целуна и тя интересното е, че не си тръгна и остана с мен . Обаче на вратата някой почука там и аз си обличам блузата, излизам никой няма ... (майтап си правят глупаците) и излизаме вече от стаята не знам как , но не забелязаха другите, че бяхме в една стая. И тя се запъти към другите където танцуваха , но аз вече ги минах тея лайна с песните и директно и предложих да отидем в другото помещение си говорим като бели хора и тя пак ме следва. (Тука може би ще ме питате е добре , де няма ли други момичета ... има , но малко тази исках да я покоря носеше ми тръпка и така ..) Та наблягаме основно на рапорта вече , не бързам с целувки, ескалации, но държа я за ръка галим се и така докато някво момиче не влезна и ни гледата двамата и вика на моето момиче , приятелката и нещо се напила здраво да дойдем я вдигнем... Та да тогава си припомних, че все пак е 8ми декември... Тука ще го разкажа накратко. Приятелката и я вдигнахме лимони, кисели млека после се облегнахме един до друг с таргета ми (в женската гилдия а.к.а. където спат 5 момичета по принцип ) и така чилваме си с таргета и изведнъж приятелката и да метна 2-3 шитки стандартни в стил "Абе вие двамата сте много близки нещо бла бла " . Нямаше проблеми с шитките , минахме ги . После изведнъж гледам всички момичета изчезнаха някъде , но ташак ключа от стаята са го взели (мноо подло) и аз през тва време се целувам с таргета такова приятно , но не я натискам за повече (тука може ме хейтнете , но нямах ключ да , заключа през 10минути идваха момичета (уж забравили нещо) ) и така не беше адекватно. Сутринта ставаме , някви едвам мърдаме в стаята сме 5 момичета, аз и таргета ми и си лафим някви работи . Аз отидох при другите пичове белотче, едно две лафче и се върнах пак при женската гилдия ( не искам да оставате с впечатлението, че само съм стоя два дена  с таргета... Не просто разказвам , частите където сме заедно. И така връщам се чилвам си на едното легло и едно момче влиза и вика щели да ходят да обикалят с колите по балкана там няква разходка, бла ,бла на мене ми е студ не ми се ходеше поглеждам таргета и тя вика дай сантасе да играем и екстра. (преди това тя ми намигаше доста и усещах едни влажен поглед и допълнително ме демотивира за разходки по балкана Cheesy ) И така баси кефа 14:00 е и останахме само двамата в стаята с ключ в мен. Заключих , продължихме малко картите и по едно време и викам "оо човек писна ми от тая игра, бутнах картите настрани и директно я награбих и там вече, съблякох я горе , но надолу се дърпа , мръщи , не дава . Както и да е аз се съблякох бавно, бавно и накрая останах по боксери, но нея не мога я съблека надолу някакси каквото и да правех не ставаше и така тя ми духаше поне едно стабилно , та не останахме капо . И така докато си правеше фелациото пробвах като за последно по-агресивно я натисна, та да направим и най-хубавото , но да тогава се дръпна вече по сериозно иии накрая просто легнахме гушнати един в друг и просто чил . В общи линии това бе с нея .
По-късно вечерта , имаше още едно момиче, което я усещах , че тъсеше с кой да си легне , но единият френд си я беше заплюл от миналата вечер и аз не съм такъв да барам на приятели таргетите.. принципи .. сори .. Тъпото бе , че накрая някъв друг я награби и трябваше да успокоявам и приятеля ми , но да ЛАЙФ ...
Аз лично се забавлявах много , но съм отворен и към подобряване на играта и най-вече в последната фаза последно време сгазвам лука ...
Надявам се историята не е прекалено отегчителна и забравих момичето е на 17 .
Поздрави
Bondax
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #1 -: Декември 13, 2017, 12:20:55 »

Най-вероятно е имала някаква женска причина да не ти пусне. И се е притеснявала от нещо конкретно. Може да е била на червено, да не се е избръснала, или да е била девствена. Но е от подобно естество.
Поздравления за успешната игра

Пп: Не че е невъзможно въпреки това да я клоузиш. Но се иска доста игра и то рискова. И пак няма гаранция, че няма да изгубиш сета.
Другия вариант е, както си действал ти. Стигаш до фелацио. Източва те. И в последствие си продължаваш играта. Отлагаш клоуза са следващата среща, където ще е подготвена. Или ще ти сподели що е стегнала като костенурка. Разбира се, иска се настоятелност и игра.
Активен
agent61
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #2 -: Декември 14, 2017, 01:15:51 »

Казваш че сгазваш лука в последната фаза? Доста играчи се изправят в следната ситуация, те са голи а мацката още е по сутиен и долнище... (в този момент тя знае че може да те върти колкото си иска)

Финалната част е размяна на ескалация, аз свалям горнище след това свалям нейното и т.н. Целта е ескалацията да е постепенна така че мацката да не мисли логически какво следва а просто да се наслаждава на възбудата (каже ли ти на някое действие НЕ тя влиза в логически стейт, това не значи край, но ти затруднява играта).

Ако ескалираш постепенно (без да и включил алармата) дори в началото да си вярва че само ще си говорите  Grin  30 минути по-късно ще е гола и мокра.
Ако е гола и ти каже че не иска да се ебе, казваш "ок няма да те чукам" и почваш да и бъркаш като продължаваш да и казваш че няма да я ебеш... след 10 минути ще е готова. Това го позлвам и когато ги водя в нас "ще се качим горе, но днес няма да те чукам" казвам със сериозен тон  Grin работи...

В конкретния случай може да има бол прични да се дърпа, от такива над които нямаш контрол (цикъл) до такива които не са фатални (има гадже / не иска да се чувства курва) с качествено направена ескалация вторите прични просто забавят неизбежното.

Активен

The devil whispered "you cannot withstand the storm" the warrior replied: "I AM THE STORM"

https://www.youtube.com/watch?v=UdOcA55zmVk
Bondax
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 14, 2017, 01:56:55 »

Благодаря за включванията момчета .
Btw , за съжаление няма да има продължение тука ситуацията , тъй като след като правихме, каквото правихме и казах откровено , че я харесвам и искам отношенията ни да продължат след 8ми. Тя не беше сигурна и вечерта се разбрахме, че няма да го бъде . Просто ми хареса момичето, като характер, лаф и привличане разбира се , не съм се замислял алфа ли е, бета ли е , гама ли е да си призная, че я харесвам и че искам нещо повече. Просто така го чувствах и затова го направих , за да не се чудя после какво би се случило ако не бях го направил. Разбира се не бях тръгнал с фикс идеята за връзка , разбира се , че не, но просто момичето ме изненада приятно с някои черти в характера.
agent61 благодаря за съвета, харесаха ми някои работи ще го имам впредвид Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #4 -: Декември 14, 2017, 06:54:47 »

Браво на младото лъвче - почти си ебал, а и свирка са ти направили, което е много повече от другите пичове на купона, доколкото разбирам.
За втората вечер недей да се кахъриш, нали всички са те видели на първата с тая. То ясно, че на всички ни се иска да сме на секс-лагер с курвентии от училището за компаньонки и да ги менкаме всеки ден, но с нормални момичета обикновено не става така.

Иначе това накрая не е трябвало да го правиш, но станалото станало - дано поне си извлечеш урока. Както виждаш, отишъл си във френд-зоната, защото си се показал нийди. А иначе кой знае, можеше и да я наебеш след това като се приберете в София. То не знам и в София ли сте де, от един град ли сте двамата, казваш, че тя е на 17? Откъде ги намирате такива мацки да ги водите с вас по купони бе? Значи да знам след някоя година щерката ако поиска да я пусна на "екскурзия" по това време на годината, да знам къде ще ходи.
Ама ако всички пичове са такива като твоя приятел поне ще съм спокоен, че ще е безопасно.
Баси лузъра:
единият френд си я беше заплюл от миналата вечер и аз не съм такъв да барам на приятели таргетите.. принципи .. сори .. Тъпото бе , че накрая някъв друг я награби и трябваше да успокоявам и приятеля ми
Иначе ми е познато и от личен опит това, де. Като съм бил и аз на 19.
Ако си му приятел, гледай да му го избиеш от главата. Най-добре с личен пример, като му наебеш някой "негов" таргет.
Иначе как си представят те купона бе - 20 пича, 10 мацки, всеки си заплюва по един таргет - тая е моя, тая твоя, никой да не ми ги бара - и цяла вечер ще ги зяпат и ще пият за да съберат смелост? А за другата половина пичове няма таргети, те ще подсмърчат отстрани и ще чакат "алфите" да се наиграят?
Тази простотия най-лесно ще им помогнеш да видят колко е смешна като им влезеш насред мацките и дръпнеш някоя ти. Както виждам, така и правиш де. Успех!
Активен
Bondax
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 14, 2017, 10:54:49 »

Цитат

Иначе това накрая не е трябвало да го правиш, но станалото станало - дано поне си извлечеш урока. Както виждаш, отишъл си във френд-зоната, защото си се показал нийди. А иначе кой знае, можеше и да я наебеш след това като се приберете в София. То не знам и в София ли сте де, от един град ли сте двамата, казваш, че тя е на 17? Откъде ги намирате такива мацки да ги водите с вас по купони бе? Значи да знам след някоя година щерката ако поиска да я пусна на "екскурзия" по това време на годината, да знам къде ще ходи.
Ама ако всички пичове са такива като твоя приятел поне ще съм спокоен, че ще е безопасно. 
Здрасти , Стоун
За накрая исках да тествам за интерес , но не просто за забивка, а за нещо повече . Извода ми е , че избързах и да вероятно излезнах нийди. Иначе от София сме да и тя се падаше приятелка на едно момиче от курса ми където бяхме 98 основно . Как набарах точно нея нз другите бяха доста неадекватни , някои и се напиха още от рано (за момичета говоря) и да нямаше чак толкова много таргети.
Повечето пичове са като моя приятел , еветуално ако пийнат повече алкохол могат пробват танцуват с някоя, но слабо да. В смисъл да не излезе, че се фукам нещо, че се взимам за много над тях, не , просто аз действам пък те НЕ . Основна разлика .
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1597

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 14, 2017, 10:59:37 »

Абе как може да говорите таквиз... Щом ти е направила свирка - тва си е доста по-голяма инвестиция от нейна страна - а тук едва ли не се изкарва все едно е неуспешна свалката... Shocked

Оттук според мен няма да имаш проблеми и секс да правите.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
bace73
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 249

Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2017, 15:05:56 »

Абе как може да говорите таквиз... Щом ти е направила свирка - тва си е доста по-голяма инвестиция от нейна страна - а тук едва ли не се изкарва все едно е неуспешна свалката... Shocked
Оттук според мен няма да имаш проблеми и секс да правите.
Така си е  Tongue Аз не знам таз масова логика на жените и как вътрешно чувстват нещата, но за мен свирката е много по-голямо приемане на мъжа, сравнено с това да ти пусне да я чукаш. Особено ако е без презерватив и ти даде да ѝ се издумкаш в устата. Даже и самите жени си го казват: "като му дадеш да ти се изпразни в устата и го изгълташ, му показваш, че го приемаш изцяло"  Tongue А те едва ли не: "абе ще му направя една свирка да се кротне". Все едно са му пуснали да ги попипа по циците.
Да не говорим, че за много мъже свирката носи много по голям кеф, от колкото да чука...........ако естествено бъде направена както трябва-страстно, курвенски и мръснишки  Wink
В заключение и аз съм на мнение, че това си е един вид клоуз, макар да се разминава с крайното желание на автора на темата.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #8 -: Декември 15, 2017, 06:37:09 »

Е клоуз си е де, нали го похвалихме момчето.
Но иначе свирката, особено за днешните тийнейджъри, май е нещо като е така да ти стиснат ръката. Също така момичето може да е девствено, а да прави свирки - да се прежали да преспи с някой е нещо много по-голямо, отколкото да му го полапа.
Също така, ако си ходил по курви знаеш - свирката е с една цена, а секса - с друга, по-висока. Така че явно е нещо повече, щом и повече пари вземат за него.
Мен лично секс ме кефи много повече от свирка. Не мога да почувствам, че притежавам жената, ако не ѝ го вкарам ами само така да ми го полапа. Все едно колкото да си поиграе с него да ме подразни, ама да не даде.
Но аз рядко се празня от свирки. Трябва много майсторски да напипа как да му извади душата.
Ако се празниш без проблем която и да го полапа, вероятно за теб може да е същото като ебането, а защо не и по-готино.
Активен
TurbotoBrat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #9 -: Декември 15, 2017, 15:17:32 »

Вярно е това което казва stone, доста жени не броят свирките за кой знае какво и повече си пазят путките. Но пък и нащо си е соцялно програмиране "ако не я наеба в путката не съм мъж" сигурно идва от инстикта да оплодим макс брой жени. И браво на bondax приятен и нахъсващ за четене рапорт.
Активен
bace73
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 249

Профил
« Отговор #10 -: Декември 15, 2017, 15:33:27 »

Вярно е това което казва stone, доста жени не броят свирките за кой знае какво и повече си пазят путките.
То и аз това казвам, ама няма логика. Но нали жените са нелогични  Smiley Все пак изключвам възможните там забременявания и т.н., което може да се изтъкне като причина. Или пък социалното........еее, тоя що му пуснах, та да каже, че ме е ебал. Другото програмиране е, че едва ли не жената е използваната, а ти си си правил кефа - мъжът е за хвалене, а за нея едва ли не, не е много хубаво да се разбира. Щото нали, на не я не и е кеф, тя е курва и т.н. Wink
За да разбереш какво искам да кажа, ще обърнем палачинката. Представи си някаква общо взето грозотия, с която си имал взимане даване. Как ще гледат на теб приятелите, ако се разбере, че си я лизал или пък, че си я ебал. То не трябва да ти дреме де, ама принципно. За мен-лично мнение /няма значение как се възприема от хората-щото едва ли не, не е нещо особено, но виж чукането е по-възвишеното/, оралния секс независимо в каква посока-мъж на жена или тя на него, е нещо по-интимно, от колкото чукането. Без значение е, кое какъв кеф носи на конкретния индивид и какви предпочитания има. Но който както иска да го възприема, след като всеки си чувства нещата по съответния начин и го прави така, както най-много го кефи.
Активен
TurbotoBrat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #11 -: Декември 15, 2017, 15:41:16 »

Вярно е това което казва stone, доста жени не броят свирките за кой знае какво и повече си пазят путките.
То и аз това казвам, ама няма логика. Но нали жените са нелогични  Smiley Все пак изключвам възможните там забременявания и т.н., което може да се изтъкне като причина. Или пък социалното........еее, тоя що му пуснах, та да каже, че ме е ебал. Другото програмиране е, че едва ли не жената е използваната, а ти си си правил кефа - мъжът е за хвалене, а за нея едва ли не, не е много хубаво да се разбира. Щото нали, на не я не и е кеф, тя е курва и т.н. Wink
За да разбереш какво искам да кажа, ще обърнем палачинката. Представи си някаква общо взето грозотия, с която си имал взимане даване. Как ще гледат на теб приятелите, ако се разбере, че си я лизал или пък, че си я ебал. То не трябва да ти дреме де, ама принципно. За мен-лично мнение /няма значение как се възприема от хората-щото едва ли не, не е нещо особено, но виж чукането е по-възвишеното/, оралния секс независимо в каква посока-мъж на жена или тя на него, е нещо по-интимно, от колкото чукането. Без значение е, кое какъв кеф носи на конкретния индивид и какви предпочитания има. Но който както иска да го възприема, след като всеки си чувства нещата по съответния начин и го прави така, както най-много го кефи.

@bace73 Според мен всичко е свързано с бройките, нали жените не искат да ги наричат курви, като някой ги пита с колко си спала тя няма да сложи в тази бройка свирките които правила в кенефа на бара... нали знаеш мъжете бройм всичко, жените смалят колкото могат. И си прав че всеки си има начин на мислене/възприемане на нещата.

Както казваше един комик да си курва е лесно просто трябва да си там, да си курвар е трудно, трябва да се потдържаш, да имаш визия и фалшива работа.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: